Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Jezera a vodopády

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Jezera a vodopády   Mon Feb 19, 2018 11:48 pm


Oblast známá pro svou neustále se líně valící mlhu a ticho, místo vždy až děsivě klidné. Mezi menšími i většími jezírky se nachází řada dřevěných lávek v různém stavu rozkladu, proto se nezřídka kdy stane, že se nějaká prolomí.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 8:07 pm

Po ceste som sa s mojim novým študentom nijakým spôsobom nerozprával. Vlastne to bol celkom kľud.. ignoroval som ho a ak som mu aj odpovedal, tak len neisto a jedným slovom. Nedorazili sme sem hneď. Zastavil som sa na niekoľkých miestach. Napríklad som si išiel kúpiť slnečník, taktiež niečo na jedenie a až po tom sme sa vydali na miesto, ktoré som považoval za dostatočne.. kľudné. Čerstvý vzduch a dostatok tieňa na to, aby ma nezabilo slnko.

"Tak.."
Začal som, keď sme dorazili na miesto a sám som si začal rozostavovať piknikový "camp". Očividne sme boli na mieste. Bolo to blízko jedného jazera, medzi stromami, no zároveň nie na ihličí, ale na tráve. Vyzeralo to skôr, ako keby som ho zobral na rande, než na nejaký krutoprísny tréning.
Keď som všetko zložil, kriticky som prešiel pohľadom po mojom študentovi. Poškrabal som sa na zátylku hlavy a len som hlavou mikol smerom k jazeru. 
"Vieš chodiť po vode?" Spýtal som sa ho. Po stenách to vedel.. aspoň niečo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ikazuchi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 8:45 pm


Zajímalo mě celou dobu kam mě to vede, no neměl jsem takovou povahu, abych se ho ptal. Dělal jsem že mě je celá situace ukradená, že jsem prostě nad věcí. Přetvařovat jsem se za dobu co jsem v Bochi naučil až příliž dobře. Někdy jsem si říkal že ani já sám nevím, jaký vlastně jsem. Po cestě jsme stavěli na různých místech a nakupovali jsme věci, které jisto jistě nebyli na můj trénink. Moje sakrastické narážky na to proč se s takovejma věcma tahámě se od Yogaa odrazili jako tenisáky, a proto jsem po chvíli přestal a jen čekal až dojdeme na místo určení.

Nebyl jsem žádný romantik, no musel jsem uznat že to tu vypadalo krásně. Pozoroval jsem ho, jak si připravuje jeho piknik a nezaujatě ho sledoval.Chvilku jsem si pomyslel zda není gay. Přeci jen vzhled na to měl a ty dlouhé vlasy mohli něco říkat. Sakra... Kdo ví co po mě bude chtít. Na prázdno jsem polkl když zaznělo jeho "tak...". Naštěstí pro mě sem zatím nedostal nějaký nevhodný návrh jen otázku.
"Chodit po vodě?" zeptal jsem se zda mě měl úplně za takového nýmanda. Podíval jsem se na vodu u jezera a zamyslel se. Byť mi na něm nezáleželo, štvalo mě za jakého nýmanda mě má. Rozhodl jsem se tedy "vytáhnout". Ležérně jsem přešel k vodě, soustředil chakru, tak aby mě udržela na hladině. Poté vstoupil na vodu a podíval se směrem na Yogaa. Dokonce jsem i z kameným a neměným výrazem začal na vodě poskakovat.
"Doufám že jsme se sem netáhli jen pro tohle." vůbec jsem mu nemusel říkat jak dlouho do mě Takara chození po vodě soukala. Pomatuju na dny, kdy jsem chodil domů promrzlí na kost, promáchaný jako vodník. Nemusel to vědět. Navíc, takový jsem byl. Jakmile jsem se něco naučil, uměl jsem to používat stejně, jako kdokoliv jiný. Jen tak cesta k cíli byla vždy trnitá.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 8:51 pm

Rád by som povedal, že som so založenými rukami sledoval jeho počínanie, no nebola to pravda. Zatiaľ čo sa on sústredil a vystúpil na vodu, mohol si znova všimnúť len môj cbrát, zhrbený nad piknikovým košom. Vytiahol som si odtiaľ dango v krabičke, ktorú som otvoril a dango som si pomaly do úst vložil. Zaregistroval som ho, až keď na mňa prehovoril. Pootočil som k nemu pohľad a len som spravil zopár krokov smerom k jazeru. 
"Nhom.. uhm.." Prežúval som dango, pekne si ho vychutnávajúc a dávajúc si na čas. Nech sa naučí trocha trpezlivosti. Paličkou na ktorej som mal ešte jednu guličku som poukázal na jeho ruky.
"mspavhm thú.. blhmosť." Zamrmlal som s plnými ústami, paličkou ukazujúc okrúhli tvar. No.. bol sprostý jak poleno, možno ma ani nepochopil. Nahlas som preglgol no už som sa neopakoval. Len som pohľad upriam na krabičku, kam som odložil drevenú paličku a na ďalšej som si vytiahol hľa ! ďalšie dango.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ikazuchi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 9:09 pm


Vždycky mě měli za někoho bez fantazie. Za klučinu, co má v hlavě jen boj a piliny. Já že jsem bez fantazie? Jak mi teda chcete vysvětlit že si při pohledu na Yogaa dokážu představit tisíc a jeden způsob jak ho bolestně připravit o život? Na mém čele už ani nebylo místo, na všechny tyžilky které tam naběhli. Chvilku jsem čekal že jedna z nich prdne a já budu do konce života tahat nohu.
No přišel si ke mě, hubu plnou Danga, rozumnět mu nebylo a dokonce i to co z něj vylezlo, znělo jako-by ze mě dělal prdel. Když si rukou sáhl pro další dango měl jsem chuť mu ho do těla dostat jiným otvorem
Gaaah. zakřičel jsem pro sebe a poté se podíval na tu směšnou karikaturu které jsem měl říkat mistr. Ani nevím proč mě tak štval, jen sem věděl že mě štve. Možná to bylo tím jak se choval, či jak vypadal. Měl jeden z těch obličejů, který vás dokázal vytočit.
"Můžeš aspoň polknout než budeš dávat rady do života?!"

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 9:15 pm

Prevrátil som očami. Nad čím sa tak rozčuľoval? Síce som mal tiež chúťky z neho chytiť infarkt ale, začalo mi to byť úprimne jedno. Otrávene som preglgol a nasledoval ďalśí povzdych. Pomaly ako pornohviezda. Toľko čo som vzdychal ja.. musel som mať proste ťažký život. A určite že ťažký bol, snažiť sa niečo naučiť tohto tarda.
"Povedal som.. oh bože si hluchý?.. sprav tú zbytočnú techniku znova.. tú tenisovku." Mohlo to znieť hlúpo, no chcel som to vidieť a navyše bol na vode. Malo by mu to ísť omnoho horšie. Nevyzeralo to tak, že by techniku zatiaľ dokonale ovládal a zároveň sa musel sústrediť na to, aby sa nezridal do vody. Bol som zvedavý, ako si poradí teraz.. a to nebolo všetko, čo som mal pre neho prichystané. Možno ma to aj začne baviť, trocha šikanovať mladú generáciu. Nie že by som to dával najavo, to určite nie. Sotva sa dokázal niekto tráviť otrávenejšie než ja. V podstate som sa tváril ako za trest.. čo som tu aj bol.. za trest.. za trest som dostal tím.. a za trest v tom tíme bol tento prízrak.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ikazuchi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 9:27 pm


Jak jsem z toho měl vykoumat, že chtěl abych použil tu techniku ještě jednou. Pokud to předtím mělo co dočinění z řečí, tak nehovoří mojím jazykem. Povzdechl jsem si, no očividně měl nějaký plán, aspoň to tak vypadalo. Tak jsem ho hodlal na chvíli poslechnout.
"Není to zbytečná technika..." řekl jsem jako někdo kdo byl přistižen při činu a snažil se skrýt důkazy. Chvilku jsem přemýšlel kde se skrývá trik. Nemůže na tom být něco těžkého. Přeci jen, uděláš to samé co si dělal na zemi. Easy. Takže jsem udělal potřebnou pečeť, a hned jsem si uvědomil že se přestávám soustředit. Na chakru v mých chodidlech. Tak tak jsem zachránil pád do vody tím že jsem opět celé své úsilí věnoval chakře v nohách. Voda kolem mě se rozvířila a jedna z mých noh byla po kontník nasáklá ve vodě. Ok... stane se. Přeci jen si ztratil pozornost, může se stát každému.
Pokusil jsem se o to ještě jednou, s tím že jsem soustředil se na chakru v nohách, poté mi ale v ruce zůstal jen gumový sliz bez jakéhokoliv tvaru. Zrudl jsem, když mi došlo o co mu šlo.
"Tak jo pane chytrej, jak na to?" dokázal jsem uznat porážku, no nedělal jsem to s chutí či radostí. Dalo se to docela poznat z tónu, který jsem použil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 9:34 pm

"Ok ok, proste to urob.." Povzdychol som si, keď sa začal vyhovárať, že to nie je zbytočné. Teda neviem ako on, ale ak nechcel rozbíjať tými loptičkami okná v dedine, nevedel som, na čo mu je. Ako však začal.. moja mienka o ňom klesla na bod mrazu. Ak som sa pred tým na neho pozeral ako na katastrofu. Tento krát sa pokojne mohol pod váhou môjho pohľadu prepadnúť od hanby na zem. Ešte aj ja som sa za neho hanbil.. a to som bol jeho sensei necelý deň.. teda viac, ale oficiálne len chvíľu!
Dokonca na mňa znova aj prehovoril, no keď sa mi nedostalo náležitého titulu a vážnosti, len som znova vyfučal a s nepríjemných "tschhh" som ho dosť očividne začal ignorovať. Pohľad som odvrátil inde a znova som si začal natáčať pramienok vlasov na prst na ruke. Dokonca som si začal aj pískať.. však jeho to napadne.. tak sprostý byť nemôže.

Mohlo sa mi to síce vrátiť, no v to som neveril. Síce bol podpriemerný genin, ktorý najradšej všetko robil sám.. aspoň mi tak prišiel.. ale prišlo mi to tak, že je celkom snaživý. Škoda že to bol taký antitalent. Keby že je aspoň chytrejší.. išlo by to hneď lepšie. Ignoroval som ho dosť úspešne, bez štipky svedomia.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ikazuchi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 9:55 pm


Jak Tschhh? Co to sakra mělo znamenat? Tscch? To je všechno? To mě jako chtěl schválně nasrat? Protože se mu to dařilo, na to vem jed. Začalo se to ve mě vařit jako v papiňáku. Bylo těžké když ti člověk ani neřekl co děláš špatně, se nějakým způsobem odrazit. Aspoň tak mi to připadalo. Nebyl jsem jeden z těch typů, který by si řekl že na mě zkouší nějakou obrácenou psychologii. Prostě jsem viděl ho takového, jaký se prezentoval.
Však počkej ty bloňďatej kreténe... já ti ukážu. pomyslel jsem si když odvrátil pohled a vrátil jsem se opět k tomu, použití obou věcí naráz. Ok ... takže. Abych se udržel na vodě potřebuju se soustředit na nohy. No a k tomu abych udělal techniku se potřebuju soustředit na techniku... Se zavřenými očkami jsem kýval pro sebe, jako bych byl na stopě nějakému světobornému objevu. To znamená že si nechám narůst další hlavu! Jednoduchý proces ne? Jedna hlava se bude soustředit na chození po vodě, druhá na techniku! Ne?
"Takhle to ale nefugnuje!" řekl jsem z ničeho nic nahlas pro sebe a nasraně začal dupat jednou nohou na hladinu. Uklidni se... Nádech... vítr odvane... Hm... Jednoduše musím udělat z jedné té činosti automatiku ne? To je jasný. Taky se nesoutředím na dýchání a přeci dýchám no ne? Tak nějak to musí být i s tímhle no ne? Takže... teď z toho jen udělat autmatickou činost... hm...To se ale řeklo líp než se udělalo. Poté co já jsem k němu natáhl ruku, žadaje o pomoc, a bylo mi odpověděno typem "tschh" sem to nehodlal udělat dvakrát. Přemýšlel jsem tedy nad tím, a zároveň se celou tu dobu snažil držet nad vodou. Což moje myšlení nejednou zpomalilo.
Ok... zkusíme tohle. Z kapse jsem vytáhl mangu a začal si číst. Možná to vypadalo, jakobych se snažil hrát na nějakého zahořklého studentíka, no pravda byla taková, že jsem to dělal abych se soustředil na něco jiného než na chození po vodě, s nadějí že to po několika desítkách neuspěších, dokážu udělat. Nebyla to geniální metoda, jistě existovali jiné, ale takový jsem já už byl. Vybrat si něco a zkoušet dokud se to nepovede.


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 10:05 pm

Ani som sa na neho nepozrel. Jeho nápad bol zlý, jeho prevedenie strašné a ani sa nevedel poriadne spýtať o pomoc.. stratený prípad. Zhlboka som sa nadýchol a zrazu som si poriadne kýchol, až mi sopeľ vyletel niekam do vody. Utrel som si servítkou nos.. zas ma niekto spomínal. Možno to bola moja bývalá asistentka.. ah.. prečo som radšej nemohol čas tráviť s ňou?
Otočil som sa k brehu a začal som k nemu kráčať.
"Ty si beznádejný.." okomentoval som jeho čítanie mangy... no nakoniec som sa nad ním zľutoval.
"oh.. a hlavná chyba. Spravil si nekorektne pečať.. tvoja koncentrácia pre techniku je v tom prípade mimo. Bože kto ťa učil vytvárať pečate?" Oboma rukami som si pošúchal tvár a pomaly som sa vybral späť k brehu. Po ceste som sa začal pohrávať so skalpelom, ktorý som si vytiahol z vrecka. Klasické veci, pretáčanie si ho medzi prstami a tak. 


Posadil som sa na brehu na zem a vytiahol som z košíka ďalšiu krabičku. Tento krát s chlebíčkami, ktoré som začal veľmi pomaly jesť. Samozrejme som bol v chládku.. bezpečne mimo slniečka. Oprel som sa o strom a pozeral sa niekam do blba. Rozmýšľal som, či som si vôbec zamkol kanceláriu. Ak aj nie.. uvažoval som, či by ma mohli vyhodiť z dediny, ak by tam našli tie moje vzorky.. nechal som ich vôbec tam? Alebo doma? Nah.. potreboval som nejaký vlastný labák.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ikazuchi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 10:18 pm

Na takový jednání jsem byl zvyklej. Kolikrát mi někdo snažil říct že jsem takový či makový? No ztratil jsem přesný počet někdy u čísla 478. Možná jsem zuřil při každém náznaku, či povznícení. Ale zítra bych na to zapomněl. Takový jsem byl. Neodpustil jsem si ale jedovatou poznámku.
"Zklapni. Nikdo se tě teď na nic neptal, tak si žer chlebíčky a nech mě pracovat." řekl jsem paličatě si od něj nenechal pomoct. Sure, to že jsem spadl do vody za to mohla pečeť. Co mi řekne dál? Že měsíc může za příliv a odliv... wait... Každopádně, jsem byl přesvědčen že můj způsob je ten zprávný, takže když mi nabízel pomocnou ruku jen sem mu obrazně plivl do dlaně. Nepotřeboval jsem ho. Já jsem ten jedinej kdo mi může pomoct. Paličatě jsem tedy byl začtený do mangy ve snaze že mi to pomůže.
Přeci jen, když z chození po vodě udělám přirozenou věc a nebudu se muset na to soustředit. Budu se moct soustředit na techniku. Easy. Takhle postupovala moje logika. Yogao mi do hlavy samozřejmě neviděl, takže mi nemohl říct, zda je to dobrý postup či není. I kdyby teď něco řekl, byla tu jistota že by se to odemně odrazilo jako tenisák.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 10:28 pm

"Hovorí sa dobrú chuť !" Zakričal som na neho, spolu so zamávaním s chlebíčkom. No.. rozmýśľal som nad tým, či by som sám nemal niečo robiť. Koľko to už bolo, čo som posledne trénoval? Dostať sa teraz do nejakého problému, asi by ma nakopala aj lady Fosília a to už je čo povedať. Však musela mať tak dvesto rokov. S povzdychom som ešte doprežúval zvyśok chlebíka, na čo som sa sám posadil do tureckého sedu a ruky som spojil do univerzálnej pečate, pomocou ktorej často genini sústredili chakru.. trebárs do nôh. Keď som bol spokojný a vyrovnaný s mojim kľudom. Pomaly som začal. Jediné čo som reálne spravil bolo to, že som rozvíril chakru okolo mňa. Bolo to vidieť aj fyzicky.. trocha. Moja zásoba chakry nebola nijak extra veľká. Vlastne som bol čistý priemer. Aj keď som neveril, že to niekedy budem potebovať.. keďže som bol celkom srab a bojom som sa vyhýbal, pre čo si to trocha nezlepšiť? Zároveň sa mohol niečo priučiť aj mladý. Bolo omnoho jednoduchšie najprv si pripraviť chakru na techniku, po tom časť z nej využiť na chôdzu po vode a po tom z toho zvyšku vytvoriť techniku ktorú by už niekto potreboval.
Ja som sa však zasekol len na prvom kroku.. a áno, schválne. Len som sa sústredil na stále prúdenie mojej chakry... vír, ktorý okolo mňa rozfúkal trávu a trocah rozhýbal lístie. Precíznosť s ktorou som to robil, bola pozoruhodná, nie že by to niekto ako Ikazuchi vedel oceniť. Yep.. stále som to mal v kostiach. Je to vec, ktorú človek nezabúda.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ikazuchi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 10:48 pm


Když se člověk soustředí na nějakou věc, teda spíš nesoustředí?, a nekdo před ním dělá víry z chakry, těžko se vám potom pracuje (Nepracuje?). Pokud mě tímhle lehkým divadýlkem chtěl přesvědčit o tom jak úžasný vlastně je, těžko se mu to povedlo. Můj level, kdy si někdo mohl říkat silný, byl Inazuma. Bylo mu skoro 70 a aji v té době by tohle pro něj bylo nic. Chvilku jsem měl moment nostalgie. Vzpomínal jsem na doby, kdy jsme spolu s otcem žili v ústraní. Kdy jsem každou chvíli trávili spolu. Nikdy jsem si v tu chvíli neuvědomil, jak normální věci jako snídaně s otcem, může být drahocená. Nikdy nevíte co máte, dokud o to nepřijdete. Ani jsem si neuvědomil že celou tu dobu celkem přirozeně stojím na vodě. A když jsem si to uvědomil, hned jsem zpanikařil, překvapen mím úspěchem. Kotník se mi opět dostal pod vodní hladinu a já měl co dělat, abych se nad ní sám udržel.
Poté když jsem znova dostal balanc, jsem přemýšlel jaktože se mi něco takového povedlo.
Hm... možná... protože jsem byl klidnej? Nebo sem to uměl celou dobu, jen mě ten zmetek tolik vytočil že jsem neuvažoval jasně? Není to náhodou to stený. Kdo ví.
Zhluboka jsem se nadechl, uzavřel jsem se do sebe sama. Nemyslel na nic a na nikoho. Jen jsem se soustředil na zvuk vody a vodopádů. Poté jsem složil pečeť a představil si tenisák. Snažil se ho se zavřenýma očima vytvořit na dlani.
Nezávazně na mém vědomí se voda kolem mě začala pohybovat a podobně jako Yogao se i má chakra kolem mně začala řinout, až natolikž že kolem mne, se vlny začali šířit napříč jezerem. Ani jsem si neuvědomil že vypouštím tolik chakry do okolí, no snažil jsem se ji soustředit do ruk, na svoji další techniku.
Z rukou se mi začala tvořit tekutina fialové barvy, která začala nabírat tvar tenisáku. Když jsem ucítil jeho váhu na ruce otevřel jsem oči, a zjistil jsem, že stále stojím na vodě a technika se mi povedla provést. Usmál jsem se nad vlastním úspěchem a poté mrštil tenisák směrem po Yogaovi. Nepotřeboval jsem jeho uznání, ani jsem nečekal že se mi ho dostane. No byl jsem na sebe hrdý já a to mi stačilo.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 10:55 pm

Loptička ma trafila do hlavy, no len sa od nej neškodne odrazila a ja som pootvoril oči. Stále som sa na neho pozeral celkom kyslo.
"Použil si moc chakry.." Povzdychol som si. "Mal si príliš veľkú stratu.. znova." Vybral som si z vrecka loptičku, ktorú som si tam pred tým vložil a tú som pre zmenu hodil ja po ňom. No táto bola tvrdá.. predsa len.. a .. no hodil som ju pomerne rýchlo.. silno, priamo jemu na hlavu. Bol však shinobi sakra. Určite sa aspoň vyhol. Za svojimi slovami som si však stál. Naozaj použil moc chakry. Bolo to neefektívne. Rozumel vôbec teórii? Stavil som sa že nie... tsch.. určite nie. Ani nemalo zmysel snažiť sa mu to vysvetlovať. Ikazichi mi prišiel ako ten typ, ktorému stačí jednoducho povedať " príliš chakry, znova.." a on to nejak pochopí.. ako ? Kto vie. Ľudia neobdarený intelektom mali svoje spôsoby. Ako som to po ňom hodil a v podstate som ho znova zdrbal, znova som zatvoril oči a pokračoval som vo svojom.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ikazuchi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sat Apr 14, 2018 11:09 pm


Uhnul jsem, skoro bez jakékoliv námahy. Přeci jen, tělo jsem měl v opravdu dobrém stavu na to kolik mi bylo let. Dejte mě 4 roky přirozeného růstu a budu na tom líp než on, či kdokoliv jiný v Bochi. Tak jsem to alespoň viděl já. Balónek mi tedy neškodně proletěl vedle hlavy a hopsal si po hladině kamsi fuč. Co mě však zarazilo byla jeho poznámka o "moc chakry"
Moc chakry? pomyslel jsem si kysele. Jak to sakra myslel? Cítil jsem se úplně fajn a neřekl bych že bych jí použil nějak moc. Já jsem si totiž celou tu eskapádu s rozvířením vody nevěděl. Prostě jsem byl v takovém stavu zenu, že jsem hold si takových věciček nevšimnul.
Znovu jsem zavřel očka. Použil jsem tentokrát míň chakry. Místo tenisáku se mi na dlani objevil ping-pongový míček. Zůstal jsem ale na hladině. To byl úspěch.
Tak trochu víc... řekl jsem si pro sebe, nenechal jsem se odradit neúspěchem. A bylo to.  Jakmile si člověk uvědomí co dělá špatně, bylo to lehké. Co bylo těžké, je přijít na to co děláte špatně. Švihl jsem po něj tenisák znova.
"A teď, Ó velecťený?" řekl jsem sarkasticky. Jelikož mě bylo jasné že si jisto jistě něco najde.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sun Apr 15, 2018 6:57 pm

Ďalšia loptička, ktorá sa mi odrazila od hlavy a  začala odo mňa skackať preč. Celkom som sa divil, že ho nenapadlo ma nejakým spôsobom napáliť. Napríklad schválne vytvoriť tvrdú a hodiť po mne to. Očividne som sa jeho .. "útokom" vôbec nevyhýbal. S povzdychom som sa postavil a začal som si oprašovať biely plášť.
"Teraz?" Spýtal som sa trocha uštipačne. Vyzeralo to tak, že spravil to, čo som po ňom chcel. Dokonca bez toho, aby pri tom vyplytval polovicu svojej chakry. 
"Teraz pristúpime k tréningu." Vytiahol som do rúk skalpel. Naozja to nevyzeralo moc zastrašujúco.. no skalpel.. pomaly nič ostrejšie neexistovalo. Dokonca mi z tváre zmizol aj otrávený pohľad a trocha potemhúsky som sa usmieval. Túto časť som mal rád. 
"Tvoja úloha je vytvoriť tú loptičku.. na vode.. počas toho, ako na teba budem útočiť." Zastavil som niekoľko metrov od neho.
"A nemysli si, že ma môžeš dostať tvojim Taijutsu.. nemôžeš. Byť tebou, tak si pohnem." Ako som to dopovedal, len som sa naklonil na stranu.. a zrazu som pomerne rýchlo vyrazil priamo oproti nemu. S jeho (ne)schopnosťami v tvorení ručných pečatí, nemal čas ani na to, aby vytvoril tú jednu, potrebnú k technike. Ale to bol môj zámer. Dostať ho pod stres. Samozrejme sa mohol aj brániť.. sakra.. inak by som ho mojim skalpelom rozrezal na sekanú a predal do rôznych mäsiarstiev. Môj útok bol dosť priamy, no o to rýchlejší. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ikazuchi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sun Apr 15, 2018 7:33 pm


Na otázku co teď, zareagoval poměrně doslova. Přestal dělat ty jeho escapády ohledně chakry, a rozhodl se převzít kontrolu nad tréningem osobně. Když řekl že mu mám předvést tu techniku, zatím co na mě bude útočit trochu jsem se usmál a instintkivně sáhl po kataně kterou jsem vytáhl z pochvy a čekal. Rozhodně jsem do sebe nenechal řezat, zatímco on se bude bavit.
Chtěl jsem se ho zeptat k čemu mě to jako bude, ovšem ani k tomu mě nedal příležitost. Rozeběhl se ke mě, snažíc se mě přímo dostat tím kapesním nožíkem. Katanu jsem držel trochu ve zvláštním úchopu, a to proto, abych mohl používat většinu pečetí i s ní v ruce. Držel jsem ji naopak tak, že její špička směřovala směrem k zemi a já tak mohl skládat různé pečetě i s ní pevně v ruce. Zamozřejmě nějaké pečetě se stále museli poskládat s Katanou v pochvě, ovšem otec navrhoval většinu technik tak, aby se dalo bojovat a zároveň držet katanu.
Když už byl Yogao na cestě ke mně, složil jsem pečeť psa, katana v mé pravé ruce tedy mířila špičkou proti němu, a poté když byla pečeť složená, tak jsem se začal soustředit na utvoření tenisáku v mé levačce.
Měl jsem to ale teď obtrížnější. Sice už jsem se nemusel soustředit tak moc na chození po vodě ale teď jsem se místo toho soustředil na Yogaa.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sun Apr 15, 2018 7:43 pm

Úprimne.. celkom som ho podceňoval. Vyrazil som priamo oproti nemu a aj keď na mňa tasil katanu. Len som si počas behu ledabolo pootočil scalpel v ruke a rýchlo som skrátil vzdialenosť medzi ním a mnou. Vlastne ma pokojne mohol seknúť, bol som dosť blízko. Nevyzeralo to však tak, že by mi to robilo nejaké veľké problémy.
Sekol som pomerne jednoduchým spôsobom priamo po jeho katane, čím som mu ju chcel vyraziť z cesty bodnutiu, ktorý by bol mierený na jeho rameno v ktorom katanu držal. Moje pohyby boli ľahké, ladné.. ako keby som ich predvádzal celý život. Hlavne zo skalpelom. S pláštom a celkovo oblečením, som však mohol vyzerať naozaj vtipne. Ako keby sa na neho rútil niekto hrozne tlstý a chudý zároveň. Všade to vialo a zastieralo to pohľad nie len jemu, ale aj mne. Kto by si pomyslel. Už to pomaly vyzeralo aj tak, že sa nebodaj sám zamotám do môjho vlastného plášťa a zridám sa na zem.

Keby že ho trafím, mohol by pocítiť ostrú bolesť do ramena. Nekrvácalo by to moc, ale tá bolesť.. no.. takmer neznesiteľná. Určite by mu to paralyzovalo končatinu, aspoň sčasti. Na takú bolesť človek zvyknutý nebol, nie to ešte genin, nech už vyrastal kdekoľvek. Bolo to totiž niečo, v čom som bol viac dobrý. Vedel som kde presne  a čo zasiahnuť na to, aby som súpera nezranil, ale psychicky zničil.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ikazuchi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sun Apr 15, 2018 8:08 pmByť jsem byl možná pomalejší v hlavě, mé tělo bylo někde jinde. Při pohledu na jeho scalpel, by se mi kdysi chtělo brečet. No postupoval jsem podle otcové mantry. "Někteří lidé, používají nevšední zbraně, na nebezpečné úrovni. Proto nepodceňuj Shinobiho, který na tebe poběží s nůžkama." A to jsem nehodlal.
První útok, kterým byl mířen na moji katanu jasně dával na jevo, že ji chce jen dostat z cesty a proto místo toho, abych katanou vzdoroval, jsem jim nastavil do takového úhlu, aby případně jeho čepel sklouzla po té mé, bezpečně pryč. Mohl být silnější, možná i trochu rychlejší, no furt jsem měl fyziku na mé straně a délší páka, je hold délší páka.
Další útok, který potom následoval, byl mířen na mé pravé rameno, odskočil jsem do leva a přitom katanou máchnul tím směrem, do kterého se jeho tělo pohybovalo.
Čekal jsem že se tomu nějak vyhne, no rozhodně jsem ho nešetřil. Já jsem měl hlavní úkol udělat tenisák v ruce, takže jsem se na nějaké věci, jako seky na jeho slabé místa, nesoustředil. Po odskoku jsem se podíval na levou ruku, a zjistil že v ní je místo tenisáku, něco připomínající bramboru. Tvrdá jako šutr. Rozhodně ne tenisák. Hodil jsem ji po Yogaově hlavě, složil pečeť psa, a opět pokračoval ve stejné věci, jako předtím.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sun Apr 15, 2018 8:34 pm

Najväčší problém v mojom bojovom štýle bol fakt, že to ani nevyzeralo tak, že sa nejakým spôsobom snažím. Znova som nahodil môj unudený pohľad a Ikazuchi by nebol ďaleko od toho, keby že započuje, že si pohmkujem nejakú melódiu. To že som mieril na miesta na ktoré som mieril.. no nemohol som si pomôcť. Bolo to niečo, čomu som bol učený celý život a podvedome som to moc neovládal. Určite nie, keď som nejaký boj bral na ľahkú váhu. Ako mi uskočil z útoku, len som zmenil melódiu hlasu, v momente som povolil zovretie a scalpel som prechytil do opačného úchopu. Trhol som rukou a zablokoval som jeho katanu. Respektívne to bol tvrdý blok, zároveň s odklonením mimo moje telo, nasledujúce podkopnutím jeho nôh, ktoré tam však už neboli. Pre to som sa len prikrčil a vyrazil som po ňom. 

Hod nebol zlý, no mieril na hlavu a tak bolo jednoduché sa tomu vyhnúť. Hlava bol pomerne malý cieľ. Stačilo mi ňou len pohnúť do strany a zemiak okolo mňa len preletel. Ja som po ňom však tiež niečo hodil, respektívne "vypľul". Bola to drevená palička z danga, ktorá mierila priamo do jeho ruky, v ktorej sa snažil niečo sformulovať. Pravdepodobne si to neuvedomil, no nebola drevená.. vlastne to bol klasický senbon. Ktorý šialenec si napichoval dango na senbon? Samozrejme ja. 
♫ Tumta-rám !♫ Zamrmlal som následne, prehadzujúc si skalpel do druhej ruky, zatiaľ čo som bežal hneď za senbonom.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ikazuchi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sun Apr 15, 2018 8:55 pm


Zbystřil jsem že po mé ruce letí senbon, no pokud hlava byla lehký cíl, co potom ruka. Zvedl jsem ji tedy na hlavu, a v tu chvíli sem stále tvořil tenisák. Když jsem měl ruku na dvanácté hodině, tenisák se mi zformoval, a já opět švihl po něm. Tentokrát, měl tvar a dokonce byl i měkej, přesně takovej jakej si ho představoval. Přeci jen jsem trénoval tenisáky celý den a už jsem je měl tak nějak v malíku. Zkontroloval jsem jeho tvrdost a jeho tvar. Vše sedělo. Hodil jsem ho teda po Yogaovi.
Katanu jsem přetočil do normálního úchopu a čekal, jestli bude Yogao pokračovat v útoku. Sledoval jsem jak si přehazuje skalpel z jedné ruky do druhé. No jakmile jsem měl teď druhou ruku volnou, chytl jsem katanu oběma rukama, a postavil se do bojové pózy.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sun Apr 15, 2018 9:08 pm

Zastavil som na mieste a s povzdychom som nechal loptičku znova odraziť od mojej hlavy. Ako keby som mal nejaký šiesty zmysel.. podľa ktorého som vedel, či sa mu technika podarila, alebo nie. Skalpel som znova schoval do záhybov a Ikazuchimu som sa otočil chrbtom, kráčajúc späť k môjmu miestečku pod stromom. Samozrejme nemohlo chýbať špáranie sa v nose a otrávené zívnutie.
"Na druhý pokus.. tschee.." Kýchol som si. Pripomínal som nejakého veľmi starého človeka. Stále som niečo musel robiť, nejak vzdychať, trocha sa pomrviť. Bol som trocha zhrbený a nezaujatý životom. 
".. beznádejný prípad.." Mrmlal som si aj naďalej. Nemal som moc v pláne ho chváliť. nemal som za čo. Trvalo mu to podľa môjho názoru dlho. Yep, možno nebol úplne ľavý na Taijutsu, aspoň nie na genina, ale stále to nebolo niečo, čím by ma mohol ohromiť. Sám som si dosť uvedomoval moje muchy a aj keď som bol v Taijutsu naozaj dobrý, nepatril som k najlepším v tejto dedine.. čo sa fyzičky týkalo, už vôbec nie. 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Takara Iburi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sun Apr 15, 2018 9:55 pm

Už značně udýchaně jsem doběhla až na toto vzdálené místo. Udýchaně protože taijutsu nebyla moje nejsilnější stránka a celkově moje fyzická zdatnost.. no nebudeme to radši ani komentovat. Proč jsem to nezkusila vzduchem? Jistě, s větrem o závod v mém případě nabíralo úplně nový rozměr. Nechtěla jsem skončit někde v Konoze po tom, co foukne nějaký neočekávaný vítr. A proč, že jsem vůbec byla tady?
Věštecké schopnosti jsem rozhodně neměla, tohle bylo asi páté místo, které jsem navštívila, když jsem hledala Ikazuchiho. Možná mají dvojčata nějaké nadpřirozené schopnosti a dokážou vycítit, kde je to druhé, ale já a fialovlásek jsme teda dvojčata evidentně nebyli nebo jsem měla nějaké zablokované chakry, kdo ví, každopádně jsem oběhla půlku vesnice, abych ho našla. Obvykle bylo to první místo cvičiště, pak už to byla sázka na náhodu.
Rozhlédla jsem se a zaraženě zůstala stát opodál, protože jsem zjistila, že Ikazuchi není sám. Trochu překvapeně jsem se dívala na skalpel, který dlouhovlasý muž právě schovával a svého parťáka v bojové pozici. Když jsem si uvědomila, kdo přede mnou stojí, trochu nejistě jsem polkla. Kvůli rodičům jsem znala ve vesnici kde koho a Yogao-san.. Podívala jsem se za sebe, teď jsem byla zatraceně daleko od domova a moc se mi nelíbila představa, že zrovna s člověkem jeho pověsti. Maminka mi občas říkávala, abych s ním nebyla sama.
No, sama jsem nebyla a rozhodně jsem tu samotného nehodlala nechat ani Ikazuchiho, proto jsem si nenápadně odkašlala a pokud jsem k sobě přitáhla jejich pozornost, jak velela má povinnost, hluboce jsem se uklonila.
"Yogao-san." byla jsem vychovávána projevovat úctu a nemínila jsem to porušovat ani teď. Teprve potom jsem se podívala na fialovláska a usmála se. Řekni, že jsi si dával jen cvičný trénink, bereme koláčky, co mám s sebou a mažeme odtud!  
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ikazuchi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 57
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sun Apr 15, 2018 10:21 pm


"Dvakrát stejná provokace? Na lepší nemáš?"
řekl jsem mu, v doměnce že se mě zkouší vytočit. Rychle jako blesk jsem trhnul zápěstím a katanu vrazil zpět, tam kam patřila. Jeho učební metody, byli stejně tak dobré, jako moje postupy. Vážně mě sem táhl jen kvůli tomuhle? Čekal jsem něco víc od tohoto "senseie". Nu což. Já čekal od všech lidí vysoké nároky. Dalo se říct, že jsem je pokládal téměř na všechny, které jsem potkal. I kdyby jeho trénink byl ten nejlepší co mohl bejt, já bych si pravděpodobně našel skulinku, jak si ho znechutit. Hlavně kvůli tomu, jak se Yogao choval. A zrovna když jsem o tomhle přemýšlel, si opět vrazil tu jeho "kost" do nosu.
"Nechutný." řekl jsem si pod vousy a pomalu začal lést pryč z jezera.
V mé "cestě" mě vyrušila nově příchozí osoba. Takara, očividně znavená, si našla cestu k nám dvoum. Rád jsem ji viděl, přeci jen být tu s tímhle ... zjevem, ještě chvíli tak buď přijdu o rozum nebo on o hlavu, byl jsem tedy rád že jediná osoba, která na mě měla uklidňující účinky, došla k jezeru. Byť zrovna v tuhle chvíli mě moc neuklidnila.
Když přišla, uklonila se tomu zjevovi, řekla mu "san". No očividně vše co by ten panáček si přál. Působil na mě jako člověk, který v koutku duše prahne po těchto věcech. No samozřejmě jsem nebyl psycholog takže co já vím? Představoval jsem si, jak ho Takařino chování pravděpodobně uvnitř hřálo, no a samotná myšlenka mě dokázala naštvat. Jediné co by mě s tím člověkem asi nenaštvalo, je kdybych ho viděl padat ze schodů.
No když se na mě usmála nemohl jsem na ní být naštvaný dlouho.
"Yo." řekl jsem jí na pozdrav a mávl jejím směrem. Samozřejmě jsem si uvědomoval, že sem běžela kvůli mě, no nechtěl jsem se jí omlouvat před tímhle ... zjevem. Radši jsem počkal až, pokud, budeme sami.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 140
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   Sun Apr 15, 2018 10:34 pm

Odpálil som sopeľ z môjho nechta niekam do vody a následne som si prst utrel do záhybov plášťa. Nie že by som už na ňom niečo mal, ale.. tak.. sila zlozvyku. Ikazushiho pokus o nejaké vrátenie mojej provokácie mi bol ukradnutý. Pravda bola taká, že som sa ho ani nesnažil vyprovokovať. Len som dal najavo svoj názor, možno trocha hlasnejšie a neprofesionálnejšie, než by sensei mal no.. čo už. 
Prišla sem nejaká.. kunoichi, ktorej oslovenie som spočiatku úplne ignoroval a uprostred jej pozdravu, alebo skôr oslovenia, som si zívol tak nahlas, že by to prerušilo aj senilitu našej Bochikage.
"Č.. čo?" Zvraštil som obočie, keď sa mi slušne uklonila. Aspoň to som si všimol. Nutno povedať, že som bol človek, ktorý si dosť šuplíkoval ľudí. A akonáhle sa mi len tak nikto z ničoho nič kľanal.. mal som na to tri záložky. 

1. Niekto koho som jednoducho zlomil .
2. Niekto kto mal to šťastie, že som bol na dobrej strane.. ehm operačného stola.
3. Podriadený

A bola tu ešte aj štvrtá, ktorá patrila bláznom ale.. bola moc mladá na blázna. Začala mi pracovať hlava a pri rozmýšľaní nad tým, kam ju zaradiť. Keby že patrí do prvej skupiny.. znela by ako negramotný retard.. nope, tam som to mohol vyškrtnúť. Popri rozmýšľaní som sa poškrabal malíčkom v uchu a vyhrabal som ďalšiu zložku. Teda v hlave.. Ostali len dve možnosti a obe boli celkom reálne, aj keď tá druhá.. nah. Pamätal by som si ju, nie?
"Eh.. operoval som ťa niekedy slečinka?" Vytiahol som skalpel a spýtavo som sa na ňu pozrel, pri čom som na ňu skalpelom mieril a.. robil krúžky vo vzduchu, znázorňujúc rôzne rezy, ktoré by cez oblečenie asi ani neboli vidieť. Dosť.. DOSŤ zjavne som si ju premeriaval. Byť jej veku, tak by ma Ikazushi mohol nazvať úchylom. Vlastne by to mohol pokojne spraviť aj teraz, ale môj záujem bol niekde inde. Poznala Ikazuchiho. Nejak som nemohol uveriť, že mal kamarátov.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Jezera a vodopády   

Návrat nahoru Goto down
 
Jezera a vodopády
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Kuri no Kuni :: Bochigakure no Sato-
Přejdi na: