Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelář Bochikage

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Kancelář Bochikage   Mon Feb 19, 2018 11:14 pm

First topic message reminder :

Kancelář Raikageho se může zdát strohá a jednoduchá, kdo ví, jestli to tak má být, nebo se Kage ještě nestihl zabydlet, každopádně jako každá jiná kancelář i tato je zabezpečena a hlídaná.
Ordinační hodiny najdete na dveřích.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

Poèet pøíspìvkù : 234

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Tue May 15, 2018 10:03 pm

"Výborně to bychom měli." vytáhnu svitek a začnu do něj cosi psát, poté to podám Yaguře. 
"Vydej na vědomí, že potulný shinobi Maikeru je hledaný za nedodržení mise. Odměna je 10 000 ryo. Máš tam přesný popis tohoto člověka a pošli to do Konohy." pak se otočím na Yogaa. 
"Co tys potřeboval, synku?" sepnu ruce a dívám se na něj. Dnešek byl opravdu hodně náročný den a už jsem se neskutečně těšila, až si půjdu na chvíli zdřímnout. Ještě pár špatných zpráv a mě to položí. Jsem zvědavá, koho si pak budou hledat. Yagura by byla skvělá Bochikage, hmmm. Zamyslím se nad touto možností.
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 64

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed May 16, 2018 10:47 am

Krátce a nejspíš prvně jsem trochu zmateně zamrkala, protože má docela zásadní otázka zůstala nezodpovězena. Nicméně beru to tak, že mám vybrat řešení, které je nejlepší podle mě. K tomu dostanu svitek a další úkol. Na slíbenou dovolenou se už moc těším. A na ty nové, krásné, vysoké boty!
"Samozřejmě, Lady. Prosím, odpočiňte si." převezmu si od ní svitek a lehce se pokloním. Svitek skončí v rukávu mých šatů a já se jen podívám za odcházejícím Jomeiem. Sakra a kde je Bonz? Rozmrzele bych se zamračila, ale to nemám ve zvyku, dávat najevo emoce před zaměstnavatelem je neslučitelné s dobrou pověstí. A proto se jen na odchodu jemně usměju na Yogaa, aby nechal už stařenku na pokoji, protože jsme ji my všichni museli štvát už dost.
Venku jsem zašla do skladu a vyzvedla si komunikační zařízení. Sama to nezvládnu. Vzala jsem si také desky s potiskem hadí kůže, tak fajn, jsem na luxusně vypadající věci! Do nich jsem ještě cestou mezi místnostmi vepsala ostrým písmem pár bodů. Dole jsem zařídila vyvěšení toho hledaného potulného a zaslání dopisu do Konohy, evidentně jsem už nabrala skvělé tempo. U zrcadla jsem se upravila, přála bych si mít čas na dlouhou vanu, pleťovou masku, umytí a vyfoukání vlasů a čisté oblečení. Místo toho zkontroluji to nejhlavnější, rozpustím si vlasy, naposledy na sebe mrknu a běžím rychle ven. Dnes mám spoustu práce.
Před budovou jsem vyvolala své dva klony a s jasnými instrukcemi jsem se poslala do vesnice zařídit, co je potřeba.

~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Yogao
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 140

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed May 16, 2018 7:37 pm

"Jaaa ? Vlastne by sa jedna vecička našla." Trocha som si zívol a len som z rukáva vytiahol jeden zo zvitkov, ku ktorým som mal prístup. 
"Rád by som môj tým zapísal na túto misiu. A nie, neplánujem splniť tú pred tým. Nechcem byť nepríjemný ale.. úprimne. Veci potulných by ste mala nechávať medzi potulnými. Nebudem riešiť ich bordel. Poznám svoju cenu." Ako som jej na stôl dal zvitok, ruky som založil na hrudi. Tak.. uvidíme, či sa s ňou dá nejak dohodnúť. Aj keď u mňa to bolo celkom jednostranné. Neponúkal som jej nič, snáď až na to, že bude splnená misia vo zvitku. Keď sa do neho pozrela, teda ak to spravila. Zistila, pre čo. Bola to misia mimo dedinu. Zamestnávateľ patril k jedným z obchodníkov, ktorý žiadal ochranu svojho tovaru pri prevoze do jednej zo vzdialenejších dedín. Nie shinobi dediny. Kaźdopádne si zaplatil za C rankovú misiu. Často sa síce títo maníci prepískli ale hej, keby dačo, stále som tu bol ja.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed May 16, 2018 9:17 pm

Odpočiňte, si, kéž by Nebulo. Jen, co odešla, tak jsem se podívala na Yogaa a vzala si od něj svitek. ALe jo měl pravdu, jsem už přepracovaná. Přečetla jsem si svitek v duchu a cosi jsem si poznamenala vedle na papír. 
"Dobrá tedy. Prosím s co největší opatrností." utrousila jsem a svitek mu zase vrátila. Alespoň byl aktivní v tomhle směru a ty děcka učí, to co potřebují. 
"Máte povolení k odchodu." pronesu a opřu se o křeslo a vezmu do ruky možná již vychladlý šálek čaje, který mi Yagura připravila.
Návrat nahoru Goto down
Yogao
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 140

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sat May 19, 2018 1:33 pm

Prikývol som. Čo iného dodať. Celkom ma prekvapila, že to zobrala tak dobre. Vyzeralo to tak, že jej ešte infarkt naozaj neprivediem.. aj keď som sa posledných pár dní tak snažil. Yagura odvádzala dobrú prácu. Vedel som, že si ju nemám nechať zobrať tak lukratívnym pracovným miestom, na akom sa teraz nachádzala. Bola jej škoda..
Zložil som jednoduchú pečať a tak ako mnoho iných, aj ja som zmizol. Nie v iskrení, ale.. skôr som sa rozpadol na hmlu. Typické pre snáď každého šermiara, ktorý to zo svojim povolaním myslí naozaj vážne.
/presun
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sat May 19, 2018 4:14 pm

"No a my si půjdeme promluvit s Bochikage." zvednu se, vypnu televizi, Manuela byla v tuhle chvíli to poslední, co mě zajímalo. Pro děti z Yogaova týmu bude lepší, když budou v tuhle chvíli mimo vesnici. Upravila jsem se ještě v zrcadle a pomalu vyrazila z kanceláře. Přeci jenom než sejdu ty schody, tak mě možná i ta smrt dožene a když ne smrt tak artróza určitě.
Návrat nahoru Goto down
Kenshiro
Chuunin
Chuunin

Poèet pøíspìvkù : 32

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun Jun 10, 2018 8:22 pm

Po té dlouhé cestě a několika dní mimo vesnici jsem se opět dostavil až před hlavní budovu. Ty schody byly to poslední co by mi zde chybělo a popravdě jsem toho už měl plné zuby, takže jsem to celkem chytře vyřešil. Jenom jsem se postavil ke zdi, asi několik pater nade mnou bylo okno od kanceláře.
Nahromadil jsem chakru do nohou a klidnou cestičkou po budově, co na mě nejspíš koukalo pár občanů, jsem se dopravil přímo k oknu. Bohužel jsem uvnitř nikoho neviděl. Batoh jsem si položil z vnější strany na parapet a přímo pod sebou si udělal z ledu plácek, na který jsem se posadil, opřel jsem se o okno a pozoroval jsem vesnici, čekajíc na to až se ta stará babizna doplazí do své kanceláře. Otevřel jsem si balíček brambůrků, opřel se o to okno a jednou nohou si pohupoval ve vzduchu.
"Bože, toto bude ještě dlouhý." Podíval jsem se na obsah balíčku od brambůrek. Ještě jeden sáček mi zůstal a proto jsem je jedl až s opatrností pomalu, div jsem u toho neusnul, což by byl problém, protože bych slítl dost pater a kdo ví jestli bych to přežil. Takže jsem se musel mít napozoru! Každopádně jsem byl na sebe pyšný, vyhnout se schodům, udělat si pohodlí a být téměř v kanceláři (za zavřeným oknem, kdy ho stačilo zevnitř jen otevřít), jo, to byla celkem pohodička.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun Jun 10, 2018 10:13 pm

Ano po 150 letech jsem vylezla do své kanceláře, totálně durch,udýchaná s tepem nejmíň 500 a bůh ví co ještě. Na chodbě postával zase nějaký genin, sakra to ti mladí nemají nic na práci či co?
"Hochu co potřebuješ a mluv rychle potřebuju mít jednání." vyzvala jsem ho přitom jsem klíčem otevírala kancelář a vstupovala dovnitř, chlapec mě mohl jistě následovat. U stolku s karafou jsem si nalila skleničku hnědé tekutiny, pro mě whiskey, rychle jsem to do sebe kopla, dřív než by to mohla zmerči Yagura, to bych pak dostala vylágoš a otočila se na chlapce.
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun Jun 10, 2018 10:35 pm

Vešla jsem do budovy. Nějaký postarší dělník na mě hned mával, poznala jsem v něm architekta výtahu pro Lady. S lehkým kývnutím jsem k němu přišla a vyslechla si sáhodlouhou řeč o všech potížích a problémech při výstavbě, znáte to, jen lehce podupávala nožkou a v duchu přemýšlela, jestli ty semišové a nebo radši lesklé? Každopádně když se ta Odyssea blížila ke konci, pokývala jsem hlavou, staříkovi poděkovala a poslala ho do účtárny a vstoupila do proskleného výtahu. Doufám, že Lady ještě nedorazila,.. Zamyšleně jsem z venku sledovala výhled na vesnici a jen si spokojeně kývala hlavou, dobrá práce Yaguro!
Nicméně když výtah s cinknutím dojel až nahoru, uslyšela jsem slova staré dámy a jen se trpce ušklíbla. Aha, tak šla asi pěšky..
Pomalu jsem se rozešla ke kanceláři, zamyšleně klepla na dveře, aby Lady věděla, že jsem tu, ale dovnitř jsem nakonec nevešla, protože nebudu přece rušit, když tam evidentně někoho má. Posadila jsem se na lavičku venku a jen si ležérně přehodila nohu přes nohu, zatímco jsem znuděně pozorovala okolí. No vážně a kvůli tomu jsem přišla o večer s Jo-.. o večeři! Zamračila jsem se a vzdorovitě pohodila vlasy. Tak a dost, stačilo!
Návrat nahoru Goto down
Jomei
Velitel Arashi
Velitel Arashi

Poèet pøíspìvkù : 27

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun Jun 10, 2018 10:39 pm

Kupodivu jsem se opět objevil v kanceláři bez vyzvání, mě se na vyrušení taky nikdo neptal, mohl jsem se dostat dál, třeba k ještě větším ignorantským pohledům ze strany blondýnky.
Ale nijak jsem nepředbíhal, jen jsem se v koutu kanceláře pohodlně opřel o zeď, ne neemařil, jenom čekal, než se vyřídí vše potřebné. Ona mě pak Bochikage vyzve, o tom jsem neměl vůbec pochyb. Stejně tak jako si mě určitě všimla.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun Jun 10, 2018 10:51 pm

"Jomeii, pojď sem." řeknu mile, jakmile ho zmerčím, bylo vidět, že malý hoch se nevyjádřil dost rychle, bohužel tohle jednání mělo přednost. Po chvíli dorazila i Yagura. 
"Mám pro vás hned několik správ, omlouvám se za vyrušení." odmlčím se a podívám se na oba a oba si přeměřuji pohledem. 
"Za prvé, zítra ráno odjíždím s Hokagem do Konohy na přátelskou návštěvu. Jomei, chci abys zajistil vesnici. Zůstaneš zde jako můj zástupce. Než se vrátím vypracuješ mi návrh na zrušení spolupráce s potulnými. Ráda si ho pak od tebe vyslechnu. Sebou chci dva tvoje nejlepší lidi." řeknu přísně a přitom podepisuju dokumentaci, která potvrdí, že Jomei je oprávněn jednat mým jménem jako můj zástupce v době mé nepřítomnosti. Poté se otočím na Yaguru. 
"Ty pojedeš se mnou má drahá, Hokage souhlasil s tím, že si v Konoze můžeš udělat týdenní dovolenou." mrknu na ní. Alespoň se podívá pryč z vesnice. 
"Nějaké námitky?" podívám se na oba.
Návrat nahoru Goto down
Kenshiro
Chuunin
Chuunin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun Jun 10, 2018 11:06 pm

Jenom jsem nadzvedl obočí když už konečně někdo vešel do kanceláře. Konečně. Očividně mě docela ignorovala, konec konců byl jsem za oknem zvenku a ta babizna si asi nevšimla. Takže jsem během chvíle jenom mírně nadzvedl okno, které jsem vytáhl nahoru a sedl si na parapet.
"Dobrý den, hlásím svůj návrat." Odkašlala jsem si a následně jsem se podíval na ty dva a potom si vyslechl informaci o Konoze? To znělo jako pořádná otrava. Takže jsem jen dál seděl a čekal, jestli se mi ta babička bude věnovat.
Popravdě jsem čekal na to až s ní budu moct mluvit v soukromí, chtěl jsem si vyžádat více času pro sebe právě u toho jezera. Napadli mě super věci, ale musel jsem mít svitky s technikama!

Naposledy upravil Kenshiro dne Mon Jun 11, 2018 1:19 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun Jun 10, 2018 11:14 pm

Jak se zdálo, frontu čekat nebudu. No alespoň něco při tom večeru pozitivní. Vešla jsem do kanceláře a lehce se uklonila, nijak jsem na sobě nedala znát jakoukoliv emoci a jen si vyslechla, co má Lady na srdci. A že mě tato informace docela překvapila. Takže Lady bude cestovat s Hokagem? Nezeptala jsem se, jestli cestu zvládne, zase takový doktor nejsem. To musí vědět sama nejlépe, že? Když svým zástupcem jmenovala Jomeie, jen jsem pozvedla pravé obočí, a podívejme.. to jsem sice čekala, přece jen velitel Arashi, kdo je tady asi tak více vhodný kandidát? Leč to pokračování věty, no byla jsem jak v Jiříkově vidění. Bochi už nebude spolupracovat s potulnými? To jsou mi novinky. Zamyšleně jsem pokývala hlavou, možná si Lady naše slova vzala k srdci. Nebo má nějaký jiný plán? Kdo ví, co řešila s Hokagem. Nicméně asi bychom měli být oba rádi, že to takhle dopadlo a byla jsem jen ráda, že se o vesnici bude starat někdo, jehož názory evidentně sdílím.
No nicméně z představ, kterak si tady sedí s rebelským úsměvem v křesle a provokativně mě posílá pro kafe, z čehož mi upřímně zacukalo pravé obočí, mě vyrušila Lady. Pohlédla jsem na ni dost překvapeně. Dovolená v Konoze? Neříkám, že si stěžuju, ale bylo to přece jen poněkud náhlé. A nečekané. Ale jistým způsobem rozhodně lákavé.
"Mám něco zařídit před odjezdem?" Žádné jásání, úsměvy, nadšení, námitky ani nespokojenost. Jsem profesionál. Jak se zdálo, polemizovat jsem nehodlala a jako správná asistentka jsem měla leda tak organizační otázky. Krátce jsem se podívala na Jomeie. Ale pohledem nakonec uhnula. Místo toho jsem pohlédla na toho kluka a opět nabrala svou ztracenou ledovou rovnováhu.
"Chodí se dveřmi, nauč se slušnému chování." oznámila jsem s pohledem upřeným přímo na něj. Jomei se mi za chvíli začne podle mě smát, jak to říkám každému druhému v téhle vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Jomei
Velitel Arashi
Velitel Arashi

Poèet pøíspìvkù : 27

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun Jun 10, 2018 11:33 pm

To, co z Bochikage vypadlo, mě zarazilo. Protože přesně její nabídka byla to, co jsem dělat nechtěl. Právě proto jsem se schovával za maskou, dával za vzor svým jednotkám blaho vesnice a pak si budu sedět v křesle?
Situace ohledně potulných a bum, další rozkaz. Měl jsem sto chutí naší milé Lady ohlásit, že tu spolupráci by měla ukončit hlavně ona, hlavně se svým klanem, já tu nejsem od toho, abych vypracovával nějaké plány. Na to mám svých povinností až až. Já s potulnými nijak nekomunikoval. Naštěstí nebyl za maskou vidět můj výraz, nešlo tady o to, že bych byl nevychovaný floutek bez špetky pokory, já jsem náhodou Bochikage ctil, jen nesdílel její názory, toť bylo celé.

Na její nabízený papír mi lehce zacukalo obočí, to tady jako teď budu řešit, který Genin půjde hledat ztraceného psa a komu soused ukradnul kozu? Ale no tak.. Bohužel, nechtěl jsem dělat žádné nepříjemnosti, i spolknul poznámky o výletu do Konohy, protože nechápu, proč by v těchto časech měla opouštět vesnici, nikdo nám totiž garanci nezaručil, a pokud vím, tak Konoha neuzavřela nic kloudného s Kotei, tak nevím, jak se jí tohle kamarádíčkování bude zdát, ale dost o mých názorech, ne?

Ten papír jsem se sebezapřením podepsal, ale ať ode mě nečeká, že budu v kanceláři tupě zírat do stěny. A co se týče mých nejlepších jednotek? Ty jsem jako ochranku poslal s ní, ovšem, s jasným důrazem na to, aby dle jejich přání byla zachována jejich skrytá identita.

Potom jsem se podíval na Yaguru, a vážně jsem byl nevrlý. Nezmínila se, že by měla ráda Konohu natolik, aby tam šla na dovolenou. Pokud chce na dovolenou, měl bych na to jiné využití a lepší než nějaká Konoha. Ts!

Nakonec jsem si ale odložil masku, aby se mi lépe mluvilo a neodpustil si poznámku.
"A Konoha Vám, mým jednotkám a slečně sekretářce poskytla plné ubytování čistě z přátelských formalit?" Jen jsem se informoval, jelikož přítomnost Konožana ve vesnici mi byla velice jasně známá, když jsem ho nechal hlídat. Dále jsem si svou nelibost vůči své nové pozici nechal pro sebe. A zadíval se na Yaguru, ten chladný výraz mi bude chybět. A při jejím vynadání chudákovi klukovi, jsem se neubránil úsměvu.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon Jun 11, 2018 9:23 am

"Žádné jiné poznámky nemáte? Hergot, mladší generace, narozdíl od vás my jsme své emoce projevovali pořád." postavila jsem se. Trochu mě pobouřilo, že ani jeden nevykazoval známky nadšení, smutku, naštvanosti či další věci. Podívám se na Yaguru. 
"Zařiď vše potřebné, sbal se na týden, já se sbalím na pár dní. Zajisti, aby všechny dokumentace a tak, počkalo do mého návratu, ať se s tím nemusí plácat Jomei." poté se podívám na jeho maličkost. 
"Co se týče tebe. Ano je to z čistě přátelských formalit. Pan Nara ve vesnici ještě zůstane na delší dovolenou a jelikož Yagura chtěla též dovolenou, má plný servis zařízený v Konoze, kam se jistě ještě nepodívala. Je to tam moc krásné, drahá." mrknu na ní a balím věci ze stolu. 
"Jomeii, kdyby se tu dělo něco... řekněme horšího, okamžitě jednej a dej mi vědět." doufejme, že se nic nestane, naposledy co jsem opustila vesnici jsem se vracela do trosek. Věděla jsem, že Jomei vesnici ochrání stůj co stůj. Vesnice je v dobrých rukou. Pak se podívám na toho malýho kluka.
"Sakra kdo tě vychovával, že neumíš chodit dveřmi? Chodím snad já k tobě domů oknem?"
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon Jun 11, 2018 11:05 am

Místo nějakého žádaného projevu jsem dál stála s tím svým klasickým pokerfacem a mlčela. Možná jsme skutečně jiná generace, ale skákat kolem nadšením, ne díky, nejsem genin. Byla jsem realista, co viděl obvykle ty dobré, ale zároveň ty špatné stránky. A stačil jediný pohled na blonďáka, abych věděla, že myslíme na to samé. I já trochu pochybovala, jestli je vhodné v tuto situaci opouštět vesnici, leč jsem samozřejmě věděla, že i tahle zdánlivě obyčejná návštěva má politický podtext. Předpokládala jsem, že po tom co Koteikage předvedla, budou Bochi a Konoha chtít spojenectví. I když stále mi to přišlo přece jen dost brzo, vážně, nikoho nenapadlo, že by Kotei obrátila svůj pohled sem?
Znovu jsem se zadívala na Jomeie. Možná to byl floutek, co si bez dovolení chodil ke mě do bytu na návštěvu, ale jeho názory a postoje mě už přesvědčili, že bude všechno v pořádku. Znala jsem se, já si stejně tu dovolenou neužiju tak, jak bych chtěla a budu myslet, jestli mi tady z toho pan velitel neudělá kůlničku na dříví, ale nebála jsem se. Ačkoliv jeho ironická poznámka na mé tváři vyvolala úšklebek. Možná byl vážně nevychovaný vejtaha, ale alespoň si uměl otevřít pusu, když to bylo nutné. To na něm bylo obdivuhodné.
"Zařídím, Lady." odvětila jsem a vyšla z kanceláře ven. Docela mě zklamalo, že Shigure zůstane tady. Ne proto, že Jomei z toho bude jistě naprosto unešen, pusinka naše, ale protože jsem se s ním ještě chtěla vidět a mohl mi to ukázat v Konoze. No nevadí, jindy. Šla jsem zařídit vše potřebné, srovnat dokumenty, roztřídit to nutné a hoří to a pak hromádku o neposečeném trávníku a podobných hloupostech. Pak jsem vyndala na stůl nádobí, svůj hrneček s nápisem Nejlepší sekretářka od senpaie a kafe a k němu krátký popisek na papírek, aby se tady pan velitel neztratil. Jsem fakt měkká. Ačkoliv jsem doufala, že se ještě uvidíme. Konec konců, on přece už věděl, kde bydlím. S úšklebkem jsem se vydala domů.
~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Kenshiro
Chuunin
Chuunin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon Jun 11, 2018 11:01 pm

Základy slušného chování? Ty já přeci mám. Trošku jsem nepochopil že mě na to upozornila jak ta mladá slečna tak i tato babizna. Jenom jsem si povzdechl a mírně jsem se uklonil.
"Odpusťte, Lady Bochikage. Avšak schody se mi zdají býti namáhavější, chtěl jsem si ušetřit práci a zvolil jsem za tuto jednodušší alternativu chůzi po rovné ploše, což byla samotná budova." Já a nevychovaný, toto byla snad největší urážka kterou mi někdo řekl a dokonce od dvou lidí. Jenom jsem si povzdechl. Nebylo divu, můj věk a moje generace toto dělali očividně pravidelně, mě opravdu šlo pouze o to si zjednodušit život, i když jsem silně pochyboval že toto by něco jako ženská rasa nepochopila. Ne, ty dělali spíše pravý opak, všechno co dělají bylo nesnesitelně komplikované. Na malou chvíli jsem podvědomě uronil slzu za to že skutečně nejsem gay. Zřejmě by mě tato orientace v budoucnosti zbavila poměrně hodně komplikací které nastanou. Avšak jsem si nemohl pomoc, ženy byli až příliš půvabné. Tedy, o některých v této místnosti už se to říci nedá. Cítil jsem v okolí smrad smrti a byl jsem si jistý že netáhne ani z jedné osoby které bylo pod třicet. Ve skutečnosti jsem o tu rozlámanou stařenku měl starosti. Tento názor jsem si však nechával v sobě, zřejmě bych to naplno neřekl, musel by mě možná někdo naštvat, ale právě vychování mi v tom zabraňovalo.
"Před tím než se vydáte na tu ukrutně dlouhou a zřejmě velice nudnou cestu. Chtěl bych Vás Lady poprosit o techniku Makyō Hyōshō. Je to A-ranková technika, zřejmě na ní budu potřebovat více času, takže bych to skloubil i s dalším požadavkem." Poškrabal jsem se ve vlasech a utáhl jsem si pásek který mi držel můj meč na zádech. "Chtěl bych znovu na nějakou dobu opustit vesnici, pokud by to bylo možné."
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Tue Jun 12, 2018 8:34 pm

Podívala jsem se na toho hocha. Jo kdyby bylo po mém a mé zdraví mi to dovolilo také bych klidně běhala po střechách. 
"To je celkem těžká technika, chlapče." pronesu a změřím si ho pohledem. 
"V této chvíli, kdy já odcházím pryč je třeba, aby někdo vesnici chránil a mladší generace je pro to nejvhodnější. Prozatím tě z vesnice nepustím, dokud se nevrátím, teprve potom si přijdeš pro povolenku. Teď bude tvým úkolem chránit vesnici v době mé nepřítomnosti. Tady Jomei bude můj zástupce." vstanu a projdu k obrazu mé maličkosti. Odkloním ho a v trezoru zadám kód a z něj pak vyjmu onu techniku. Tu pak hodim chlapci. 
"Poslouchat budeš jeho. Teď jdi a trénuj." pronesla jsem, sbalila si to nejnutnější a odešla k bráně, s tím že vyrážíme na cestu. 

přesun
Návrat nahoru Goto down
Kenshiro
Chuunin
Chuunin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed Jun 13, 2018 2:49 pm

Sledoval jsem starou dámu jak se do hrabala ke svému obrazu který sloužil jako trezor a následně po mě hodila onu techniku o kterou jsem požadoval. Obratně jsem jí chytil do jedné ruky a musel jsem s mírně pousmát. Vždy jsem se jí chtěl naučit.
Nepatrně jsem se poklonil na znak vděku a již příjemnějším výrazem v obličeji. Nazval bych ho jako spokojený. "Arigato gozaimasu." Už jsem jenom poslouchal její instrukce a letmo jsem se podíval na toho muže co tu byl. Znal jsem ho jenom od poslechu, ale já nebyl moc typ shinobiho a dokonce ani člověka který pracuje nebo se nějak více a výrazně začleňuje do společnosti a s někým spolupracuje. Byl jsem spíše vlk samotář, proto jsem nic nenamítal, protože si každý budeme hledět svého. "Hai. Šťastnou cestu, Lady Bochikage." Opět jsem se mírně poklonil když procházela kolem mě a na konec odešla pryč. V ruce jsem pevně sevřel svitek s technikou a hluboce se nadechl. Yosh...
Pohled jsem následně stočil zpět na toho muže. Jeho postoj, uhlazené vlasy a kdo ví co ještě napovídali jenom tomu že to je místní frajírek na vyšším postu, který se pyšní pouze svým egem a tělem. Neměl jsem o toho týpka nejmenší zájem, nebavil jsem se s lidmi a už rozhodně ne s někým kdo na mě působil jako namyšlenej egoista.
Takže jsem si svitek zahákl o svůj pásek na kterém mi držel meč a pokývl mu hlavou na znak odchodu. "Sbohem." Tentokrát jsem už dveřmi vyšel a šel prostě pryč, musel jsem zjistit jak se naučit tuto techniku, což mi nějaký ten čas zabere. Už jsem blízko...

Přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Bochikage
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Kuri no Kuni :: Bochigakure no Sato-
Přejdi na: