Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Jezera a vodopády

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Jezera a vodopády   Mon Feb 19, 2018 11:48 pm

First topic message reminder :

Oblast známá pro svou neustále se líně valící mlhu a ticho, místo vždy až děsivě klidné. Mezi menšími i většími jezírky se nachází řada dřevěných lávek v různém stavu rozkladu, proto se nezřídka kdy stane, že se nějaká prolomí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Hirokata
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 59

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Wed Jun 06, 2018 10:29 pm

To že za mnou bude dolejzat a nedá mi ani trochu prostoru k tomu, abych se mohl dostatečně vzdálit mi bylo jasné. Opravdu jsem ale nečekal že v tomhle otravování na blízko bude tak dobrý. Tento přátelský boj byl doposavad prospěšný pro obě strany. Bylo tam dostatek taijutsu a kenjutsu, což hrálo do karet Izunovi. Netušil ale že se pečlivě připravuji na mé explozivní ninjutsu, které přijde dřív nebo později. V hlavě utkvěl plán, jak se dostat do takové pozice, ve které budu dominovat já. Alfa omegou celého plánu je dostat Izunův meč do takové pozice u které bude zablokován takovým způsobem že nebude moc okamžitě opětovně zaútočit.
Netušil jsem že rozestup který se mezi námi tvoří je součástí plánu, což ale bylo naprosto nepodstatné. Neměl jsem v plánu se dostat do bezpečné vzdálenosti takovým způsobem že se k ní uskáču. Pokud si to Izuna myslel, tak ho velmi brzy zklamu. Sice to vypadalo na první pohled jako jednostranný boj s pravidly které si Izuna určuje, ale opak byl pravdou. Dalo by se to spíše nazvat šachovým turnajem při kterém se dostal Izuna do takové situace u které si myslí že naprosto dominuje v boji z blízka. To že celou dobu hraje mojí psychologickou hru si neuvědomuje.
Úmyslně se stavím do role lempla, který ho nemůže v Kenjutsu ohrozit. To že mám nějaké zkušenosti v tomhle stylu doposavad skrývám. Jakoukoliv levitaci nad vodou ani nezaregistruji, protože se plně soustředím na pohyb meče. Možná si myslel že mě překvapí ale nebylo tomu tak. Tohle je ten útok na který čekám, bleskne mi hlavou. „Volnou rukou ve které držím bublifuk švihnu přímo proti meči“, přičemž vyblokuji útok a tak na chvilku zastavím pohyb meče. Na tuhle chvíli jsem celou dobu čekal. V ten okamžik se mi uvolní druhá ruka která je spjata v pěst. Touhle rukou se snažím dát pravý hák Izunovi na bradu. Přitom jak ruka letí na bradu, tak se rozevře a z ní vypadne na zem kouřová bomba, která při nárazu na jezero exploduje a zahalí nás do kouře ve kterém nebude mít Izuna příliš mnoho variant, tak si mě pohlídat u těla. Dále ruka která byla spjata pěst pokračuje s nataženými prsty na Izunovo tvář s tím že změní výšku tak, aby potencionálně zasáhla citlivý bod pod okem. Prozatím hrajeme jeho hru s mými pravidly.

//Omlouvám se za pozdní odpověď z důvodu studentského života.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 48

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sun Jun 10, 2018 7:56 pm

Pravda, nečekal jsem, že by stihl provést protiútok s bublifukem. Pravda, nečekal jsem ani, že mi bude chtít tou rukou v kapse zasadit hák na bradu. Ostatně ten hák by čekal málo kdo. V takto těsném kontaktu bych možná upřednostnil zvedák na bradu. Udivilo mě, jak rychlý je. Když se bublifuk střetl s mojí zbraní, nemohl jsem s ní pohnout dále. Jistě, tak by to rozhodně bylo s obyčejnou zbraní, moje však byla tvořena z vody, jíž je tu okolo spousta. Nemínil jsem zpomalovat či zastavovat, rozhodně ne v situaci, kdy jsem mu byl opět nablízku.
Tak to zkusíme jinak.“ Projelo mi hlavou, zatímco jsem uvolnil Mizuken no Jutsu a zbraň se proměnila ve vodu. Udělal jsem to z jediného důvodu, snahou zablokovat mé tanto, zablokoval také svůj bublifuk. No a já nyní využil oné malé vzdálenosti, abych ho chytil za zápěstí a souběžně s úhybem do boku v oblouku kolem oné uchopené ruky. Zároveň jsem se snažil mu ji vyvrátit tak, aby byl pod náporem tlaku, respektive bolesti, nucen bublifuk upustit a složit se k zemi. Jistě, nemuselo to vyjít. Ještě stále se mohl pokusit o již zmiňovaný pravý hák, ale pokud šlo vše tak, jak nyní popisuji, nejenže bych se dokázal s klidem vyhnout, ale navíc by mu kouřová bomba nepřinesla žádný užitek, kór když bych ho držel.
Pokud mi však tenhle útok nevyšel, o čemž jsem dost pochyboval, pravděpodobně jsem dostal pecku do brady a navíc ztratil Hirokatu z dohledu. Mé úsilí nyní buď sklidí sladké ovoce, nebo hrozny hněvu, ale to ukáže čas.
//Omlouvám se za pozdní post z důvodu dekadentního postmaturitního života.
Návrat nahoru Goto down
Kariya Yuki
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 13

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sun Jun 10, 2018 10:55 pm

Pozrela som sa na okolitý dym, ktorý však po čase začal opadávať. Nie že by som sa nechcela k danému konfliktu pridať, ale popravde som potrebovala viac trénovať než..  než čokoľvek iné. Už to bol nejaký čas, čo môj brat odišiel. Čas, ktorý som minula na to, aby som si poriadne oddýchla a doplnila čo to energie z môjho predošlého tréningu. 
Pomaly som sa však predsa len znova postavila. Ponaťahovala som si ruky a s poriadnym zazívaním sa mi do hlavy navrátil kyslík, na čo mi  zas raz začala fungovať. 
"Téeda.." Povzdychla som si, oprašujúc si ruky a rozmýšľajúc, či sa znova pustiť do toho. Pomasírovala som si rozležaný krk a po ďalších podobných rituáloch som nakoniec usúdila, že čas nastal. 
"Skúsime to znova.. chmm.. takže.." Zložila som dve jednoduché pečate, na čo som rukou namierila oproti sebe, len tak niekam do vody. Nechcela som náhodou niekoho trafiť a vodná hladina bola zatiaľ celkom dobrý terč. ".. skryštalizovať vlhkosť vzduchu, do tvaru... " Hovorila som si potichu, pri čom sa pred mojimi rukami vytvorila malá ľadová gulička, ktorá začala naberať ďalšie a ďalšie kúsky ľadu, na čo sa začala formovať. V tom sa však rozpadla a ja som sa snažila zistiť, čo som spravila zle. Blbé bolo len to, že som naozaj netušila, čo som spravila zle. 
"Whueeh.. to je oveľa ťažšie, než to nechať proste zamrznúť.. sakra.." Posťažovala som sa, ale neklesala som na duchu.. to nastane až za chvíľku. 
"Josh! Znova!" Vyhlásila som a odhodlane som si aj zakričala. Teda, nie že by to nejakým spôsobom k vytvoreniu ľadového projektilu pomohlo. A to som spočiatku mala problém s tým, kam to strieľať. "Ešte veľa vody pretečie.." Skonštatovala som trocha sucho po ďalšom nepodarenom pokuse.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 91

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Mon Jun 11, 2018 7:15 pm

Po prozkoumání různých míst v Bochi jsem s plátnem v ruce narazil na tohle místo. Kolem konohy byl jen les, les a další les. Člověka tedy omrzí po nějaké době ho malovat. Tohle ale bylo něco jiného. Mlha kolem která se vznášela nad jezerem, v dálce vodopád a podobné věci mě k tomuhle místu ihned připoutali.
Teď jen najít vhodné místo.
Půl hodiny jsem pochodval kolem. Snažíc se vyhlídnout nějaké z těch míst které by zachytilo tohle prostranství v celé kráse. Nebyl jsem romantik nebo něco takového. Můj styl kreslení byl trochu jiný. Nejdříve jsem zobrazil krajinu tužkou jak přesněji jsem jen dokázal. Poté jsem si vybral jeden barevný odstín a tou barvou jsem udělal celý obraz. Konkrétně dnes jsem měl asi 20 odstínů modré z nihž ta nejsvětlejší měla ždibec od toho, aby jí někdo řekl "bílá" a ta tmavá byla spíše černá.
Poté co jsem jedno takové našel, sedl jsem si a začal pracovat. Bylo to jedno z míst, kde se řeka vlévala do jezera. Něco mě k tomu místu táhlo, no možná to byla moje zvyklost kreslit stromy a právě tahle část jich tu několik měla.
Postavil jsem před sebe plátno a začal čárat.
Návrat nahoru Goto down
Kenshiro
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 32

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Wed Jun 13, 2018 3:03 pm

Došel jsem k jezeru, vodní místa jsem opravdu miloval. I přes to to nebylo tak skvělé jako u dračího, byl to jistým způsobem domov, který jsem miloval a s ním i přírodu. Nebyl jsem tu dnes ale sám, bylo tu více lidí. Z těch všech jsem ale poznal jenom jednoho. Tady aby ne, když se dívka snažila před mýma očima vytvořit skvělou ledovou kuličku z vody. Musel jsem se pousmát. I přes to mi moje povaha nedovolovala nějak přijít a oslovit danou osobu. Respektive jsem byl líný, viděl jsem v tom mnoho komplikací v oblasti komunikace a nějakého lidského sbližování, takže jsem procházek kolem a sledoval jí. Snažil jsem se najít prostředí kde bych byl nejvíce izolovaný od ostatních, přeci jenom byla tato oblast velká, že jsem se mohl všem vyhnout.
Při tom ale jak jsem sledoval Kariyu Yuki, jsem se nedíval před sebe. Byl jsem zasněn sám v sobě. Naposledy co někdy někdo použil také Hyoton byl můj bratr a nevybavili se mi nejlepší vzpomínky, vlastně to byla noční můra. Nebudu popírat že jsem v té dívce neviděl nějakou hrozbu, věděl jsem ale že jsem naivní co se týká těchto věcí. Proto jsem si při chůzi povzdechl, než jsem narazil. Trošku jsem klopýtl a snažil jsem se nabrat zpět svou rovnováhu. Když jsem to udělal a otočil jsem se za sebe, okamžitě jsem se hluboce poklonil, ruce jsem měl podél těla. "Gomenesai!" Uvědomil jsem si že to je člověk ihned co jsem zakopl, bylo to měkké, navíc se to hnulo a co víc to vyzařovala teplo. Toho muže, když jsem se narovnal ze svého úklonu jsem ale nepoznával. Jenom jsem se podíval na plátno, které mohlo být zřejmě trošku pokažené, pokud zrovna v době kdy jsem do něj narazil maloval. Jak jsem ale řekl, vůbec jsem ho nepoznával. Ne že bych se zajímal o vesničany, ale viděl jsem spoustu tváří, jeho jsem viděl opravdu poprvé.
"Ještě jednou se moc omlouvám jestli jsem Vám nějak uškodil, nedíval jsem se před sebe." Trošku mě zaujala ta jeho obrovská řada barev, která byla od nejsvětlejší modré až po tu nejtmavší. Musel to být umělec. "Jste zdejší?" Ano, když mě něco zajímalo ptal jsem se narovinu. Bylo to jednodušší, hledat komplikace nebyl můj styl. Hledat tu nejjednodušší možnost, to byla má cesta ninji. Vše ostatní bylo nepodstatné, komplikace, starosti, byla to nuda, nic pro mě.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Wed Jun 13, 2018 4:54 pm

Kresba mi zabrala trochu déle než jsem čekal. Opravdu jsem si z touhle vyhrával. Řekl bych že to bylo jedno z mých lepších děl. Mohl jsem tu nehybně sedět už nějakou chvíli. Dokonce bych řekl že to bylo už několik hodin.
Malba se začala podobat tomu, co bylo předemnou jen by člověk na sobě musel mít modré brýle. Nevnímal jsem si lidí kolem. Celkem jich prošlo 7 za celou tu dobu, a po chvilce co očumovali zase odešli bez toho aby řekli slovo. Ne že bych jim to nějak zazlíval.
Jedny ty kroky se však dostali o trochu blíže, což mě vyvedlo z rovnováhy (doslova) a přimělo mě vyhodit štětec do vzduchu abych ním nepropíchl plátno.
Zakolísal jsem směrem vzpřed, pravou rukou lapl po plátnu, levou sem chytl štětec a díval se zda na obraz nebyla nějaká vada. Bylo vidět několik kapek od toho, jak jsem vyhodil štětec, na místě kde neměli být. Byl jsem poněkud klidný typ člověka. Většinu času. Když jsem ukončíl můj akrobatický kousek a o záchranu obrazu, jsem se začal jsem se zajímat o toho kluka.
Byl ninja. To jsem poznal na první pohled. Pravděpodobně sem přišel trénovat? Kdo ví. Chvilku se mi honilo hlavou zda to udělal schválně. Ovšem kdo ví.
"Máme hlavu v oblacích hm?" vypadlo ze mě nakonec, po dlouché chvíli ticha. Měl štěstí že ty kapky se dají lehce opravit, kdybych štětec vrazil skrz plátno asi bych nepůsobil takhle klidně. Teď jsem však měl docela laxní výraz ve tváři a můj hlas nepůsobil naštvaně ani zdaleka.
"Naštěstí se nic nestalo." řekl jsem prostě abych přijal jeho omluvu a čekal jsem že tam rozhovor ukončím, ovšem opak byl pravdou. Očividně jeho zájem o mě nekončil, čož bylo zajímavé. I jeho otázka byla přímo na tělo.
"Hm? No... ne tak úplně. Jsem tu na dovolené. U nás takovýhle věci nejsou." řekl jsem a ukázal kolem. Štětec jsem poté uložil na stojan, jelikož mi něco říkalo že tady jeho otázky končit nebudou.
Návrat nahoru Goto down
Kenshiro
Chuunin
Chuunin

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Wed Jun 13, 2018 5:28 pm

Obraz který držel byl očividně v pořádku, těch pár kapek co jsem tam viděl...nevím, on to považoval za chybu, zatímco mě se to tak líbilo. Více než uhlazená kresba to dávalo dojem jisté výřivosti, byla tam nějaká akce. I přes to že je voda klidná, alespoň zde, nemůže být přeci namalovaná bez emoce. Měl to upřímně opravdu hezké, zřejmě byl umělecky založený, ale dělat vše realisticky správně nebyl ani můj styl. Ty kapky mi dávaly impuls nějakého hlubšího pocitu autora, i přes to že to bylo pouhou náhodou a spíše tou nešťastnou.
Vyslechl jsem si jeho odpověď a podíval se na zdejší jezera. Takže nebyl odtud. První co mě napadlo je to že pocházel z Tsuka no Kuni, přeci jenom to bylo místo plné sucha, písku, různých hornin a nějaká voda tam byla poměrně vzácná, tedy alespoň na většině kontinentu. I přes to jeho vzhled a to jak byl oblečen tomu neodpovídalo. Proto jsem usoudil že musí být někde na hranici Hi no Kuni, ne-li přímo v ní, ale na konkrétní místo jsem se dál neptal, stačilo mi si to spojit, alespoň zhruba. Jestli byl shinobi? Nevím, nevšiml jsem si nějaké čelenky. Jeho oblečení bylo tak extravagantní že jsem se na tento detail nemohl ani zaměřit.
"Hmmm...V tom případě bych vám doporučil Dračí jezero, jestli máte rád...plenér." Ještě jednou jsem se podíval na jeho obrat a na krajinu kterou kreslil. Umění jsem měl rád, i přes to že jsem se mu nějak nevěnoval. Ne že bych na to neměl nějaký skill, jako malý jsem si dělal ledové sošky, to mě bavilo. Pak jsem postupem času zjistil že to je ztráta času, doslova. Prostě se potom rozteče a všechna práce příjde vniveč.
"Jaké je Vaše jméno?" Nejspíš ano, byl jsem v tomto poměrně špatný. Neuměl jsem se seznamovat s lidmi a vždy jsem se ptal až příliš přímo, bez jakékoliv omáčky. Každopádně mě to zajímalo ne proto abych si tu udělal nějaké kamaráda. Ty jsou zpravidla odmítal. Spíše proto že na jeho obraze nebyl podpis, proto mě zajímalo jestli mám tu čest se setkat s někým známým v oblasti umění. To že byl shinobi jsem samozřejmě nepoznal. Jeho obratnost při úchopu jeho plátna i se štětcem šla mimo mě, protože jsem v tu chvíli sám nabíral rovnováhu a jsem k muži zády, navíc zasněný.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Wed Jun 13, 2018 5:54 pm

"Křížový výslech eh?"
zeptal jsem se pobaveně. Byl jsem člověk, který má velmi krátký rozsah pozornosti. Jednu chvíli se na něcou soustředím a když mi to přijde zajímavé, chci o tom něco vědět. Teď byl pro mě tenhle kluk hádanka. Zda zde byl z důvodu že ho někdo poslal, nebo zde byl čistou náhodou a nebo snad se jednalo o jeho vlastní vůli. Kdo ví?
"Jak se znám tak tohle bude poslední který tady nakreslím. Po čase je to nuda." řekl jsem a mírně se protáhl. Mohl si všimnout několika tetování, které se odhalili na mých rukou, jak mi tričko sjelo trochu dozadu. Nebylo to však něco, čeho si člověk nevšimnul normálně.
Jak už to tak bylo, přišla otázka na mé jméno. Nara Shigure... Jakmile řeknu že jsem "Nara" je tu šance, že se dozví odkud já jsem. Jelikož jeho první otázka byla "odkud pocházím" je jisté, že jeho druhá otázka byla nepřímo zaměřená právě na tenhle fakt. Teď však tu byla věc, zda mu to usnadnit, nebo ho trochu poškádlit, a říct jen čistě moje jméno a to...
"Shigure." odpověď byla jednoduchá. Nebylo vůbec nevšední mít jen jedno jméno a já jsem rád prováděl tyhle věci. Přeci jen se dalo o mě říct že vše pro mě byla hra a tohle byla jedna z těch věcí.
Všiml jsem si také toho "párátka" co nesl na zádech. Ne že by se ho dalo nevšimnout. Měl jsem známost o většině vzhledu zbraní z mlžné, avšak tohle jedna z těch 7 nebyla.
"Na trénink?" zeptal jsem se zvědavě, jelikož by nebyl první, kterého bych viděl zde trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Kenshiro
Chuunin
Chuunin

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Wed Jun 13, 2018 7:35 pm

Ve chvíli kdy zmínil křížový výslech, mohl vidět jak se v mé tváři z klidného a introvertního vzhledu proměnil poměrně překvapený až zděšený. Jenom jsem zakroutil hlavou. " Ne...ne, kdepak. Omlouvám se jestli jsem Vás nějak urazil svými otázkami." Kývl jsem hlavou na znak menší omluvy. Vychovanost před dospělými byla zřejmě věc ve které jsem opravdu vyčníval. Moje chování spíš bylo...generací staršího rázu, ale život Vás prostě někdy naučí i něco co sami nechcete. Navíc já to moc neovládal. Snažil jsem se být vždy slušný, ale můj postoj se k tomu moc nehodil. Ve společnosti jsem byl opravdu jak Alenka v říši divů. Jediné co mi šlo dobře byl boj. Občas jsem si připadal jako robot, proto mě kresba toho muže nejspíš tolik uchvátila.
Vyslechl jsem si jeho slova a musel se pousmát nad tím že by to byla nuda. Zřejmě byl taky jeden z těch lidí kteří u jedné věci nezůstanou dlouho protože si přeci jenom uvědomí že to je potom ztráta času. Každopádně, tato jeho tato jeho věta mě přesvědčila o tom že povoláním umělec nebude. I přes to že jeho odpověď na mou otázku byla jednomístná. Řekl pouze jméno. Kdyby nebyl vyslovil že už to bude jeho poslední kresba, protože ho to nudí, donutil by mě uvěřit že Shigure je jeho umělecký pseudonym. Tak se ale nestalo. Následně jeho očividný...zájem, možná údiv nad mým mečem mi dal najevo že štětec nebude jediný nástroj který by ho tak zajímal. Musel jsem se nad tím vším pousmát.
"Hai." Odpověděl jsem na jeho otázku. Zřejmě se zde objevila chvilka trapného ticha, takže jsem se jenom otočil na patě a udělal jeden krok směrem od něho, na znak že už odcházím. Ve chvíli kdy jsem však došlápl, hmátl jsem po své rukojeti a obratně jsem se otočil zpět k němu, s tím že hrot meče mířil přímo na jeho krk.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Wed Jun 13, 2018 8:53 pm

"Ále. Nemusíte se omlouvat. A upusť ty servítky. Nemusíš mi vykat." řekl jsem a mávl rukou do větru. Moje instinkty se nedali popřít. Všiml jsem si toho jeho kroku. V normálním pířpadě už bych měl složenou pečeť a tím jeho mečíkem bych mu udělal díru do krku
Měl jsem však dovolenou a byl jsem tu mírově. Podle všeho on byl místní, jelikož by na něj jednotky Arashi v takovém případě skočili při prvním kontaktu, což se však nestalo. Napadlo mě tedy, tuhle hru trochu protáhnout.
V klidu jsem stál na místě a nechal na sebe ukazovat hrot toho jeho meče. Na rtu mi přeletěl dosti široký úsměv ovšem byl to jeden z těch úsměvů, který se dal považovat za falešný. Poté co jsem byl ve vesnici, jsem si byl jistý že mě sledovali jednotky Arashi. Stejně tak bych v Konoze nechal sledovat pro všechny případy delegáty já.  A tak mě zajímalo, jak by se celá tahle situace vyvinula, kdyby mě tu teď někdo podříznul. Samotná myšlenka na to, co by smrt takového budižkničema představovala, mi přišla více než zajímavá. Třeba se kvůli mě rozpoutá válka. Nevím proč mi to přišlo vtipné.
Zůstal jsem tedy klidný jako jezero za mnou, jelikož jsem věděl že mi těžko mohl ublížit a pokud by přeci jen mě bodnul do krku, zajímalo by mě jak by Bochikage dokázala ututlat, když jeden z delgátů z konohy umřel při poklidném malování u jezera.
Jen jsem poklydně zvedl ruky nad hlavu, na znamení že se vzdávám stále se usmíval. Nenapadlo mě že Bochi bude místo, kde mě potkají takovéhle situace. Kdybych to věděl, nejspíš bych sem přišel dřív.
"Zabijete počestného, bezbraného malíře, pane shinobi?" zeptal jsem, přeci jen jsem tu nechtěl vyvolávat mezinárodní konflikt tím že tu nějak budu mrzačit místní omladinu. Nevěděl jsem jestli se teď strachovat o život a nebo mu gratulovat k výpadu. Neudělal jsem zatím ani jedno a dal mu prostor celou situaci vysvětlit. Však sem mu nic neprovedl.
Návrat nahoru Goto down
Kenshiro
Chuunin
Chuunin

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Wed Jun 13, 2018 9:28 pm

Neudělal vůbec nic. Čekal jsem na to že můj útok zastaví, ale on zůstal poklidně sedět a jenom sledovat hrot, který mu mířil ke krku. Samozřejmě jsem svůj sek zastavil v těsné blízkosti jeho tepny. To co bylo jiné byl pocit. Z čepele sálal velice nepříjemný mráz, který mu na kůži mohl způsobit nepatrný rudý flíček, asi jako kdyby byl v blízkosti ucházejícího zmraženého dusíku.
Po chvíli jsem meč od jeho krku odtáhl a podíval se mu do očí.
"Chyba první. Přiznal jste že to je poslední obraz a že Vás to po čase přestane bavit." Stále jsem držel meč v rovině, o nic jsem ho nepoložil, ani jsem ho nezapíchl do země a dokonce jsem si ho ani nedal zpět na záda. Pohlédl jsem na jeho mírně vyčnívající kůži, kterou mělo skrývat vrchní část oblečení. "Chyba druhá. Tetování." Pevněji jsem uchopil rukojeť a periferně jsem se díval kolem sebe. "Třetí. Naprosto ledový klid." Zamračil jsem se.  "Nebýt tohoto, možná bych Vám i uvěřil že je jméno Shigure pseudonym. Umělci přeci jenom pátrají po vhodném, nejlépe jednomístném jméně. Takže to znamená že jste své celé jméno neřekl z prostého důvodu." Pozvedl jsem Aisuburēdo směrem k němu, tak aby hrot byl těsně mezi jeho očima. "Jste shinobi, zřejmě ze známého klanu." Toto jsem znal. Sám jsem se představoval pouze křestním jménem, aby mě lidé nesoudili z jakého klanu jsem a především abych jim nedal tu výhodu zjistit co bych mohl umět. Anonymita v dnešní době byla velice drahá. "Zkušený shinobi. Váš pohled a postoj mě až překvapuje." Proč? Zřejmě asi z důvodu že bych reagoval naprosto stejným způsobem, což není zvykem, ale ne proto že bych si věřil. Právě naopak, mě by to bylo asi úplně jedno. To co mě urazilo a proč jsem se takto rozhodl byla jakýsi hádanka. Možná jsem měl rád svůj klid, taky že jsem nechtěl vyvolávat spor, zajímala mě jeho reakce, která mě utvrdila v tom co jsem si myslel. Takže mission complete, for me! Navíc, byl moc tajemný, což se taky nestává příliš často. Meč jsem tedy od jeho tváře odtáhl a vrátil si ho zpět na záda. Stále byl na zemi, takže jsem mu nabídl jenom ruku, abych mu pomohl vstát.
"Omlouvám se jestli Vás to zaskočilo. Ale mám rád hádanky, musel jsem si to ověřit." Na jeho nabídku že mu nemusím vykat jsem myslím reagoval pozdě. Bylo to mým zvykem, vykat těm co jsou starší a zkušenější, takže jsem to tak hodlal nechat. Tykat...tykal jsem kdysi pouze jednomu člověku a změny nebyli v mém plánu. Navíc, pokud někomu tykáte, sblížíte se emočně i tímto krokem, což jsem nechtěl. "Byl jste až příliš čitelný." Dodal jsem. Zřejmě to bylo schválně, nevěděl jsem že z klanu Nara a proto mě nenapadlo že jeho inteligence možná dosahovala hodnot vyšších než jsem si dokázal představit. Takže jestli to byl záměr, byla možnost že jsem i prohrál a já sám to podělal. Samozřejmě, to jsem nevěděl, nemohl, ani mě tato možnost nenapadla.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Wed Jun 13, 2018 10:11 pm

Ohoho. pomyslel jsem si. Opravdu tu se mnou někdo chce hrát přetahovanou v dedukci. Protáhl jsem si ruky jakobych se připravil na burn století. Hold nepředpokládám že jsem chytřejší než osoba naproti mě, nic ve zlém ale jsem hold jeden z nejchytřejších lidí kteří se kdy v konoze narodili. To hold nebylo chvástání ale fakt. Upřímně by mě překvapilo kdyby se mnou dokázal udržet krok. Nedělal jsem to abych se nad ním povyšoval, spíše jsem to dělal protože bych mu ukázal že se soustředí jen na jednu možnost. Odkašlal jsem si, protože jsem si byl vědom že je předemnou dlouhý monolog. Navíc hrát si na někoho jiného, přetvařovat se a lhát, bylo v mém popisu práce.
"Chyba první. Shigure není pseudonym ale skutečně se tak jmenuji. Chyba druhá. Dedukce založená na doměnce není fakt, ale doměnka. Pokud mi ukážeš jednoho malíře co se celý život baví jeho prácí, ukážu ti dalšího který to dělá jen pro peníze a nebo protože je v tom dobrý. Maluji celý život a musím ti říct, že bych to nechtěl dělat jako povolání a znám mnoho umělců, kteří řekli že je malování nebaví nebo hůře, že ho nemají rádi." řekl jsem což byla pravda. Předpokládat že malíře baví celý život jeho práce, je pošetilé. Já mám vášeň pro tohle umění, rád maluji ale někdy mi to leze krkem protože dělat to celý den, by nudilo všechny. Poté jsem pokračoval
"Chyba třetí. Můžu být slavný malíř a důvod proč neříkám své jméno je ten, že se jen ukrývám, a chci si užít dovolenou. Stejně tak, můžu být hledaná osoba a příjmení je to co mě prozradí. Tolik dalších možností proč si zrovna držet mé jméno v tajnosti a tvoje dedukce je jen jedna z možností." poté když jsem většinu jeho chyb odvrátil jsem pozornost k tomu, jak k jeho verzi došel.
"Teď mírná oprava tvé dedukce. To že mám tetování nedokazuje zhola nic. Stejně tak můžu být umělec s tetováním a stejně tak můžu být ninja s tetováním. I přesto, mě to definitivně neřadí do jedné skupiny a stejně tak nevyzařuje z druhé. Ledový klid ti uznávám, ovšem opět na světě je tolik lidí vyjma Shinobi, třeba psychopaté bez emocí, pro které je tohle absolutně běžné." řekl jsem prostě. Dej zásluhy na místě kde jsou ale nedávej je tam kde nejsou.
"Ovšem samozřejmě tahle debata může pokračovat tam a zpět. Ty se mě budeš snažit dokázat že jsem Shinobi a já oproti tomu budu mít nekonečně argumentů proč nejsem. Samozřejmě mě nevadí v téhle debatě pokračovat, ovšem naznáš že by to bylo pošetilé." řekl jsem a jednoduše si ho přeměřil. Vůbec mi nevadilo že se mě snažil opravit jen mi trochu nelezlo do hlavy jak byl pošetilí a věřil, že jeho pravda je ultimátní.
"Teď otázka na tělo. Snažil jsem se nebýt čitelný? Upřímně si nepoložil jedinou otázku, na kterou jsem neodpověděl pravdivě." zeptal jsem se mrkl na něj. Opravdu. Za celou dobu jsem odpovídal pravdivě. Jediné čím jsem se provinil byl fakt, že jsem neřekl mé přijmení a podle něj to byla hned ukázka že si tu hraji na mistra tajemného. Kdyby se mě zeptal otázkou "jste shinobi" nedělalo by mi problém odpověděd mu že jsem. Poté jsem však už tohle nevydržel jelikož celá ta věc mi přišla zbytečná tak jsem upustil od tohohle divadélka.
"Ale děkuji ti za zábavu. Abys věděl že nejsem zařeklej stařík... Za odměnu.. Ano jsem z Klanu Nara. Ano jsem Shinobi ale nazývat se malířem není tak úplně daleko." poté jsem uchopil štětec a vložil ho do tašky spolu s barvami, poté jsem měl v plánu obraz nechat chvíli sušit a dokončit ho zítra. K tomu už jsem tady být nepotřeboval.
Návrat nahoru Goto down
Kenshiro
Chuunin
Chuunin

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Wed Jun 13, 2018 10:41 pm

"Malíři jejichž práce spočívá v tom aby si vydělali obrazem jsou jistým způsobem fanatičtí. Neříkám že většina. Avšak ve chvíli kdy jste domaloval plenér a já svou nešikovností do Vás narazil, kapky které se objevily na plátně Vás nevyvedli z míry. Pravý malíř by s největší pravděpodobností začal panikařit a nadávat, nebo naopak bral tuto příhodu jako osudovou a tento nešťastný omyl v podobě pár kapek za kouzlo, které diváka zaujme. Bylo by to jiné, což by někdo kdo se tomu věnuje na plný úvazek podporoval, nebo naopak nestrpěl. Viděl by to jako katastrofu, nebo naopak dar. Vaše reakce naznačovala tomu že se tomu nevěnujete, respektive že to není TO čím skutečně žijete, za co se živíte." V uměleckém řemesle jsem nebyl poprvé, viděl jsem spoustu umělců jejichž až fanatismus dosahoval nejvyššího kalibru. Vždy se jednalo o ty kteří si tímto řemeslem vydělávali.
"Dovolená je pro malíře naprosto irelevantní záležitost. Malíř je svobodný. Obzvláště ten který kreslí plenér a jehož paleta je ve stupnici modré. Vlastně je to hra světel. Další důvod proč jste jim rozhodně nemohl být." Následně jsem si povzdechl. Samozřejmě jsem reagoval na jeho monolog, snažil jsem se obhájit svou dedukci. Byl jsem v tomto oboru nový, takže proč si to neprocvičit. Rozhodně to nebyla komplikace. Jednalo se o diskuzi v takové podobě, kterou jsem vždy podporoval.
"Pravděpodobnost že by jste byl psychopat bez emocí je nemožný. Člověk bez emocí by rozhodně nehmátl po štětci a když už ano, maloval by spíše postavu, nikoliv plenér kde je vždy všechno v pohybu a emoce je vyjádřena naprosto ve všem okolo. Zatímco na člověku pouze ve výrazu a postoji." Usmál jsem se směrem k němu. Samozřejmě jsem se ho nesnažil přechytračit, pouze objasnit to že možnost že je malířem byla naprosto vyloučena. Mohl jsem samozřejmě uvažovat nad jinými možnosti, ale byl jsem sám shinobim. Jistým způsobem každý vždy vycítil naši odlišnost od normálních lidí.
"Samozřejmě jsem mohl díky Vašemu tetování dospět k různým závěrům. To že nejste malíř jsem si potvrdil dávno. To tetování byla značka, pro mě symbol a jako správnému shinobi se okamžitě vybavila myšlenka že by to mohlo být něco z organizace, nebo naopak...pouhý rebelský čin, který potvrdí to že se snažíte být jiný a jedinečný. Můj výpad směrem k Vám mi tuto možnost potvrdil, byla to jedna z mnoha, avšak pro mě ta první cesta. Vyvrátil by jste mi jí v případě kdy by jste nereagoval tak klidně. Poznám shinobiho, ne na první pohled, ale tato akce by rozhodila každého. Viděl jste lidi umírat, možná jste i někoho zabil. To jaký byl Váš postoj mě následně utvrdilo v tom že budete schopnějším shinobim. Ten arogantní a naprosto klidný výraz nevidím poprvé. A váš věk není tak vysoký aby jste byl normálním svědkem nějaké akce." Odkašlal jsem si a sepl prsty do sebe, následně jsem si je dal za hlavu a tak si jí podepřel. Zkrátka jsem se ve stoje jistým způsobem uvelebil. Nevěřil jsem si, avšak byl jsem přesvědčen o tom že jsem postupoval správně. Domněnky a fakta. To byly dvě věci věci které šli hezky po sobě. Ze své domněnky jsem udělal fakt ve chvíli jsem si jí potvrdil právě výpadem směrem k němu. Byla to domněnka, jeho reakce mi potvrdila tuto domněnku a stal se z ní fakt. Kdybych si nebyl jistý, svou zbraň bych neodložil. Jednal jsem tak co jsem na první pohled viděl a co jsem také čerpal ze své minulosti.
"Každopádně, vidím že máte schopnost dedukce." Nadzvedl jsem jedno obočí, zatímco jsem ležérně postával s rukami za hlavou a pohledem upřeným na ten jeho.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Wed Jun 13, 2018 11:04 pm

Jak už jsem říkal mohli jsme se přetahovat tam a zpátky. A já jsem tu byl na dovolené. Moje chvilka pozornosti vymyzela a já při tom jeho výkladu začal přemýšlet nad nečím jiným a jen jsem kýval a usmával sem se. V hlavě jsem však měl teď nějakou tu chvíli byli jen mráčky a když vyskočila rybka na jezeře moje pozornost už byla někde jinde.
Přemýšlel jsem kolik ryb se v takovém jezeře nachází a kolik z nich je. Zajímalo mě jestli druhy ryb v jezeře se liší od těch které máme v konoze. Jejich ekosystém tu byl asi jiný. Když jsem se opět probral uviděl jsem opět že byl ještě uprostřed dedukce.
Hm... neví kdy přestat že? pomyslel jsem si a sledoval jeho pohyby úst jak se houpou nahoru a dolů v rytmickém sledu. Počítal jsem pohyby jeho čelisti a začlo mě to nudit u čísla 32. Sem tam jsem zachytil nějaké to slovo jako "Umírat" či "zabít", načež jsem pronesl jen.
"Nejspíš ano." jelikož to byla univerzální odpověď, která nic neříkala. Nic nepotvrdila a nic nevyvrátila.
Najednou v hlavě byli myšlenky o tom zda tohle mám vážně za potřebí a jestli nebylo jednoduší před chvílí mu dát za pravdu a vyhnout se tohohle. Přeci jen co mě bylo do toho? Někdy jsem nenáviděl tuhle moji vlastnost. Taková otrava. Kolik dní jsem asi v životě strávil nesmyslnými konverzacemi? Mám tady snad dovolenou ne? Připadám si jako na Radě... sakra nechtěl jsem na tu radu myslet celou dobu a teď tohle...
Nakonec si odkašlal a já opět "rebootova" celý systém. Když mi řekl že mám schopnost dedukce a můj mozek byl opět plně funkční. Tohle byla otázka, která si vyžadovala moji pozornost.
"Ah... no něco málo." řekl jsem a pokrčil rameny, vůbec si nebyl vědom jaký byl jeho závěr a zda řekl něco co by mě vyvedlo o opaku.
Návrat nahoru Goto down
Kenshiro
Chuunin
Chuunin

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Wed Jun 13, 2018 11:40 pm

Musel jsem se pousmát. Očividně v Konoze nepotkává lidi kteří by se ho o něčem snažili přesvědčit. A nemá rád když to někdo zvládne taky...aspoň nějak... Musel jsem se opravdu usmát, což u mě to nebylo zvykem. Mluvil jsem ale až příliš, bylo to téma, respektive druh konverzace který jsem vyhledával spíš já. Pokud už jsem tedy měl mluvit. Zřejmě jsem taky vyčerpal velkou dávku slov, takže teď jsem si byl jist že tak rok, možná dva s nikým nepovedu delší debatu jak o dvou větách, budu se snažit aby většina z toho byly pouze odpovědi.
Za to jeho odpověď že něco málo mě celkem pobavila. Problém u něj bylo to že se nechtěl dohadovat, nechtěl diskutovat, což mě nijak neurazilo, spíše jsem si utvrdilo to že je to opravdu bezkonfliktní typ. Avšak, trošku jsem se obával aby takovýto přístup neměl někdy během souboje. Protože jsem si byl víc než jist že by ho to dozajista zabilo. Ale co už, to nebyl můj problém.
"Ten obraz by jste si měl schovat." Dodal jsem když jsem se podíval na nebe. Nejspíš bude sprška, což mi víc než vyhovovalo. Podíval jsem se potom opět na druhou stranu řeky, na Kariyu a tu její snahu. Při tom pohledu jsem zatnul pěst a pohnul rty. Zajímalo mě co se učí, jestli je to technika, nebo věc pouze vábivá na pohled. Nevím, s tou dívkou jsem nikdy nemluvil a ani jsem to sám od sebe v plánu neměl. Radši jí nekontaktovat, i přes to že měla stejnou schopnost a byla ze stejného klanu. Já v něm nebyl zrovna...kladný.
Potom jsem se otočil zpět na toho muže. Mírně jsem se poklonil, opravdu jsem vyčerpal otázky a více věcí mě už nezajímalo. Takže jsem se od něho mírně vzdálil, k nedalekému stromu, pod který jsem si sedl a začal jsem si číst svitek techniky.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Wed Jun 13, 2018 11:52 pm

To už je aji meterolog? No bylo mi to jedno. Začala mě nudit tahle kovezace a tak jsem nebyl vůbec proti tomu když ji ukončil.
Pohodil jsem hlavou k obrazu. Rychle jak jen to bylo v mé ruce možné jsem složil pečetě a nakonec přidal trochu mé krve. Objevil se jeden z mých summonů který se na mě nechápavě podíval.
"Byl bys tak laskav..." řekl jsem mu jen tak mimochodem a ukázal na obraz. Svěsil hlavu, nejspíš očekával nějakou akci ale pochopil co jsem od něj chtěl. Vzal už můj na 80% dokončený obrat do rukou a i s ním a se stojenem zmizel. Byl naučený že když ho zavolám příště dojde s těmi věcmi.
"Nejspíš... No Rád jsem tě poznal." řekl jsem mírně a nakonec ukončil tak tu konverzaci. Přeci jen to byla pravda. Tu chvilku kdy mě zajímala konverzace jsem si užil. Teď už jsem ale neměl příliš chuť v ní pokračovat.
Když odešel ještě jsem se chvíli rozhlížel po okolí. Poté sem si protáhl končetiny a odešel směrem k hotelu. Pro dnešek abych si naložil vanu a pokračoval v dovolenkování.

Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Hirokata
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 59

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Thu Jun 14, 2018 9:53 pm

Šlo na Izunovi poznat že hák na bradu ho překvapil. Každý měl svůj styl taijutsu, který se odvíjel od osobních preferencí. On by radši rozdával zvedáky a já zase háky. Účinek to mívalo stejný s tím rozdílem že v dlouhodobějším boji se dalo okoukat určitou taktiku a styl boje protivníka. Má rychlost byla vskutku o něco vyšší, to ale nestačilo na to, abych si zajistil určitou převahu v boji z blízka.
Přes tohle všechno ale nebylo mé Taijutsu tak špatné, jak se na specialistu na boj z dálky sluší a patří. Jakmile se naše zbraně střetli tak byli obě v klidové poloze, do té doby než jí uvolnit, což mě hodně překvapilo. Jakmile mi chytl ruku, tak se začnu vzpírat ale nemám příliš šanci se s držení dostat. Dost nemile mě překvapila síla, která byla vyšší, což mi zabraňovalo se z toho dostat po fyzické stránce.
V boji na blízko potřebuji proti takovým uživatelům trochu té techniky. V okamžik když mě chytl a snažil se mi zkroutil ruku, tak zasyčím bolestí, ale nepřestávám mu svým způsobem oponovat. V tu chvíli na zem dopadne kouřová bomba, která zahalí celý prostor. To bylo v tomhle okamžiku docela zbytečné, když se nemohu vzdálit od Izuny. Další věc kterou krom syčení mohl slyšet bylo žbluňknutí bublifuku do vody. To mu signalizovalo že jsem byl odzbrojen. Neměl jsem ale v plánu to nechal bez odezvy a tak přes všechnu bolest kterou pociťuji používám poslední končetiny, které mám volné k útoku. Největší rychlostí kterou dokáží vyvinout vykopnu nohu která má za cíl zasáhnout Izunovo tvář, kterou si doposud příliš nehlídal.
Přesně mířím na lícní kost pod okem, která při zásahu velmi trpí, což by mohlo uvolnit jeho stisk ruky. Síla útoku nebyla zrovna veliká, ale rychlost mi zajišťovala tu malinkou a zároveň jedinou výhodu kterou v taijutsu mám. Dalším faktorem, který ovlivňoval úspěšnost byl kouř, který sice byl zbytečný vzhledem k útěku, ale na druhou stranu znemožnil Izunovi vidět kopanec který mu letěl přímočaře na tvář.  Pokud nemohu vyhrát, tak alespoň soupeři způsobím pár viditelných ran, aby se neřeklo, že byl boj tak jednostranný.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   

Návrat nahoru Goto down

Jezera a vodopády
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Kuri no Kuni :: Bochigakure no Sato-
Přejdi na: