Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelář Hokage

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
H.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 195

PříspěvekPředmět: Kancelář Hokage   Mon Feb 19, 2018 11:55 pm

V nejvyšší věži.. jako obvykle, jestli se něco nezměnilo, je to poloha kanceláře vůdce Listové. Pěkný výhled, moderní vybavení, všudypřítomný nepořádek, zdá se, že papíry stále jen přibývají a přibývají..
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Senju Umiko
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 36

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Fri Apr 13, 2018 10:56 pm

A tak jsem dorazila o malou chvíli později do tohoto komplexu. Předpokládala jsem že tu alespoň někoho přistihnu. Přeci jen Kage se celou tu dobu když byl útok neukázal. Pochybovala jsem že bude v kanceláři, ovšem mohlo se mi povést přistihnout někoho z vedení.
Vylezla jsem tedy několik schodů pohlcená v myšlenkách. Všimla jsem si že kolem mne se to hemží různými Shinobi, kteří teď běhali po budově, což značilo že nejspíše od někoho dostávali rozkazy. Štěstí pro mne. Pomyslela jsem si. O únosce už jsem strach neměla. Nikdo nebyl tak pošetilý aby si to napochodoval přímo do místa síly ve vesnici.
Došla jsem do kanceláře a dveře byli otevřené, pravděpodobně ve stavu nouze nebylo moc třeba na ťukání a na nějaké korektní čekání.
"Ehm... nerušim?" zeptala jsem se osoby uvnitř kanceláře.
Docela stupidní otázka v tenhle čas Umiko... ozval se kdesi v hloubce můj vnitřní hlásek.
Návrat nahoru Goto down
NPC

Poèet pøíspìvkù : 172

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Fri Apr 13, 2018 11:13 pm

Umiko měla pravdu, že v celé budově Hokage bylo živo. Přece jen to, že Hokage nebyl přítomen ve vesnici, ještě neznamenalo, že tu panuje chaos a bezvládí. Spíše naopak. Stejně jako to šlapalo "tam dole" muselo to šlapat i tady nad povrchem země. A útok na vesnici překvapivě nezaznamenali jen přítomní venku, ale i další členové vesnice, kteří však měli jiné úkoly.
Když děvče nahlédlo do místnosti, nejspíš vidělo spoustu lidí, kteří běhali s nejrůznějšími svitky sem a tam a hlásili své postřehy. Chvíli se zdálo, že si bělovlásky u dveří nikdo ani nevšiml, a proč by taky měla někoho zde přítomného zajímat malá geninka? Ale někdo přece jen věděl, že tam stále stojí a čeká.
"Ano beruško, rušíš." do jejího zorného pole se dostala mile vypadající stařenka, maličká a jaksi zcvrklá, která se usmívala. Umiko měla zjevně štěstí, že ne všichni radní museli být nutně nerudní a vážní. Tuhle stařenku byste čekali spíš na zahrádce s jezevčíkem, ale ne všechno vypadá vždycky tak, jak to je. Pohlédla na nezvanou návštěvnici a opřela se o hůlku. "Nejsi ty to děvče, kvůli kterému je takové pozdvižení? Doufám, že jsi v pořádku." pokývala hlavou, ale zdálo se, že její bezpečí jí nezajímá. Nejspíš už věděla, jak situace venku proběhla. "Tak co tě sem přivádí?"  
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Fri Apr 13, 2018 11:27 pm

Podívala jsem se na malou stařenku. Nikdy jsem neměla tu čest ale soudě podle toho, jak to tu šéfovala, byla nejspíše jedna z rádců. Uklonila jsem se směrem k ní, na důkaz pokory a omluvy, že ji beru její čas.
"Sama jsem upřímně z celé situace zmatená, trochu jsem doufala že se tu mimo jiné dočkám odpovědí." pronesla jsem tuhle větu, stejně jako všechny ostatní, tónem který byl úplně bez emocí. Hovořila jsem pomalu, ani nahlas, ani tiše. Vždycky jsem byla už taková. Na první pohled ledová, bez špetky emocí. Ovšem když jste se podívali blíže...
Na dotaž co mě sem přivádí jsem odpovědla upřímně. Ano jeden z důvodů bylo promluvit si o tom proč mě chtěli zajmout, ale bylo mi jasné že tuhle odpověď nejspíše nedostanu. Proto...
"Chtěla jsem si promluvit s hokagem ohledně svitku na Kuchiyose a smlouvě pro žáby." řekla jsem
"Snažím se ho zastihnout již délší dobu. Štěstí není na mé straně." opět upřímnost.
"Kdy bych ho tedy mohla zastihnout?" zeptala jsem se nakonec.
Návrat nahoru Goto down
NPC

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Fri Apr 13, 2018 11:38 pm

Stařenka se stále trpělivě usmívala, vypadala přesně jako ty pravé babičky, ještě vyndat štrikování a pustit si radiožurnál. Jak ale Umiko předpokládala, to u téhle babičky nehrozilo. Teď se ale rozhodně jako člen rady vesnice netvářila. Pokývala hlavou.
"Chápu tvé otázky, děvče. Ale zatím ti nemůžeme nic říct." vypadalo to, že ji samotnou trápí, že má tak málo informací. Proč. Proč zrovna ji.. Bylo by dobré stanovit dozor. složka této malé geninky už dávno ležela na stole. Proč zrovna ona. To se ještě vyřeší. Teď pro ni ale odpovědi neměla. Možná proto se zdálo, že je přístupnější věcem, které v tuhle chvíli byly zjevně vedlejší.
"Hokage má bohužel spoustu práce, zlatíčko." vyhýbavá odpověď, která sice odpovídala, ale nedala žádné informace. Nic jiného Umiko asi ani čekat nemohla. Většina vesnice neměla ponětí, co Hokage dělá a tak to také zůstane. Nicméně zjevně byla tato stařenka plná dobré nálady i v tuto chvíli a téhle slečny jí bylo líto, protože založila ruce do dlouhých rukávů a kývla hlavou. "Nicméně ten svitek ti dát mohu. Dokud na tebe nebude mít Hokage čas, můžeš si ho prostudovat sama."
Návrat nahoru Goto down
Senju Umiko
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sat Apr 14, 2018 1:01 am

A tak jsem jen kývala na její otázky. Došlo mi že nejspíš ani oni zatím neví, proč se mě pokoušli unést. No nedalo se s tím nic dělat. Každopádně jsem doufala, že se kvůli tomu nějak nezmění můj denní režim. Bylo by pro mě nepříjemné kdybych nemohla trénovat.
Když přišlo na věc ohledně mého svitku, s potěšením sem zjistila, že se doškám alespoň nějaké šťastné novinky.
"Děkuji mnohokrát." řekla jsem opět s úklonou, byť to bylo podáno v tom mém obviklém stylu. Poté jsem čekala, dokud rádkyně nepřinese oné věci.
Po chvili čekání donesla dva svitky, jeden s technikou a druhý s podpisem pro žabky. Nemuseli jste se ptát proč jsem chtěla zrovna tyto legendární summony. Nejen že dva z hokagů dříve byli svázáni smlouvou k těmto tvorům, mnoho dalších skvělých Shinobi z Senju klanu byli téže.
Odešla jsem do rohu místnosti a sedla si na turecký sed. Byla jsem jako myška a nikdo o mě ani nemusel vědět. V tichosti jsem rozvinula svitek, a pečlivě četla vše, co v něm stálo. Krví zde bylo načmáráno několik jmen, a pod nimi byla vždy obtisk dlaně téže v krvi. Se zájmem jsem si přečetla několik jmen, Jiraiya, Namikaze Minato či Uzumaki Naruto. Vše jména, která měla zvuk a shinobi z celého světa je znali. V očích mi svítili plamínky jelikož jsem si byla vědomá, že i já teď přihodím své jméno. Vytáhla Kunai, což dva z Shinobi přinutilo ucuknout ovšem jakmile si uvědomili o co se pokouším polevili, a prořízla jsem si kuži na palci, ze kterého začala poté valit krev.
O chvíli později, se na svitku zřetelně neslo i mé jméno. Senju Umiko. No i mě to na tváři vykouzlilo úsměv.
Poté jsem přešla k druhé věci, kterou byla samotná technika Kuchiyose. Znělo to poměrně jednoduše a někdo s mojí kontrolou chakry a znalostmi by měl být schopen techniku použít. No teď jsem to ale rozhodně nechtěla zkoušet, přeci jen tady uprostřed kanceláře nebudu dělat povyk. Proto jsem jen prostě seděla, snažíc se přečíct vše, co se ve svitku o technice psalo. Jak funguje, princip smluv, a tak dále a tak podobně. Co jsem také dělala bylo to, že jsem na prázdno skládala pečetě, aby se mě dostali do hlavy a nemusela jsem uprostřed boje přemýšlet, jak že to šlo po sobě. Přeci jen by mohlo být nepříjemné, dokonce by to mohlo stát život, zapomenout takhle důležitou sekvenci. Při čtení jsem také po očku pozorovala situaci kolem. Zda se nedozvím něco o mé situaci.
Když se začalo poté připozdívat, lidé se začali vracet do vesnice a já sem měla plus mínus techniku zmáklou, předala jsem svitek z podpisem zpět radní, uklonila se jí a s druhým svitkem jsem šla domů.

-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Poèet pøíspìvkù : 59

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Tue Apr 24, 2018 6:05 pm

Šla jsem svým typickým krokem bez jakéhokoliv slova. Za nedlouho jsme se dostali před budovu Hokageho. Dostali jsme se dovnitř, ale má osoba nemířila do kanceláře, tam bychom se všichni nevešli a nebylo by to pohodlné. Došla jsem do místnosti, kde byl velký stůl, po stranách křesla. Samozřejmě jedno bylo i v čele, ale to se nejspíše dnes nezaplní. Od dveří jsem šla k místu, které bylo vyhrazené pro mě. Nebylo sice podepsáné či nějak označené, ale bylo to prostě moje místečko. Pohodlně jsem si sedla. Vytáhla jsem svitek se samehadou a položila ho na stůl. Vedle něho jsem položila svojí masku, kterou jsem si sundala. Pak započalo moje čekaní na ostatní příchozí, kteří doufejme dorazí brzy.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 54

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Tue Apr 24, 2018 7:53 pm

Klon

Stejně jako Maya jsem i já, byť nerad, dorazil do téhle místnosti. Sám jsem se tu cosi nasedal. Nebyl jsem člen rady ale často se stávalo že si mě sem volali. Jednou či dvakrát jsem zasedl předtím, když klan ještě vedl strýc, od té doby co však sem byl vůdcem klanu, se moje návštěvy zněkolikanásobili. Měl jsem na tyhle věci hlavu. Politika, hádky a prosazování argumentů. Když jsem chtěl, dokázala jsem být i diplomatický. Vždy stačilo jen vědět, co ten druhý chce a dát mu to. Každý v radě tu měl nějaké své místečko z nějakého důvodu. Něměl jsem tenhle systém rád pokud se ptáte mě. Do rady by lidé měli být voleni, či něco na ten způsob. Takhle se tam mohl dostat každý jenda s trochou vlivu. Hlasitě jsme si povdechl a vstoupil do té prokleté místnosti. Maya už tam seděla, na místě jí vlastní. Já jsem hlasitě povzdechl a sedl si jí naproti. Ještě jsem na ně musel čekat, to jsem opravdu nesnášel. Doufal jsem že jim to nepotrvá týdny.
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 136

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Fri Apr 27, 2018 9:44 pm

Od útoku na Konohu uplynulo již několik hodin, dlouhých hodin, pokud se ptáte mě. Každá minuta, kdy jsem tu na ochranu vesnice nebyl, byla mým osobním selháním. Selhání, které se již nesmí opakovat. Někdo by mohl říct, že se něco takového nedalo předpokládat a že se jednalo o nečekaný útok. Ale už jen fakt, že nás takový útok zaskočil byl velice alarmující. A kde že jsem byl celou dobu? Inu, mám i povinnosti a závazky ke svému klanu, které zahrnují občasné politické návštěvy do okolních zemí. Avšak, po tomto incidentu si další podobnou cestu pořádně rozmyslím.
Když jsem se dostal k branám vesnice, bylo již dávno po souboji a jak se zdálo, nevznikly žádné rozsáhlé škody či ztráty na životech. Ze srdce mi spadl velký kámen, tedy do chvíle, než jsem byl jedním z Joninů plně obeznámen s naší současnou situací. Na mém čele se usadilo nepříjemné zamračení, které tam zůstalo celou cestu k hlavní budově, čímž jsem musel onoho Jonina, který mi v rychlosti předával hlášení poměrně stresovat. Přeci jen, kdo by rád oznamoval takové zprávy zrovna někomu, jako jsem byl já. Avšak, jakmile jsme se dostali až k hlavní budově, již jsem jeho služby nepotřeboval a tak mu byl udělen pohov, aby se z té stresující cesty trochu oklepal.
Už při vstupu do budovy byl vidět ten všudepřítomný shon a menší zmatek z nedostatku rozkazů a celé té záležitosti s nečekaným útokem. Že zrovna Kotei zaznělo v mé hlavě, zatímco jsem pomalu vycházel schody a snažil se si utřídit dosavadní informace. Nějak mi nešlo do hlavy, proč by promarnili efekt překvapení na tak neúspěšný útok. Že by nás jen testovali? zamyšleně jsem se zamračil, když už jsem docházel poslední schody a mé kroky vedly směrem k zasedací místnosti, do které jsem zkrátka vešel. Beztak se určitě čekalo pouze na mě a já dneska opravdu nebyl v rozpoložení, že bych chtěl ještě někoho nechat čekat. Už tak jsme ztratili až moc času!
"Omlouvám se za zpoždění" prohlásil jsem ihned, jak jsem otevřel dveře a zatímco jsem se následně usazoval na své místo, položil jsem před sebe svůj klobouk "Nemáme času nazbyt, takže čtení spisů a hlášení bude muset počkat. Chci po vás osobní pohled na celou situaci a její zhodnocení" začal jsem poněkud zostra, avšak s vážnou tváří a klidem v hlase, načež jsem všechny přítomné přejel svým lehce zamračeným pohledem. Ne, nebyl jsem na ně naštvaný, ba naopak. Všichni zde odvedli skvělou práci, ale na nějaké pochvaly a chválení zkrátka nebyl čas. Nyní bylo důležité hbitě zanalyzovat celou situaci a zajistit, že se něco takového nebude opakovat.
Návrat nahoru Goto down
NPC

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Fri Apr 27, 2018 11:04 pm

Radní
Všeobecný shon v budově neustával, ale takové množství lidí bylo přece jen k něčemu dobré. Velmi rychle se do všech místností dostaly zprávy. Hokage byl zpět. Stařenka s šedivými vlasy, jistá Keiko, se tou dobou již svým nepříliš rychlým tempem šourala z kanceláře Hokage do zasedací místnosti. Anbu jí zprávu o zasedání rady předali před delší dobou, ale potřebovala zařídit pár nutných věcí. Chodit z patra do patra už taky nebylo, co bývávalo před lety, kdy jako mladá kunoichi chodila pro nové mise.
Kolem ní prošel rázným krokem Taro, druhý člen rady vesnice, taktéž již ve značném věku, leč fyzicky přece jen o dost lépe. Jen krátce kývnul hlavou stařence na pozdrav a pokračoval dál, nikdy neměl tuhle ženu rád. Byla schopná, to uznával i on, avšak v čem se s ní neshodoval bylo vedení vesnice obecně. Teď ale nebyl čas řešit staré spory, nesl si složku od výzvědné jednotky a věděl, že přináší zásadní informace. Pokud se tedy Shigure Nara nedozvěděl něco zajímavějšího. Ale Taro o tom pochyboval.
Nakonec se přece jen zachoval jako gentleman a podržel stařence dveře, když oba vcházeli do zasedací místnosti. Keiko nemluvila, pouze se usadila na svá místo a mlčky sledovala vývoj událostí.
Taro došel k Hokagemu a podal mu složku.
"Z jedné vězeňkyně jsme dostali informace o útoku." věděl, že na to se právě Hokage neptal, ale rozhodl se mu složku předat hned. Obsahovala všechny důležité informace, které uvedla Xayah Kana ve vězení. Dostupné z vězení.
Pokud nebude větší problém, nejspíš už dál ani nezasáhnou do jednání.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sat Apr 28, 2018 7:50 pm

Sedíc v tom křesle, jsem čekal... a čekal... dokud nezačali lidi chodit jak na zavolání. Nebylo na mě vidět, že bych nějak změnil můj laxní přístup když dorazil kdokoliv z rady, nebo dokonce sám hokage. Měl jsem hold problém s autoritami. Nikdy jsem ale neměl problém s dodržování rozkazů, pokud jsem za nimi viděl důvod a rozum. Nikdy jsem taky nedělal něco, jen abych ostatním lidem působil nevoli. Jen jsem byl líný a upřímný. Bylo na mě vidět že nemám moc rád tyhle situace, byť jsem v nich měl jistý um.
Hokage začal o tom, že se omlouvá za zpoždění. No nebylo mi jasné kde byl ale asi měl svý důvody. Nehodlal jsem mu tu předhazovat pod nos jeho zpoždění, v naději že on nebude předhazovat před nos můj zvláštní styl oblékání u téhle "vážné" příležitosti. Poslechl jsem si co měl na srdci a mírně si poposedl když Taro, jeden z radních, začal.
Nevěděl jsem jak je možné že z Kany během tak krátké doby dostali informace, ale neřešil jsem to. Míň práce pro mě. Hned jak bude příležitost tak sem měl v plánu zrušit Kage Bunshin a nechat originál vědět o tom že má padla. Čím míň práce pro mě tím líp.
Poté jsem začal já. Hoviřl jsem jako pokaždé při tejhle událostech. Diplomaticky a nezaujatě. Řekl jsem vše z mého pohledu co jsem vše co jsem zažil u brány, a poté došel k tomu místu, kdy Ashi zachytil stopu a my se vydali na pronásledování.
"...a tam jsme narazili na dva Shinobi. Muže a ženu. Plán, zajmout je bez boje selhal a po krátké konfrontaci jsme zjistili že zmíněná žena je Koteikage. Ashi byl v přímem konfornatci s ní, bez možnosti útěku. Já využil svého úkrytu a dal se na ústup, abych předal informace. Poté jsem na místo vyslal klon. Žádné stopy po Ashim, ten byl s největší pravděpodobností zajat." řekl jsem moji verzi příběhu. Odmlčel se. Teď byla ta nejlepší chvíle na to, jak udělat výměnu. V hlavě jsem měl plán a hodlal ho okolní radě vysvětlit dřív, než by mě někdo skočil do řeči nebo předběhl. Čím dřív to budu mít za sebou tím dřív budu moct odejít z toho vězení a dát si dvacet.
"Konoha, byť se to tak nemusí zdát, vyšla z téhle konfrontace navrch. Nejenom že jsme zajali dva, z vysoce postavených Shinobi, jeden z nich měl ve vlastnictví Samehadu." řekl jsem a odmlčel se, aby tenhle fakt zapůsobil.
"Vyměnit Ashiho za všechny tyhle věci, dle mého názoru, by byla velká prohra pro Konohu. Dovolte mi se podělit o můj názor, o tom jaký by měl být náš další krok." řekl jsem, opět pauza, abych si získal přítomnost všech.
"Navrhl bych vyměnit jednoho z shinobi za Inuzuku Ashiho. Druhého Shinobi, včetně Samehady, bych vyměnil za jednoho z Bijuu, které má Kotei ve vlastnictví." řekl jsem, zakončujíc tenhle můj dlouhý monolog. Měl jsem k tomu důvody. Samehadu by trvalo zlomit déle.  Čas, který by jsme tak investovali se mohl vložit do zkrocení bijuu či vytvoření Jinchuurikiho, kde by jsme měli velmi lepší odměnu.
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

Poèet pøíspìvkù : 99
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Sat Apr 28, 2018 11:48 pm

Ve zkratce. Nedám si tu práci rozepisovat se jako v kanceláři Bochikage. Do vesnice dorazil vzkaz. Ne, opravdu ho nikdo nedonesl pěšky, jak došlo k mylnému vyložení postu v Bochi. Nemáme v řiti trysky. Od doby útoku to byl jediný kontakt navázaný s Koteigakure no sato. Naštěstí se nejednalo o nic výhružného. Na rozdíl od zprávy Bochikage tato adresována Hokagemu neobsahovala žádný autorčin úlet jako Bzzzz. Jednalo se o slušnou žádost o jednání v Bochigakure no sato. Ano, podle nejnovějších informacích aneb posledního kontaktu s jistou starou naivní bábou vesnice na jednání nebude úplně neutrální, ale i tak se jedná z mého úhlu pohledu o ideální místo na setkání. Čas byl upřesněn na kdykoli, kromě zkouškového období a příštího týdne přes víkend. To totiž budu mimo. Nevadí mi ale začít a nechat pak o víkendu vybláznit posty své protějšky. Vše pak dočtu. A tak daleko až ke zkouškovému to snad nezajde. Klidně můžeme začít hned jakmile skončí zasedání v Konoze. V tomto případě není třeba odpovídat a autorko považuje čas za "jakože" domluvený. Všichni jsme lidé a nikomu se nechce postovat bezvýznamné příspěvky délky dvou řádků. 

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Tue May 01, 2018 2:07 am

Netrvalo dlouho a do zasedací místnosti dorazil i zbytek stálých členů, kteří si dříve nebo později našli svá místa. Co se týče Tara a jeho hlášení, tak s tím jsem naložil dle svých úvodních slov. Zkrátka jsem si onu složku nechal před sebou s tím, že si jí řádně pročtu poté v klidu. Avšak, ačkoliv jsem nebyl zrovna v nejlepším rozpoložení, tak jsem mu nezapomněl alespoň kývnout na znak vděku za tak obratné dodání potřebných informací. Už jen samotný fakt, že se vězeňkyně tak rychle rozpovídala značilo o dvou věcech. Buďto byl dnes Shi velice přesvědčivý a nebo zmíněné vězeňkyni scházel kult loajality. Z určitého úhlu pohledu jsem takové lidi chápal. Nikdo nechtěl zemřít nebo shnít zapomenut v kobce kdesi v podzemí. Avšak, jakou hodnotu má poté život někoho, kdo výměnou za ten svůj ohrozí životy ostatních? Na vynášení verdiktů ale nyní nebyl čas. Avšak její osud byl velice nejistý, nejistější než životy ostatních zajatců, kteří byli zřejmě schopnější v zachování mlčení. Bystřejší oko si na malou chvíli mohlo povšimnout mého zamyšlení při pohledu na složku přede mnou, které se však velice rychle rozplynulo s prvními Shigureho slovy.
Pozorně a s pohledem upřeným na něj jsem poslouchal každé jeho slovo a v hlavě si celý útok skládal dohromady. Každý malý detail, který zmínil a každou chybu, kterou náš potencionální nepřítel učinil. Ne, tohle nebyl útok. Bylo to až moc... přímé a surové. Že by nás pouze zkoušeli? Nebo se snad jednalo o provokaci, kterou nás chtěli donutit k protiakci? Proč by nám ale do rukou vydali tak vysoce postavené shinobi spolu s takovým pokladem? Otázek bylo příliš mnoho a možných odpovědí ještě víc. Upřímně jsem doufal, že se mi po přečtení spisu přede mnou dostane odpovědí alespoň na ty nejzásadnější. "Koteikage osobně povídáš?" zeptal jsem se spíše jen tak řečnicky, když dokončil vyprávění své verze příběhu. "Rád bych slyšel o jejích schopnostech" s pohledem stále upřeným na něj jsem si lehce zamyšleně podepřel klouby bradu. Bylo pravdou, že jsme o okolních vesnicích neměli zrovna mnoho informací, obzvláště o Kotei nám jich scházelo zřejmě nejvíce. Jak nám mohl uniknout takový pokus o útok? Selhala naše informační síť? Nebo snad selhaly hlídky? A záleželo na tom vůbec? Ať už pochybil či nepochybil kdokoliv, bylo to nyní prakticky jedno. Důležité bylo soustředit se na budoucnost a zabránit tomu, aby se něco takového opakovalo.
Když následně Shigure spustil ohledně možností výměny, na mé tváři během svých slov nemohl vyčíst zhola nic. Jako kdyby jeho slova pouze narážela na mou kamennou tvář, i přestože jsem pozorně vyslechl každé jedno slovo. Musel jsem mu nechat, že jeho návrh byl logický a pro naší vesnici zřejmě nejvýhodnější, avšak nemohl jsem s ním plně souhlasit. "Naším prvotním cílem je dostat našeho člověka zpátky domů Shigure-san" spustil jsem klidným hlasem a kamenně vážnou tváří. "Nemohu popřít, že je váš návrh pro naší vesnici nejvýhodnější. Zkrocení tak osobité zbraně, jako je Samehada, by nám mohlo zabrat dlouhou dobu, avšak pochybuji, že by byli ochotni se vzdát ocasého démona i pro tak mocnou zbraň, jakou je Samehada" pokračoval jsem, zatímco jsem pohledem významně přejel po všech přítomných, než jsem opět zakotvil na Shigurem. "Odmítám vyjednávat s lidskými životy, jako s komoditami obchodu a proto vyměníme veškeré zajatce z Koteigakure no sato za Inuzuku Ashiho. Projevíme tím dobrou vůli a snahu o mírové řešení vzniklé situace z naší strany" dokončím svou myšlenku, přičemž se na chvíli odmlčím, abych dal všem přítomným prostor vstřebat veškeré informace. "Stejně tak nemohu vrátit potencionálnímu nepříteli zbraň, se kterou již jednou napadl naší vesnici" dodal jsem, zatímco jsem lehce zkoumavě po všech přejel pohledem a vyčkával jejich reakce.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Wed May 02, 2018 9:43 pm

Po otázce na Koteikage jsem se zamyslel. Její schopnosti byli ukázané v poměrně malém měřítku, ovšem z několika loutek co jsem viděl a z toho co viděl můj krtek, jsem dokázal vyčíst nějaké informace. Po chvilkové pauze z mé strany, přišlo na řadu má odpověď.
"Loutkařka, schopná použít několik desítek loutek zároveň, bez chakrových lanek. Má i nejméně jednu loutku schopnou provádět ninjutsu. Pravděpodobně lidská loutka, schopná Dotonu. Druhý Shinobi co byl s ní ovládal písek." řekl jsem prostě. Víc jsem z mé pozice nezjistil a Rikuto byl také značnou část souboje pod zemí. Bylo to však něco a to bylo lepší než nic.
Poté přišel můj návrch. Byl ultimátně zamítnut. Tak už to bylo s idealisty. Většinou začali brát ohled na ostatní dříve než chtěli z toho mít zisk. Ano, Ashi byl důležitý. Mohlo se z celé situace vytěžit více? Mohlo. Bylo rozohdnutí na mě? Nebylo. Já řekl můj názor, chtěl jsem aby se na něj hledělo jako plnohodnotný a vzal se v potaz. Pokud i přesto ale muž za otěžemi řekl že je špatný nebo nemorální, kdo jsem já abych mu to rozmlouval? Nebudu se sním hádat o tom že morální hodnoty v tomhle nehrají roli. Místo toho jsem jen kývl. S tím nechat si Samehadu jsem taktéž neměl problém, ovšem byl jsem si vědom toho, že ten šermíř nejšpíš bude, a když nebude on tak Kotei už zaručeně.
"Za pokus to stojí nemyslíte? Ocasý démon, kterého nedokážou ovládat, oproti Samehadě kterou dokáží... Lepší holub v hrsti, než vrabec na střeše." řekl jsem. Připomenul jsem mu tenhle fakt. Pokud by ale i přesto nebyl ochotný zvážit, jen bych svěsil hlavu a nic nenamítal.

Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Thu May 03, 2018 2:57 pm

Při výčtu schopností naší milé Koteikage se na mé tváři usadilo zamyšlené zamračení, během kterého jsem zkrátka a jednoduše porovnával její schopnosti s těmi svými a pokud bychom vzali v potaz fakt, že má dozajista další esa v rukávu, výsledek se mi vůbec nelíbil. Nelíbil se mi tak moc, že se mé zamračení ještě více umocnilo a já se tak na chvíli přistihl, jak už vymýšlím všemožné strategie, kterými bych jí zvládl porazit. Ano, možná jsem přemýšlel až moc dopředu, ale to byla přece má práce. Nehledě na to, že na správné analýze nepřítele stál i padal celý můj bojový styl. Rozhodně potřebujeme víc informací prolétlo mi hlavou, když jsem své opět opustil hlubinu svých myšlenek.
To už jsme se dostali k řešení situace se zajatci a samehadou, se kterou to nebylo tak jednoznačné jako se zajatci. Zbraň byla zbraň, s těmi jsem neměl problém obchodovat, avšak bylo potřeba se na to dívat i z jiného úhlu. "Chápu na co tím narážíte Shigure-san, avšak musíme brát v potaz fakt, že zatímco jim se vrátí zbraň schopná okamžité akce, my získáme zbraň, kterou budeme muset teprve ovládnout" pohlédl jsem na Shigureho skoro až zkoumavým pohledem, jako kdybych hledal odpověď na další otázku právě v něm. "Ale jsem ochotný toto riziko podstoupit za předpokladu, že budeme řádně připraveni" prohlásil jsem následně, přičemž z mé tváře zmizel onen zkoumavý pohled a nahradil ho jiný, nepříliš odlišný. Nyní jsem na něj opět hleděl kamenným výrazem, ze kterého bylo obtížné vyčíst, co si zrovna myslím, i přestože to z mých slov bylo zřejmě jasné. "Pověřuji vás vytvořením seznamu vhodných kandidátů jak pro majitele Samehady, tak i pro případného Jinchuuriki. Čas máte do začátku vyjednávání s Koteigakure"
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Thu May 03, 2018 4:34 pm

Hokage měl dobré poznámky. Vlastně říkal to samé co já, jen se na to koukal z jiného pohledu. Trochu jsem ho zkusil usměrnit, aby vzal v potaz ten můj.
"Právě proto, si myslím že by jsme měli lepší naději získat bijuu. Pro Kotei se to bude zdát jako lepší obchod. Jak říkáte dostanou zbraň co je schopná okamžité akce. My tak či tak dostaneme "zbraň" kterou budeme muset ovládnout. Můj názor? Pokud si budeme moci vybrat neslo by větší ovoce, kdyby jsme ovládli Bijuu, než když ovládneme Samehadu." řekl jsem prostě a dál mlčel. Nechal mluvit kageho, který mi poté dal úkol.
Kývl jsem hlavou a podíval se na lidi kolem. Sledoval jsem jejich reakce když jsem já dostal takový úkol. Na to, kdo měl mít jinchuuriki, to byla věc lehká. Stačil jakýkoliv mladý člověk, který má předpoklady buď v genech nebo v těle. Měli jsme pro to dva ideální klany, a to Uzumaki a Senju. Oba dva klany měli silné tělo které bylo ideální jako schránka pro Bijuu. Samehada byl oříšek. Napadli mě jedení dva lidé co měli, přepoklady pro to aby ji drželi. No a seděli u tohohle stolu. . Já sám bych ji asi těžko dokázal zkrotit. Ashi nebo Karasu by mohli s obtížemi.
Naproti tomu, Maya a Hideki měli dost chakry a potenciálu pro to aby ji zkrotil. Chvilku jsem si je oba přejel pohledem, což mohlo značit kam směřuju. Aspoň, kdyby jeden z nich nebyl schopný ji ovládnout, druhý by mohl. Když oba dva... no třeba se ukáže někdo kdo ji po čase zvládne. Tihle měli šanci. Což bylo o trochu více než zbytek.
"Ohledně Bijuu... volbu si budu muset důkladně projít. Přeci jen ne každý je kombatibilní. Čím je osoba mladší tím větší šanci má, že ji Bijuu přijme. Samehada naproti tomu vyžaduje jistou zálibu v chakře oné osoby. Napadlo mě, že pokud by měl někdo šanci byl by jste to právě vy, Hokage-sama. Další kandidát by mohla být tady Mayu." řekl jsem upřímně. Samehada nebyl běžný meč. Rozhodně jste potřebovali trénink s ní, to ano. Ovšem neřekl bych že by to bylo něco, na co by vás trénink s meči připravil. Samehada, a ostatně všechny meče z Kiri, byli něco na co jste museli trénovat od základu.
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Fri May 04, 2018 3:37 pm

Shigureho následné připomínky a poznámky k otázce výhodnosti takového obchodu se z mé strany setkaly pouze s přikývnutím na samém konci jeho řeči. Pro mě byla diskuze u konce a její výsledek byl jak se dalo očekávat vcelku rozporuplný. Osobně jsem stále byl více nakloněný k ponechání si Samehady, neboť by její vydání znamenalo chvilkovou výhodu Kotei, kterou by mohli velice obratně využít proti nám. Na druhou stranu jsem nemohl oponovat jeho argumentu ohledně výhodnosti něčeho takového. Ve správných rukách byl Bijuu mnohem mocnější zbraní nežli Samehada. Avšak, pokud jsem měl jeho plán opravdu zvážit, musel jsem mít jistotu, že budeme mít ocasého démona do koho zapečetit.
Co se však hledání majitele pro Samehadu týče, tak mi rozhodně neuniklo tikání jeho pohledu mezi námi dvěma. Bylo vcelku lehké odhadnou, co ho mohlo napadnout, když s ním v místnosti seděl Hyuuga a Uzumaki. Avšak, v záležitosti Jinchuuriki měl mou plnou pozornost, která se projevila upřeným pohledem na jeho osobu. Takovým tím příjemným pohledem, při kterém měl člověk pocit, jako kdyby někdo soudil každé jeho slovo. "Pokud bude potřeba, máte plný přístup ke spisům v nemocnici" bylo vše, co jsem řekl na konto výběru Jinchuuriki. Nebylo co víc říct, neboť to byl jeho úkol a já věřil, že se ho zhostí jak jen nejlépe dovede. Avšak, nemůžu popřít, že mě zajímalo, kdo se na jeho seznamu objeví. Kandidátů byla určitě spousta a možností stejně tak. Otázka Samehady naproti tomu byla něco, na co už jsem měl co říct, což mohlo být i poznat ze změny mého výrazu opět na klasicky kamenný. "I přestože je možnost vlastnit legendární meč velice lákavá, musím tuto možnost vyloučit. Mé schopnosti se neshodují s těmi Samehady a proto se nedomnívám, že bych byl tím nejvhodnější kandidátem k jejímu držení" zkonstatoval jsem s naprostým klidem a přehledem, jako kdyby před námi neleželo nic až tak výjimečného, i přestože leželo. Jen jsem zkrátka měl dostatečnou sebereflexi, abych dokázal odhadnout, že bych nedokázal plně využít potenciál tak specifické zbraně. Určitě zde byli vhodnější kandidáti, kteří by po Samehadě toužili a kteří by se s ní dokázali sehrát. "Pokud by se však Maya chtěla Samehady ujmout, neměl bych s tím sebemenší problém. Její schopnosti jsou na dostatečně vysoké úrovni, aby jí zvládla" prohlásil jsem následně, přičemž můj pohled na chvíli sklouzl právě k ní v němé otázce, zda by byla ochotná na sebe vzít takové břímě. Nemá smysl si cokoliv nalhávat, Samehada byla mocnou zbraní, avšak stejně tak i velkým břímě jejího nositele, které né každý dokázal unést.
"Pokud již nic dalšího k projednání není, rozpouštím tuto schůzi. Od všech očekávám hlášení o současné situaci" zakončil jsem s potřebnou vážností a ještě jednou po všech přejel pohledem. Pokud však nikdo nic neměl, vyčkal jsem na svém místě dokud všichni neopustí místnost. Měl jsem stále mnoho nezodpovězených otázek, na které jsem hodlal nalézt odpověďi ve složce, která celou dobu ležela přede mnou.
Návrat nahoru Goto down
Maya
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Poèet pøíspìvkù : 59

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Fri May 04, 2018 10:23 pm

Má duše se zhmotnila a přesunula se do jiného světa, do jiné budovy, do jiné místnosti, kde nebylo mnoho lidi, skoro žádní lidé. Přede mnou byl test. Nejhorší na tom bylo, že to netrvalo jeden den, ale více dnů. Má křehká psychická poslední den, malém nastartovalo ve mně sériového vraha, a možná se jím i stanu. Na to hold si budu muset počkat.

Má duše se přemístila zpět. Konečně zpět z toho hrozného světa, kde je grafika na píču a obtížnost insane. Pro některé to však tak insane nebylo, protože byli zaopatření cheatama. Vrátila jsem se a přitom jsem slyšela svoje jméno, samehada. Objevil se zde i Hokage i radní, což bylo překvapení, jak dlouho jsem byla pryč? Využila jsem svůj kapesní stroj času a roztočila ho. Putovala jsem zpět v čase o pár postu. Přeci jen informace jsem potřebovala. Sice jsem celou dobu mlčela, ale přesto jsem shromažďovala potřebné informace. Mlčela, nevěděla jsem co říct (ve skutečnosti autor postu je natolik liný přemýšlet). Jen jsem přikyvovala jako panáček na přední palubce auta. Mno aby se to zkrátilo moje přítomnost byla zbytečná i přesto, že jsem tuhle schůzi svolala, tudíž se považují za největšího genia, padněte na kolena a proste svojí bohyni o milost. Nebo také ne, to už je na vás. Každopadně nevím, co dělat, takže pokud není více otázek. Tak mě považujte za zmizelou. Ne tak zmizelou jako poslední dny, ale zmizelou někde ve vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Fri May 04, 2018 10:48 pm

Kdybych teď nebyl zrovna tady. Asi bych si hlasitě povzdechl. Měl jsem za sebou dlouhý den, moje pravé já se pravděpodbně teď cítilo stejně, a ještě více práce před sebou. Nesnášel jsem povinosti, no hold doufal jsem že poté budu mít na dlouhou dobu klid, a ticho. Takže to za tu trochu práce stálo.
Tak jsme měli jednání u konce. Hokage řekl své, Maya zmizela a já seděl a jen kývl na to že jsem rozumněl. Bylo na čase říct originálu ve vězení, že má důležitější práci, že jeho informace už nejsou důležité a že je na čase uvažovat kdo by měl být příadnou schránkou pro Bijuu.
"Vrhnu se na to, jen co zkončím ve vězení. Dejte mí zítřek na projítí dobrých kandidátů. Můžete čekat že se na to vrhnu jako první věc ráno." řekl jsem kagemu.
Poté jsem pohlédl na všechny okolní a kývl na rozloučenou. Stačilo vytvořit jednoduchou pečeť a s hlasitým puf se klon proměnil na dým.
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank

Poèet pøíspìvkù : 30

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Mon May 07, 2018 11:15 pm

Jakmile jsem prošel bránou tak povolení ke vstupu vložím neohrabaně zpět do pláště. Vůbec mi nezáleželo jestli bude povolení zmuchlané či nikoliv. Důležitý byl ten druhý papír, který mi měl zajistit peněžitý obnos. Nepříjemní kousek kukuřice se mi zasekl mezi zuby a jazykem se mi povedlo dostat ven. V ten okamžik vylítla kukuřice z mé pusy přímo na zem. Dosti estetické a nekulturní chování, které si u Hokageho rozhodně odpustím, ale na ulici se tyto věci děli poměrně běžně.
Netrvalo ani tak dlouho než jsem našel cestu která mě zavedla přímo k budově kde sídlí Hokage. Musím uznat že Kohohagakure je v uspořádání vesnice mnohem uspořádanější než Bochigakure, kterou jsem za podobným cílem prošel tak třikrát tam a zpátky. To co mě ale už tolik nepotěšilo bylo to že kancelář sídlí v tom nejvyšším patře celé budovy. Zajímavé že zatím žádného člověka nenapadlo přestěhovat kancelář níž pro lidi, kteří se právě přežrali a musí s těžkým břichem vyšlapat snad stovky schodu.
Když se konečně vyškrábu do posledního patra tak nečekám a rychlejším krokem vyrazím k dveřím kanceláře. „Silněji zaklepám na dveře“ a hned na to vstoupím.
Bylo by rozhodně lepší, kdybych si počkal na povolení ke vstupu ale mise zněla jasně. Co nejrychleji doporučit dopis přímo k Hokagemu a takovéhle detaily by proces pouze zdržovali.
„Dobrý den“ pronesu velmi rychle Dost možná jsem ho zaskočil, když si zrovna v klidu studovat složky, ale takovéhle chování mi bylo prostě blízky. Nebyl jsem zrovna na přílišné čekání, slušnosti nebo něco podobného, ale na příkaz mého klienta, jak jsem nazýval lidi kteří mi platili, se má slušnost dostala na dostatečnou úroveň vůči takhle postavením lidem.
„Moje jméno není absolutně důležité. Důležitý je účel proč jsme přišel až před vás.“
Tohle bylo řečeno pomaleji než předchozí pozdrav, ale přesto s uctivým tempem. „Začnu si sahat do pláště a vytáhnu Dopis, který jsem mu měl předat“ Dopis byl trochu mastnější, než když mi ho dala Bochikage. Příčinou této nepříjemnosti bylo jídlo, které jsem si dal po cestě. Kdyby více šetřili olejem, nemuselo to takhle dopadnout.

Dopis pro Hokageho:

Dopis mu hodím přímo na stůl s přesností takovou, jako kdybych takhle podával dopisy celý život. Zároveň při hodu na stůl se snažím „navázat oční kontakt“ s Hokagem. Přeci je to základ slušnosti, každého džentlmena mé úrovně. Krom toho jsem měl vážný zájem zjistit s kým mám vlastně tu čest. Bochikage jsem si už tímto způsobem proklepl a není na škodu to udělat i u Hokageho. „Jsem něco jako diplomat, který má předat dopis, popřípadě vůli samotné Bochikage přímo do vašich rukou.“ Nikdy byl nevěřil že sám sebe nazvu diplomatem, když vezmu v potaz můj charakter a zálibu v boji. Maikeru - Diplomat sice nešlo příliš dohromady, ale jestliže to práce vyžaduje, stanu se klidně diplomatem.
„Co jsem pochopil tak Bochigakure mají zájem vystupovat jako neutrální země mezi vámi a třetí stranou“. Na konec abychom se vyvarovali zbytečných otázek zmíním poslední větu. „To znamená že nic nevím a kdybych náhodou věděl, tak stejně neodpovím, pokud nebudete mít těžší argument“. Těžším argumentem bylo samozřejmě myšleno, těžší/větší/nadutější pytel bankovek, které by mohli potencionálně jít do mé kapsy.
Co si budeme povídat, vzhledem k platovému ohodnocení, které mě pravděpodobně čeká na tom není Bochigakure no Sato příliš dobře. Tohle otevírá možnost k prodávání informací cizím vesnicím, za které se určitě platí lépe, než za předávání dopisu.
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Tue May 08, 2018 2:18 pm

Od schůze rady uběhl již nějaký čas a já se tak opět přesunul ke svým běžným povinnostem, které zahrnovaly spoustu papírování a rozhodnutí o běhu vesnice. Někdo by mohl práci Hokageho označit za nudnou a nezajímavou, pro mě se však jednalo o otázku služby vesnici a popravdě jsem měl tu práci rád. Ano, scházely mi mise. Scházelo mi dokonce i vedení týmu. Ale pozice Hokageho byla o obětování podstatné části života službě vesnici a já byl hrdý na to, že jsem mohl tento post zastávat.
Avšak, i přestože jsem byl plně zabraný do své práce, tak jsem nemohl z hlavy dostat myšlenky ohledně útoku a nadcházejícího jednání. Ano, ona složka z výslechu potulné kunoichi mi sice poskytla nějaké informace, ale rozhodně to nebylo dost na to, abych si dokázal poskládat celý obrázek o motivech Koteikage. Dokonce i teď, když jsem podepisoval dokumenty ohledně oprav mi na stole ležely složky s hlášeními z útoku, které jsem přečetl již minimálně desetkrát a marně v nich hledal cokoliv dalšího, co by mi aspoň trochu napovědělo.
Když jsem zrovna podepisoval dokument o opravě zdí, tak se ozvalo silné zaklepání a ještě než jsem stihl zvolat dále, tak byl onen mladý muž v mé kanceláři. Vzhledem k tomu, že sem tak vtrhl a krom pozdravu se ani nepředstavil jsem se nijak nehrnul k tomu, abych mu věnoval jakoukoliv pozornost a tak zatímco on mluvil, já se dál věnoval dokumentu přede mnou. Avšak, poslouchal jsem každé jeho slovo až do doby, než přede mnou přistál dopis. Dost nevybíravý způsob předání úředního dokumentu, pravda, ale styl hození byl tak precizní, že jsem na chvíli zauvažoval, jestli náhodou není profesionální pošťák. "Není důležité povídáte? Pro mě ale ano, pokud spolu máme o čemkoliv jednat" při těchto slovech k němu konečně zvednu svůj zrak a pohledem zakotvím na jeho tváři, jako kdybych se jí snažil rozeznat. Rozhodně nevypadal jako Shinobi z Bochigakure. Že by nějaký potulný shinobi? Za dobu, co nechodím na mise potulní nějak zdivočeli. Jedna neví, co je to loajalita a druhý nezná dobré mravy. Asi už jsem moc dlouho zavřený v této kanceláři a nebo se ze světa stává chaotičtější místo, než jsem si myslel. "Klidně se posaďte" pronesu klidným hlasem, zatímco svým pohledem opět klesnu  na dopis, který otevřu a začnu ho číst. Musel být zřejmě velice důležitý, když ho Bochikage poslala po poslovi a jak jsem již zmiňoval dříve, velice nerad jsem nechával lidi čekat. Náš host si mohl na mé tváři povšimnout velice lehkého úsměvu, zatímco jsem pročítal řádky dopisu. Jak se zdálo, aspoň někdo ještě ctil nějaké způsoby a já s nabídkou Bochikage neměl sebemenší problém, ne když jí podala takhle. Ano, hodnota života naší vězeňkyně se přiblížila své hranici, ale stále měla ještě čas na to napravit své chyby. Avšak, pokud by se opět zapletla do akcí proti naší vesnici, nepomohlo by jí již ani přimluvení od Bochikage.
"Ano, o jednání v Bochigakure no sato jsme byli již informováni a velice si ceníme ochoty Bochikage při snaze o mírové řešení vzniklé situace" pronesu s klidem mně vlastním a klasicky kamennou tváří, zatímco opět zvednu pohled k osobě přede mnou. Nevypadalo to, že bych měl v plánu cokoliv psát, což by se dalo vyložit mnoha způsoby. "Vyřiďte Bochikage, že její nabídku přijímáme" bylo vše, co vyšlo z mých úst. Žádné další upřesnění podmínek, žádné další doplňující slova a hlavně, žádný dopis ba ani lísteček, zkrátka nic. Byl jsem toho přesvědčení, že víc nebylo třeba říkat, natož psát. Samotné vyúčtování jsem ještě k dispozici neměl a tak by byl případný dopis velice stručný a nic neříkající. Navíc jsem svým způsobem testoval věrohodnost právě mladíka přede mnou. Už jen fakt, že se mi nepřímo snažil nabídnout informace o svém zaměstnavateli mi na jeho věrohodnosti moc nepřidalo. Pokud pak již nic neměl, tak jsem se opět vrátil k pročítání svých dokumentů a nechal ho, ať se vyprovodí sám. Když zvládl bez vyzvání vejít, zvládne i odejít.
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Wed May 09, 2018 12:03 am

Vypadala to že má Hokage opravdu mnoho práce. Osobně bych takovouhle práci dělat nemohl, protože nenávidím papírování a další takovéhle učednické práce. V každém případě si tuto službu vesnici zvolil sám, tak pokud ho to nějakým svým způsobem naplňuje tak to dokáži pochopit. Mě zase naplňoval život zločince ze kterého bylo v posledních měsících nutné ustoupit, ale stále věřím že se vrátí do mého života takzvané zlaté časy, plné vražd, intrik, Mohl jsem se zdát jako opravdu nevychování a bylo to u civilizováních lidí vskutku tak, ale nikdo nemůže popřít že se mé chování za posledních pár dní nezlepšilo. Mohla za to výchova mezi nukeniny a bandity bez rodiny. Zvykl jsem si na tento život a jiný takřka neznám. Během svých 29 let to byla první mise pro vesnici a zároveň se v mém životě objevili autority, které bych měl respektovat. Což ale nebylo rozhodně v plánu, jelikož jak se říká, starého psa novým kouskům nenaučíš. „Jednání si nechte na mírovou schůzku“ bylo to řečeno klidným hlasem bez známky arogance. Nemělo to vyznít jakkoliv urážlivě nebo tak že s ním  pohrdám. Bylo to z mého hlediska konstatování faktu. Nabídku na posazení jsem přijal a sedl si přímo naproti němu. Neunikne mému zraku že si mě Hokage přeměřuje a přemýšlí kdo vlastně sakra sedí na židli pár metru od něj. Na konec mi to ale nedalo a rozhodl jsem se to trošičku osvětlit proč.
„V zájmu neutrality Bochigakure no Sato byl zvolen jako poslíček těchto zpráv člověk, který nemá návaznost na žádnou vesnici. Nesloužím nikomu, což mi zajišťuje skutečnou politickou neutralitu.“ Pronesu přesvědčivě, nikoliv ale pravdivě. Měl jsem své plány, které se mi zrodili v ten okamžik, když mi bylo řečeno že dostanu misi, kde budu přímo donášet zprávy od jednoho Kageho ke druhému. Dosti citlivé informace, které by se v nesprávních rukou dali prodat třetí straně, kterou Bochikage tak nehezky nazývá nedůvěrnou. Platí mi jeden kage, nabízím služby druhému a už přemýšlím jak všechno co jsme zjistil pokusím prodat třetímu. Přitom se celou dobu jednalo o plán, jak se stát důvěrným špionem vesnici, která platí dostatek na to, aby si tím koupila mojí plnou loajalitu.
„Bochikage bude velice ráda a tuto radostnou novinu jí předám velmi rád“. Mise pro svého klienta byla splněna, ale skutečná podstata věci kvůli které se tu nacházím ještě nebyla dostatečně naplněna. V této chvíli jsem litoval svého chování a kdybych se choval od začátku lépe, mohla být další část mnohem snazší. Čas vrátit zpátky nedokáži, přesto ale mise za kterou dostanu zaplacenou byla splněna, tak přišel čas na trochu té osobní špinavé hry v můj prospěch.
„Předáním zprávy to nekončí pane.“ Začnu mluvit velmi seriozně s tím že si dávám veliký pozor na gestikulaci. „Paní lady Kana si žádá písemnou odpověď s vaší pečetí že zpráva byla doručena. Zároveň si žádá abych jí přinesl zpátky dopis, který jste právě dočetl.“ Přidám pár gest, které měli dojem serioznosti doplnit. Odůvodnila mi to tak, že potřebuje hmatatelný důkaz že jsem zprávu předat. Mohl bych totiž teoreticky zprávu zahodit na prvním metru a poté si přijít pro odměnu. Prý se to už v jiných případech mnohokrát stalo a Bochigakure no Sato nemá peníze na to, aby vyplácela podvodníkům, proto si to takhle hlídá, zvlášť v případech jako je tento.“
Nepřehlédl jsem že se Hokagemu do toho příliš nechce, ale určitou psychologii se ho snažím dostat do situace, kde vzhledem k určitému pochopení dopis napíše. Snažím se ho nenápadně zatlačit do jediné možné odpovědi, která by znamenala dopis s pečetí do mé kapsy. „Též chce mít OFICIÁLNĚ potvrzená slova přímo od vás“ bez větších přestávek dodám. Mezitím párkrát změním pozici v křesle, tak aby se mi sedělo co nejlépe.
Jedná se o dosti riskantní tah, který by mi mohl potencionálně pomoc ve svých zájmech.
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Wed May 09, 2018 2:02 pm

Bylo tomu opravdu tak. Právě naproti sobě seděli dva lidé z naprosto odlišných vrstev, což přímo vybízelo k poučování o dobrých mravech a obecně chování v přítomnosti výše postaveného, ale já nikdy nebyl tento typ člověka. Ano, lehce mě pobuřovalo tohle ledabylé a uvolněné chování, avšak dle mého měl každý právo na vlastní názor a způsob života. Jen pak nemohl čekat, že k němu budu přívětivý. Přeci jen se ve mně stále držela tvrdá výchova Hyuugů, kteří si na dobrých způsobech zkrátka zakládají.
Jak se ale zdálo, tak se cizinec stále neměl ke sdělení svého jména a já upřímně nehodlal ztrácet čas s jeho zjišťováním. Zřejmě měl dobrý důvod k tomu, aby mi ho nesděloval, i když tím jen oddaloval jeho odhalení. Určitě jsme o něm museli mít nějaké záznamy, které jsem hodlal projít ihned, jak opustí budovu. Možná to byl defekt z povolání nebo jen zvýšená nedůvěřivost po nedávném úkolu, ale něco se mi na tomto cizinci nezdálo. A jeho následná slova tomu pocitu jen přidávala, ale rozhodně jsem nehodlal ho jakkoliv přerušovat a tak jsem jen poslouchal, co vlastně chce říct, přičemž jsem na něj upřel svůj pohled, ze kterého zkrátka nebylo co vyčíst. Jako kdyby se díval do skály. Ohledně neutrálního posla jsem neřekl ani slovo, i přestože mě na jazyku pálila otázka, proč Bochikage neposlala někoho ze svých lidí, když se jednalo o tak důležitou zprávu. Osobně bych služeb potulných k doručení zpráv nevyužil, jelikož jsem nerad svěřoval důležitou práci někomu, u koho jsem neměl zajištěnou loajalitu. Jak se ale zdálo, tak Bochikage byla jiného přesvědčení, avšak to nic neměnilo na mém postoji a na tom, že jsem neměl v úmyslu svěřit diplomatický dopis do rukou někoho, kdo se mi ani nepředstavil.
Co se předání zprávy Bochikage týče, tak na to jsem jen tak lehce přikývl, že to beru na vědomí a už už jsem sklápěl zrak k dokumentům přede mnou, když v tom spustil svou řeč, která... byla dlouhá a velice zajímavá. Ano, pozorně jsem poslouchal každé slovo a s každou další větou se prohlubovalo i mé zamyšlené zamračení. Možná bych se měl přestat pořád mračit, jinak budu mít brzy plnou tvář vrásek, ale zde to ani jinak nešlo. Skoro nic z toho co právě pronesl mi zkrátka nedávalo smysl. Opět jsem byl zřejmě rozdílné povahy než Bochikage, ale něco takového mi prostě nesedělo. "Motivy Lady Bochikage plně chápu" pronesu po chvíli s naprostým klidem, když opět zvednu svůj zrak na muže přede mnou. Na mé tváři by už nenašel žádnou známku po předchozím zamračení, jelikož ho v současné době opět nahradil kamenný výraz, který v sobě však nesl lehký nádech podezření. "Avšak, omluvte mou podezřívavost, ale nezdá se mi, že by Lady Bochikage poslala takto důležitou zprávu po někom, komu plně nedůvěřuje" zkonstatuji s naprostou vážností, ze které může vycítit zdvořilý podtón, který rozhodně nemá za cíl ho nikterak obviňovat. Spíše se jedná o nepřímou otázku na jeho vztah s Bochikage a na podmínky jejich spolupráce. "Jistě chápete, že vzhledem k současné situaci jsme více opatrní ve vztahu k cizincům, tudíž se omlouvám, pokud mé rozhodnutí jakkoliv naruší podmínky vaší dohody. Velice rád lady Bochikage dopis vrátím osobně, v případě jakýkoliv pochybností o splnění vaší mise" oznámím mu prostě a svým způsobem i lehce pokorně, jelikož přeci jen nevím, jak přesně jejich dohoda zněla a v případě, že by mluvil pravdu bych mu tak mohl ztížit vyplacení odměny, což by mě velice mrzelo. Následně jsem se však už jen opřel do svého křesla a ruce si spojil před sebou na stole v očekávání jeho reakce. Podruhé jsem se k dokumentům vracet nechtěl, pro případ, že by měl ještě něco na srdci.
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Wed May 09, 2018 11:25 pm

To že povahově jsme si blízký jako voda a oheň bylo na první pohled jasné. Náš styl kterým jsme se prezentovali byl naprosto odlišní. Hokage byl s vysoce uznávané rodiny, která povětšinou žila v luxusu, dodržovala tvrdá pravidla výchovy s tím že si mohl své dětství užívat naplno. Já nikdy neměl pořádnou rodinu ani klan, neměl jsem dětství a jídlo se dostávalo za tvrdou práci. Když se právě učil v akademii, já se učil drsným životem. Když právě večeřel, já splnil špinavou práci za pár drobných a takhle bych mohl pokračovat do nekonečna. Tohle všechno vedlo k budoucímu životu, který směřoval do organizovaného zločinu. To že jsem v nejlepších časech měl hromadu peněz, bylo podmíněnou tvrdou ale nečestnou práci, nikoliv dobrou rodinou.
Připadal mi jako muž, který respektuje morálku a ctí určitou loajalitu, která je mnou považovaná za jednu z největších lží na celém světě. Nikdo není stoprocentně loajální a k tomu aby zradil mnohdy stačí hromada peněz, nepodložené informace, vidina osobní prosperity, zážitek blízký smrti, vyhrožování smrtí svých blízkých a tak podobně. Já respektoval více lidštější a reálnější hodnoty člověka. Každý v určitých situacích dokáže intrikovat více nebo méně, každého zajímá osobní prospěch, každého zajímají peníze, každého zajímá bezpečí rodiny a v neposlední řadě každého zajímá  pouze to, jak se mít lépe než ten druhý, ať si říká kdo chce co chce.  
„Chápu vaší podezřívavost“ pronesu velmi chápavě k jeho obavám. „Bochikage je velmi známá tím že využívá potulní shinobi k plnění různých prací. Přesto že osobně byste mi nevěřil, tak zpráva byla doručena a vaší odpověď donesu jak by smet.“ konstatuji fakty s nefalšovanou sebedůvěrou v hlasu. To jestli Bochikage vložila důvěru do správného člověka není otázkou dne. Vskutku si ale mohla vybrat snad milion vhodnějších kadetu a tohohle rozhodnutí bude pravděpodobně v budoucnu litovat.
Přes nízkou míru loajality ale určitý kodex mám. Opravdu v minulosti žili lidé ke kterém jsem určitou dávku loajality cítil. Nikdy to nebyli lidé jako Hokage nebo Bochikage. Nemohu cítit loajalitu k lidem, které nedokáži respektovat na základě chování. Bochikage byla naivní stará babka, která svěřila takovýhle úkol člověku, která podvádí, mlží a intriku kudy chodí. Hokage byl v tomhle sice tvrdší ale měl 2 zásadní vady.
Byl to člen Konohy, které nerespektuji a svým způsobem s nimi pohrdám a druhý byl ten že od pohledu se jednalo o diplomata, kterými pohrdám ještě více než Konohou. Určitou loajalitu by si zasloužil/a pouze v případě že bude splňovat určitý ideál člověka, jakoby vůdce kterého stojí ''následovat''.
„Pouze doufám že vaše nedůvěra k oficiálně zvolenému diplomatovi nebude pro Bochikage urážející“. Jednalo se o oznámení na které nechci reakci. Neměl jsem v plánu z něho jakkoliv déle tahat dopis. Informace které byli skutečně důležité mi byli od prvního pohledu do očí Bochikage známy. Dopis samotného Hokageho měl pouze zajistit lepší vyjednávací prostor mezi mnou a Koteikage. Bez něj budu v horší pozici, ale v celkovém plánu nehraje hlavní roli. „Když sleduji kolik složek ještě máte na stole, tak vás nebudu dále zdržovat. Určitě máte lepší věci na práci než trávit čas se mnou“. Povím klidným a pomalým hlasem. Složky na stole mě neznervózňovali, protože jsem měl docela dobrou představu co se o mojí osobě v nich může nacházet. Postavím se a druhou ruku zasunu židli
„Pokud nejsou žádný další otázky, tak se s vámi loučím“. Ladně se otočím na špičkách prstu a ladným krokem si to namířím přímo ven z kanceláře.

//přesun
Návrat nahoru Goto down
Hiro Uchiha
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 41

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   Wed May 09, 2018 11:40 pm

"Aaaah!" Řekl Hiro, který se zrovna probudil ze spánku a který si uvědomil, že dnes zaspal... právě dnes, v jeden z nejdůležitějších dní jeho shinobi života. Protáhl se, promnul si oči a začal na sebe rychle házet oblečení. Po snídani a vykonání základní hygieny se už jeden malý gennin vydal během k Hokageho kanceláři, aby zjistil info o něm a o jeho týmu. Pár vteřin na to se vrátil domu a vzal si s sebou nové vydání jeho oblíbené mangy. Až v tu chvíli pro něj začala jeho cesta k Hokageho kanceláři.
Hiro se během cesty snažil do někoho nenarazit, nespadnout, aby se neušpinil a snažil se vyhýbat se odlehlým uličkám v centru Konohy. Po několikamintové cestě plné běhu a pár zastávek se Hiro dostal k jeho cíli - k budově, kde měl kancelář i samotný Hokage-sama.
Hiro se u budovy prokázal strážím, kteří ho nakonec pustili dovnitř. Hiro, celý natěšený, ignoroval cedule s nápisem "Prosíme, neběhejte po chodbách" a už si to drandil po chodbě. Dokonce i schody vyskákal a díky tomu se celý zadýchaný dostal na patro, kde měl kancelář Hokage. Mohlo být slyšet, jak Hiro oddychuje, jelikož byl celý udýchaný. Po chodbě už šel pomalu a mezitím upravoval i své chrániče na zápestích, aby nevypadal jak buran. Ovšem trochu bylo slyšet i dění uvnitř kanceláře a tak si Hiro uvědomil, že nebude asi nejvhodnější situace na to tam vtrhnout. Takže se opřel o zeď, která byla naproti dveřím do kanceláře. O zeď byl opřený jen zády, takže byl trochu v záklonu. Aby tato pozice dosáhla dokonalosti, tak vytáhnul z kapsy mangu, kterou si doma vzal s sebou a začal ji číst. Za chvíli byl začtený tolik, že úplně zapomněl na to, kde je a proč sem přišel. Zároveň úplně ignoroval hlasy vycházející z kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Hokage   

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Hi no Kuni :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: