Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Komplex tři

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
H.
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 195
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Komplex tři    Mon Feb 19, 2018 11:31 pm

First topic message reminder :


Toto moderně zařízené cvičiště se skládá z několika budov, ve kterých najdete jednak volné prostory pro trénink, jednak posilovnu, bazén a podobné vymoženosti, nicméně můžete také vyjít ven a cvičit na volném place pod širým nebem.  
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 14. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Komplex tři    Sat Apr 28, 2018 9:05 pm

Jestli mě to dojemné objetí vyděsilo? Vůbec, ačkoliv já samozřejmě tak vřele nereagovala, protože jsem dáma a zachovávám jisté dekorum! Nicméně byla jsem ráda, že jsem stále oblíbenkyně, protože upřímně být s ním bylo o tolik jednodušší než být proti němu! To prostě nechcete.. Nicméně i tak jsem mu musela dát zápornou odpověď. Zavrtěla jsem jen hlavou, práce u něj byla dobrá, nestěžovala jsem si. Mnoho lidí se při ní ztratilo bez jediného důkazu, mnoho skončilo v některém sanatoriu, jiní na mě zděšeně valily oči, když jsem pronesla, že jsem u něj strávila dva dlouhé roky. Ale mě práce pro něj bavila, ačkoliv neříkám, že jsem si neodnesla pár věcí, které se v dobré společnosti neříkají. Nicméně práce pro Bochikage byla přece jen lukrativnější. A bezpečnější. Nechtěl a jsem jednoho krásného dne zmizet stejně jako ty dívky, po kterých jsem pomáhala ničit důkazy.
"Ano, věděl jsi, že protézy už mají svou vlastní kolonku ve výdajích?" zeptám se zamyšleně, avšak nezní to nikterak pobaveně. Každý má nějaký zlozvyk, bylo mi jedno, kdyby tam házela třeba s kyčelní náhradou. Pak jsem se na něj ale podívala a prvně za dlouhou dobu se jemně, skoro nepatrně pousmála.
"Nepopírám, že Lady už má svůj věk a své problémy, nicméně pro vesnici hodně udělala a hodně jí dala. Jsem si jistá, že intelektově sedí na té židli ten, kdo má. Na ty fyzické věci tu má přece jen spoustu jiných." odvětila jsem s lehkostí, sebe jsem samozřejmě nemyslela, já se do žádných bojů dobrovolně nezapojovala. Taktéž můj názor byl jako vždy naprosto neutrální. Pokud jsem skutečně věřila svým slovům? Vždy jsem byla loajální vůči zaměstnavateli a senpai to věděl. Prohlížela jsem si ho v téhle děsivé podobě. "Jsem asistentka Bochikage, je mou povinností tě požádat, abys tu misi splnil." odvětila jsem, avšak rozhodně to neznělo nijak naléhavě. Nutit ho do něčeho, to bylo jako házet hrách na stěnu. Avšak doufala jsem, že by mohl přijmout. Ze známosti.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ikazuchi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Komplex tři    Sat Apr 28, 2018 9:06 pm


Nádech, výdech. Byl jsem teď v bojovém zenu. Jak se tak říká. Totálně klidný a soustředěný. Hlavě mi zněli všechny ty nadávky od otce. Nikdy nepodceňuj nepřítele. Soustřeď se na to odkud úder vychází a až poté kam směřuje. Nohy o protivníkovi prozradí víc než jeho obličej. Vše tohle, bylo pro mě úplně normální věc. Taijitsu byl můj živel. Kenjutsu má vášeň. Teď  jsem propíchl Takaru pohledem, a byl si vědom dalšího jejího kroku, možná dřív než ona sama. V Taijutsu byla mezi námi velmi viditelná mezera.
Sledoval jsem pohyb jejího těla směrem vpřed. To jak se odrazila a její levačka mířila směrem ke mě. Opět další hláška v hlavě. Šetři energii. Nikdy nepoužívej zbytečně přehnané způsoby jak se bránit či vyhnout. Není to sprint ale maraton. Kdo se unaví první, prohrál. Rychle jsem, tedy uskočil do prava, její ruka lehce proplachtila na místě, kde jsem já stál před chvílí. Já sem teď stál na jejím pravém boku a už jsem byl připraven k úderu. Nikdy neváhej. Každá sekunda je drahocená. moje pěst, mířila na její hlavu a zastavila se těsně u ní. Jediné co mohla cítit bylo lehké cvrnknutí na jejím spánku.
Nedělal jsem to z toho, abych se nad ní nějak povyšoval. Spíš abych naznačil co by se mohlo stát v realném souboji. Upřímně jsem chtěl aby se zlepšila. Vzpomenul jsem si jaké byli otcovi metody když na mě stejný manévr použil on. Najednou mě zabolela hlava a přísahal bych že se mi znova objevila boule na hlavě.
Odskočil jsem do zadu, udělal tak mezi námi místo a začal ji poučovat co dělá špatně. Hlas byl můj ale slova byla mého otce. Řekl jsem jí co dělala špatně aby to příště udělala jinak.
"Přímočarý útok se čte velmi jednoduše. Nesleduj protivníkovu tvář. Ta ti neublíží. Mnohem důležitější jsou jeho nohy a ruce." řekl jsem jí. Přešel jsem do obrané pozice. Celé moje tělo, teď stálo na špičkách. Všechny kroky a ústupy se tak dělali rychleji. Stál jsem tam, v obrané pozici a čekal zda udělá něco jiného.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Komplex tři    Sat Apr 28, 2018 9:34 pm

Prevrátil som očami. Otočil som sa Yagure chrbtom a len som si čupol k zemi, opierajúc sa o moje vlastné kolená. Sledoval som, ako sa tí dvaja pustili do seba. Yagura si to mohla všimnúť, aj keď sám si to nikdy nepriznám.. v mojej tvári bolo vidieť záujem. Aj keď taký .. ľahký, no bol tam. Bavilo ma sledovať ich, bola celkom sranda rozmýšľať, kam by to mohli dotiahnuť. No stále som venoval pozornosť aj jej. Aj keď dosť otrávenejšie, keďže tu bola ako "asistentka Bochikage". 
"Môže mi oblízať polevu.." Odvetil som rozhodne. "Pre mňa nespravila nič, tá misia je na nič a môjmu týmu nič neprinesie.. len otravu, navyše na ňu nie sme pripravený. Nech si tam pošle nejakých pre mňa za mňa holubov a nech  nestrká ten svoj nenormálne starý nos do mojich vecí. Ona a celý jej klan sa môže strčiť.." Zavrčal som pomedzi zuby.
"Odmietam riešiť problémy.. jej posraného klanu, ktorý túto dedinu už raz zničil.." Celkom som sa rozohnil a Yagura mohla celkom jasne cítiť, že bolo dobré sa teraz odo mňa držať ďalej. Sršala zo mňa taká tá nevraživá aura. Áno.. mal som averziu voči našej Bochikage, mal som averziu voči jej klanu.  Yagura vedela, že so mnou v tomto prípade nie je reč. Aj keď o mojej averzii mohla tušiť, pravdepodobne až teraz videla, ako tým celým priam pohŕdam. Dedinu nikdy nezradím, to určite nie.. ale veci potulných mi boli ukradnuté, nech pre mňa za mňa všetci aj vymrú.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 14. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Komplex tři    Sun Apr 29, 2018 11:34 am

Povzdechla jsem si. Nebylo to moc překvapivé, byly to přece jen dva roky, co jsem přejímala jeho názory, bez řečí a soudů poslouchala, co má na srdci a že nemá rád Lady, to jsem věděla už dávno. Je fakt, že až takovou nevraživost jsem nečekala, ale připisovala jsem to na vrub celkové situaci. Senpai míval skvělé nálady a míval naprosto strašné. Třeba v tuhle chvíli jsem věděla, že nemá smysl tlačit na něj. Byl naštvaný a rozzuřený. A potom byl potenciálně v nebezpečí každý. Zůstala jsem tedy stát v oné vzdálenosti a podívala se před sebe na ta děcka, která tak urputně sledoval, leč se zdálo, že ho nezajímají. Rychlým zhodnocením jsem měla jasno, doufám, že ta holka má alespoň něco navíc, když v taijustu je úplně k ničemu. Celkově jsem věděla, že tito dva nejsou jen obyčejnými geniny. Za prvné senpai by nepřijmul dvě nuly a za druhé obě ta děcka už jistou pověst měla.
"Podle mých informací by se s nimi dalo pracovat." poznamenala jsem zamyšleně, jako bych jeho předchozí drzé a sprosté souvětí ani nezaregistrovala. V zájmu nás všech jsem z něj hodlala vyjmout jen část informací. Proč se snažit uškodit jedné nebo druhé straně. Místo toho jsem se dívala na ty dvě děcka. Přece jen Senpai nebyl jen děsivě vypadající stalker, byl to skvělý medic, známý šermíř a mistr  v oboru. Ta děcka by měla být ráda, že ho mají za senseie!
Pohlédla jsem na hodinky, no bezva Manuela za hodinu! Povzdechla jsem si a narovnala jsem se. "Musím jít, mám ještě povinnosti. Řekla bych, že teď budete chvíli pod dozorem." nemohla jsem tuto nepříjemnou poznámku opomenout, ač jsem si byla vědoma její nebezpečnosti. Nicméně pak jsem se otočila a krátce zvlnila rty do úšklebku. "Ještě se zastavím, senpai. Mám na tebe prosbu." s tím už jsem se ale doopravdy otočila a rozešla se pryč. Obchodovat s Yogaem, to bude konečně trocha zábavy.
(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Takara Iburi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Komplex tři    Sun Apr 29, 2018 2:25 pm

Kdybych s ním zrovna nebyla v souboji, asi bych se na něj jen dívala, jak se ladně a plynule pohybuje, jak to všechno vypadá tak jednoduše a elegantně. Já si přišla jako pytel brambor. Těžká, nemotorná, těžkopádná. Zatímco on jen lehce uhnul do strany, já se div nezabila tou vahou, jakou jsem do úderu vložila. Cítila jsem na spánku lehké ťuknutí a zamračila se. Ne na něj, vůbec jsem na něj nebyla naštvaná. Nebral to vážně, ale ne proto, že bych mu přišla méněcenná, nechtěl mi prostě ublížit. Byla jsem vychovaná přesně tahle, rodiče mě nikdy nenutili do násilných tréninků, nikdo mě nebil do krve, nikdo na mě nekřičel. A já sama věřila, že taková výchova je nejlepší. Rady, pozorování, učení se, ne bezvýznamné demonstrování nadřazenosti a síly, a proto jsem mu byla vděčná.
Narovnala jsem se, poslouchala ho, ale jen kývla na souhlas. Samozřejmě jsem věděla, že tohle není ten správný postup, ale ještě jsem neuměla najít ten lepší. Ale hodlala jsem s tím něco udělat, dvakrát stejnou chybu dělat nechci. Sklonila jsem trochu hlavu, přestala jsem se soustředit na jeho tvář a koukala výhradně na jeho tělo. Ruce v obranné pozici, rozložení váhy jeho těla na špičkách. Kam zaútočit? Opět jsem se odrazila z místa a v jeho těsné blízkosti sevřela dlaně, nejspíš to skutečně vypadalo, že to zkusím s přímým útokem podruhé, ale na poslední chvíli jsem si to rozmyslela. Přes tu obranou pozici se nejspíš nedostanu a i kdyby ano, s mou silou to bude dost žalostná srážka. Mysli, Takaro! Před ním jsem prudce zpomalila, ještě stále v setrvačnosti klesla k zemi, jednám kolenem se opřela o zem a druhou propnutou nohou se mu pokusila podrazit nohy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ikazuchi
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 10. 04. 18

PříspěvekPředmět: Re: Komplex tři    Sun Apr 29, 2018 3:12 pm


Postával jsem tam, stepujíc na špičkách a čekal na její další pohyb. Uvědomil jsem si že už to bylo dlouho, co jsem měl s někým vážný souboj. Kdy jsem opravdu mohl bojovat na plno, bez toho abych se držel zpátky. Když se na mě rozeběhla vypadalo to podobně jako předtím. Přímočarý útok. Tady se ale jednalo o Takaru. Nebyla ten člověk co by zkoušel něco dvakrát, když to poprvé nevyšlo. Poskakujíc na špičkách jsem sledoval celé její tělo. Její pohyby. Když byla skoro u mě, všiml jsem si jak se její koleno začalo pomalu lámat, a poté se celé její tělo dostalo na zem. O chvíli později, jsem viděl jak se ke mě blíží její druhá noha, za účelem poslat mě k zemi.
Poskočil jsem na špičkách a celé tělem jsem rychle uhnul ve směru úderu. Její noha proletěla na místě kde byli mé kotníky.
Když tam teď tak klečela na kolenou. Byla poměrně lehký cíl. Opět jsem napřáhl ruku a stejně jako předtím sem předstíral úder, který skončil cvrknutím do jejího čela. Opět jsem odskočil a udělal mezi námi mezeru.
"Vždy počítej s tím, že tvůj útok nevyjde a ptej se, v jaké pozici budu, kdyby se tak stalo." řekl jsem opět otcova slova, poté jsem se usmál a řekl. "Ale lepší než předtím."
Když se postavila na nohy, opět bylo vidět že čekám. Vypadalo to že bych ji zase vítal k tomu ať zaútočí ona a zkusí něco nového. Ve skutečnosti byl můj plán takový, že jakmile se pohne kupředu, vyrazím i já. Můj plán byla kombinace pravých a levých úderů, vůči ní. Samozřejmě bych nepoužil celou sílu.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yogao
Jonin
Jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 129
Join date : 17. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Komplex tři    Thu May 10, 2018 5:08 pm

Po nejakom čase som sa rozhodol.. že odtiaľto odídem. Dôvod bol jednoduchý. Ich tréning ubiehal dobre aj bez mojej prítomnosti a.. úprimne ma dosť navnadili. Nechcel som však pred nimi prezradiť moje krytie a tak som sa rozhodol trénovať inde, než tu. Nie naozaj.. na čo by som to robil? Momentálne moju prítomnosť nepotrebovali. Vytratil som sa pre to na miesto, kde som mohol pokojne trénovať .. do môjho labáku.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Komplex tři    

Návrat nahoru Goto down
 
Komplex tři
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Kuri no Kuni :: Bochigakure no Sato-
Přejdi na: