Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelář Bochikage

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Kancelář Bochikage   Mon Feb 19, 2018 11:14 pm

First topic message reminder :

Kancelář Raikageho se může zdát strohá a jednoduchá, kdo ví, jestli to tak má být, nebo se Kage ještě nestihl zabydlet, každopádně jako každá jiná kancelář i tato je zabezpečena a hlídaná.
Ordinační hodiny najdete na dveřích.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank
Potulný A-rank

Poèet pøíspìvkù : 34

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun May 06, 2018 1:31 am

Důvodem proč jsem přišel nebyl zrovna ten, že se nějak známá tím že přijímá potulné shinobi, ale ten že pohrdám Konohou a Koteigakure byla příliš daleko. Nepopíratelnou pravdou bylo to, že vzhledem k mému chování, vystupování a minulosti jsem měl mnohem ale opravdu mnohem blíže ke Koteikage, než k neutrální Bochikage.
Dost možná bychom si rozuměli více a dostal bych trochu akčnější a zároveň lépe placenou zakázku k vzhledem k tomu co mi dávala jako zálohu. Přesto že se jednalo o záskok poštovní sovy, byla záloha poměrně malá. Věřím že to rozhodně není polovina celkově odměny, protože za takové peníze nepracují ani žebráci z přístavu. Rozhodl jsem to ale přejít a nezmiňovat se o penězích před tím než dokončím práci.
„Upřímně to že Bokigakure přímá větší množství potulných shinobi jsem nevěděl, na druhou stranu o klanu Kana jsem slyšel mnoho.“. Jednalo se o nevinnou lež. Kdybych jí před chvilkou nepřečetl myšlenky, tak ani nevím že takový klan existuje. Tohle ale bylo v současné době nepodstatné.
„Zachovat neutralitu, žádný rozruch, předat přímo Hokagemu, počkat na odpověď, vrátit se.“ Víc jsem vědět ani nechtěl, jak jsem již totiž zmínil, vztahy těchto vesnic mi byli naprosto ukradené. Dále jsem neměl žádných připomínek, vůči jejímu projevu o bezproblémovém zabití mé osoby. Pouze by zdržovali můj odchod z místnosti.
Vezmu si dopis a povolení, schovám si ho do pláště a otočím se zády k Bochikage. Rychlejším krokem vyrazím z kanceláře. Těsně než za sebou zavřu dveře tak pronesu poslední větu této konverzace. „Budu tu dřív, než se nadějete“. Po zabouchnutí dveří mi instantně zmizí jakékoliv přátelské chování, které jsem musel tak obtížně předstírat.

//přesun
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 64

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon May 07, 2018 10:23 am

Shody jsem brala po dvou, to zase tak obvyklé nebylo, jindy jsem byla za dámu, co se ladně nese a uvolněně u toho pohazuje vlasy, teď jsem doslova proběhla kolem kanceláří a s pohledem upřeným na hodinky zabočila do kuchyňky. Zatracenej Arashi! Za sedm minut tři! Kvůli němu přijdu pozdě! Co si o sobě vůbec myslí?! Rozmrzele jsem jídlo naservírovala na talíř, puntičkářsky poskládala potraviny na talíř s ženskou estetikou, přidala sklenici vody, polední kalíšek s léky a s tácem v jedné ruce se vydala do kanceláře. Zaklepat volnou rukou, počkat na vyzvání Lady a vstoupit dovnitř s elegancí a grácií, jako bych obědy roznášela každý volný víkend.
"Lady, nesu Vám oběd. Manuela začíná za tři minuty." oznámila jsem jednoduše, avšak zcela vážně, jako by se jednalo o hlášení výsledku Srankové mise. Co na to říct, někdo chodí bojovat, někdo dělá sekretářku, práce jako práce, ačkoliv ta moje je rozhodně příjemnější. Stůl byl plný, Lady měla zjevně práci. Nejspíš to mělo souvislost s Konohou. Moc jsem o tom nevěděla, ale i kdyby ano, své názory jsem si vždy nechávala pro sebe. Proto jsem postavila jsem tác na konferenční stolek u pohodlných křesílek v rohu a zvedla ovladač. "Čekárna je prázdná, měla byste si odpočinout."
Samozřejmě jsem dávala návrhy. Řekne ne, sbalím to a odejdu. Až na ty léky, na těch budu trvat. A Manuela se nahrává, takže měla-li by jinou práci, úkol bych splnila. Stála jsem před stolem a čekala na její rozhodnutí. Kdo ví, co má vůbec za práci. S tím se samozřejmě pojila poslední věc, kterou jsem vypustila z pusy, než jsem se definitivně odmlčela a jen stála a byla hezká: "Mohu Vám s něčím pomoct?"
Hlášení o senpaiově druhém odmítnutí jsem si nechávala na odpolední čaj.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

Poèet pøíspìvkù : 234

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon May 07, 2018 12:18 pm

Ještě jsem se ani pořádně neoddechla a už tu zase byla Yagura. Koukla jsem se na hodinky a ještě přesně. Je neuvěřitelná. Mlčky jsem se postavila a šla si sednout k televizi. Manuela byla moje chvilka poezie. Vezmu si od ní kalíšek s léky a kopnu to do sebe. je to tak nechutný. Poté si od ní vezmu oběd a pokynu jí, aby si sedla na gaučík vedle mě a dívala se také. 
"Nepotřebuji odpočívat děvče jsem mladá a krásná v plné síle." pronesla jsem unaveně a už se zažrala do Manuely. 
"Děkuji za oběd to je pozorné od tebe, ale příplatky nečekej, na to nemáme." řeknu zcela jasně. I když vzpomínám kdy mi naposledy někdo přinesl oběd. Tamta na mě z vysoka kadila. Jsem ráda, že mi rada dala novou asistentku
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon May 07, 2018 2:15 pm

"Bez pochyby." odpověděla jsem zcela vážně a šla se posadit vedle Lady. Kultivovaně jsem složila ruce do klína, seděla rovně jako pravítko. Ne, že by Manuela byla můj šálek kávy, mimoděk jsem si vzpomněla na Jomeie a dokument o zvířatech. Chtělo se mi kdo ví proč začít smát.
"Přehled o finanční situaci už mám." odpověděla jsem jednoduše. Možná jsem tu byla jen chvilku, ale měla jsem ráda věci pod kontrolou. Tahle práce mě finančně rozhodně nevytrhla, na druhou stranu jsem pracovala v bezpečném prostředí, relativně, nebyla ohrožena na životě a nikdo po mě nechtěl těžkou fyzickou praci. Možná to znělo líně, ale ne každý chce být v první linii hrdina vesnice. Někdo musí být sekretářka, která roztřídí všechny ty hrdinské mise a zařídí, že si mají tady v budově čím utřít zadek.
Realita.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon May 07, 2018 2:20 pm

Bavila mě ne že ne at o celkem dost. Ušklíbla jsem se a dál se dívala na Manuelu. V půlce seriálu jsem jen tak mimoděk pronesla při reklamě. 
"Chystá se u nás mírové jednání mezi Konohou a Koteigakure. Vezmi si na starost veškerou organizaci. Místo setkání bude připraveno a zajištěno tak, aby zde nebyl nějaký nápadný útok či bitka. Budem hostit jak Hokageho tak Koteikage. Zařiď ubytování a stravu pro ně i jejich doprovody. Tohle už za finanční příplatek bude, když se ti to povede, tak i odměna v podobě pěkné dovolené." řekla jsem a upila si čaj. Stále jsem čekala, kdy se jakože hodlá dostavit velitel Arashi, potřebuju se dostat za zástupce klanu Kana. 
"Veškerá příprava bude zcela na tobě. Předveď se. Samozřejmě vše co nejlevněji zase nemáme peníze nazbyt" 
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon May 07, 2018 6:08 pm

O reklamě jsem si trochu oddechla. Už jsem se trochu ztrácela v tom, koho si chce Choré Armando vlastně brát a čí že je vlastně to dítě a jak to, že Manuela už není slepá. Počkat, to je zase Esmeralda! Nicméně fanynka telenovel ze mě asi nebude, to radši ty zvířata!
Přece jen ale dokázala Lady odvést mou pozornost úplně jinam. Překvapeně jsem na ni prohlédla. Mírové jednání Konohya a Kotei? Souvisí to nějak s uživatelem krystalu a útokem na vesnici? Horečnatě jsem přemýšlela, ačkoliv jsem neměla moc informací. Nechápala jsem, proč se zapojuje Bochi. Útok jsme nevedli my a ani tam nemáme své lidi. Nebo ne? Bylo dětinské usuzovat bez důležitých informací, to jsem věděla. A konec konců jsem jen sekretářka. I když mi tohle rozhodnutí po chuti moc nebylo.
Rychle jsem ale začala přemýšlet nad tím,  co je třeba udělat. V hlavě už jsem skládala jednotlivé dílky k sobě,  prioritně je přesouvala a lehce se mračila. Tři kage v jedné vesnici. Rozmrzele jsem ohrnula ret, bezpečnost může zajistit pouze někdo z arashi. A já znám bohužel jen jednoho..
"Postarám se o to." Odpověděla jsem klidně, ačkoliv nemůžu říct, že by mě to nechávalo klidnou. Tak velký úkol jsem ještě neřešila. Ale tu dovolenou chci! A tak ty nové, velmi drahé boty! K sakra Yaguro, to zvladneš!
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Tue May 08, 2018 11:35 am

"Tak výtečně." pochválila jsem ji a dál se dívala. 
"A jak se ti líbí Manuela. Dobrá ne? Chudinka to také nemá jednoduché." složila jsem si ruce v klíně a palci dělala mlýnek. Jo to byla pohodička. Musím si to užít, než přijde ta všechna velká voda v podobě dvou mladých arogantních kage, kteří roupama nevědí co dělat.
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed May 09, 2018 11:33 am

Lady se zdála klidná, asi mi věřila? Kdo ví, co se jí honilo hlavou. Mě teda spousta věcí. Hlavně to zabezpečení. Dva cizí kage, ochranka. Uprostřed naší vesnice. Nádherná příležitost prohlédnout si náš obranný systém. Nechápala jsem, proč není jednání někde mimo vesnici. Budu muset požádat toho blonďatého vejtahu, aby mi poradil. Nebo mě rovnou odvedl za nějakou vyšší šarži, na tohle jsem si sama netroufala. Ten zbytek mě neděsil, už jsem měla jasnou představu, ve kterém hotelu je ubytuji, jaké jídlo se bude podávat i kde proběhne jednání. Nebylo by poprvé, co organizuji nějaký sraz a zapsat si tohle do životopisu nebude k zahození. Taky okouknout módu jiných zemí, slyšela jsem, že Koteikage je žena. A Hokage je prý velmi charismatický muž. Uvidíme.
Jak se zdálo, televizi jsem moc nesledovala, ale jako sekretářka jsem měla tu úžasnou schopnost registrovat více věcí najednou, takže jsem v tom šumu kolem mě zůstávala v obraze. No, v rámci možností. Vidět víc než poslední díl série by mě asi uvedlo do problematiky telenovel víc, nicméně na druhou stranu se mi zdálo, že na shrnutí obsahu byl tenhle jeden díl tak akorát. Otočila jsem se k Lady.
„Je velmi.. komplikovaná.“ Našla jsem to vhodné slovo, urážet jsem ji rozhodně nechtěla, na druhou stranu nehodlám sršet nadšením z toho, že si Manuela v díle číslo 3338 konečně Armanda vezme. I když to bylo celkem dojemné. Nicméně mě na svatby neužije, takže prozatím se mnou asi hluboká konverzace nebude.
Návrat nahoru Goto down
Jomei
Velitel Arashi
Velitel Arashi

Poèet pøíspìvkù : 27

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed May 09, 2018 3:04 pm

Aniž bych se nějak obtěžoval s klepáním či čekáním, objevil jsem se hned v kanceláři. Tentokrát opět plně ustrojen, jen s maskou vedle obličeje, přišel jsem si přes ní jako robot, proto jsem ji odložil. Rozhořčen jsem byl velmi, ale v mé tváři se neodráželo nic, zmizela veškerá ta provokace a jiskra, se kterou jsem se dřív snažil okouzlit slečnu sekretářku, teď tam byl jen chladný a nečitelný výraz. Přimhouřil jsem oči, něco se dělo a já, zrovna já, o tom neměl ani ponětí. Ale své myšlenky jsem si nechal pro sebe, třeba se mi dostane uspokojujícího se vysvětlení.
Yaguře jsem věnoval jen jeden pohled, pardon, neklepal jsem, příště se fakt polepším!
Ale veškerou pozornost jsem nyní upíral na Bochikage.
"Lady Bochikage, bylo mi sděleno.." Odmlčel jsem se. "Od Genina, na mém Velitelství, že si žádáte mou přítomnost" Ne, nemluvil jsem nijak útočně, nebo snad dával na odiv své postavení, jen mě ten fakt dost štval.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed May 09, 2018 9:33 pm

Už už jsem chtěla Yaguře říct, jak to je komplikované a to je neviděla Cassandru, ale objevil se Jomei. No konečně. Dal si hoch na čas. 
"Ani potřebuju tě, musíme si domluvit nějaké znamení, když tě budu akutně potřebovat jako zrovna teď." vstanu. 
"Mám pro tebe nemilé zprávy. Bochi se stane mírovou zónou pro jednání mezi Konohou a Koteigakure. Potom co se stalo v Konohze, jak si mi řekl, mi přišla zpráva od Koteikage. Skutečně do toho byl zaplaten můj člověk, ale to je vedlejší. Yagura má na starosti celkovou organizaci této akce. Ty máš na starosti bezpečnost celé vesnice. Jak je zvykem, moje květiny na krystalickou bariéru jsou funkční a připravené kdykoli zajistit celou vesnici, ale ty zajistíš bezpečí moje a Yagury při tom mírovém jednání. Chci, abyste vy oba byli po mém boku. Vydej rozkazy a hlídejte bránu, budou sem najíždět obě vesnice. Oba dva kage budou v naprostém bezpečí a pokud se bude schylovat k bitce, máte povoleno zasáhnout, ale jen takovým způsobem, aby si navzájem nezabili. Máme funkční vězení?" vyrchlým zcela vážně vážnost celé situace. Nebyla jsem nadšená z toho na co jsem kývla, ale zvědavost byla větší a aspoň se ve vesnici něco děje.
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed May 09, 2018 10:13 pm

Snad bych se na tu slaďárnu fakt začala soustředit, ale než jsem se vůbec stačila pohroužit do děje, uslyšela jsem ten hlas. Zdál se mi povědomý, ale byl přece v něčem jiný. Vážný, věcný. Zvedla jsem hlavu a střetla se s jeho pohledem. Nespokojeně jsem nakrčila obočí, zase neumíš přijít dveřmi jako kdokoliv jiný? Už jsem měla na jazyku pár ostrých poznámek, když promluvil. A mě to konečně došlo.
Překvapeně jsem zamrkala, když jsem si dala dvě a dvě dohromady. Mé velitelství? Podívala jsem se na něj znovu, zkoumavě a zaujatě. V uniformně vypadal jinak. Nebylo to samozřejmě jen tou uniformou, najednou z něj vycházela úplně jiná aura. Marně jsem hledala náznak provokace v jeho hlase, žádná ironie ani sarkasmus, ta jiskra v jeho očích. Ten jeho chladný tón k němu ani nešel a přece. Zůstala jsem na něj zaraženě koukat. Proč mi najednou přišel starší. Vyspělejší. Ten jeho pohled. Zavrtěla jsem hlavou, abych přestala vypadat jako jeho náctiletá fanynka, ale uznávám. Dostal mě.
Mlčky jsem pohlédla na Bochikage, která rozdávala rozkazy jako na běžícím páse. Více než na její slova jsem se soustředila na Jomeiovu tvář, byla jsem snad jediná v místnosti, kdo si všiml jeho naštvanosti? Možná se mi to zdálo, znala jsem ho sotva pár dní. Ale i tak. Jeho přímý pohled mě znervózňoval.
Konečně jsem však dostala plné vysvětlení situace a na chvíli přestala koukat na pana velitele jako na svatý obrázek. Nemilé zprávy? Opravte mě, pokud neumím číst mezi řádky, ale znovu.. proč je teda jednání tady? I kdyby do toho nakrásně byl zapletený někdo z vesnice, proč si je zveme až na dvoreček? Vůbec jsem nechápala, proč si dělat tolik starostí. I kdyby tady pan vejtaha uměl třeba sežehnout všechno slunečními paprsky, dva Kage a ochranka proboha! Nikdy jsem nepřeceňovala své schopnosti a nehodlala jsem přeceńovat ani ty naší silné, leč postarší Kage a tady blonďáka na kofeinu. Ano, nesouhlasila jsem s rozhodnutím své nadřízené, ale nikterak to nedala najevo. Pohlédla jsem na blonďáka a zůstala na něm znovu viset očima, tentokrát ne kvůli jeho ostře řezané tváři. Zdálo se mi, že Lady přeslechla jeho tón, jeho znepokojení. A já? Já hledala v jeho tváři jistotu. Jistotu, že to zvládneme.
Návrat nahoru Goto down
Jomei
Velitel Arashi
Velitel Arashi

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Thu May 10, 2018 8:37 am

Informace Lady Bochikage mě nepřestávaly udivovat. Na tváři mi pohrával stále stejný chladný výraz, ale při tom jsem měl na srdci spoustu jiných věcí. Všechny ta temná místa začala zapadat do sebe, a já stále čím dál tím víc nechápal, proč tak Bochikage jedná. Pustit k sobě cizince, zbláznila se? Už jen to, že si ve vesnici potulní pomalu dělají co chtějí, je vrchol a teď budeme ještě pořádat jednání? A bohužel, musel jsem zasáhnout. Protože Lady zapomínala, že moje slovo, stejně jako její, má ve vesnici jistou váhu. A mé jednotky nepodniknou nic bez mého rozkazu.  

Jednotky Arashi měli pokrytou kancelář, vesnici i bránu. Kde už mimochodem jeden z Kagů dorazil, ale dovnitř se jen tak lehce nedostanou.

"Ne.. Se vší úctou Bochikage, ale nebudu Vám dělat ochranku a rozhodně nepustím nikoho dovnitř" Krátce jsem se odmlčel, stál jsem na místě stejně kamenný, s naprosto jasně spočítanou situací. Postavila mě před hotovou věc aniž by konzultovala svá rozhodnutí? Fajn, bude mi muset zodpovědět na pár otázek.

"Nebudu dělat nic do doby, než mi dáte jediný pádný důvod k tomu, proč by se Bochigakure měla zúčastnit tohoto jednání. Co z toho pro nás plyne? Akorát si prohlídnou zblízka náš obranný systém, mohou se spojit proti nám a Bochi převzít, přemýšlela jste vůbec nad těmito možnostmi, než jste vydala souhlas? Do záležitostí Konohy a Kotei naší vesnici absolutně nic není. Pokud se ve vesnici něco zvrtne, bude to naše hlava na stříbrném podnose" A to nehodlám dopustit.
Znovu jsem se odmlčel, nešlo mi o to, znehodnotit její autoritu. Ne, tohle jsem nechtěl, dal jsem jí prostor k tomu, aby mi tohle vše vysvětlila. Doufal jsem, že mi to vysvětlí. Nechtěl jsem nic víc než mír, ale zároveň, usiloval jsem především o blaho vesnice, ale ze strany Bochikage, se mi ta situace jevila opačně. Budeme je ubytovávat, dávat jim jídlo a co ještě, natřásat polštáře? Od kdy se z naší vesnice stal piknik?

"Bochigakure byla vždy a je neutrální vesnicí. Do jednání cizích nám nic není. Můžete mi říct, že jste ji zachránila ještě v dobách, kdy jsem tahal kačera. Ale v této situaci nevidím jediný důvod, proč si zvát nepřítele dovnitř." Mluvil jsem klidně a věcně, dával jí možnosti argumentovat.

Ale do té doby, nikdo do vesnice neprojde.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 48

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Thu May 10, 2018 1:09 pm

I já sem dnes zavítal. Napětí ve vesnici se nedalo přehlédnout. Přeci jen, lidé si šuškali. Šukali si, že se k branám naší krásné vesnice dostala Koteikage. Nebyl jsem se podívat, nevěděl jsem ani proč sem přišla. Tyhle věci nám, prostým kmánům, oznámeny nebyly. Přišel jsem sem z toho důvodu, abych Bochi-sama vrátil svitek s technikou, který mi poskytla. A tak jsem se sem dostal. Ten chlápek, kterého před několika dny vyrazila Bochi z kanceláře tu stále byl. Asi tu čekal na Godota, snad se dočká.
Usadil jsem se do stejného křesla, do kterého jsem se tu usadil poprvé, rozevřel svitek a ještě si v něm pročítal. Techniku jsem sice uměl, ale nějak jsem potřeboval zabít čas. Inu čtení zabíjelo čas úžasně, a tuto vlastnost čtiva jsem hodlal využít. Neklepal jsem, uvnitř se ozývaly hlasy více lidí, takže by to prozatím nemělo smysl. S ohledem na to, že jsem to byl já, kdo vyřídil veliteli Arashi vzkaz ohledně dostaveníčka v kanceláři Bochi mi bylo jasné, kdo uvnitř je, a že rušit klepáním by se mohlo zdáti otravné.
Návrat nahoru Goto down
Yogao
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 140

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Thu May 10, 2018 9:39 pm

Bola to len chvíľka.. v podstate by sa dalo hovoriť o sekúnd. To ako som sa dostal priamo pred dvere kancelárie Bochikage bez postrehnutia strážnikov a Arashi len vyzdvihovalo fakt, že som bol vo svojom obore lepší než oni v tom svojom. No nemal som v pláne spraviť nič zlé. Len som tam tak stál.. pozerajúc sa na dvere, bez jediného nádychu, slova.. či dokonca tlkotu srdca... nič.. Všimol som si, že sa v blízkosti nachádza ďalší mladík, ktorý tu pravdepodobne na niečo.. čakal. Možno na to, kým ho vyzvú dovnútra? Spoza mojej prapodivnej masky na neho vykúkalo jedno z mojich zlatistých očí. Premeriaval som si ho. Ako tam sedí.. číta zvitok. Mohol byť tak vo veku mojich geninov. Z toho, aký nadpis mal zvitok ktorý čítal, som usudzoval, že tomu pravdepodobne tak aj bude.

"Chlapče.. možno by bolo dobré.. keby že sa sem vrátiš.. neskôr." Usmial som sa na Izunu, aj keď to len sotva bolo vidieť. Rukou som si masku stiahol hlbšie do tváre, no môj dych ju znova rozvlnil. Yep, nie moc praktické. Ale od toho to nikdy nebolo. Izuna si mohol všimnúť meč, ktorý mi trčal z kimona na chrbte. Nuibari, možno o ňom počul, možno nie. Nebol tak známy ako trebárs Samehada, ale stavil by som sa, že zmrzačil viac ľudí než ten žraločí rypák. Ruky som mal pozdĺž tela a bol som trocha nahrbený pred seba. Moje snehobiele vlasy mohli mnoho ľudí zmiasť, no.. keď už som mal byť v charakteru, tak poriadne. Jednu z rúk som natiahol smerom k dverám, roztvoril som dlaň a ešte raz som sa na Izunu pozrel. Čakal som, či sa.. nejak rozhodne. Bohvie ako to skončí. Možno zo mňa fosília dostane infarkt, to by mi mnohé veci omnoho viac uľahčilo.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 48

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Thu May 10, 2018 10:49 pm

Proplížit se kolem mě zrovna ve chvíli, kdy jsem byl plně zaneprázdněn čtením svitku, až tak těžké nebylo. Moc jsem se v ten okamžik o dění okolo mě nezajímal. Ani toho muže jsem si nevšiml, dokud na mě nepromluvil. Zvedl jsem zrak od čtení a málem vyskočil z křesla. „Fuj to jsem se lekl! Nemůžete nejdřív zakašlat nebo tak něco?!“ Zaklel jsem, stále trochu zaskočen. Skoro mi vypadlo, co říkal. Jeho vzezření budilo můj zájem. Zejména maska, kterou měl na hlavě. Nic takového jsem dosud neviděl. Ani ho jsem nikdy neviděl. Kdopak to asi mohl být? A jak se sem dostal? Tyhle dvě otázky mi vrtaly hlavou.
A kdo že vlastně jste, pane?“ Zeptal jsem se po chvíli. Nehodlal jsem se tu zdržovat dlouho, šel jsem jen vrátit svitek. Proto mi přišlo zbytečné odcházet. „I když…“ Proletělo mi najednou. Byl jsem tu přeci jen kvůli tomu, abych vrátil půjčený svitek. To teoreticky počkat mohlo. „Mohl bych, ale nebuďte tam moc dlouho! Chtěl bych ještě Bochi-sama dnes vrátit svitek, co mi půjčila!“ Odpověděl jsem nakonec, sroloval svitek a zastrčil si ho za opasek.
Dneska bylo tak krásně! Škoda tu většinu času prosedět, když jsem mohl trénovat. Vyběhl jsem tedy ven. Cvičit a cvičit, to bylo prozatím mým cílem!
// Přesun
Návrat nahoru Goto down
Bonz Kana
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 6

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Fri May 11, 2018 1:45 am

Rozhodl jsem se udělat nehorázně svinskou věc. Jedna věc je postavit se do řady a počkat na vyzvání. No to by mi utekl rozhovor, jehož jsem potřeboval být součástí. Prostě musel. Druhá věc je nějak to udělat, abych tam byl už dřív. Budou tupci a jen si mě nevšimli? Ne. Tak trapný zase nebudu. Postava byla schválena až příliš pozdě. Teď mi vstup komplikoval i transvestita Yogao. Rozhodl jsem se být bezohledný a svůj vstup zapsat do jiné časové linky. Je to podle pravidel? Nemám tucha. Nikoho ale nehodlám brzdit, takže nevidím problém. Jen pádím jako poslušný čokl bránit paničku, která si mě přála vidět společně s Jomeiem, akorát to nedala herně najevo. Ještě včera jsem totiž nebyl. Jsem ale plánované vnouče. Žádný prasklý kondom. "Když je provedete kudy máte a všemocné Arashi na ně dohlídnou, jak pak by mohli zjistit vážnější informace o naší vesnici než ty, které vidí kde jaký kolemjdoucí?" Ozvalo se společně s otevřením dveří. Neklepal jsem. "Omluvte mě prosím za vyrušení Lady Bochikage, ale říkala jste, že to je naléhavé." Pro ty nechápavé. Akutní má přítomnost. Se mnou to nikdy nepočká. Ujasněme si časovou linku. Přišel jsem po postu Jomeie. Dřív než přišel a odešel zpátky Izuna, kterému to může být stejně jedno, protože tu už není. Co se týče Yogaa, někdo kdo odpálkuje genína takhle svinským způsobem si nemá co stěžovat. "Smím-li se do toho vložit... právě protože jsme neutrální vesnice jsme byli požádaní, abychom uskutečnili tuto schůzi. Vypovídá to o naší spolehlivosti. To je dobré nemyslíte? Koteikage ani Hokage zde nejdou válčit. Jdou se domluvit. Na toto jednání svěřili vše kolem nám. Důvěra. Ta hraje v oblasti neutrality roli... větší než vše ostatní." Musíte někomu věřit, že je neutrální, aby jste se k němu tak mohli chovat. Čím víc dokážete svou neutralitu než tím, že zvládnete takové důležité jednání? Chtěli mě vyrušit u proslovu? Nepodařilo se jim to. I kdyby zkusili něco nahodit, já pořád pokračoval ve svém monologu. Směřovalo to totiž k záživnému konci. "Jsme-li vyzvání k něčemu, co jen utvrdí všechny o naší politické orientaci, kterou se sami chlubíme, a jednotky Arashi pohlídají hosty, aby se skutečně nic nestalo... v čem je problém?" Jomei byl problém. Vím. Nějakou dobu předtím než jsem vyrušil tuto verbální šikanu mé bábi jsem za dveřmi poslouchal. Neslušné. Tak bábi ani slovo. Pssst. "Lady Bochikage svého titulu dosáhla díky podpory vesnice. Stala se nejváženějším a nejdůležitějším člověkem v ní. Jak hrdinské se tu ohánět svým vlastním egem a zpochybňovat rozkazy nadřízených. Prahnete po revoluci a změny vlády? Na základě čeho? Zpochybňujete Lady Bochikage na základě svých vlastních úsudků nikoli faktů. Máme důvod se obávat spolčení proti nám Konohy a Kotei? Dokonce léčky? Ty vesnice proti sobě válčily. Lidé umírali. Tvrdíte-li, že to bylo na oko, navštivte sirotky, co po útoku zůstali." A velkolepé finále. "Přejete-li si válku, odmítněte organizaci jednání. Vyžeňte Koteikage z před brány. Řekněte Hokagemu, že Vám je..." u prdele vy ho*ada zas*ané ".. jedno, jak se bude točit svět kolem Vás." Dlouhá to řeč. Začínám chápat, proč profesorové sebou na přednášky tahají vodu. "Plánujete-li ale započít revoluci a vzepřít se rozkazům své Kage, skončí hned teď a tady... smrtí revolucionářů a nebo Kage. Já si jen troufám kroutit hlavou. Jaký vlastenec by si přál rozdělit národ a započít občanskou válku? Přijde mu to hrdinské? Vidí následky? Slova obyčejného jonina. S úsudkem někoho vašeho postavení se to nemůže srovnávat, no přeci se tu nenašel nikdo, kdo by pochopil situaci." Místo toho tu rozčleňme lidi na joniny a jim podobné, Arashi a civilisty, zjistěme, kdo na čí straně stojí a muže započít řež. To ho rodiče pěkně vychovali neposlouchat starší a taky své nadřízené. Mám inteligenci na úrovni tři. Proč tedy to musím být zrovna já, kdo tu vrací úder tomu ču*ákovi, co mi začal rýpat do bábi? Teď ta nejvtipnější část. Vzhled. Mé háro, které obvykle vzrůstalo k oblakům (avatar), bylo ulízané gelem dozadu. Ani jeden křivý vlásek tam nebyl. Mé věčně špinavé oblečení bylo nahrazeno oblekem. Nechyběla ani kravatka. Na tváři jsem měl milý úsměv a jednal s nepřítelem s naprostou vřelostí. Teď už je jen otázka času, kdy se tu vkradne mě podobným způsobem Yagao.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Fri May 11, 2018 11:38 am

Asi jsem už na tyhle egoistické hádky stará. Přišlo mi to neskutečně otravné. Ano Jomei je mladý a má potřebu zachraňovat svět. Možná proto, že já už ho zachránila několikrát nemám potřebu tyhle zbytečnosti řešit. Zatím, co tady omladina zpochybňuje mou autoritu, což mě neskutečně uráží, tak před bránou podle všech stojí Koteikage a i když ji moc nemusím, tohle není zrovna nejlepší vizitka, nechat ji čekat. Dnešní generace má potřebu být furt nad věcí, v reálném světě by si tohle nikdo nikdy nedovolil ke svému šéfovi. To by totiž znamenalo vyhazov bez nároku na odstupné a náležitého ocenění, ba dokonce by si vysloužil ne zrovna pozitivní zápis a odůvodnění odchodu ze zaměstnání. Povzdechla jsem si a než jsem stačila reagovat, přispěchal na pomoc můj vnuk. Kde se ten pacholek flákal? Poslala jsem pro něj už před týdnem. To jak se ale za mě postavil mi vehnalo slzy do očí. Nikdy to tak neudělal a bylo vidět, že chápe můj úmysl. Z toho důvodu jsem jen stála a mlčela. Yagura byl chladná jako vždy, možná ji Jomeiův postoj rozladil stejně jako mě. Nenechala to však na sobě znát a ona byla tím příkladným zaměstnancem, kterých by mělo být více, možná mi u ní jen chyběl ten její názor na věc. Opět jsem pohledem spočinula na Jomeiovi. Možná jsem se spletla, když jsem ho tak brzy jmenovala velitelem. Jeho skeptický názor jsem ale brala. Měl právo mít obavy. Ale ve hře je ještě něco, co já nemůžu překouknout a musím kvůli své hrdosti toto podstoupit. Mlčky jsem se šla postavit k oknu. Výhled na bránu jsem moc neměla, stínila tam strážní věž, ale bylo mi jasné, že tam někde je náš přítel a nebo nepřítel. Když Bonz domluvil ještě chvíli na stalo ticho. Přemýšlela jsem jak vhodně veliteli vysvětlit to, co se děje. Nepochopí to. Pochopí to jen Bonz a lidé, kteří mají čest jako já. Tímhle svým výstupem mi akorát dokázal, že mu jde o dramatičnost a povyk ve vesnici a nebo o jeho nepřipravenost. Co asi budou dělat občané a prostí lidé, když uvidí panikařit velitele nejsilnějších složek ve vesnici? Nastane chaos i tam dole. Pousmála jsem se. Ale jo byla jsem taky taková. Hrdá a bojácná. Ono to přejde až založí rodinu. Pozná ten strach a obavy. 
"Řekněte mi, vy všichni, víte jakým způsobem jsem se dostala do téhle místnosti s tímto titulem? Co všechno tomu předcházelo a proč jsem stále na tomto místě i v tak vysokém věku?" neotáčela jsem se k nim. Nějak jsem neměla potřebu. Zajímalo mě, jestli když jsou všichni tak chytří, vůbec vědí, co to je povinnost, co je ztráta, co je vypočítavost a především.... co je důvěra. Teprve až potom jsem se na ně otočila a každému z nich se podívala do očí, Yaguře, Bonzovi i Jomeiovi. Ode všech mě odpověď velmi zajímala.
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Fri May 11, 2018 12:37 pm

Byla jsem touto konverzací mírně řečeno znuděná. Další návštěvník kanceláře, který chodí bez zaklepání. Vrhla jsem na něj stejně chladný výraz, jakým jsem prve častovala Jomeie. Aneb ať žije protekce! Se založenýma rukama jsem seděla, beze slov vyplnula Manuelu a poslouchala vyjádření všech přítomných. Především modrovláskovi jsem věnovala zkoumavý pohled. Nejspíš jsem ho znala,.. od vidění možná? Ze složek? Jistě, teď si trochu protiřečím. Nevadí. Rozhovor byl ostřejší, než bych si přála, a to to vypadalo na hezké odpoledne u čaje. Čaj, ten bych si vážně dala! Mezi odmlkou po Bonzovi a otázkou od Lady jsem se vypařila do kuchyňky nějaký udělat. Sice by se asi víc hodil nějaký alkohol, ale v pracovní době! Cestou zpět, s podtáckem a šálky s květovanou konévkou jsem si všimla podivného individua před kanceláří. Krátce jsem se pousmála.
"Senpai. Zkus dnes nedělat problémy." prošla jsem kolem něj do kanceláře a povzdechla si, nějak se to tu plnilo, a to nemluvím o tom, že se tu nacházelo tolik problémových lidí. Postavila jsem šálky na stůl, byl jich přesný počet na počet návštěvníků kanceláře, tak jim to mohlo dojít. Způsobně jsem se napila, zkontrolovala rtěnku, jako by mě jejich rozhovor ani nezajímal a zvedla nic neříkající oči.
"Se vší úctou, stejně milé a vřelé přijetí by se dalo uskutečnit mimo vesnici a nikdo z návštěvníků by nemohl říct jediné slovo, zvláště pak v době, kdy vesnice žádné vztahy nemají. Důvěru by to poskytlo stejně tak a vesnici bezpečí." konstatovala jsem bez zájmu, nezdálo se, že bych se do konfrontace hodlala aktivně pouštět, ačkoliv mi Bonzovo vyjádření o Jomeiovi přišlo přehnané.
"A co se týče podpory, není tajemstvím, že část vesnice nesouhlasí s přijímáním a kontakty na potulné, zvláště pak na klan Kana." poznamenala jsem ještě jednu věc. Můj úmysl? Ne, rozhodně jsem nechtěla nikoho naštvat, urazit ani se přiklánět nebo se někoho zastávat. Svoje místo jsem měla ráda. Na druhou stranu jsem si přišla na víc, než jen na nosičku čaje a společnici při Manuele. A mé konstatování byl prostě fakt. Kupříkladu za dveřmi stojí jeden z velkých odpůrců Lady. Tudíž tu opět je vzbuzování paniky obyvatel ze strany velitele Arashi a na straně druhé rozhořčení vesničanů nad vměšováním se do záležitostí potulných. O tom, že Bochigakure byla požádána o místo na jednání si také myslím své, nicméně in game bohužel nic nevím, takže držím ústa a krok. Nevím, co Lady a Bonze tak uráží na vznesení námitek od Jomeie. Jasně, je drzý a tvrdohlavý a možná lehce arogantní, nicméně jeho argumenty nejsou z cesty a já nechápu, proč by měl být tak tvrdě odsuzován. Nejsme snad v totalitě. Kromě toho dle mého názoru do těchto věcí velitel Arashi má právo mluvit. Že se to dalo říct jinak? Dalo. Toliko k mému názoru na situaci.
Poté ale s šálkem v ruce přetočím tvář k Lady. Na krátký okamžik jsem našpulila rty, snad nechce vyjmenovat celou tu slavnou historii, kterou jsem se musela učit na akademii. Ačkoliv bych ji dohromady určitě dala. Nicméně hádám, že tady je správná odpověď někde jinde. Krátce jsem si povzdechla, nebudu tady vynášet do nebes její kvality. Nepochybně je má, stejně tak jsou ale věci, které mi na ní vadí a které zjevně vadí i jiným lidem. To zase nemůžou pochopit Kanové. Proto jsem jen velmi klidně odvětila: "Nemyslím, že se tady pan velitel snažil útočit na vaši užitečnost a právo být Bochikage, pouze nevhodně formuloval své názory." krátce jsem usrkla čaj a podívala se na ní zpříma, zase nejsem žádná chudinka, co nikdy nic neřekne, aby nepřišla o místo. "Se kterými se ztotožňuji."  
Říct svůj názor není trestné, pokud vím a je-li Lady rozumná, jistě bude ráda, že vyslechla i názory jiných stran, než jen ten svůj. Stejně tak jako já souhlasím s některými věcmi Jomeie i Bonze, leč se zdají být tak rozdílné. A vyhazov snad tak horký také není. Nakonec chtěla-li někoho, kdo slepě plní její rozkazy, kleslo by moje mínění o ní.
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank
Potulný A-rank

Poèet pøíspìvkù : 34

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Fri May 11, 2018 11:42 pm

Klon
Jakmile se blížím k bráně, tak si pozorný členové hlídky mohou povšimnou zpoceného čela. Byl jsem v pohybu takřka bez přestávky mnoho a mnoho dní v kuse. Začínali mě neustálé kontroly a hlídky docela štvát, všák byli nejspíš nutné. Kdo by řekl že se může pouhopouhý klon, takhle zpotit.
Přicházím k vesnické bráně blíž a blíž, kterou jsem už jednou procházel, ale za tu chvilku zavedli přísnější opatření. Pro nečekaného hosta by se do vesnice dostávalo špatně, avšak můj pohotový návrat z Konohagakure byl zrovna politickou prioritou číslo jedna. Přesto kdyby měli strážci problém, stále mám u sebe povolení ke vstupu do vesnice. Pravda jednalo se o jinou vesnici, ale podpis Bochikage se tam nacházel.
Po druhé už tolik nebloudím a do budovy kde se nachází Bochikage se mi povede dostat na první pokus. Sice je to mnohem více chaotické než v Konoze, ale na druhou stranu kancelář se nachází na lepším místě. Nemusím vyšlapávat tisíce schodu abych se mohl setkat se svým klientem, pro kterého mám odpověď a očekávám náležitou odměnu. Podle platového ohodnocení co jsem dostal jako zálohu předpokládám že vesnice mnoho peněz nemá, takže tu nastává možnost si službu nechat zaplatit materiálním způsobem. Koneckonců je pár věcí, které by se mi do vybavení hodili a nejsou ani tak drahé.
Sotva se přiblížím ke dveřím kanceláře tak uslyším výměnu názoru k vedení vesnice stařenkou. Že by pořád existoval někdo, kdo má dostatečně velké koule, aby oponoval nadřízenému pomyslím si. Tento typ chování není u vesnických ''balíku'' běžný. Dále nepřeslechnu posledních pár vět o potulných shinobi. Jak se říká: My o vlku a vlk za dveřmi. Nemám v plánu se tu déle zdržovat a nebo odposlouchat rozhovory, které nejsou pro moje cíle jakkoliv důležité či zajímavé. „Zaklepu na dveře a vstoupím dovnitř“. Už z principu nečekám na žádné VSTUPTE, nebo něco podobného.
Najednou se ocitnu v kanceláři mezi Bochikage a lidmi, které neznám. Tohle mi bylo naprosto ukradené a nezajímali mě spory mezi členy vesnice. Proč by taky měli. Konečně jsem uviděl člověka která namítala něco proti potulným. Jednalo se o jedinou ženu v místnosti krom Bochikage. Její jemný, hladký, líbezní hlásek prozradil z kterých úst šli tyto slova. Kdyby věděla s kým právě stojí v jedné místnosti, tak by členy klanu Kana považovala za lidumily. Pouze škoda že stojí na špatné straně. V pozici potulné kunoichi by jí to slušelo více. „Bochikage! Nesu vám odpověď od Hokageho“ pronesu velmi vážně. Neměl jsem ponětí že právě probíhající diskuze mezi podřízenými-nadřízenou má jakoukoliv spojitost s touhle zprávou. „Prohlídnu si každého účastníka ''diskuze'', kterého neznám. Nejspíš se jednalo o způsobilé členy vesnice, které tuto zprávu mohli slyšet, ale přesto čekám na nějaké gesto od Bochikage, abych věděl jestli mám předat odpověď, nebo mlčet.
Návrat nahoru Goto down
Jomei
Velitel Arashi
Velitel Arashi

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sat May 12, 2018 9:11 am

Tak tady to začínalo být pekelně zajímavé. Nejenom, že se tady odněkud vyřídil podivný kluk, co se se mnou začal bavit aniž bych o to nějak stál. Letmo jsem ho přejel pohledem, nevím, jestli to nepochopil, ale ptal jsem se na odpověď Bochikage. Ta mě svou odpovědí ale nijak nepřekvapila. Akorát jsme se dostali k tématu - když jsem kdysi dávno.. a tobě ještě teklo mléko po bradě. Jediné, co jsem chtěl, bylo zachránit vesnici a jednat v jejím jménu. Ne rozpoutat občanskou válku či snad Bochikage, její úctu, osobnost a respekt jsem nijak nezpochybňoval, chtěl jsem pouze vědět, s jakými úmysly jedná a ani na to mi nebyla schopná odpovědět. Chtěl jsem slušnou odpověď, a to, že jsem měl na situaci jiný názor neznamenalo, že si tady honím ego. Nelíbilo se mi, že důležité informace o vesnici mi nesděluje a měl jsem oprávněné podezření ji obvinit, že jedná s postranními úmysly. Protože jsem si stál za názorem, že tohle jednání nám nic nepřinese.
Se vší úctou Lady Bochikage, ale zabezpečení vesnice? Nedokážu zabezpečit vesnici, když vydáte misi Geninovi, aby mě nalezl na Velitelství Arashi s přísně utajenými informacemi.. To vypovídá o všem" "Všichni se zde do mě pustili s vervou a já nehodlal mlčet, kývat a ustupovat. A že mě jmenovala Bochikage? Možná bych se i zasmál, protože to sice udělala, ale ani si nepamatovala moje jméno, dle předchozích postů a to je smutné, nemyslíte?
Pohled jsem věnoval Yaguře, její chladná věcnost, ladnost a klid, vážně sekretářko, jsem slyšel, jak jste se mě zastala? Svůj modrý pohled jsem věnoval její maličkosti a nepatrně se ušklíbnul. To, že vyslovila svůj názor a ještě na mou stranu, mě nejenom překvapilo, ale i potěšilo. A její argumenty byly přesně stejné jako ty mé.
"Stále si stojím za rozhodnutím, že se může setkání konat mimo vesnici. Jde mi především o blaho vesnice a jejich občanů, aby nemuseli žít ve strachu, cítit se ohroženi. Ale nechci si nepřítele hřát pod srdcem, důvěra je v této chvíli křehká a nelehká věc.. Chtěl jsem znát jen Vaše úmysly Lady, nechtěl jsem rozpoutat válku." Mluvil jsem stejně ledově a pohled upíral pouze k ní.
"Již dlouho jsme tolerovali potulné ve vesnici, cizince kráčející po vesnici, jak se jim zachtělo. A vy jim udělujete důvěru, nemyslím si, že to je pro vesnici to pravé.. Leč bohužel nejsem sám.. Uskutečněte si jednání, ale mimo tuto vesnici.." Mohla mě degradovat, sesadit, cokoliv, ale mě to bylo jedno. Jednal jsem v nejlepším zájmu. A pokud nedokázala akceptovat názory jiných, potom kam to vše povede?

Novému příchozímu jsem věnoval vražedný pohled, tolik o zabezpečení vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Yogao
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 140

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sat May 12, 2018 11:08 am

Usmial som sa. Ten chlapec sa mi celkom páčil. Prečo som v týme nemohol mať aj jeho? Aj keď s mojou schopnosťou ignorovať novinky, správy a príkazy, bolo dosť možné, že sa v ňom už mal nachádzať.. kto vie. "Spoľahni sa, bude to chvíľka." Ukázal som mu palec hore. Aj keď predstaviť som sa mu zatiaľ nepredstavil. No skôr než som vstúpil, sa tu prihrnul nejaký kretén a dosť.. no.. povedzme..

Dvere sa otvorili a ja som zaregistroval hneď niekoľko mne pomerne známych ľudí. V podstate som vošiel za čiernovlasým mužom, takmer ako jeho "tieň", bez toho, aby som vydal jedinú hlášku. Yagura si ma všimla v podstate hneď, ako iný.. bola môj miláčik! S úsmevom ktorý bol cez masku sčasti vidieť, som jej zamával. Zvyšok ľudí som ignoroval. Aspoň pre teraz. Výhľad mi totiž zastieral muž, s ktorým.. alebo skôr za ktorým som sem vošiel. Ako povedal že má odpoveď od Hokageho, cez hruď mu prešla moja "ruka", čo spôsobilo.. že sa klon v podstate rozpadol na ktorýkoľvek element, z ktorého bol vytvorený "Ako keby ma to teraz zaujímalo.." Povzdychol som si a len som si z kimona oprášil trocha zeminy, ktorá mi po tom klone na ňom ostala. Pochyboval som, že by bol klon schopný reagovať kvôli jednoduchej veci. Bol mi otočený chrbtom.. a nie, žiadnemu šermiarovi by ste sa nikdy nemali otočiť chrbtom. Znova som sa pozrel na Yaguru a len som pokrčil ramenami a s povzdychom som si sadol na nejaký najbližší kus nábytku. Pokojne aj na skriňu, ak by som si pri tom netrepol hlavu do steny. "Oh mimochodom.. "potulný klan Kana" je v podstate mŕtvy. Misia sa nevyvinula podľa plánu ... zaútočili.. tak som ich musel odstrániť heh.. Smutné.." Ruku som si strčil pod masku a malíčkom som si snažil spomedzi zubov vyškrabať zvyšky večere. No.. na to som si kýchol. Do oboch rúk, pod maskou. Nepríjemné..
Návrat nahoru Goto down
Bonz Kana
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 6

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sat May 12, 2018 12:49 pm

Vynadat jim do všech tří pohlavních orgánů. S tímhle jsem počítal, když jsem vstoupil do místnosti. K mému překvapení. Situace se uklidnila. Pro ně možná ne. Ale já nestrpěl ten rýpavý ton do mé bábi, který tu zazněl před mým monologen. Včetně přímého odmítnutí rozkazu. To se teď už nedělo. Pravda. Od mého postu se tu objevilo dalších pět, tak mi možná něco uniklo. "Vy..." chystal jsem se reagovat na Yaguřinu poznámku o klanu Kana, když ta najednou začala mluvit dál, a já se odmlčel. Že prý Jomei se nevyjádřil úplně přesně. To jsem byl schopný přijmout jako nevyřčenou omluvu z jeho strany. Pak se vyjádřil i on sám. Zdůvodňoval své chování. Směrem k lady Bochikage jsem pokýval hlavo. "Setkání je možno uskutečnit mimo vesnici. Dle mého bude bohatě stačit rozložit velký stan před bránou, když bude náležitě vybaven. Tohle bych si klidně vzal na starost já. S dohledem na setkání jednotek Arashi pak věřím, že nebude žádný problém v jeho průběhu." Chtěl jsem připravit jen místo setkání. Občerstvení a tak. I rozložení samotného stanu. No účasnil bych se ho nerad, protože nestojím o to si psát sám se sebou. Kde se vzal, tu se vzal, černovlásek se zprávou od samotného Hokageho. Dlouho tu nepobyl. Yogao to psychicky nevydržel a sprovodil zmíněný klon ze světa. Já to řešit nehodlal. To není má povinnost. Netýká se to klanu a ani bábi. Nemám potřebu konfrontovat transvestitu za jeho chování. Pokrčil jsem se a prohrabal odpadky zeminy, která tvořila ještě před chvíli klon. "Nic. Asi Vám to chtěl předat ústně. V blízké době by se proto měl dostavit." Řekl jsem, když jsem v odpadcích nenašel žádný kus papíru se zprávou. "Zajdu pro smeták s košem." Budu uklízečka. Co bych pro bábi neudělal? Nebude tu mít přeci bordel v kanclu. Hned jsem odešel. Smůla. Pak se totiž rozvyprávěl o vyvraždění mého klanu. Bude-li se to řešit pořád, tak mě tato konfrontace naštěstí nemine.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun May 13, 2018 11:15 am

Pěkné, jsme jako banda pitomých potácivých paviánů. Yogao mě dnešní den už jednou naštval, to co provedl právě teď s klonem, který mi nesl zprávu od Hokageho, to bylo to poslední, co mě utvrdilo v tom, že takový člověk si nezaslouží učit malé děti v tom správném směru. Zvyšoval se mi tlak. Sama jsem to cítila, trošku se mi rozklepaly ruce a zbledla jsem v obličeji. Sáhla jsem po skleničce s vodou, kterou mi Yagurea předtím přinesla na zapití léků. Vypila jsem ji celou, a pak se posadila do křesla. Velice m to unavovalo. Nicméně názory obou lidí mi přineslo velké uspokojení. od Yagury hlavně, protože dote´d se předvedla jen jako tichá asistentka bez žádného konfliktu. To, že po ní Jomei koukal mi neuniklo hned od začátku, proto mě zajímalo, jestli bude raději souhlasit se mnou, jen aby si mě nerozhodila a nebo s Jomeiem, ačkoli jeho sympatie evidentně moc nesdílí. Dalším překvapením byl pro mě můj vnuk. Moudré rozhodnutí. Poznámce o klanu Kana z úst Yogaa jsem nepovažovala za důvěryhodnou, za prvé nikdo přesně neví kde se klan Kana nachází kromě mé maličkosti a samotných potulných Kana, za druhé tenhle týpek nevystrčil z vesnice hlavu jak je svět dlouhej a za třetí jsem na něj byla tak naštvaná, že tyhle nemístné poznámky jsem nehodlala brát v potaz, když se tu řeší něco důležitějšího. Donutit tak vnuka k nějaké akci, Yaguu k upřímnosti a Jomeie k nějaké další akci než je jen flákání na hradbách, byl dobrý plán. Tak a teď k realitě. 
"Nikam nejdeš Bonzi." zadržím ho dřív, než vyjde z kanceláře. Opřu si ruce o loket a propletu si prsty před obličejem. Dívám se na všechny, co jsou zde. 
"Když ses tak ochotně přiznal, že souhlasíš s Jomeiovým nápadem, pomůžeš jim oběma s přípravou celé akce. Zabezpečíš místo konání a ohraničíš ho krystalem. Chci to mít pod kontrolou. Pro mě bude prioritní před zasedáním mluvit s oběma účastníky. Bochigaure je v pozici váhy. Vždycky v ní byla. Dva lidé, kteří mají proti sobě problém potřebují někoho nestranného třetího člověka, který je rozsoudí. Proto jsem přijala tento návrh." obeznámila jsem je s důvodem tohoto konání. "Kromě jiného rozšíříme informace o obou vesnicích." I když já zrovna moc nestranná taky nebudu, ale vyslechnout si je musím. Nevím, co se přesně stalo, ale aspoň se konečně něco děje a nepopisujeme zde všední nudné věci. 
"Všichni máte své úkoly, rozchod."
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun May 13, 2018 3:46 pm

Člověk si usrkne čaj a hned je tu lidí, že bych se div neodstěhovala na balkón. Podívala jsem se na Lady McGonagallovou, neměla byste je předně naučit klepat? Já už ani neházím chladné výrazy. Stejně by to bylo k ničemu, klon zmizel ještě než jsem měla šanci vybrat si ultra vražedný nebo super chladný a zbyla po něm jen hrstka hlíny, ve které se Bonz požitkářsky prohrabal. Smůla. Senpai zůstává ignorován a trochu mě to znepokojuje, protože jeho bych na lehkou váhu nebrala. Nikdy. Lady by si měla uvědomit, že on není ten typ shinobi, kterému vadí domácí vězení nebo neshody s vedením. Viděla jsem tolik, že bych o tom mohla sáhodlouze vyprávět.
Taktéž Jomeiovi námitky zůstávají nezodpovězeny. Moc se nedivím, že je naštvaný. I tak ale když se na mě podívá, jenom mu úšklebek vrátím. Alespoň už se netváří tak odtažitě. I když uznávám, že mu ten postoj chladného bad boye celkem sluší. A seriózní stránka jeho osobnosti je milým překvapením.
Samozřejmě stále zůstávalo nezodpovězeno spoustu důležitých otázek. Například mé vznesené námitky zůstaly netčeny, nicméně pokud jsme ta nestranná vesnice a jedinou naší prioritou je důvěra, pak toho Kanu, o kterém se zmínil Jomei v souvislosti s událostmi v Konoze, určitě řešit nebudeme, že Lady Bochikage? Protože jsme všichni věděli, že tenhle spor je hlavně o tomhle. O vztahu potulných a Bochi. Jemně jsem se ušklíbla, já být Lady rozhodně se snažím vyřešit situaci hned tady a v soukromí, protože až prohlásí na srazu, že chce Kanu zpět a Jomei kvůli tomu svolá radu a prohlásí její zájmy za zradu vesnice, moc následovatelů naše Bochikage mít nebude. A měla by to vědět. Jeden vnuk situaci nezachrání. Zvláště ne po tom, co byl velitel arashi tak ostře atakován jako strůjce revoluce a je opakovaně ignorován. Navíc to neustálé zdůrazňování, že Bochi v tomto konfliktu nehraje žádnou roli. Stejně jako on nevidím důvod, proč se míchat do věcí potulných. Tedy vidím, jedno velmi známé příjmení. Na druhou stranu nechci osočovat Bochikage z něčeho, co ještě ani neudělala, do hlavy jí nevidím. Možná jde opravdu jen o poskytnutí azylu. Nechci být hned skeptická. No uvidíme, jak to dopadne.
Zeminu na podlaze se rozhodl uklidit Bonz a já proto pokračuji v pití svého šálku čaje. Neušel mi pohled na Lady a její zdravotní stav, proto jsem nalila druhý šálek a beze slov jí ho podala. Otevřela jsem okna, aby dovnitř proudil vzduch a pro jistotu položila na stůl prášky proti tlaku.
Svým jemným, hladkým, líbezným hláskem prohlásím: „Pokud jsem správně pochopila, jeden ze zástupců už je přítomen. Mám se o něj postarat, nebo to chcete udělat vy, Lady?“ slušné vychování na prvním místě a jak se jednání protahuje, stojí tam nejspíš už hezky dlouho. Tak nevím, co vlastně s ní, když nic není připraveno a do vesnice jí pustit nemám. Ale s tím bych si poradila, zase tak neschopná nejsem. Pohledem úkosem střelím k Jomeiovi, jsem zvědavá, jestli ho situace upokojila nebo ještě vznese námitky. Každopádně bych si s ním i Bonzem ještě měla promluvit o tom zabezpečení. Zatím ale jen čekám na odpověď Lady.
Návrat nahoru Goto down
Jomei
Velitel Arashi
Velitel Arashi

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon May 14, 2018 11:56 am

Pohledem jsem se neustále zabodával do Bochikage. Co na to říct, že jsem byl naštvaný? Ani ne, byl jsem zklamaný. Zklamaný z toho, co se s naší vesnicí děje, a upřímně i z Bochikage. Čekal jsem od ženy jejího postavení a charakteru trochu víc slušnosti. Ale jediné, čeho jsem zde v kanceláři dosáhnul, byla ignorace z její strany. Nejenom mě, ale i Jounina (Yogaa), Yagury a všech ostatních. V tom případě jsem už se k tomu neměl nijak vyjádřit. Nebyl jsem to já, kdo podkopával její autoritu. Podřezávala si tady větev pod sebou sama, já už jen dál odmítal její názory zastávat. Vydávat rozkazy je jedna věc, ale rozhodovat a zvážit všechny možnosti věc druhá. Ale to vše zůstalo pouze v mé hlavě.

Co se týče Yogaa, na jeho nepodložené prohlášení jsem nemusel nijak reagovat, ani ho zadržet. Přeci jen, klan o kterém mluvil, žil mimo vesnici. A ti členové, co byli v Bochi, ty jsem chránil. Ale nejspíš nebylo v mých silách rozhodovat o tom, kdo mluví pravdu a kdo ne.

Na Bochikage jsem pouze kývnul, jednání mimo vesnici bude připravené. Někdo by řekl, že jsem se vzdal a rezignoval, ale tak to nebylo. Budu na setkání stát Bochikage po boku, ale jakmile se na setkání stane cokoliv, co nemá s Bochi nic společného, nebo pokud Bochikage nebude jednat nestranně, jak se prezentuje, zakročím. Ne fyzicky, nechci spáchat revoluci, jak jsem byl ošklivě nařčen. Pouze ukážu radě, že řeči, co zde kolují o našem vedení, jsou pravdivé. Nebyl jsem hloupý, poznámka o klanu Kana, kterou jsem tehdy donesl, Lady pobouřila, tolik k její nestrannosti. Ale nechtěl jsem ji podcenit, či snad urazit, možná za tím vším je vážně promyšlený tah, jak z toho vytěžit maximum. Proto jsem se pouze otočil a z kanceláře odcházel.

Yaguře jsem věnoval úsměv a rebelské mrknutí, lichotilo mi, že byla na mé straně. Pak jsem si ale nasadil masku a s jiskřením zmizel, bylo spoustu věcí na zařízení, když už máme Kotei před bránou. A věděl jsem, že slečna sekretářka bude na místě včas. Že?

-Přesun.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Bochikage
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Kuri no Kuni :: Bochigakure no Sato-
Přejdi na: