Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelář Hokage

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Kancelář Hokage   Mon Feb 19, 2018 10:55 pm

First topic message reminder :

V nejvyšší věži.. jako obvykle, jestli se něco nezměnilo, je to poloha kanceláře vůdce Listové. Pěkný výhled, moderní vybavení, všudypřítomný nepořádek, zdá se, že papíry stále jen přibývají a přibývají..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 22

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sun May 27, 2018 9:44 pm

Když jsem uslyšel vyzvání ke vstupu, zarazil jsem se. „Nebyl to právě ženský hlas? Myslel jsem, že Hokage je muž…“ Řekl jsem si v duchu. Skutečně jsem byl překvapen. Napadlo mě, že prodělal nějakou operaci nebo například hormonální terapii, která ho začala měnit v ženu. Nebo jsem se snad pletl celou tu dobu já a náš Hokage byla vlastně Hokagyně?
Celý jsem zrudl. Pokud to byla pravda a Hokage byla celou to dobu žena, pak každé mé oslovení ji muselo hluboce urazit. Tohle si do konce života neodpustím. Na druhou stranu, u Hyuugu to trvá déle, než odhalíte, zda se jedná o muže či ženu! To ty jejich vlasy a dlouhý hadry!
Pokorně jsem vešel dovnitř, koukaje nejdříve raději do země. Sbíral jsem odvahu na to, abych se podíval našemu Hokagemu/Hokagyni do očí. Když jsem se však odhodlal, zarazil jsem se. Mohl jsem tu rozvíjet další teorie, například že prošel operací a i hormonální terapií, obarvil si vlasy atd., ale mnohem jednodušší bude, když se tomu tématu obloukem vyhnu. „D-dobrý den, slečno….?“ Pozdravím v poklonu, oči však upírajíc na ni. Nebylo to zrovna pohodlné, takto tu stát, ale tak byla to slušnost a dlouho to netrvalo, co jsem se zase narovnal nazpět. Až se mi představí, tedy jestli… Ještě je tu taky ta možnost, že jsem si spletl dveře. Což by u mě také nebylo neobvyklé.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Poèet pøíspìvkù : 89

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sun May 27, 2018 10:27 pm

Upřeně jsem se dívala na ono chlapce/muže. Dle vesty šlo usoudit, že hodnosti je od chunnina výš, podle stydlivosti bych sama usazovala, že jounin nejspíše nebude. Měla jsem úsměv na tváři, což bylo u mě nic neobvyklého. Jeho slova nebyla sebejistá, že by čekal někoho jiného? Nejspíše očekával někoho jiného ale pro jeho štěstí tu byla veselejší osůbka než samotný Hokage, který byl opravdu někdy jako starý mrzout. To jsem však Hidekamu neměla za zlé, protože já nebyla o nic lepší ve své kanceláři v ANBU centrále. Ovšem mezi ostatními lidmi jsem byla veselá a usměvavá jak se na Uzumakiho patří!
"Ach..zajisté jste zmaten" pověděla jsem a naklonila jsem hlavu stranu. "Jsem prozatímní zástupce Hokage-sama, Maya Uzumaki, prosím, posaďte se." Představila jsem se cizí osůbce. O mém příjmení by se dalo velice diskutovat, přeci jsem jsem Uzumaki i Senju. Jen jsem doufala, že se tatík neobrací v hrobě, že nevyužívám jeho příjmení. Bylo to hold komplikované, ale co se dá dělat. Dala jsem mu dost informaci, které potřeboval, aby se zorientoval. Mé odpovědi, ale zajisté vedli k dalším otázkám, například, kde je Hokage apod. Dokonce jsem mu nabídla i možnost si sednout na židli naproti mě. Je už jen na něm, zda si sedne.
"Co Vás zde přivádí, pane...? Otázala jsem se ho na to, co ho trápí na srdéčku. Tak nějak jsem předpokládala, že řekne své jméno. Nebyla jsem v obraze, co se týče jmen v téhle "světlé" stránky vesnice, i kdybych byla, určitě bych si nepamatovala všechny jména.
Návrat nahoru Goto down
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sun May 27, 2018 10:39 pm

Ah, takhle to je!“ Řekl jsem si v duchu a ulevilo se mi. Už žádné další konspirační teorie o metamorfózách Kagů. Narovnal jsem se tedy a usadil se, jakmile mi bylo nabídnuto. Její jméno mi nic neříkalo, tedy kromě klanu.
Nakae Utamara jméno mé.“ Odpovím zběžně, nikterak se u svého jména nezdržujíc. Mohl jsem se zeptat, kam se poděl Hokage, ale nezajímalo mě to, měl svůj důvod, a kdyby mi to někdo chtěl říct, věděl bych to. Byl jsem tu čistě ze sobeckých důvodů, čili kvůli sobě. Položil jsem na stůl svitek s reportem o poslední mise mého bývalého týmu a poté obě ruce položil na stehna. Seděl jsem tam jako student v první lavici, když se na něho zrovna dívá profesor.
V první řadě jsem přišel odevzdat hlášení z poslední mise mého týmu, podrobnosti jsou vevnitř.“ Odpovím jí na druhou otázku. Asi nebylo důležité říkat, že se jednalo o eskort jednoho obchodníka z bodu A do bodu B, protože si to mohla přečíst v hlášení. „V druhé řadě, vzhledem k tomu, že můj tým byl rozpuštěn, jsem si přišel buď pro nový tým Geninů, nebo v tom zábavnějším případě pro misi, Maya-sama.“ Odpovím stejně klidným hlasem. Možná bych se i usmál, ale něco tak osobního bych si k vysoce postavenému úředníkovi dovolovat nechtěl. Namísto toho se mi na tváři usadila neutrální maska, kterou sem tam kazil záblesk nervozity v očích.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sun May 27, 2018 11:23 pm

Chlapec/muž už se představil, takže jsem měla přehled s kým mluvím. Popravdě jsem nic netušila. Pouze jsem se tak tvářila. Řekl mi po čem jeho srdce touží. Když mi řekl, že vedl tým, usoudila jsem, že označení chlapec je nepravé. "Dobře" vzala jsem si jeho svitek s hlášením o misi. Svitek jsem si položila na hromádku: NEVYŘÍZENO. "Co se týče týmu, tak s tím vám nevyjdu vstříc" pověděla jsem. Důvod tu bylo spousta. Třeba jsem nevěděl, jestli tu vůbec volní geninové jsou. Tohle ať si vyřídí Hokage. "Co se týče mise, jakou by jste měl představu?" zeptala jsem se s úsměvem. Přitom ze mě "vyšel" můj dřevěný klon, který šel ke skřínkám, kde byly svitky s misemi. Doufala, že se pro něj něco najde. Nerada bych zklamala jeho nadšení.
Návrat nahoru Goto down
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sun May 27, 2018 11:38 pm

Chápu.“ Přitakám na vyjádření ohledně týmu. Kdyby nebyl vůbec, nevadilo by mi to, nerad jsem se loučil a mít pod sebou tým obnášelo nakonec loučení. Namísto toho mise zněla jako perfektní řešení současné nudy a oprášení mých dovednostní. „Abych pravdu řekl, je mi to úplně jedno. Nejsem to já, kdo přeci vybírá mise.“ Odpovím stejně neutrále jako doposud. Co bych to byl za nindžu, kdybych si jak fiflena vybíral. Práce je práce. Ve své poloze jsem se více uvolnil, ruky jsem si položil pro změnu na opěrátka a sám jsem se více opřel. Bylo vidět, že počáteční nervozita ze mě v průběhu konverzace upadá, byť jsem mínil chování korigovat v mezích slušnosti.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Tue May 29, 2018 8:09 pm

Vybrat si nechtěl, což mi přivodilo nejeden problém, protože vymyslet kam ho poslat mi trvalo déle než bych chtěla. Každopádně jsem přišlo definitivní rozhodnutí. Klon prohrabala svitky s misemi a nakonec vybral ten právy. Nakonec se klon otočil a podal ho Nakae-mu. "Tady prosím" pověděl klon a já se jen usmívala mít otroky, bylo vždy fajn.
Ve svitku bylo napsáno, že se musí dostavit do přístavu, kde se má setkat s kuchařem, který je významný pro nadcházející festival jídla, o kterém se bude psát a mluvit po celé zemi. Ve svitku je i poznámka, že se mu nic nesmí stát.
Návrat nahoru Goto down
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Tue May 29, 2018 8:20 pm

"Děkuji, Maya-sama." Povím, když se mi do rukou dostane svitek s misí. Zběžně jsem ho otevřel, abych věděl, co mě čeká a nemine a zarazil jsem se. "To budu hlídat, aby si na talíř nenaservíroval otrávenou rybu?" Pomyslel jsem si najednou. Nebyl jsem schopen si představit, co mám vlastně dělat a nebudu lhát, znuděně jsem se začal tvářit hned, jak jsem se dostal z kanceláře. ALE, co jsem řekl, to mám. Misi si jako nindža přeci nemůžu vybírat. Sroloval jsem svitek zpátky, zastrčil ho do pouzdra u vesty, zvedl se, uklonil a rozloučil se: "Považujte tento úkol za splněný! Nashle!"
Vyšel jsem tedy z kanceláře, nahodil znuděný obličej a s rukama v kapse vyrazil do přístavu, ať už mě tam čeká sakra cokoliv.
// Přesun
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Tue May 29, 2018 8:32 pm

"Nashle"Stejně jako Utamara, tak i klon odešel. Klon se vydal do ANBU centrály, aby tam mohl všechny dirigovat. Pohodlně jsem se zavrtala do křesla. Přemýšlela jsem, co budu dělat. Papírování mě už nebavilo, tak jsem doufala, že přijde někdo na návštěvu. Srkla jsem si kavy a čekala a čekala.

//Edit: Po dlouhém vypisovaní různých dokumentu mě to přestalo bavit. Vytvořila jsem klona, který usedl na křeslo. Vytáhla jsem svitek s technikou Mokuton: Sashiki no Jutsu. Začal číst a já se mezitím vypařila pryč. Tedy šla jsem trénovat.

//original přesun
Návrat nahoru Goto down
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Fri Jun 01, 2018 2:48 pm

Neuplyno mnoho dní, co jsem odešel z vesnice, a už jsem tu byl zase. V ruce, stejně jako posledně, jsem držel report z poslední mise, která byla opět úspěšná. Za tuhle už bych však rád dostal zaplaceno, protože majitel bytu, který mám v pronájmu, na mě tlačí z činží. Shinobi nebo ne, nájem platí každý. Vrátil se u Hokage? To nevím. Když ne, bude tam pořád sedět Maya-sama, co mi jistě danou částku vyplatí. Tedy alespoň v to jsem doufal.
Když se vybelhám po schodech až do patra, kde se nachází kancelář Hokageho, zaklepu na dveře, jednou rukou se opřů o jejich rám a čekám, než se ozve hlas, který mi dovolí vejít.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Fri Jun 01, 2018 5:32 pm

KLON

Klon studoval svitek s technikou a sem tam přes svitek hodil papíry, když přišel někdo si "pokecat". Hold uředničtina byla dřina. Sem tam někdo přišel a zase odešel. Důležité bylo, že na konci rozhovoru byly všichni šťastní. Klona opět někdo vyrušil, takže použil techniku "skrýt svitek". Technika byla velmi jednoduchá a prostá. Stačilo pouze přes to hodit nějaké papíry. Proto tuhle techniku nemám ani v popisu ani u životopisu, protože techniky typu F se nehodnotí. Až vše zamaskoval, zvolal: "Dále! Zvukové vlny, které se šířily ohebným prostředím se donesly až k uším Utamarovi, kde to bubínek předal třmínku,kovadlince a kladivku a postupně dále přes nervovou soustavu až do jeho mozečku. Takže jeho reakci určitě bylo, že otevře dveře a vejde. Ovšem to klon nemohl tušit, protože za dveře neviděl, protože neovládal žádnou techniku, která mu to dovovala. Také to mohl být jenom nějaký spratek jako byla něčí sestra *ehm*Shiina *ehm*. Každopádně klon nahodil úsměv od ucha k uchu a čekal, kdo ho poctí teď.
Návrat nahoru Goto down
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Fri Jun 01, 2018 5:48 pm

Slovo „Dále“ bylo jasným znamením toho, že mi nic nebrání v tom otevřít dveře. Asi zklamu, ale popisovat, jak můj mozek vysílá signál do svalů na ruce k pohybu přeskoskočím, protože tomu vůbec nerozumím. Zkrátka vejdu dovnitř, ukloním se, pozdravím a položím na stůl report z poslední mise. „Splněno.“ Řeknu prostě, ani se neusazujíc, neboť jsem nevěřil tomu, že by bylo třeba se dlouho zdržovat. Zároveň jsem však nechtěl být po delší dobu idle, takže jsem se proto rovnou zeptal: „Je tu ještě něco, co je třeba zařídit, Maya-sama?“ Bylo mi jedno co, jen jsem nechtěl zůstat zbytečně nečinný. Jo, a taky jsem čekal na keš, ale pokud bude chtít, beru i šeky. Bohužel bezkontaktní převod peněz nebyl možný, protože jsem neměl založen účet v bance. A ani jsem jim nevěřil. Raději jsem je měl u sebe a utrácel je, dokud byl čas.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sun Jun 03, 2018 12:06 pm

KLON

Ve dveřích se objevil můj nově oblíbený človíček, protože tu něco dělal. Byl to Utamara. "To ráda slyším" odpovím a usmějí se. Zeptal se mě, jestli tu něco na práci. Práce tu bylo tolik. "Můžete různě pomáhat ve vesnici, opravy budov, hlídky a podobně" odvětila jsem mu jeho otázku. Přitom jsem vytáhla šekovou knížku a vyplatila mu částku za jeho minulou misi. "Co si vyberete je na vás. Samozřejmě vše je placeno" dodám a podám mu šek. Přitom se celou dobu usmívám.
Návrat nahoru Goto down
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sun Jun 03, 2018 3:29 pm

Děkuji, Maya-sama.“ Povím, když dostanu šek s částkou za minulou misi. Oh! Sláva. To by mohlo majiteli mého bytu stačit! Jenže budu zase skoro na nule a bylo třeba něco taky jíst. I proto jsem se uchýlil souhlasit s misemi, které by normálně byly svěřovány Geninům. Povzdechl jsem si, ale co už. Správný Shinobi neodmítá ani si nevybírá mise, neb je plní! Už jsem se chystal odejít, když v tom mě napadlo ještě něco. Něco, co jsem si nemohl zařídit sám, protože k téhle technice byl omezený přístup. Natolik omezený, že ho v žádné knihovně ani sehnat nejde.
Byla by tu ještě jedna věc, je to taková žádost, dá se říct…“ Začnu s nejistým tónem v hlase. „Chtěl bych se dostat k technice, která náležela Šestému.“ Bylo mi blbé si o to říkat, ale já neměl moc na výběr. „Chtěl… chtěl bych… vás požádat, zda byste mi nepropůjčila svitek k Raiton: Shiden.“ Proč zrovna tato technika bylo asi více než evidentní. Nemohl jsem zvládnout problém s tunelovým vidění, které by způsobovalo Chidori. Tato technika však tuto nevýhodu neměla, což z ní dělalo jedinou vlastní techniku Šestého, kterou bych byl v životě schopen ovládnout. Kdybych byl stále dítě, nahodil bych psí oči, ale protože už jsem velký klučina, půjdu na to víc dospěle, budu nesměle dívat do země a sem tam pohlédnu na Mayu! Dobře, možná to nebylo moc dospělé, ale moc jsem tu techniku chtěl!
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Mon Jun 04, 2018 5:30 pm

KLON

Poděkoval a klon se opět chystal, že půjde dělat svojí věc. Bohužel klonové nadšení, že už odejde, on zničil. Roztříštilo se jako zrcadlo, která spadlo na zem. Klon se jen usmál, když začal mluvit. Klon pozvedl obočí, když se dozvěděl, co po něm žádá. Teď tu byla otázka dát čí nedat. Povzdechl jsem si. "Tuž dobrá, když si myslíte, že jí zvládnete" proč klon jen tak souhlasil. Byl to plán, který nemusí vyjít, ale moje kopie si možná něco uvědomila, něco co by mohlo pomoct mé osůbce. "Něco se stane, setnu vám hlavu...Dozví se to Hokage, setnu vám hlavu" pověděl klon chladně, tak chladně, že kdybych ovládala hyoton, tak to tu celé zamrzne. Hold takové techniky se nedávají jen tak. Klon vstal a na-chvilku zmizel z kanclu. Za chvilku se vrátil i se svitkem. "Nikomu ani slovo" pověděl, když svitek předával a sednul si opět na své místo. "A teď běž než si to rozmyslím" dodal a mavnul rukou.
Návrat nahoru Goto down
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Mon Jun 04, 2018 8:31 pm

Byl jsem překvapen vstřícností Mayi, nutno přiznat, že pozitivně. Na tváři se mi rozjasnil úsměv a hluboce jsem se uklonil. O tuto techniku jsem velmi stál, byla pro mě důležitá. Bylo to další eso do rukávu. „Nezklamu, zvládnu ji!“ Povzbudím se v duchu, radostně hledíc na Mayu. Příliš jsem nechápal obavy ohledně profláknutí toho, jak jsem k technice přišel. Bylo-li to k ochraně vesnici, o co pak šlo? Nepřemýšlel jsem jako Kage, ani jako žádný velitel ANBU či Jouninů. Můj pohled byl zcela pragmatický. Nicméně mrazení po celém těle mi otázky na toto téma vyhnalo z hlavy a striktně jsem řekl: „Spolehněte se! Vlastně už ani teď nevím, o čem to mluvíme…“ Zároveň na ni okázalým způsobem mrknu. O její dobrotě se nikde šířit nebudu, no a až mě někdo tu techniku uvidí použít, což bylo obvi nevyhnutelné, řeknu, že jsem ji ukradl. Co už.
Jakmile jsem v ruce svíral svitek, opět jsem se hluboce uklonil, přičemž jsem se pozadu blížil ke vchodovým dveřím. „Děkuji mockrát, Maya-sama. Poroučím se!“ No a s těmito slovy také zmizím z kanceláře, berouce schody po čtyřech. Byl jsem jak malej kluk, který se právě dostal ke klíči k truhle se sladkostmi. Jo, asi tak jsem se zrovna cítil.
/ Přesun
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Mon Jun 04, 2018 9:33 pm

KLON

"Tak se mi to libí" povím a zasmějí. Poté jsem opět zabořila do čtení spisu, které jsem tu měla. Pohodlně jsem se opřela a koukala, jak se mi krasně uklonil. "Nemáš zač!" odvětím a zasmějí se. "Nashle" povím, když odchází ze dveří. Jakmile Utamara odešel, klon se postavil a odporučil se do archivu. Nakonec se vrátil se složkou. Opět se usadil do křesla a začal si čítat onu složku. "Zajímavé" pomyslím si. Vytáhnu prázdný svitek, napíšu tam vzkaz a přivolám i jednoho z mých lidi. Předala jsem svitek a stejně rychle, jak se tu objevil, tak i zmizel. Opřela jsem se, založila jsem si prsty jako Montgomery Burns a začala jsem se ďábelský smát.
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 184

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Mon Jun 11, 2018 5:20 pm

Tame

Za naprostého ticha, které v kanceláři panovalo se kdesi u stropu objevil malý obláček kouře, ze kterého se následně pomalu ale jistě začal na pavučině spouštět drobný, pěticentimetrový chlupatý pavouček. Mezi předními nožkami držel drobný kousek papíru, který byl připraven předat cílové osobě. Tudíž, když se následně dostal až dolů, mohl klon na svém rameni pocítit jakýsi pohyb, stejně jako slyšet slova pronesená hláskem tak jemným, jako kdyby mluvilo dítě "Mám pro vás zprávu od Hokageho" a aby toho nebylo málo, několikrát mrknul. Pokaždé jiným okem.
Zpráva:

Tame:

Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Tue Jun 12, 2018 6:27 pm

KLON

Již to bylo několik hodin,možná už několik dní, těžko říct. Ale Alrbert Einstein měl pravdu, čas běží různě. Můj klon netrpělivě vyhlížel dalšího příchozího do kanceláře. Bohužel se tak nestalo. Klon by i přísahal, že viděl takové smítko keře, které se ve westernech vždy mihne,aby poukázal na to, že je to místo mrtvé. Klon začal přemýšlet, jestli to má něco společného s tím, že tu není Hokage. Jako kdyby si lidé řekli, že Hokage má málo práce, tak ho budu otravovat s nejrůznějšími blbostmi, a když tu není, tak budu dělat něco užitečného. Klona t trošku trápilo, skoro to vypadalo jako kdyby vesnice byla mrtvá. Otočil se na židli a koukal se ven s okna. Pohled, který se mu naskytl, byl utěšující, protože viděl jak se to na ulicích jen hemží lidma. Ano, spadl mu kamen ze srdce. Otočil se zpět a v klidu se zabořil do židle. Porozhlédl se po kancelaři a pyšně se usmíval. Udělal tu kus práce, která si zaslouží určitě povýšení. Bohužel pro klona taková odměna byla nereálná a z toho byl trošku smutný. Co mu dělalo větší vrásky bylo, že věděl o tom, co nastane až se Hokage vrátí. Celá uklízená kancelář a vyřízené papíry budou opět zpět a zavládne tu opět chaos.
Přesto klon odpočíval a přemýšlel, že je načase natáhnout bačkorky. Žel osud si to nepřál. Jak bylo již napsáno v předešlém postě, na rameno klona usedl pavouček, který z měl jako dítě. Klon byl překvapen, o tom žádném. Vzal si toho malého roztomilého tvora na prst. "To děkují" poví klon a milé se usměje. "To mrkaní ještě natrénuješ a teď běž" poví a zasměje se.
Klon si přečetl zprávu a myslel si, že jsi půjde hodit lano. Povzdechl si a začal si v hlavě říkat proč. Nakonec si přivolal jednoho z ANBU a rozdal rozkazy. Vše muselo být oki donki!
Návrat nahoru Goto down
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Tue Jun 12, 2018 7:42 pm

Vrátil jsem se z tréninku. Nyní byl čas vrátit také svitek. Nikde nevlála Hokageho standarta, takže asi nebyl na hradě. Tedy v kanceláři. S nadějí, že uvnitř najdu Mayu, jsem tedy vyrazil po bloudění vesnicí až přede dveře. Svitek jsem měl pro jistotu schovaný ve vestě. Zaklepal jsem tedy na dveře, opřel se o zeď a čekal jsem a čekal. Nebylo tu jak se zabavit, tak jsem se rozhodl hledat odpovědi na základní otázky ontologie a gnozeologie. Fráze být či nebýt najednou nabírala zcela nových rozměrů.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Tue Jun 12, 2018 10:10 pm

KLON

Přeci jen chodbička ke kanceláří nebyla stejně nebezpečná jako nějaká poušť. "Dále! povím. Klon vyčkávala, který to človíček přišel za mnou a ne za nějakým snobským hyuugou. Já byla přeci veselejší a usměvavější a hlavně krásnější. A co je nejvíc důležitější, že jsem od jeho odchodu tu strávila více času než on za poslední měsíc!
Návrat nahoru Goto down
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Tue Jun 12, 2018 10:25 pm

Ah! Uslyšel jsem ženský hlas! To znamenalo, že Hokage skutečně nebyl v domě. Paráda, alespoň pro teď. Otevřel jsem dveře a s úsměvem se před Mayou uklonil. Následně jsem se otočil, abych zavřel dveře a následně došel až před kancelářský stůl. "Maya-sama přišel jsem kvů-" než jsem to ale stihl doříct, všiml jsem si toho hnusu na jejím rameni. Pavouk! Fuj! Jak tohle mohli bohové stvořit! Havěť s osmi nohama a nesčetně očima. Nesnášel jsem je. V jedné místnosti jsem dokázal být buď já nebo pavouk. Troufal jsem si říct, že na tohoto nepřerostlého mé schopnosti stačily. Vzduchem zasvištěl shuriken, který nyní již mrtvého pavouka přišpendlil ke zdi. Co na to říct, s shurikeny a kunai se mi mohl rovnat snad jen Uchiha, a to kvůli těm proklatým očím. "Nesnáším pavouky. Omlouvám se. Kdybych při sobě měl repelent, řešil bych to touto cestou." Dodám nakonec a oklepu se znechucením. "No jo, repelent by měl být v povinné výbavě každého Konožana." Pomyslel jsem si. Pravda, v přírodním koloběhu života a smrti měli své místo, někdo by mohl říct, že jsou i prospěšní. Inu já byl toho názoru, že kdyby se držel své pavučiny za oknem, nebyl by teď mrtvý a přišpendlený na zdi. "Vrátil jsem se z tréninku. A něco vám vracím..." Řeknu obecněji, nikterak jsem nazabrušoval do konkretizace toho, co vracím, neboť to nám bylo dobře známo. Vytáhl jsem svitek z vesty, položil ho na stůl a přisunul s úsměvem blíže k Maye. "Pustím se do těch misí, o kterých jsme se bavili předtím, než jsem odešel. Pokud tedy na mě něco nemáte Vy." Řeknu nakonec mile. Měl jsem na mysli opravy budov, hlídky atd. Nebyl jsem toho názoru, že je to práce přímo šitá mé velikosti, ale co, peníze nesmrdí a Shinobi si nevybírá.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Wed Jun 13, 2018 10:35 am

KLON

Ve dveřích se objevil oblíbenec číslo 1. Oblíbenec byl proto, že tu jako jediný chodil mě navštěvovat. Byl tu sice kvůli misím a technikám, ale přeci jen tu byl a to se počítá. Klon se usmíval a čekal, co srdce Utamary bude chtít tentokrát. Mezitím než zavřel dveře a přišel ke stolu, já se dívala na toho roztomilého pavoučka od Hokageho. Ano v místnosti byl pavouk, ale bohužel chudaček Utamara byl již tak unavený z tréninku, že jeho vědomí bylo trošku opožděné, protože pavouček byl již před jeho příchodem na mých prstech. Možná Utamara nebyl unavený, ale pouze žije ve dvou dimenzích, takže vidí minulost, což na druhou stranu by se mohlo nějak využit ve prospěch vesnice. V důsledcích těchto události mi shuriken proletěl kolem hlavy. „Zdravím, Utamara“ pozdravila jsem ho vlídné i přesto, že mi proletěla zbraň kolem mé drahé hlavičky. Pozdrav byl opožděný, přeci jsem byla trošku unesena malým mluvícím pavoučkem. ]b]„Chudaček malíčky, repelent na něho?!“ [/b]zděsila jsem se. Takový nevinný tvor, sice za ty špatné zprávy by si možná zasloužil utrnout jednu nožičku, či vypíchnout jedno očičko. Ale to by bylo nefér, přeci je to jen poslíček.
„Běž maličký a řekni Hokagemu, že vše bude připraveno“ povím směrem k osminohému tvorečkovi. V ten moment si mohl Utamara uvědomit, že patří našemu milovanému králi sucharu, jak by řekla jedna dívka z klanu Nara. Jestli u Utamari Hokage klesl, kvůli pavoučkovi, byla jen jeho věc. Každopádně jsem mu zachránila dnes již dva životy. Kdo ví, co by se dělo, kdyby to dopadlo podle scénáře Utamary, možná by přišel o pacičku, možná o očko, kdo ví.
Můj oblíbenec číslo 1 mi přinesl svitek. Z toho jsem usoudila, že jeho učení je již dokonano. Tudíž jsem byla velice ráda, že to zvládl. Ano, možnost, že se na to vysral, jsem také zvážila, ale okamžitě jsem ji zavrhla, někdo jako Umatara by se jednou technikou nenechal zastrašit. „Dobře, jsem ráda, že jste živ a zdrav“ povím, když mi dával svitek na zem. Já osobně jsem raiton považovala za dosti nebezpečný element.
Zeptal se, jestli něco nepotřebují a nebyl zas tak daleko od pravdy. Rukou jsem mu pokynula, ať se posadí. Pokud uměl číst myšlenky, již věděl, že přijde rozhovor. „Pověz mi, Utamaro, jak vidí svojí budoucnost? V klidu si to promysli“ prostá leč záludná otázka pro toho, který žije ze dne na den. Mezitím jsem se otočila, postavila a šla k místu, kde se zabodl jeho shuriken. Vytáhla jsem ho a koukla na tu díru ve zdi. „Snad si toho Hokage nevšimne“ pomyslím si a vrátím se zpět do křesla.
Návrat nahoru Goto down
Rai
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 13

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Thu Jun 14, 2018 3:46 pm

Ihned z uliček, naprosto jak blesk jsem se dostal až k budově. Upřímně jsem doufal že mě zdejší Kruela nepronásleduje! Nebral jsem to po schodech, to byla moc velká nuda. Spíš jsem rychle vyskákal po střeše, až jsem se zastavil za oknem do kanceláře, na které jsem bušil jak splašený!
"Rychle, rychle, rychle!!!" První fáze útěk, druhá fáze schovka! Popravdě jsem tu byl i z jiného důvodu, ale toto byla momentální priorita. Upřímně jsem doufal že jí nepotkám aspoň měsíc, než stihne vychladnout! Protože byly dvě možnosti. Buď to to zapije a nechá to být a nebo se ukrutně nasere a já skončím jako nevinná oběť!
Uvnitř byla Maya, což mi dokonale hrálo do karet, ta mi určitě porozumí! A ještě nějakej kluk kterýho jsem neznal, jenom od pohledu jak se potuluje po vesnici, ale to bylo tak celé. Aby mě vážně pustila a nerozmyslela si to, rychle jsem z kapsy vytáhl svitek, na který jsem ještě ukazoval.
"Pohníííí!" Snažil jsem se nepanikařit, ale když jí to tak dlouho trvalo! Však co je na tom otevřít mi okno!
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 184

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Thu Jun 14, 2018 7:58 pm

Cesta z vězení k hlavní budově vedla prakticky přes celou vesnici, tudíž měla Bochikage příležitost k prohlédnutí si vesnice v její nynější kráse, která se od její poslední návštěvy dozajista změnila. Bylo pravdou, že vesnice samotná prošla lehkou modernizací, avšak jádro zůstávalo stále skoro neměnné, stejně jako architektura, která se za ta léta snad ani trochu nezměnila. Osobně jsem nebyl přílišným nadšencem do změn a oné nutnosti mít všechno co nejvíce moderní. Byl jsem zastánce udržování a omlazování tradic, neboť i přestože jsem změny neměl rád, nešlo se jim vyhnout. Avšak, šlo je v jisté míře korigovat správným směrem.
Když jsme došli až k samotné budově Hokage, krátce jsem na ní pohlédl, neboť se jednalo o jeden ze symbolů naší vesnice, který se spolu s monumenty prakticky nezměnil. Uznávám, na monumentech přibývaly tváře, avšak při každé rekonstrukci se vždy postavily naprosto totožně s originálem. Ona neměnnost však byla poznat na absenci výtahu, neboť do mé kanceláře na vrcholu budovy vedly pouze schody. Věřil jsem však, že to nebude problémem, neboť se kancelář naneštěstí nenacházela v nikterak vysokém patře. Tudíž, když jsme zdolali schody a došli až k samotné kanceláři, krátce jsem ťuknul na dveře, než jsem následně vstoupil. Jak se zdálo, chopila se Maya úřadování opravdu vážně, neboť to vypadalo, že dokonce přijímala audience. Nemluvě o uspořádání kanceláře, která nyní opět vypadala jakožto kancelář a ne jakožto skladiště papíru.
Krátce jsem Maye pokynul hlavou na pozdrav, stejně tak i Utamarovi. Nemluvě o Raiovi za oknem, který si naopak vysloužil lehce zamračený pohled, vysílající jasný signál o krajní nevhodnosti vstupu oknem. Podobný, avšak méně zamračený a spíše vážný pohled si následně vysloužila i Maya s Utamarem, kterým tak bylo naznačeno, že by bylo dobré odejít. Pokud tak skutečně učinili a my s Bochikage a jejím doprovodem zůstali o samotě, hodlal jsem se usadit do svého křesla a to naproti sobě nabídnout již zmíněné Bochikage.
Návrat nahoru Goto down
Utamara Nakae
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Thu Jun 14, 2018 9:43 pm

Huh?“ Vypadalo ze mě, když se mě zeptala na to, kde se vidím v buducnosti. Neměl jsem vůbec zdání. Kdyby se mě zeptala, čím v životě nechci být, bylo by to mnohem jednodušší. Filozofickým stylem jsem se uchopil své brady, pohled otočil ke stropu a přemýšlel jsem. Šel jsem na to dedukční metodou. Škrtal jsem varianty, které se mi nelíbily, a takhle pořád dokola. Vše se událo během ani ne pěti minut. „Vidím se asi dva metry pod zemí s náhrobním kamenem nade mnou.“ Vypadne ze mě nakonec. Kam mě cesta zavede, to jsem nevěděl a ani vědět nechtěl. Ohledně budoucnosti jsem měl jedinou jistotu, že nezemřu v posteli na stáří. „Meh, tyhle otázky jsou fakt peklo.
Mezitím, ani nevím jak, se za oknem objevil jinoch konožský. Neměl jsem absolutní tušení, koho to vlastně vidím. Upřímně jsem měl pocit, že je to výsledek kombinace těžkého tréninku s absolutním vyčerpáním a detoxem po dávce speedu. Ostatně tahle kombinace mi před chvílí jednu halucinaci vyvolala, proč ne druhou? „Vidíte ho taky nebo se mi to zdá?“ Zeptám se pro jistotu. Byl jsem zmaten, hranice mezi realitou a iluzí se mi v současné době jevila nepatrná. Aby toho nebylo málo, objevil se tu i Hokage v doporovodu Bochikage? Otázka zněla pořád stejně, akorát jsem ji tentokrát nezopakoval slovy, neb pohledem na Mayu. Raději jsem se uklonil, co mi páteř stačila, a beze slova vyšel na chodbu.
Nešel jsem však ještě úplně pryč. Chtěl jsem vědět, proč mi Maya takovou otázku vůbec položila. Pokud vyšla, mínil jsem se jí zeptat, proč se zajímá o vidinu mé budoucnosti.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Uchiha čtvrť
» Senju čtvrť
» Otaku Rádio
» Senju Assasin [HACHIDAIME HOKAGE]
» Údolí Kukuřice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Hi no Kuni :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: