Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelář Hokage

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Kancelář Hokage   Mon Feb 19, 2018 11:55 pm

First topic message reminder :

V nejvyšší věži.. jako obvykle, jestli se něco nezměnilo, je to poloha kanceláře vůdce Listové. Pěkný výhled, moderní vybavení, všudypřítomný nepořádek, zdá se, že papíry stále jen přibývají a přibývají..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

Poèet pøíspìvkù : 234

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Thu Jun 14, 2018 11:53 pm

Ano procházku jsem si doslova užívala. Krásně mě provedl. Jako vždy jsem byla Konohou uchvácena, protože měla úroveň. Naše vesnice tuto možnost trochu postrádala. Nicméně oproti slunečné Konoze ta naše vesnice byla jak bábovka. Posypaná cukrem (sněhem). Nicméně architektura zaujala i mne. Monumenty...no nešlo je přehlédnout. Tázala jsem se sama sebe, proč my nemáme něco takového a rozhodně až se Yagura vrátí z dovolené, tak nechám přikázat, aby se postavila na náměstí socha mého manžela. Zasloužil se o největší slávu Bochi a neměl by tudíž být zapomenut. Nicméně popsaná hlava nynějšího Hokageho byla stále terčem mé dobré nálady, která přešla ve chvíli, kdy jsme spočinuli před mega velkou obří budovou, kde nebyl výtah a Hokage jak jinak, než sídlil nahoře. 
"Jojo jako doma." promnu si ruce a vydáváme se na nekonečnou cestu hore. 
Po 2.století a 63 let jsme došli oba s mým doprovodem nahoru do kanceláře. Zdá se, že má rušno. Tak to se dalo očekávat, nicméně rychlost, kterou opouštěli shinobi kancelář byla srovnatelná s rychlostí světla. Jo taky jsem byla tak mladá a rychlá. Pokynula jsem, aby mí shinobi zůstali venku. Nemusí vědět podrobnosti a pak je Jomeiovi vykecat. Vstoupila jsem sama do kanceláře a přijala místo naproti Hokagemu. Již jsem v ruce svírala červené desky. Ale počkala jsem si, až bude skutečně kancelář prázdná a Hokage mě vyzve.
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 184

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sat Jun 16, 2018 12:12 am

Ač se to nemuselo zdát, byl jsem na své shinoby náležitě hrdý, i přestože jsem na ně byl mnohdy přísnější, než by bylo nutně potřeba. Avšak, samotné výsledky mluvily za vše, tudíž všemožné námitky či pochybnosti o mém vedení nenabíraly přílišné váhy. Každého jednoho názoru jsem si však vážil natolik, abych ho bral v potaz a to včetně těch skutečně kritických. Správný vůdce se nikdy nenechával zaslepovat svou mocí, nýbrž naslouchal těm, kteří ho dostali tam, kde se nacházel. Z tohoto důvodu jsem hodlal udělit Maye poměrně příjemnou prémii za její starost o vesnici v době mé nepřítomnosti. Kancelář skutečně vypadala lépe, než před mým odchodem a to jsem uměl ocenit, stejně jako hladký chod vesnice samotné.
Když však byli doufejme všichni na chodbě, či slezli z parapetu, zůstali jsme s Bochikage v kanceláři sami. Její důvod ponechání ochranky mimo kancelář jsem plně chápal, neboť se nyní nemělo jednat o záležitostech vesnice, nýbrž jejího klanu. Upřímně jsem nevěřil, že se dožiji dne, kdy usednu se zástupcem potulného klanu a budu jednat o jejich případném připojení k naší vesnici. Avšak, jak se zdálo, život byl plný překvapení. "Lady Bochikage, dovolte mi vás nyní požádat o poskytnutí informací o vaší svěřenkyni, stejně tak i klanu samotném" pronesl jsem s vážností odpovídající takovémuto jednání, neboť i pouhá myšlenka připojení nového klanu k vesnici byla velice citlivou záležitostí. "Jak jsem již naznačoval, nebránil bych se opětovnému přijmutí vašeho klanu do řad naší vesnice" pokračoval jsem, přičemž jsem svůj kamenně vážný a možná i lehce chladný pohled upřel na její tvář. "Avšak, než tak budu moci učinit, potřebuji jistotu, že takovéto spojení bude pro naši vesnici lukrativní a hlavně trvalé" dodal jsem s ledovým klidem mně tak vlastním a před sebou na stole si u toho spojil ruce. Skutečně, ač bych tomu ještě před několika dny nevěřil jsem uvažoval o opětovném přijmutí jejího klanu, neboť v dobách dřívějších tvořili podstatnou a hlavně užitečnou součást našich sil. Avšak, nemohl jsem tak učinit ze dne na den, rozhodně ne bez řádné záruky jejich poslušnosti a přínosu vesnici. Z tohoto důvodu jsem naší zajatkyni bral jako jakýsi pozorovací subjekt, který mi měl o jejím klanu poskytnout tolik žádané informace.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sat Jun 16, 2018 11:04 am

Sečkala jsem, až budeme sami. Poté jsem Hokagemu podala desky, které jsem svírala v ruce. Jednalo se o shrnutí klanu i takového životopisu naší Xayah. 
"Nejprve bych začala klanem Kana. Jsme poměrně hojný klan. Jak víte živíme se službami, které si od nás někdo najme. Je to z toho důvodu, že větší vesnice, jak jsem se sama později dozvěděla, skutečně nemá pravomoci zasahovat do všeho. Některé věci jsou též postaven mimo zákon a já nemám nejmenší možnost se o to starat. Klan Kana je ten, který pomáhá běžným lidem mimo hlavní vesnice, ale jak už jsem zmínila kdysi, i pro velké pokud potřebují. Máme k dispozici tolik lidí, že by z toho mohla být menší armádička. Máme specifický styl tréninků našich dětí, nicméně se snažíme naše děti hlásit do akademií v hlavních vesnicích, aby měli základní vzdělání, což třeba Xayah má. Od mala je nabádáme k týmové spolupráci, ale jsou i tací, kterým se to prostě nelíbí, a tak jedou sólově. Nicméně mají pravidla, které musí dodržovat. Jedno z nich je, že pokud dostanou misi, která je ranku A a S v určité sumě nad 200 tisíc ryo, musí se poradit s vedením a případně do této mise jít s jištěním, což Xayah neudělala, proto nemám problém jí v tomto potrestat. Její odměna jí byla vzata a stále jsem v pozici, že bych Vám ji předala, protože Vám náleží." odmlčím se a nechám ho případně reagovat. Xayainy peníze mám stále u sebe a byla jsem připravená mu je ihned předat. 
"Náš klan je kultivovaný, i když jsme potulní stále máme nějakou úroveň. Dokážeme se chovat ve společnosti, reprezentovat, jsme něco jako královská rodina. Oplýváme jistou grácií, což si budete moci později ověřit, zrovna Xayah je jedna z těch princezen, co si opravdu dává záležet na tom, jak na veřejnosti vystupuje. Ujišťuji Vás, že tohle pro ní bude velice nepříjemné hlavně ze začátku. Ale zpět k našemu klanu. Jak jistě víte máme k dispozici určité bohatství. S dovolením si tuto informaci necháme pro sebe, to už jsou až moc citlivé informace. Nicméně nemáme třeba případně problém spolufinancovat třeba případnou válku, či jak jsem Vám nabízela opravy vesnice. Základním znakem klanu Kana je jeho unikátní Kekkei genkai shoton. Krystal. Zvláštní věcička a o té Vám s dovolením také neřeknu více, budete tu mít naši nejlepší uživatelku shotonu. Můžete pozorovat." mrkla jsem na něj spiklenecky. Nechtěla jsem mu říkat vše, když Xayah bude určitě ráda, když jí někdo vyzve k boji a potrénuje s ní. 
"Našimi dalšími znaky je třeba gen, který nám dává blond vlasy až do platinové, na mě to již vidět není. Důvodem, proč tyto vlasy nemá Xayah, má je obarvené. Proč... i to by Vám mohla říci sama. Respektive o povaze Xayah Vám nic moc neřeknu, ona je svá a nikdy nevíte, jak a na co bude reagovat. Je specifická svým stylem a svým postavením, možná proto ji mám tak ráda. Nesnažila bych se asi tolik, kdyby to byl někdo jiný, to mi věřte. Potřebuje mít ale občas možnost být sama se sebou. S Vaším dovolením ji zde budu nechávat jednu techniku klanovou, kterou chci, aby se naučila. Protože jestli se můj vnuk nevzpamatuje, tak by právě ona mohla být kandidátkou na vůdce klanu, ale to jí neříkejte. To nemusí vědět. Ráda ji držím v tom postavením nižším, aby neměla moc velké očekávání." podala jsem též Hokagemu zapečetěný svitek s technikou 8.formace. Byla jsem přesvědčená, že až si ji Xayah naučí může se postavit ke zkouškám. 
"Dejte jí to, až sám uznáte za vhodné. Až si to zaslouží. Musí mít motivaci, jinak si tu s ní neporadíte a ona uteče domů. Je loajální hlavně našemu klanu. Hlavně jistému Renovi, o kterém momentálně nemáme informace, ale vrátil ji zpět ke klanu. Xayah jednu dobu pracovala v menší vesnici jako strážce. Měla svůj tým, nicméně při jedné z hlídek je přepadli a její tým ji v tom nechal samotnou. Ren ji zachránil. Xayah nesnáší, když musí zabíjet, vyhýbá se tomu, proto ani vy jste v útoku neměli žádné mrtvé, dává si na tom záležet. Asi by se s tím nevyrovnala psychicky. Tehdy vlastně Xayah přestala týmově pracovat a z vesnice odešla, což se ke mě později dostalo. Vše mi řekla a také mě prosila, aby mohla být v potulných jednotkách. Tak jsem souhlasila. Takže se nemusíte bát, že by jen tak zradila, bude Vás chránit vlastním tělem, protože jí půjde o to, aby byla propuštěna z trestu. Nikdo jiný ten trest totiž zrušit nemůže než Vy a stejně si myslím, že ona si to tu nakonec zamiluje. Přeci jenom je to jeden z jejích snů." mrknu na něj. Bližší informace o jejích snech nemám v plánu říkat Xayah je celkem sdílná, když se na to přijde. Ona se rozkecá sama, časem. Na chvíli jsem se odmlčela, řekla jsem toho hodně. Musela jsem si překontrolovat svou protézu a vyčkala jsem na případné Hokageho otázky.
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sat Jun 16, 2018 3:20 pm

Bylo velice vítané být zpět ve své vesnici, stejně tak i kanceláři, ve které, ač to přes všechno to setřídění nevypadalo bylo mnoho práce a dokumentů k vyřízení. Pouhým okem jsem dokázal spočítat minimálně dvě menší věže papíru, které si žádaly mou pozornost ihned, jak dokončíme toto jednání. Nyní však měla veškerou mou pozornost Bochikage a její obsáhlá řeč plná více či méně podstatných informací. Jak již bylo u mé osoby zvykem, pozorně jsem si vyslechl každé jedno slovo a v hlavě si již během jejího monologu jednotlivé souvislosti a informace skládal do co možná nejucelenějšího obrazu. Mnohé z informací, které mi zde přednesla jsem shledával velice užitečnými v mém dalším rozhodování, avšak stejnou měrou, jakou jsem se mohl naklánět na stranu přijmutí klanu jsem i nabýval určitých pochybností, které dozajista mohly celý můj postoj doslova převrátit. Uznával jsem sílu, schopnosti a počet jejich shinobi, na druhou stranu jsem však silně pochyboval o jejich skutečné loajalitě a ochotě se přizpůsobit striktním pravidlům vesnice, nemluvě o absolutní ztrátě jejich dosavadní volnosti. Za předpokladu, že bych tento klan do vesnice skutečně přijal, trval bych na jasném a nekompromisním rozdělení věrných a nadále potulných členů. Neměl jsem v úmyslu udělovat jakékoliv výjimky či privilegia jedincům, kteří nebyli ochotni se plně přizpůsobit novým podmínkám, natož vedení.
"Schopnosti ani sílu vašeho klanu nemám v plánu jakkoliv zpochybňovat, Lady Bochikage, o té jsme se mohli v nedávné době přesvědčit na vlastní zrak" pronesl jsem po nutné chvíli ticha s klidem a nadhledem mě tak vlastním. O vojenský přínosu klanu Kana jsem neměl sebemenších pochyb. Avšak, co se jejích členů týče, tam jsem již jisté pochybnosti nacházel. "Spatřuji však možné komplikace v samotné filozofii vašeho klanu, který si z toho, co jsem měl tu možnost poznat a co jste mi zde přednesla drží jistý ideál svobody a volnosti, který se v žádném ohledu neslučuje s fungováním naší vesnice. Za předpokladu, že by měl klan Kana skutečně zájem o připojení se k Konohagakure no sato, musel by se těchto ideálů vzdát" pokračoval jsem, přičemž se můj klid opět změnil na skoro až mrazivou vážnost, ze které se div nezačalo v místnosti ochlazovat. "Věřím, že dozajista chápete motivaci mého postoje, neboť by přílišná volnost našich shinobi mohla způsobovat politické napětí, kterému se striktně snažíme vyhýbat. Nemluvě o jednotných podmínkách pro všechny členy vesnice, ve kterých nehodlám činit výjimky" dodal jsem vzápětí a upřel na ní svůj zrak tak vážný, jako kdyby skutečně patřil soše. Rozhodně jsem neměl v plánu dělat jakékoliv větší ústupky, neboť jsme jejich sílu ani finance nutně nepotřebovali. Na druhou stranu jsem však nepatřil k lidem, kteří by ihned odmítali příležitost, jen jsem vždy rád hrál dle vlastních pravidel.
"Stejnou měrou, ač uznáváme váhu vašeho bohatství a jeho možný přínos vesnici, nebude tento fakt hrát žádnou roli v mém rozhodování" oznámil jsem již opět lehce méně chladně, avšak stále dost na to, abych si držel tvář sochy. "Taktéž musím opět odmítnou vámi nabízené peníze, neboť jejich původ a samotnou podstatu shledáváme vysoce pochybným" což byla skutečně pravda, jelikož přijmutí peněz, kterými byl zaplacen útok na naši vesnici bylo v rozporu se všemi zásadami, kterých jsem se držel. Takováto nabídka mě tak skoro až urážela, avšak nedal jsem to na sobě nikterak znát. "Prosím, považujte tyto peníze za kompenzaci za dočasnou ztrátu člena vašeho klanu" dodal jsem, přičemž jsem na ni jen velice lehce pokynul na znak, že svá slova myslím vážně a že si ony peníze má skutečně ponechat. Tyto peníze nenáležely naší vesnici, nýbrž právě klanu Kana, který kvůli nim přišel o jednoho člena a tím pádem i o určitý přísun dalších financí.
Poté však přišla řeč na samotnou svěřenkyni Bochikage, o které jsem se prozatím dozvěděl dostačující množství informací, abych si svůj názor na ní náležitě doplnil. Avšak, stále nebyl nikterak světlý, natož přívětivý. Věřil jsem však, že spolu s časem stráveným v naší vesnici dojde k její nápravě a novému nastavení podstatných hodnot. Svým způsobem jsem k tomu měl v úmyslu přispět i svým přičiněním, neboť by její vzpoura či přestupky nevrhaly dobré světlo na naše nově navázané vztahy s Bochigakure. "Zajisté, svitek jí nebude vydán do doby, než uznám její nápravu za dostatečnou" pronesl jsem již opět s klidem, přičemž jsem si do Bochikage převzal již zmiňovaný svitek, který jsem následně položil na stůl vedle své pravice. "Dovolte mi vás taktéž ujistit, že s ní bude zacházeno s úctou a ohledy na její původ a schopnosti. Stejnou měrou však bude odpovědná za veškeré přestupky či neposlušnost vůči mé osobě či vesnici" dodal jsem, přičemž jsem se na chvíli zpříma zadíval Bochikage do očí v očekávání její reakce. V těch mých však krom běžného chladného klidu mohla objevit i naprostou vážnost ohledně mých předchozích slov. Skutečně jsem s ní měl v úmyslu zacházet s ohledy na její postavení, tudíž dokud bude spolupracovat, nebude jí jakkoliv připomínáno, že je naším vězněm. Avšak, každý jednotlivý byť i sebemenší přestupek bude náležitě potrestán. Její život ode dnešního dne již nepatřil jí samotné, natož klanu Kana. Od dnešního dne byl plně v mých rukou, stejně jako rukou vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sat Jun 16, 2018 3:47 pm

Mlčky jsem ho pozorovala a též poslouchala, co říká. Jen jsem místy přikyvovala. Šlo mi jen o blaho klanu. Na tomto světě už moc dlouho nebudu a bylo mi jasné, že každým dnem si mě Bůh může povolat zpět. Zástupce klanu by věděl, co má dělat, ale zkoušky na vůdce by Xayah tímto tempem nestihla. Řekněme, že dokud žiju má místo na post vůdce klanu jisté. Budu apelovat na její slušné chování. Protože jakmile já tu nebudu, Bochigakure klan Kana plně odmítne a já nedopustím, aby se z nich stali nukenini. Pochybonosti v Hokageho slovech jsem shledala na místě a doufala jsem, že právě Xayah bude ta, která ho přesvědčí o opaku. 
"Jak jsem již řekla, snažíme se vychovávat naše lidi od malička v akademiích, aby se naučili dodržovat vesnická pravidla.Většina touží po svém místě, kde budou mít plné zázemí a nemusí se skrývat. Ta druhá část ta si bude muset vybrat." pronesla jsem a založila si ruce na prsou. Vrásky se mi nahrnuly do obličeje. Kolik že mi to vlastně je? Už sama nevím. 
"Jde mi o blaho klanu, Hokage-dono, stejně jako o blaho Bochigakure. Bohužel Bochigakure se na klan Kana nedivá zrovna nejlépe, a musí Vám být jasné, že v případě mého odchodu nové vedení mé spojenectví zcela zakáže. Ujišťuji Vás, že prozatímní zástupky klanu souhlasili s potrestáním Xayahi a jsou i nadále naklonění návratu zpět do Konohy." nechtěla jsem ho zdržovat déle, než bylo nezbytně nutné, sám měl práce až nad hlavu jak jsem si stihla všimnout. Postavila jsem se prohnula se v zádech. 
"V lejstrech, co jsem Vám dala, je životopis Xayah, i její pravé jméno. Doporučuju ji tak neoslovovat. Jen v případě, že budete opravdu naštvaný, či vytočený. A ještě jedna rada, před mým odchodem." otočím se na něj a v mém pohledu tentokrát byla vidět vážnost, zlost a chladné ostří slov, které budou následovat: "Zmiňovala jsem jistého Rena. Za nic na světě ho k ní nepouštějte! Řekněme, že je to černá ovce klanu a obávám se, že by na ní mohl mít špatný vliv. Již je na černé listině v hledáčku všech potulných Kanů, ale vždy nám proklouzne. Bude ji jistě hledat.  Prosím nedovolte to!" řekla jsem s ledovým klidem, který u mě Hokage ještě neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sun Jun 17, 2018 1:40 pm

Onen fakt, že měli členové klanu Kana zkušenosti s řádnými akademiemi a pravidly vesnic jsem shledával jakožto pozitivní záležitost, neboť by se jejich případná integrace obešla bez větších komplikací či potřeby jejich převýchovy. Avšak, byl jsem si vědom skutečnosti, že minimálně v počátcích naší nové spolupráce by vzhledem k jejich současnému způsobu života mohlo být jejich soužití s našimi shinobi poměrně napjaté, stejně tak i poslouchání rozkazů ze strany vesnice. Za předpokladu, že by se k vesnici skutečně přidali, museli by se přizpůsobit našemu způsobu života spolu se všemi pravidly a způsobu fungování naší vesnice. Taktéž by se museli zříci své volnost, což mohlo dozajista způsobit rozbroje právě mezi zastánci potulného způsobu života a těmi, kteří dle slov Bochikage toužili po pevném zázemí. Avšak, jak jsem již jednou zmiňoval, nehodlal jsem činit jakékoliv výjimky a každý, kdo by se spolu s klanem odmítl připojit k vesnici by byl z naší strany považován za vyhnance, v horším případě nukenina.
"Za předpokladu, že bychom vašemu klanu skutečně umožnili připojení k naší vesnici, jednalo by se o rozhodnutí plošné, platící na všechny členy klanu. Ti, kteří by se k vesnici připojit odmítli a nadále provozovali potulný způsob života by tak získali status vyhnance, či dokonce nukenina" oznámil jsem jí s vážností tomu odpovídající, neboť by takovýto jedinci vrhali špatné světlo jak na naši vesnici, tak dozajista i na svůj klan. Věřil jsem však, že si tohoto faktu je Bochikage plně vědoma a že je připravena případné neposlušné členy skutečně vyhnat.
Co se však informací o nechtěnosti klanu Kana ze strany Bochigakure týče, byl jsem si této skutečnosti vědom, avšak nemohl jsem jí přidávat přílišnou váhu během mého rozhodování. V první řadě mi šlo o blaho a bezpečí naší vesnice, pro kterou přijetí nového klanu nebyla zrovna jednoduchá záležitost. Obnášelo to mnoho změn a komplikací, které mohly na nutnou chvíli destabilizovat běžný chod vesnice. Na druhou stranu jsem však uznával potenciální přínos klanu Kana pro naši vesnici. Avšak, k mému konečnému rozhodnutí stále scházelo mnoho času a poznatků. Taktéž jsem musel brát v potaz názory zástupců současných klanů, které při takovémto rozhodování měli poměrně zásadní váhu.
Když se však Bochikage postavila a upnula na mě svůj pohled nepodobný tomu mému, učinil to samé v očekávání jejích slov. Tento ledový klid nebyl pro člověka jejího ražení nikterak běžný, tudíž si tím získala o něco více mé pozornosti. "Lady Bochikage, dovolte mi vás ujistit, že pohyb potulných shinobi po naší vesnici je velmi striktně regulovaný. Bez řádného prověření a povolení nemají sebemenší šanci projít našimi branami" pronesl jsem s nadhledem a klidem mě tak vlastním, přičemž jsem se jí zpříma zadíval do očí. "Pokud je tomu však skutečně tak a vámi zmiňovaný Ren by se pokusil vstoupit do naší vesnice, bude bezprodleně zadržen a následně vydán do vašich rukou, máte mé slovo" dodal jsem s velice lehkým pokynutím hlavou na znak ujištění, že svá slova myslím vážně. Neměl jsem sebemenší problém se zadržením takovéto osoby, neboť se jednalo svým způsobem o neoficiálního nukenina, kterého život dozajista již dosáhl své hranice. Avšak, dozajista by byl před předáním podroben řádnému výslechu, pro ujištění o pravdivosti jeho obvinění.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sun Jun 17, 2018 1:59 pm

Kývala jsem na všechno, co mi k tomu říkal. 
"Ano jsem si všeho plně vědoma a souhlasím s Vámi." byl opatrný to se mu muselo jednat a tentokrát jsem byla přesvědčená, že jakmile se Kotei dozví, že jsem takto jednala s Konohou, bude možnost útoku směřována na nás. Pak to bude pouze a jenom na mě. 
"Nicméně musíme se vrátit Hokage-dono, aby mi můj velitel Arashi neudělal z vesnice kůlničku na dříví." usměji se a nabídnu mu ruku. Koteikage ji možná odmítla, ale já stále zastávám slušné chování loučení a obchodníků. 
"Bylo mi ctí s Vámi jednat, Hokage-dono. Kdyby nastali nějaké komplikace cokoli, dejte vědět. Xayah má unikátního summona, který je se zprávou velmi rychlý a já jej poznám. Popřála bych Vám hodně štěstí, ale spíše Vám popřeji pevné nervy a určitě dorazte na vánoční ples." pokud by mi podal ruku, stiskla bych jej a následně bych se otočila a odcházela z kanceláře v doprovodu svých shinobi. 

(přesun?)
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sun Jun 17, 2018 3:43 pm

Velmi rád jsem slyšel, že jsme s Bochikage byli za jedno v otázce případných vyhnanců, neboť bych jen velice nerad řešil jakákoliv případná nedorozumění, i přestože jsem si byl vědom toho, že se jim dozajista stejnak nevyhneme. Avšak, budou řešena dle striktně stanovených pravidel pro zachování co možná nejobjektivnějšího jednání.
Netřeba zmiňovat, že dnešní jednání bylo poměrně zásadním milníkem v otázce vztahů mezi vesnicemi, stejně tak i našem postoji vůči potulným. Přijmutím potulného klanu do našich řad bychom vyslali zprávu o možném uvolnění našich striktních zásad ve věcech potulných. Avšak, i přes tento případný krok jsem neměl v úmyslu jakkoliv povolovat pravidla pro ostatní klany či jednotlivce, ba naopak bych je alespoň dočasně ještě zpřísnil.
Na slova Bochikage o návratu zpět do Bocigakure jsem pouze lehce přikývl, neboť jsem ani já neměl v plánu ji jakkoliv dále zdržovat. Vše co bylo potřeba vyjednat bylo vyjednáno a vše co bylo potřeba říci bylo řečeno. Nyní již záleželo jen na čase, jak s dnešním jednáním naloží. Když mi však Bochikage nabídla podání rukou, nutnou chvíli jsem na ni hleděl, neboť se jednalo o poměrně netradiční gesto mezi shinobi. Stejnou měrou však mohlo jít o gesto jakési důvěry, kterou ač obezřetnou jsem k Bochikage choval. Z tohoto důvodu jsem se nakonec taktéž postavil a ruku jí skutečně s odpovídajícím stiskem podal. "Potěšení bylo na mé straně, Lady Bochikage" pronesl jsem s klidem a úctou náležející takovému rozloučení a následně ji ruku opět pustil a usadil se zpět do křesla. Poznámku o pevných nervech jsem naprosto přeslechl, neboť jsem se nepovažoval za člověka, kterému by scházela pevná vůle. Být na místě Bochikage, obával bych se spíše o její svěřenkyni, která by nemusela náš způsob života alespoň ze začátku shledávat přijatelným. Co se nabídky plesu týče, skutečně jsem měl v plánu o jeho navštívení zauvažovat, avšak nyní byly mé myšlenky zcela někde jindy. Tudíž, když následně Bochikage opustila kancelář, rozhodl jsem se vyřešit tolik potřebné dokumenty, které se zde za dobu mé nepřítomnosti opět nahromadily.
//EDIT//
Zabralo nutnou chvíli, než jsem se opět plně zorientoval v uspořádání své kanceláře, neboť by se dalo říci, že zde nezůstal papír na papíře. Avšak, nakonec jsem přece jen našel všechno potřebné, i přestože to bylo důkladně založeno v jedné z hor papíru. Musel jsem uznat, že takovýto úklid kancelář skutečně potřebovala, uvítal bych však více, pokud bych byl u toho přítomen, neboť jsem nyní strávil více času hledáním, než čistou prací. Z tohoto důvodu a neboť si nikdo nežádal mého času, rozhodl jsem se na krátkou chvíli opustit kancelář, avšak nehodlal jsem ji nechat prázdnou, neboť zde bylo stále mnoho organizační práce. Rozhodl jsem se tedy vytvořil jednoho klona, který se v době mé nepřítomnosti chopí práce v kanceláři, i přestože jsem toto řešení shledával vysoce nevyhovujícím. Jen velice nerad jsem tímto způsobem klony využíval, neboť mi to vždy přišlo lehce neuctivé vůči lidem, se kterými by měl případně jednat. Stejnou měrou jsem však neměl v úmyslu vysílat klona do svého sídla. Když byl klon vytvořen a dal se do své práce, já sám se pomalým krokem vydal ven z kanceláře směrem k sídlu klanu, kde na mě již čekala poněkud rozdílná práce, než ta v kanceláři.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Poèet pøíspìvkù : 89

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Tue Jun 19, 2018 5:31 pm

Klon č.1

Zasmála jsem, když mi řekl, že se vidí pod kytičkami. Dalo by se filozofovat, jestli se jeho tělo dostaví na pohřeb, nebo to bude jen náhrobní deska. Ale i tak zajímavá odpověď, co čekat o shinobi-ho. Z naše konverzace vyrušil klepaní na okno. "Nádech,výdech" řekla jsem si v hlavě a poté jsem se otočila. Nahodila jsem facepalm. Do toho ještě přišel Hokage. "Pane bože! Teď je to narváno jak na Václavaku" povzdechla jsem si v duchu. Otevřela jsem okno a řekla:"Padej dolu a přijď jako každý jiný". Usmála jsem se a hned jsem zavřela okno. Hokagemu a Bochikagemu jsem se poklonila a vypadla jsem z kanceláře. "Uff" oddychla jsem si. Měla jsem svobodu! Už žádný kancl, oh wait. Už žádný zastupovaní Hokageho! Samozřejmě mě ještě očekaval Umatara, jistě měl spoustu otázek. "Vidím, že nás soukromý rozhovor bude muset pokračovat jindy" povím s úsměvem na tváři. "Zatím na viděnou" povím při odchodu z jeho očí. Ještě jsem zvedla ruku a zamávala. Musela jsem si ještě promyslet, jak tento rozhovor povedu. Možná nějakou zkoušku, jestli je vhodný kandidát?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Uchiha čtvrť
» Senju čtvrť
» Otaku Rádio
» Senju Assasin [HACHIDAIME HOKAGE]
» Údolí Kukuřice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Hi no Kuni :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: