Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelář Bochikage

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
H.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 195

PříspěvekPředmět: Kancelář Bochikage   Mon Feb 19, 2018 11:14 pm

First topic message reminder :

Kancelář Raikageho se může zdát strohá a jednoduchá, kdo ví, jestli to tak má být, nebo se Kage ještě nestihl zabydlet, každopádně jako každá jiná kancelář i tato je zabezpečena a hlídaná.
Ordinační hodiny najdete na dveřích.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Celsia Kana
Bochikage

Poèet pøíspìvkù : 197

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Tue May 15, 2018 10:03 pm

"Výborně to bychom měli." vytáhnu svitek a začnu do něj cosi psát, poté to podám Yaguře. 
"Vydej na vědomí, že potulný shinobi Maikeru je hledaný za nedodržení mise. Odměna je 10 000 ryo. Máš tam přesný popis tohoto člověka a pošli to do Konohy." pak se otočím na Yogaa. 
"Co tys potřeboval, synku?" sepnu ruce a dívám se na něj. Dnešek byl opravdu hodně náročný den a už jsem se neskutečně těšila, až si půjdu na chvíli zdřímnout. Ještě pár špatných zpráv a mě to položí. Jsem zvědavá, koho si pak budou hledat. Yagura by byla skvělá Bochikage, hmmm. Zamyslím se nad touto možností.
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 30

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed May 16, 2018 10:47 am

Krátce a nejspíš prvně jsem trochu zmateně zamrkala, protože má docela zásadní otázka zůstala nezodpovězena. Nicméně beru to tak, že mám vybrat řešení, které je nejlepší podle mě. K tomu dostanu svitek a další úkol. Na slíbenou dovolenou se už moc těším. A na ty nové, krásné, vysoké boty!
"Samozřejmě, Lady. Prosím, odpočiňte si." převezmu si od ní svitek a lehce se pokloním. Svitek skončí v rukávu mých šatů a já se jen podívám za odcházejícím Jomeiem. Sakra a kde je Bonz? Rozmrzele bych se zamračila, ale to nemám ve zvyku, dávat najevo emoce před zaměstnavatelem je neslučitelné s dobrou pověstí. A proto se jen na odchodu jemně usměju na Yogaa, aby nechal už stařenku na pokoji, protože jsme ji my všichni museli štvát už dost.
Venku jsem zašla do skladu a vyzvedla si komunikační zařízení. Sama to nezvládnu. Vzala jsem si také desky s potiskem hadí kůže, tak fajn, jsem na luxusně vypadající věci! Do nich jsem ještě cestou mezi místnostmi vepsala ostrým písmem pár bodů. Dole jsem zařídila vyvěšení toho hledaného potulného a zaslání dopisu do Konohy, evidentně jsem už nabrala skvělé tempo. U zrcadla jsem se upravila, přála bych si mít čas na dlouhou vanu, pleťovou masku, umytí a vyfoukání vlasů a čisté oblečení. Místo toho zkontroluji to nejhlavnější, rozpustím si vlasy, naposledy na sebe mrknu a běžím rychle ven. Dnes mám spoustu práce.
Před budovou jsem vyvolala své dva klony a s jasnými instrukcemi jsem se poslala do vesnice zařídit, co je potřeba.

~Přesun~
Návrat nahoru Goto down
Yogao
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 129

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed May 16, 2018 7:37 pm

"Jaaa ? Vlastne by sa jedna vecička našla." Trocha som si zívol a len som z rukáva vytiahol jeden zo zvitkov, ku ktorým som mal prístup. 
"Rád by som môj tým zapísal na túto misiu. A nie, neplánujem splniť tú pred tým. Nechcem byť nepríjemný ale.. úprimne. Veci potulných by ste mala nechávať medzi potulnými. Nebudem riešiť ich bordel. Poznám svoju cenu." Ako som jej na stôl dal zvitok, ruky som založil na hrudi. Tak.. uvidíme, či sa s ňou dá nejak dohodnúť. Aj keď u mňa to bolo celkom jednostranné. Neponúkal som jej nič, snáď až na to, že bude splnená misia vo zvitku. Keď sa do neho pozrela, teda ak to spravila. Zistila, pre čo. Bola to misia mimo dedinu. Zamestnávateľ patril k jedným z obchodníkov, ktorý žiadal ochranu svojho tovaru pri prevoze do jednej zo vzdialenejších dedín. Nie shinobi dediny. Kaźdopádne si zaplatil za C rankovú misiu. Často sa síce títo maníci prepískli ale hej, keby dačo, stále som tu bol ja.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed May 16, 2018 9:17 pm

Odpočiňte, si, kéž by Nebulo. Jen, co odešla, tak jsem se podívala na Yogaa a vzala si od něj svitek. ALe jo měl pravdu, jsem už přepracovaná. Přečetla jsem si svitek v duchu a cosi jsem si poznamenala vedle na papír. 
"Dobrá tedy. Prosím s co největší opatrností." utrousila jsem a svitek mu zase vrátila. Alespoň byl aktivní v tomhle směru a ty děcka učí, to co potřebují. 
"Máte povolení k odchodu." pronesu a opřu se o křeslo a vezmu do ruky možná již vychladlý šálek čaje, který mi Yagura připravila.
Návrat nahoru Goto down
Yogao
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 129

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sat May 19, 2018 1:33 pm

Prikývol som. Čo iného dodať. Celkom ma prekvapila, že to zobrala tak dobre. Vyzeralo to tak, že jej ešte infarkt naozaj neprivediem.. aj keď som sa posledných pár dní tak snažil. Yagura odvádzala dobrú prácu. Vedel som, že si ju nemám nechať zobrať tak lukratívnym pracovným miestom, na akom sa teraz nachádzala. Bola jej škoda..
Zložil som jednoduchú pečať a tak ako mnoho iných, aj ja som zmizol. Nie v iskrení, ale.. skôr som sa rozpadol na hmlu. Typické pre snáď každého šermiara, ktorý to zo svojim povolaním myslí naozaj vážne.
/presun
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sat May 19, 2018 4:14 pm

"No a my si půjdeme promluvit s Bochikage." zvednu se, vypnu televizi, Manuela byla v tuhle chvíli to poslední, co mě zajímalo. Pro děti z Yogaova týmu bude lepší, když budou v tuhle chvíli mimo vesnici. Upravila jsem se ještě v zrcadle a pomalu vyrazila z kanceláře. Přeci jenom než sejdu ty schody, tak mě možná i ta smrt dožene a když ne smrt tak artróza určitě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Bochikage
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Kuri no Kuni :: Bochigakure no Sato-
Přejdi na: