Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Náměstí Míru

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Náměstí Míru    Mon Feb 19, 2018 10:40 pm

First topic message reminder :

Rušná hlavní ulice, od které vede množství menších a zapadlejších uliček, které skrývají všechno - od obchodů, přes restaurace až k hotelům. Obvykle je náměstí plné lidí, ačkoliv nějakou tu lavičku určitě taky najdete.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 64

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Míru    Thu Jun 07, 2018 10:04 pm

"Jsem realista." odvětila jsem jednoduše a po pravdě. Setkávala jsem se s mnohými lidmi a bylo jen pár těch, kteří se mnou vydrželi delší dobu, protože jsem byla prostě moralista s jasně danými pravidly, který má na většinu věcí vyhraněné názory a ještě jsem byla docela suchar. Docela dost. Takže sranda se mnou, to moc nehrozilo. Ale byla jsem taková, věděla jsem to o sobě a nehodlala jsem to měnit. Neměla jsem důvod.
Nakonec jsem ale jemně kývla hlavou, zdálo se, že jsme konečně našli společnou řeč. "Ano, to je pravda, s tím souhlasím." sice jsem měla striktně nalajnovaný život, ale jak jsem již říkala, neznamenalo to, že bych odsuzovala životy ostatních. Neodsuzovala jsem ho za to, že nesdílí mé názory, v tomhle jsem byla překvapivě tolerantní. A koneckonců každý má právo na to být šťastný, jakkoliv a z čehokoliv.
"Teď? Máš zjevně malířské nadání, v mnoha věcech s tebou nesouhlasím, ale mluvit s tebou nebyla ztráta času." shrnula jsem pár svých poznatků, tak nějak lehce a bez snahy nad tím hluboce přemýšlet, protože jsem u toho usrkovala víno a to prostě navodilo ještě s tím jídlem pocit klidu a nenáročnosti. Skutečně mi nevadilo tu sedět, dokonce bych řekla, že mě tou otevřeností docela pobavil. Ačkoliv už na začátku jsem čekala, že rozhovor o počasí nebude. Stále jsem z něj byla docela zmatená, konec konců, první setkání u brány, versus politické jednání, versus poklidný oběd zakončený sklenkou vína. Bylo mnoho vrstev a já netušila, která z nich je ta pravá. Nicméně alespoń jsem si o něm trochu poupravila obrázek, leč nebudu říkat, že některé jeho způsoby dál buranské nezůstávaly, ale to já pro něj nejspíš taky byla dál bezcharakterní suchar. Každopádně ale bylo zajímavé s ním mluvit.
Proto když jsem vstala a posunkem dávala najevo číšníkovi, ať to napíše na kancelář Lady, přece jen musím využít svých pravomocí, jsem nelhala, když jsem se krátce pousmála a rozloučila se slovy: "Už půjdu, dnes toho bylo opravdu dost. Doporučuji hotel tady přes ulici, mají výborné snídaně do postele. Nahlas se jako delegace z Konohy, oni už instrukce mají. Děkuji za oběd, bylo to milé a příjemné. Pokud zůstaneš v Bochi, ráda tě ještě uvidím." což bylo překvapivé, neboť jsem to opravdu myslela vážně a nebrala to jako příkaz nebo slušné upozornění.
Následně jsem vstala, upravila se a měla se k odchodu, pokud mi samozřejmě ještě nechtěl něco říct.
~Přesun?
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 91

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Míru    Thu Jun 07, 2018 10:43 pm

"Tak lepší než jsem doufal." řekl jsem upřímně a dopil sklenku vína. Celý rozhovor jsem si užil, no bylo mi jasné že se chílí ke konci. Nebyl jsem z toho nějak zaražený dokonce jsem jen kývl hlavou na to když mi řekla že se pro dnešek to musíme zabalit. Docela mě ale překvapila s tím, že by mě ráda viděla ještě během návštěvy bochi znovu.
"Ale jistě, rád bych. Mám v plánu tu pobít týden či dva. Něco mi říká... že o mém pohybu však budete vědět první poslední, takže se můžeš stavit kdy budeš chtít." řekl jsem upřímně a usmál se. Byla to taky narážka na to že jsem si vědom, že nejspíš budu na každém kroku sledován. No nevadilo mi to. Měl jsem jim v plánu ukázat představení, na které do konce života nezapomenou. Když odešla obědnal jsem si na cestu ještě vodu, kterou jsem také přidal na účet kage. No co... byla to jen voda. Poté jsem si připravil na dovolenou. Došel jsem do jednoho obchodu a koupil si nové hadry. Poté šel a pronajmul si pokoj číslo 19 v tom hotelu. Stačilo mě něco menšího. Stejně tam nebudu trávit nic jiného než noci. Převlékl jsem se do civilu a bylo na čase vymést herny.
Dnešek jsem se rozohodl strávit v jednom, kde se hrál Black Jack. Zajimavá poznámka. Počítání karet není nelegální. Pokud k němu nepoužíváte nějaké pomůcky. Já jsem měl hold na to grif. Doma už jsem měl přístup do všech heren zakázaný. Tady? Jsem si mohl udělat rychlý profit když budu k tomu přistupovat opatrně. Tohle byla jedna z těch heren, kde jste musel svoji chakru nechat potlačit. Aby někdo neměl výhodu. Ne že by mi to nějak vadilo. Sedl jsem si ke stolu a začal hrát

O 4 hodiny později

S úsměvem sem vyšel ven. Prakticky jsem zdvojnásobil moji výplatu. Za čtyři hodiny to šlo. Párkrát jsem i musel prohrát. Zkoušeli všechny triky v knize aby zjistili že nepodvádím. Přesunuli mě k jinému stolu abych snad nebyl domluvený s dealerem. Dealer proti mě přestal zvyšovat a podobné věci aby nepřišli o tolik.
Ke konci ke mě přišli dva pánové v obleku, kteří mě na místě prošacovali, zda nemám nějaké zařízení které by mi pomáhalo. Když konečně naznali že jediný důvod byli moje dovednosti a nic proti mě nemají, vyprovodili mě ven a oznámili že mám doživotní zákaz.
Poté jsem se vypravil do dalšího zařízení, kde jsem dalších 5 nešťastníků obral při kulečníku, dokud jsem nenarazil na jednoho, který byl nad moje síle. Opět jsem si ale vydělal. Stačilo vědět jak lidi přečíst a neminout. Stejný způsob jsem nakonec udělal u šipek. Hold... když umíte vrhat s Kunai není to nic těžkého.
Nakonec jsem došel do banky, nechal si uložit peníze a spokojeně se vydal do hotelu kde jsem byl rozhodnutý ztrávit zbytek noci.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

Poèet pøíspìvkù : 234

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Míru    Sat Jun 09, 2018 10:29 pm

"....a po mé pravici si můžete povšimnout našeho hotelu. Zde máte zařízený pokoj spolu se svým kolegou, který tam možná už je na dobu Vašeho pobytu zde." ukážu na hezky vypadající ubytovnu v žluté barvě. 
"Nepodávají snídani, na ty musíte sem naproti, je to naše domácí restaurace, ráda tam chodím, vaří jen to nejlepší. Jednou za rok zde pořádáme festival jídla. Naše bary a restaurace se předhánějí, kdo udělá lepší jídlo. Vše se dělá na náměstí. Jsou to velké slavnosti. Vítěz poté většinou vaří pro nějaké nevšední události. Většinou spíše pro zasedání rady, nebo pro návštěvy, jako jste dnes Vy. Je to pro ně pocta. Máte také nějaké slavnosti v Konoze, které by stálo za to navštívit?" podívala jsem se na Hokageho. Nechtěla jsem jej dále otravovat, jistě byl unavený, to i já byla. 
"Pořádáme ještě tradičně ples. Na ten musíte přijít, děláme ho v zimě mezi Vánoci a silvestrem. Krásné róby, tanec, občerstvení a hudba." při vzpomínce na náš zimní ples mi docvaklo, že letos ho bude dělat zřejmě Yagura se mnou. Ta neschopnice před ní nebyla ani schopná se normálně obléci. Yagura bude mít doufejme lepší vkus.
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

Poèet pøíspìvkù : 184

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Míru    Sun Jun 10, 2018 11:59 am

Musel jsem uznat, že již samotné rozložení vesnice a její architektura byla velice rozdílná oproti té naší. Budovy u nás se většinou držely v tradičním stylu, přičemž vyšších budov čítajících více jak deset pater byste mnoho nenašli. Avšak, nemohl jsem říci, že by se mi Bochigakure nelíbila, ba naopak. Měla své vlastní kouzlo. Co se výkladu Bochikage týče, pozorně jsem poslouchal vše co říkala, přičemž jsem vždy na krátkou chvíli pohlédl na zmiňovanou budovu, avšak po většinu času jsem svůj pohled držel spíše před sebou.
Když jsme došli až k hotelu, vyslechl jsem si její sdělení ohledně ubytování a stravy, na které jsem pouze lehce přikývl. Nemělo smysl znovu opakovat výrok, že bych nerad zneužíval její pohostinnosti, neboť to očividně nemělo žádný účinek. Avšak, slova o festivalu jídla si získala mou pozornost, i přestože jsem nepatřil zrovna mezi jeho milovníky. Slavnosti jsem měl zkrátka rád, čím kulturnější tím lepší. "Dozajista, těmi největšími a nejvýznamnějšími jsou slavnosti k výročí založení naší vesnice. Pořádají se na konci jara a slouží k připomenutí si naší historie, tradic a hodnot" pronesl jsem velice klidným hlasem, ve kterém nebylo poznat žádné zabarvení, jako kdybych ani nemluvil o ničem důležitém. Avšak, opak byl pravdou. Tyto slavnosti jsem vždy bral velice vážně a byl na jejich průběh náležitě hrdý, neboť jsem shledával připomínání si historie něčím velice důležitým. Nemluvě o tom, že se jednalo o velké slavnosti plné hudby, divadla a dalších podobných záležitostí. "Velice si vážím vašeho pozvání, Lady Bochikage, avšak musím vás ujistit, že tanec nepatří mezi mé přednosti" oznámil jsem, přičemž jsem svůj pohled opět zakotvil na její tváři. Bylo pravdou, že jsem byl milovníkem veškerých společenských a kulturních akcí, avšak tanec, stejně jako zpěv či hraní na hudební nástroje zkrátka nebyly mým oborem. V tomto ohledu jsem byl pouze pasivním konzumentem kultury.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Míru    Sun Jun 10, 2018 12:37 pm

"Kdo říká, že musíte hned tancovat? Stačí když se přijdete dobře pobavit, tanec nechme mladší generaci, která si to více užije." radostně jsem namítla na jeho antitalentu s tancem. 
"Musíte si umět brát ze všeho to radostné, přijde mi, že se moc neumíte bavit. Doporučila bych Vám Manuelu, ale to není pro pány, jako jste Vy." spojila jsem si ruce před sebou. 
"Lorde Hokage pokud dovolíte, nyní Vás opustím, musím zařídit pár věcí, než se s Vámi vydám na cestu. Nemusíte se bát nezdržím Vás v Konoze dlouho skutečně si potřebuji jen promluvit s Xayah a zase se sem musím vrátit." pokývnu zadumaně hlavou. Musíme dořešit ten problém, co tu je. 
"Běžte si odpočinout, v případě čehokoli, mě neváhejte kontaktovat nebo kohokoli z mých lidí. Zde je telefonní číslo do kanceláře. Jsem tam buď já nebo Yagura." podala jsem mu vizitku.
"A ještě taková malá drobná otázka. Yagura by potřebovala dovolenou, mohla by případně mít svu dovolenou u Vás v Konoze? Řekněme třeba týden. Dýl asi ne, to jí zase potřebuju. Jen by třeba mohla ze začátku dohlédnout na poslušnost Xayah." ano Yagura potřebuje dovolenou a ano Xayah ptořebuje chůvu. Nicméně jsem věděla, že děvčata si budou rozumět a Yagura je velmi ctižádostivá a umí dobře ovlivňovat lidi. Xayah potřebuje takovou osobu alespoň na chvíli vedle sebe, aby se smířila s tím, co ji v následujících pár letech bude čekat
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Míru    Sun Jun 10, 2018 5:52 pm

Její ujištění, že tancovat skutečně nemusím jsem vzal na vědomí, stejně jako termín, kdy by se měl ples odehrávat. Pokud by mi to povinnosti a situace dovolili, mohl bych skutečně dorazit. Ač jsem si tak starý i přes své vlasy nepřipadal, shledal jsem přenechání tance mladším adekvátním. Co se však jejích dalších slov týče, k těm jsem tolik pochopení neměl. Bylo pravdou, že jsem nepatřil mezi nejzábavnější či nejzajímavější lidi, avšak bavit jsem se dokázal, svým vlastním způsobem. Má představa zábavy totiž spočívala ve čtení kvalitní literatury či návštěvě koncertu, divadla či výstavy. Stejnou měrou mi však na odpočinek stejnak nezbývalo mnoho času.
"Samozřejmě" pronesl jsem, přičemž jsem jí lehce pokynul hlavou na znak pochopení, že více říkat skutečně nemusí. Naprosto jsem rozuměl takovýmto přípravám, neboť jsem podobnou situaci před svým odchodem taktéž řešil. Stejně tak jsem si s mírným přikývnutím převzal vizitku a schoval si jí do pláště, pro případ, že bych jí skutečně potřeboval, i přestože jsem o tom silně pochyboval. "Nemusíte nikterak pospíchat, Lady Bochikage, až budete připravena, víte, kde mě naleznete" poznamenal jsem klidným hlasem. Ač jsem měl v úmyslu se na cestu vydat co nejdříve, byl jsem ochoten vyčkat na Bochikage, než stihne vyřídit všechnu potřebnou administrativu. Avšak, doufal jsem, že to nezabere příliš dlouho, již tak jsem byl příliš dlouho pryč.
Poté však přišla řeč na dovolenou slečny asistentky u nás ve vesnici, kterou bych za běžných okolností zřejmě na místě zamítl, avšak vzhledem k Shigureho ochotě v blízké době vyrazit na cestu jsem usoudil, že bychom svým způsobem mohli více utužit vztahy mezi vesnicemi, právě přes tento odvážně řečeno výměnný pobyt. "Za předpokladu, že zde na oplátku bude moci po stejnou dobu setrvat můj poradce, nevidím v tom sebemenší problém" oznámil jsem s klidem a vážností tomu odpovídající, neboť se stále jednalo o poměrně důležitou diplomatickou záležitost. "Dozajista by takováto výměna pomohla prohloubit vztahy mezi našimi vesnice, stejně jako vybudovat důvěru mezi našimi shinobi" dodal jsem vzápětí ve stejném duchu, přičemž jsem na ní opět upřel svůj zrak v očekávání její reakce. Avšak, měl jsem na srdci ještě jednu důležitou záležitost. "Taktéž bych vás chtěl požádat o informace ohledně vaší svěřenkyně. Ty mi však můžete sdělit až během naší cesty do Konohagakure no sato. Nerad bych vás nyní zdržoval déle, než je nezbytně nutné" skutečně bych Bochikage nerad obíral o více času, než bylo skutečně nutné, neboť čím dříve zvládne vyřešit své záležitosti, tím dříve se vydáme na cestu. Avšak, informace o její svěřenkyni byly pro naší další spolupráci zcela klíčové. I přestože jsem si o její osobě již zvládl určitý názor utvořit, který potřeba podotknout nebyl v současnosti nikterak světlý.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Míru    Sun Jun 10, 2018 8:26 pm

"Ano, to je samozřejmé, i když při nadšení Vašeho poradce bych řekla, že ještě rád Yaguru doprovodí do Konohy, nicméně se může kdykoli vrátit, je tu vítaný stejně jako Vaši shinobi formou návštěvy na Vaše doporučení a nějaké ohlášení pokud možno předem." lusknu prsty a přivolám si k sobě arashiho a šeptem se ho zeptám, kde je Yagura. Po rychlé odpovědi jen kývnu a opět se věnuji své hlavní návštěvě. 
"Ráda navazuji nové vztahy, informace Vám řeknu, přeci jenom je to pro Vaši bezpečnost a mou pověst." řeknu pevně, pak jen kývnu hlavou. 
"Dobře si odpočiňte, zítra ráno bych vyrážela do Konohy." poté za doprovodu Arashiho odcházím do své kanceláře, arashi po chvíli mizí za Yagurou. 

přesun
Návrat nahoru Goto down
Hideki Hyuuga
Hokage
Hokage

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Míru    Mon Jun 11, 2018 5:04 pm

I já vskutku rád navazoval nové vztahy, převážně tedy obchodního či čistě diplomatického duchu, avšak v časech, jako byly tyto se hodil každý spojenec. Z tohoto důvodu, ač bych běžně do vesnice cizí shinobi pustil pouze s nejvyšším diplomatickým oprávněním, byl jsem nyní ochoten z určitých zásad lehce povolit ve prospěch nově navázaných vztahů s Bochigakure. I přestože se zatím nejednalo o oficiální spojenectví, věřil jsem, že jsme dnes položili základy jeho vzniku. Avšak, pouze čas ukáže, jak stabilní tyto základy budou.
Na její oznámení ohledně odpočinku a termínu odchodu jsem pouze lehce přikývl na znak pochopení, přičemž jsem jí ještě následně popřál příjemný zbytek dne. Sám jsem pak již na nic nečekal a vydal se do hotelu, kde jsem měl v plánu si skutečně odpočinout. Cesta před námi byla vskutku dlouhá a nebylo radno jí podceňovat. Avšak, ještě než jsem tak učinil, přivolal jsem jednoho ze svých summonů, Tameho, kterému jsem předal krátký vzkaz jak pro Shigureho, tak i pro Mayu. Samozřejmě nemohl být na dvou místech zároveň, tudíž první vyhledal Shigureho a až poté se vydal do Konohy.
Zpráva pro Shigureho:

Zpráva pro Mayu:

V moment, kdy se Tamemu povedlo jednoho a následně i druhého najít, spustil se jim ze stromu na rameno za pomocí pavučiny a drobnou zprávu jim svými nožkami předal, načež následně nečekajíc odpověď opět zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Míru    Mon Jun 11, 2018 5:25 pm

Ráno bylo poměrně zvláštní. Probudil jsem se a na obličeji jsem měl široký úsměv. Tohle... tohle bylo něco nádherného. Dlouho jsem neměl tak dobrou náladu jako včera a dnes? Ještě lepší. Nic vás nestrašilo. Normální ráno v konoze porbíhalo většinou tak, že mě probudila buď Shiina, Inoai že mám radu, některých z Anbu že si chtějí moji službu. Teď jsem se s radostí podíval na budík a zjistil, že je 10 hodin ráno a já se ještě nevyhrabal z peřin. Nevěřícně jsem se podíval kolem sebe. Ten klid... to ticho. Nádhera.
Všiml jsem si na nočním stolku zprávu od Hokageho. Pravděpodobně ji tu zanechal jeden ze summonů, když jsem včera spal? Moc jsem si z toho nedělal. Důležité že mám volno, a ve volnu si přece můžu dělat co chci ne?
Dokonce jsem měl tak dobrou náladu že jsem přešel do koupelny a omyl se v obličeji, vyčistil si zuby a dokonce si mezery mezi nimi protáhl dentální nití. Odejít z hotelu mi trvalo necelou hodinu a tak byl zrovna čas na oběd. Tolik možností ale to nebylo pro mě. Já miloval náhodu a neměl jsem rád nepodstatné rozhodování. Jídlo je všude stejné. Jak si tedy vybrat? Nakonec jsem prohodil několik slov s recepční za stolem, normálně se na mě lidi dívají jako na lidskou spodinu, ovšem dnes ze mě pozitivní energie doslova sálala, takže jsem dostal aji od ní úsměv. Nakonec mi doporučila jednu z místních Sushi restaurcí, kde jsem se najedl. Poté jsem v bance vybral opět nějaké ty peníze a rozhodl se projít další casína, herny či podobné zařízení.
Dnes jsem tam však nepobyl dlouho, jen hodinu u pokeru. V kapse jsem měl zase o nějakou tu minci navíc, které jsem opět uložil do banky, a přemýšlel co teď s časem. Přeci jen ho bylo tolik. Rozhodl jsem se vybrat dárek pro Shiinu.
Poté co jsem prolezl několik obchůdků, které prodávali suvenýry jsem nenašel nic, co by mě nějak zaujalo a tak jsem nakonec pokrčil rameny a přešel k další činnosti co byla na mém "to do" listu.
Nedaleko jsem našel obchod, který prodával malířské potřeby, kde jsem koupil vše potřebné na namalování jednoho obrazu a s tím vším vyrazil hledat nějaké místo, které by mě zaujalo natolik, abych ho promítl na plátno.

-Přesun-
Návrat nahoru Goto down
Nara Shigure
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Míru    Wed Jun 13, 2018 11:01 pm

Jak jsem řekl, tak jsem i udělal. Dorazil jsem zpátky do hotelu a mé tělo bylo vděčné za vanu, která na něj čekala. Byl to náročný den. Někdo by řekl že sedět celý den a kreslit je pro lenochy ovšem vyžadovalo si to docela hodně mozkové kůry a soustředění. Také sedět někde v přírodě na nepohodným šutru tomu moc nepřidávalo. Ovšem... stálo to zato, to jsem však v tu chvíli ještě nevěděl.
Když jsem naložil vanu, pořádně se vykoupal, tak jsem přivolal svého sumonna zpět. Objevil se i s těmi věcmi a já mohl vytáhnout z igelitky barvy a dát se znovu do díla. Navlhčil jsem hadřík do vody a několik kapek které vznikly odhození štětce, sem poté odsál. Následně asi hodinu kreslil než jsem se koukal na hotové dílo. Čas podpisu.
Na obraz dolů jsem bílou barvou napsal v Kanji "Shigure", načež jsem vytáhl ještě mé razízko, které neslo symbol Nara, a obtiskl jsem ho pod Kanji. Bylo hotovo a já musel naznat že tohle... bylo jedno z těch děl, na které jsem byl vážně hrdý. Hold když nemá člověk žádné starosti, tak se mu to krásně maluje.
A tak se stalo něco nečekaného že jsem i druhý den v kuse, usínal s úsměvem na tváři.
Obraz:

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí Míru    

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Míru
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Kuri no Kuni :: Bochigakure no Sato-
Přejdi na: