Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelář Bochikage

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
H.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 195

PříspěvekPředmět: Kancelář Bochikage   Mon Feb 19, 2018 11:14 pm

First topic message reminder :

Kancelář Raikageho se může zdát strohá a jednoduchá, kdo ví, jestli to tak má být, nebo se Kage ještě nestihl zabydlet, každopádně jako každá jiná kancelář i tato je zabezpečena a hlídaná.
Ordinační hodiny najdete na dveřích.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Celsia Kana
Bochikage

Poèet pøíspìvkù : 197

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Tue Apr 24, 2018 3:56 pm

"Ach ano, co se týče zástupce klanu Kana, pověřte touto misí tým Yogao, ať taky něco dělají, když už se jen flákají." objedu stůl a nedůvěřivě si ho prohlédnu. 
"Přibral si?" byl poněkud lépe tvarovaný, než si ho pamatuji. 
"Ohledně toho, neprovokuj mou novou asistentku. Ona není tvoje liga." poplácám ho po zádech a zase si jdu sednout do křesla. Neobešlo se to bez udýchaných zvuků. Nejsem v kondici měla bych něco dělat. 
"Potřebuješ ještě něco, nebo to je všechno, jestli je to všechno můžeš jít a pošlu mi Nebulu zpátky." řeknu unaveně a promnu si spánky.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 32

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Tue Apr 24, 2018 8:42 pm

Výborně, takže jsem si to zapamatoval!“ Řeknu s úsměvem a otočím se zpátky ke dveřím, abych se vydal na cestu. Byla hrozně milá, tak mi to alespoň přišlo. Taková růže. Sem tam tě bodne trn, ale stejně ji máš rád na zahrádce. S mámou by si rozuměla. Třeba se znají! A pokud ne, možná je to teprve čeká. Dnes jsem si udělal novou kamarádku, teda doufám v to. Dokud si nebudu jist, nechám si to pro sebe.
Zatím!“ Řeknu na rozloučenou, verbální odpovědi se mi však nedostane. Nepoznal jsem, zda mi mává nebo se prohrabuje ve vlasech, ale já zamával a chvíli po ní vyběhl ven. Schody jsem bral po třech, před úspěchem v těchto třech misích mi stál pouze jediný nepřítel, já sám. No, a možná to, co mě na záchodech teprve čeká.
//Přesun
Návrat nahoru Goto down
Jomei
Velitel Arashi
Velitel Arashi

Poèet pøíspìvkù : 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed Apr 25, 2018 8:52 am

Krátce jsem se ušklíbl, ale Lady, už si ani pomalu nepamatujete svoje rozkazy. Což mě ovšem problém nedělalo, když mi řekla, že to není má liga a přitom mě pro ni ještě poslala, jak příhodné.
Krátce jsem se s kývnutím uklonil a pak zmizel z kanceláře, pro tým Yogao pošlu člena jednotek, ať mu předá veškeré informace. Ačkoliv jsem nechápal, proč nepošle nějaký papír nebo něco, jsem snad poštovní holub? I přesto, že jsem chápal, jak závažná situace je, moje druhé já, to provokativní a úsměvné, to se vydalo hledat tu rozkošnou sekretářku. Rozkaz je rozkaz, ne?
Našel jsem ji zahrabanou v nějakém smradlavém archivu, mě moc teda tyhle věci nebraly. Tipoval jsem, že ji asi taky ne. Objevil jsem se za jejími zády, chvíli si nepokrytě prohlížel celou postavu, než jsem promluvil.
"Jestli tak vehementně hledáš mé jméno v tom svazku, ulehčím ti to. Jomei.." Krátce jsem pozvedl koutek úst v úsměvu.
"Jméno Nebula se pro Vás nehodí, typoval bych to spíš na slečnu netykavku, tak mě vyveďte z omylu..?" Nadhodil jsem a raději se rozhodl počítat s rizikem, že mi tu těžkou knihu hodí na hlavu.
"Každopádně, než mě nazvete stalkerem, Lady Bochikage si Vás žádá v kanceláři.."
Mrknul jsem na ni, možná bych mimořečí prohodil něco o večeři, ale bohužel, měl jsem ještě povinnosti.
Což samozřejmě neznamenalo, že jsem s ní skončil, najdu si jí později. Takže aniž bych slyšel ještě její jistě milou odpověď, s typickým jiskřením jsem prostě zmizel.

- přesun
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 30

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed Apr 25, 2018 9:00 pm

Co na tohle říct? Měl jediné štěstí, že si na tom svém jiskřivém obláčku odfrčel někam pryč! Protože ne, že bych po něm hodila těžkou knihu, něco bych mu propíchla. Kostí! Domýšlivý zmetek, co si o sobě vůbec myslí? Koho zajímá jeho jméno? Měl štěstí, že už byl pryč, pravděpodobně by se dozvěděl něco, co by si za rámeček nejspíš nedal. Třeba něco o nevychovaných spratcích. Takhle jsem jen pohodila hlavou a zaklapla kartotéku, ať už jsem tam hledala cokoliv, přestalo mě to zajímat. Nebo jsem to už možná zjistila.
Každopádně jsem ale všechny místnosti zamkla, upravila se v kontaktním zrcátku, make-up a rtěnka držely perfektně a vydala se do kanceláře. Zaklepala jsem, já totiž na rozdíl od pána z Arashi měla v těle kouska respektu k vedení vesnice a po vyzvání Bochikage vešla dovnitř.
"Lady, budete si něco přát?" zůstala jsem stát v dostatečné vzdálenosti, abych nenarušovala její osobní prostor, ale dost blízko, abych si zkontrolovala, že všechny léky z kalíšku zmizely. No co, byla to jedna z mých pracovních aktivit, navíc jsem měla ten kurz pro seniory. Nehybně jsem stála a čekala další rozkazy, pohledem na hodiny zkontrolovala, že Manuela má pořád ještě čas.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed Apr 25, 2018 9:52 pm

Novinka od Arashi mě znepokojovala víc, než jsem čekala a byla jsem velmi v pokušení, abych okamžitě nekontaktovala Konohu a na honem se tam nevydala. Ale rozhodla jsem se ještě chvíli vytrvat. Počkala jsem ještě chvíli a už jsem čekala jen co přijde slečna asistentka. 
Ano byla velmi okouzlující. 
"No ehm Nebulo, že? Vypracuj mi plán pro rekonstrukci výtahu, vím, že to není tvoje kompetence, alle nikdo schopný tu takhle není. Takže se do toho pusť. Do týdne tady bude výtah." řekla jsem jí a ještě jí nezapomněla připomenout. 
"A nezapomeň na Manuelu."
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Fri Apr 27, 2018 11:37 am

"Yagura." odvětila jsem bez jakéhokoliv citového zabarvení, takže mě mohlo nakrásně naprosto vytáčet, jak mě oslovuje špatně a nebo mi to mohlo být naprosto jedno. Ale tak jsem to dělala vždy, být neutrální na neutrální půdě, proč přidělávat Lady další zbytečné starosti. Vyslechla jsem si její úkol a kývla hlavou. Ačkoliv to opravdu nebyla jedna z mých povinností, nevadilo mi to. Za ty roky jsem si zvykla, jen plněním povinností bych se nikdy nedostala tam, kde jsem. Nevadilo mi to, uměla jsem si věci zorganizovat a tohle prostě znamená najít vhodné dělníky a popohnat účtárnu. Žádný nadlidský úkol. Mnohem víc by mě obtěžovalo jít někam bojovat, tohle byla prostě moje práce. Kývla jsem proto hlavou.
"Bude to vyřízené do pěti dnů." oznámila jsem sebevědomě, mohla jsem použít něco jako pokusím se nebo zkusím zařídit, ale to znělo kňouravě a nerozhodně a taková jsem nebyla. Chce výtah, bude tu výtah, tečka.
"Nastavila jsem nahrávání, kdyby se stala nějaká nečekaná událost." oznámila jsem jednoduše a vyšla z kanceláře s tím, že skočím zařídit potřebné věci, avšak na rameni mi přistála poštolka s maličkých svitkem na noze. Sundala jsem ho a krátce si dopis přečetla, snad nebude tomu náfukovi z arashi vadit, že přebírám jeho práci, ale obsah mě donutil přece jen ještě změnit směr a já se vrátila zpět do kanceláře, samozřejmě po zaklepání a vyzvání.
"Lady, přišel vzkaz z arashi centrály. Senp-.. Yogao-sensei odmítl vámi zadanou misi." nechala jsem ji chvíli na to, aby vstřebala mou informaci. Nic jiného za informaci na svitku nebylo, byla to konec konců jen věc Bochikage. Tak senpai má tým? Zajímalo by mě, jestli byla Lady pod prášky, když mu ho dávala nebo proč se tohle proboha stalo. Snad ty děti nezabije. A bohužel jsem to nemyslela nijak obrazně. Pak jsem si odkašlala. "Dívala jsem se do kartotéky, všechny týmy jsou na misích. Mám se o to postarat sama? Nebo ehm.. rozmluvit to rozhodnutí Yogaovi?" v podstatě mi šlo jen o to usnadnit Lady práci, což byla má povinnost. Vzpomněla jsem si ještě na toho genina, ale hádala jsem, že pokud Lady posílá celý tým, nebude to jednoduchá déčková mise ve vesnici. Ale do toho mi nic nebylo a já jen čekala na instrukce.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Fri Apr 27, 2018 12:15 pm

"To jsi milá děvče." opřela jsem se v křesle a počkala až odejde. Pak jsem si vytáhla tu detektivku a zase se začetla do dění. Ale ani ne za pár sekund se Nebula zase vrátila.
"JAKŽE?!!!!" prudce jsem se postavila, jak si sakra mohli dovolit odmítnout misi? Já je tu platím, budou dělat, co já jim řeknu. 
"Mají misi, tak půjdou na misi, žádný že odmítají. Až bude útok na vesnici neznámým nepřítelem taky odmítnou bránit vesnici, protože mají zrovna pauzu na oběd nebo se jim prostě nechce?!!!" bouchnu rukama do stolu, který se hned rozpůlil vejpůl. Nevědomky jsem měla zkristalizované ruce. Ksakru. 
To byl nový stůl. Podívám se na svou ruku, stále tam nebyla ta ústa, co měl Deidara. 
"Jdi za nimi a jestli nepůjdou na misi, mají stržený plat a domácí vězení bez tréninků!" tahle vesnice jde čím dál tím víc do kytek. Kde je tady nějaká autorita, pro tuhle vesnici jsem udělala více než všichni ostatní, to tihle nebyli pomalu ani na světe a budou se chovat jak povýšená egoistická a narcistická hovada? Začala jsem zrychleně dýchat, asi se mi zvýšil tlak. Ty prášky nezabírají.... já se na to všechno můžu....... popadla jsem svoje zuby, vyndala si je a zkrystalizovala a hodila proti stěně. Ihned se rozbily. Chytla jsem se židle. Brunátněla jsem vzteky.
Návrat nahoru Goto down
Yagura
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Fri Apr 27, 2018 12:40 pm

Podívejme, konečně zuby v akci! A to je ani nehodila po mě, dnešek je vážně krásný den! Během toho záchvatu zuřivosti jsem nehnula ani brvou. Byl to Yogao, nepřekvapovalo mě to, na druhou stranu odmítnout misi? Tak to bych si opravdu nikdy nedovolila. A to jsem mise opravdu neměla ráda! Mezi tím, co Lady hromovala a bleskovala jsem já došla k oknu a otevřela ho, aby byl v místnosti čerstvíývzduch, zdálo se mi, že nějak zbrunátněla, to nebylo dobré na její tlak. Taky jsem jí nalila sklenici studené vody a ve chvíli, kdy kolem mě proletěly zkrystalizované zuby, jí tu sklenku dala do ruky.
"Zařídím to. Zkuste se uklidnit, Lady, myslete na své zdraví." promluvila jsem klidně, jak nás to učili na kurzu asertivity. Pak jsem jen vyšla ze dveří ven a rovnou zavolala na tu uklízečku, co jsem jí sebrala rukavice pro toho genina, aby tam šla uklidit střepy a rozházené papíry a pak se zastavila dole v účtárně s tím, ať objednají nový stůl a nějací dva úředníci ať tam Lady dají stůl z některé kanceláře, dokud ten nový nepřijde. Nakonec jsem pověřila jednu mladičkou stážistku, ať dává na Bochikage pozor, z čehož se ta hystericky rozbrečela a já jen protočila očima. Tak po tobě hodí zuby, jsi z cukru nebo co?! Nicméně domluvila jsem jí, že jí když tak doprovodím k lékaři a vypíšu jí to jako zranění na pracovišti a s tím jsem také konečně s výdechem opustila budovu a vydala se hledat senpaie. Slunce svítilo, byl hezký den a já měla hlavu lehkou a byla jsem spokojená. Šrámy na duši jsem z toho rozhodně neměla, ačkoliv jsem s Lady souhlasila.
(Přesun)

Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

Poèet pøíspìvkù : 99
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sat Apr 28, 2018 10:43 pm

Někdo zaklepal na dveře. Byl to chunín z Bochigakure no sato, který chtěl předat zdejší Kage zprávu od jejího Koteižského protějšku. Ať už s ním naložila jakkoli, znění zprávy bylo neměnné:

Zpráva (elektronická či textová- výběr na Vás):

Nemohla jsem si odpustit ten konec, což působilo vzhledem k vážnosti textu rozporuplně. Jak pak si to jen vyloží osoba věku Bochikage?

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sat Apr 28, 2018 10:54 pm

Než technické služby přinesli nový stůl, lebedila jsem si v kanclu v křesle s knížkou od Agáty Christie a zažraná do příběhu jsem si ani nevšimla, že někdo přišel. Nebula tu nebyla, aby mi vše hlásila. Pak jsem se ale zarazila, když trochu zřídnul vzduch. 
"Fo tu chceš?" promluvila jse, pak jsem si uvědomila, že nemám protézu a tak jsem se líně zvedla a šla si do skříňky pro náhradní. Hoch mi mezitím podal vzkaz. Aha tak takhle to bylo. Další puberťáky, abych měla na krku, bezva. Nicméně jsem vybuchla v hurónský křik, dokud mi služby nepřinesli nový stůl. KDo říká, že my jsme neutrální?  Hned po té jsem začala psát odpověď, kterou jsme zpětně poslala po mladíkovi. No to bude legrace. A po jeho odchodu jsem opět otevřela knížku a četla dál.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun Apr 29, 2018 12:47 pm

Mise jsem měl splněné, trénink za sebou, zamířil jsem tedy zpátky do HQ Bochigakure no Sato. Vzpomínky z misí byly stále živé, zejména z nemocnice- ty na barvě asi stejně nikdy neztratí. Schody jsem bral po dvou, těšil jsem se na to, až oznámím svůj úspěch. Jenže, komu se mám hlásit? Když mi mise zadala Yagura, mám jejich splnění ohlásit jí? Nebo snad mám zamířit přímo k Bochikage? Tahleta úředničina mě dokázala pořádně rozhodit.
Doskákal jsem až do patra, kde sídlila Bochikage. Rozhodl jsem se nejdřív nakouknout do kuchyňky, ve které jsem předtím s Yagurou seděl. Myslel jsem, že by tam mohla zase sedět, ale nic nebylo dále od pravdy. Pokračoval jsem tedy v chůzi vpřed, až ke dveřím Bochikage. Zvláštní, po zážitku v nemocnici už jsem z Bochikage měl menší strach než předtím. Nervózní jsem však i nadále byl. Nikdy jsem ji zblízka neviděl. Zaklepal jsem tedy na dveře, opřel se o zeď vedle rámu dveří a čekal až mě někdo pozve dovnitř. Až později jsem si všiml, že tu stojí pořád ten kluk, co předtím. Pořád ještě spal? Přišlo mi to divné. Bál jsem se, že umřel. Stál tam tak nehybně, úplně mimo tento svět. Dotknout jsem se však neodvážil. Však až začne tlít, úklidová četa to vyřeší, no ne?
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun Apr 29, 2018 11:25 pm

Zrovna jsem se nacházel poblíž Bochigakure no Sato a tak přišlo k úvahu že bych v této složitější finanční situaci mohl přijít k penězům, pro jednou čistou prací, nebo taky ne. Mnoho lidí mi nedávno zemřelo, protože neuposlechli mé rozkazy a krom masakru v nejmenované vesnici, to krom lidských životu na straně civilistu, jōninu z Konohy a mých lidí, odnesla převážně moje ''peněženka''. Vzpomínat na staré rány, je to nejhorší co může člověk dělat. Nebyl jsem jakkoliv obeznámen, jakoukoliv skutečností, která se momentálně děla mezi vesnicemi. I kdybych byl, politika na takovéhle úrovni mě naprosto nezajímala. Potřeboval jsem peníze a bylo mi jedno, jestli mi je poskytne Bochigakure nebo Koteigakure. Trochu jsem po vesnici bloudil a nebylo by daleko od pravdy, kdybych tvrdil že jsem jí prošel celou. Nebyl jsem v takové větší vesnici skoro 25 let, takže tohle mě rozhodně trochu omlouvalo.
Pomocí metody pokus-omyl jsem našel sídlo, které bylo poměrně dobře střeženo. Ne že by na tom jakkoliv záleželo, zkrátka jsem to prostě zaregistroval. Když jsem byl velmi blízko vchodových dveří, tak ven vyšlo pár lidí. Správné načasování, nebo pouhopouhá náhoda. To není v tuto situaci vůbec relevantní. Prošel jsem dovnitř, překvapivě bez jakéhokoliv problému, až jsem došel ke kanceláři Bochikage. Mnoho let mimo slušně vychovanou civilizaci se dosti podepsalo na mém současném chování. Proto bez špetky sebezáchovy bez klepání vkročím dovnitř.
Čekal jsem že uvidím takřka cokoliv, ale starou ženu, které by to více slušelo již pod hlínou, než v křesle nikoliv. „Stařeno, kde..“ zarazím se, protože si uvědomím že to co sedí přede mnou je dost pravděpodobně Bochikage. Tedy chtěl jsem říct...“ pozměním ironický hlas s předešlého oslovení na vážný. „Nehledáte náhodou výpomoc z třetí strany.“
Dále pokračuji až nepříjemně chladnokrevně klidným hlasem. „Vyřízení účtu mezi vesnicemi, únos, trvalá invalidita nepohodlných lidí, vysvobození, vražda?“
Pro každé zdůraznění služby, přidám pár gest.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun Apr 29, 2018 11:49 pm

Nějak mě ta knížka moc nebavila. Když jsem věděla, co se nese na vesnici, tak jsem nebyla zrovna v klidu, proto jsem ani nijak nebyla překvapená, když se ozvalo váhavé ťukání. To by měl být ten gennnin,kterýho jsem předtím nepřijala. Hm už jsem chtěla vstát, že mu jdu otevřít, ale najednou někdo drze vstoupil do kanceláře. Toho chlapce jsem viděla stát u dveří ještě s nataženou rukou. Tohle mě velmi pobouřilo už tak jsem měla špatnou náladu. Nezvaný host nestihl doříct, ani první větu a už jsem zkristalizovala jako sochu. Tady si nikdo holubník dělat nebude. Luskla jsem prsty. Na můj pokyn se tu měl objevit někdo z Arashi. Pravděpodobně se ještě nezačala konat příprava na obranu vesnice, proto si taky do ní mohl jít kde kdo. 
"Posaď se chlapče." pokynu tomu malému genninovi na židli před stolem a vražedně čumím na toho maníka, co přišel a teď z něj je kus krystalu.
Jen co jednotka Arashi dorazí, pokynu jim, aby toho maníka odvedli pryč z budovy a pustili ho, až se naučí slušnému chování.
Návrat nahoru Goto down
NPC

Poèet pøíspìvkù : 172

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon Apr 30, 2018 12:10 am

Arashi
Sotva lusknutí doznělo, za neznámým mužem se objevil maskovaný člen tajných jednotek. Jak správně poznamenal, budova byla velmi dobře střežena, hlavně v návaznosti na nedávné události, o kterých zmíněný návštěvník neměl ponětí. Tento člen, stejně jako několik dalších lidí chránil budovu, potažmo samotnou Bochikage právě před takovými nečekanými výpady, ačkoliv zatím Lady atakoval pouze slovy.
Arashi měl své instrukce od Jomeie, svého velitele a Bochikage pravděpodobně nemusela ani dávat nějaké znamení a zasáhl by. Tím spíš, když neviděl žádnou čelenku kterékoliv vesnice. Nejspíš v duchu přemýšlel, jak se tento muž dostal do vesnice, ale byla to jen chvíle, co velitel vydal rozkazy k obraně vesnice, a protože brána doposud byla blokovaná zkrátka se stala nějaká administrativní chyba.
Nicméně nepodnikl-li muž nějaké protichůdné kroky, byl chycen do krystalu Lady Celsie a arashimu nedělalo velké problémy ho z kanceláře jednoduše vyvést ven, kde mu důrazně doporučil, ať zklidní hlavu a k Bochikage se chová s respektem a úctou. Pokud by se tak stalo, arashi by zmizel a nechal by na uvážení hráče, jestli zkusí své štěstí s podobným přístupem podruhé.
Reagoval by nezvaný návštěvník obranou, nedejbože útokem, měl by čekat, že budova je opravdu velmi dobře střežená a ostatní členové jednotky nemilosrdně zaútočí.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon Apr 30, 2018 10:00 am

Vlastně ani nevím, co si myslet. Všechno se odehrálo snad během mžiku oka. Ani nevím jak se tu ten prevít, co mě předběhl, vzal. Stál s nataženou rukou a otevřenými ústy, nevěřícně sledujíc jeho chování. Očividně jsem nebyl jediný, koho jeho chování pobouřilo. Když jsem ho pak viděl proměňovat se v kus krystalu, z mého pohledu to tak vypadalo, nedokázal jsem se škodolibě neusmát. „Spravedlnost!“ Zakřičel jsem v duchu, moje mini já si v duchu poskakovalo radostí.
Hai! Bochikage-sama.“ Řeknu ve dveřích, ukloním se a vejdu dovnitř. Když procházím kolem té živé sochy, konečky prstů se krystalu dotknu, nikdy jsem na živo žádný neviděl, tohle byla moje premiéra. Hladký, krásný a studený. Kéž bych takové schopnosti měl také. Bohužel ne každému se zadaří.
Usadil jsem se na židli, zkřížil nohy a jemně s nimi pohupoval. Prohlížel jsem si se zájmem Bochikage. „On je mrtvý?“ Zeptám se nejdříve. Během té doby už Arashi vytahoval kus krystalu ven a zavřel za sebou dveře. Nedokázal jsem si představit, jak by člověk dokázal rozchodit vlastní krystalizaci, ale možná to šlo, co já vím!
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon Apr 30, 2018 12:02 pm

Administrativní chyba, brána se začala blokovat chvíli po mém vstupu, dobré načasování, nebo jsem vůbec žádnou bránou neprocházel. Členové mého klanu mnohdy trpěli poruchou krátkodobé paměti a zapomnětlivostí, takže si to nejsem schopen přesně vybavit.
Špatná nálada Bochikage byla zřejmá a moje vystupování a chování k ní to rozhodně nezlepšilo. To ale nic neměnilo na tom, že ''slovní útok'' v podobě konstatování faktu o věku, nebyl slovní útok. Nikdy jsem nebyl podřízení, takže uctivé chování nemám jednoduše naučené. Pokud bude mít zájem dále jednat se mnou, tak zbývá jediná možnost a to si zvyknout. Možná bych mohl trochu to chování zjemnit, ale zázraky ve formě okamžité převýchovy se nedají očekávat. Malého genina jsem si původně ani nevšiml, ale to též patřilo k mé povaze. Byl jsem vždycky přímočarý a nehleděl jsem na lidi kolem sebe.
Ani Bochikage se ale k méně nebo více zvaným hostům nechovala zrovna přátelsky. To dokazoval takřka instantní útok na mojí osobu v podobě krystalického jutsu. Možná si myslela že to bude stačit, ale to se buď škaredě přecenila, nebo mě ještě škareději podcenila. Působivý ale tak trochu špinavý a laciný trik od ženy v jejím věků.
Stejně tak rychle jak Bochikage zautočila, jsem se bránil. Takřka bleskovou rychlostí jsem složil ruce do pečetě TYGRA. Shunshin no Jutsu. Problesknu se takřka pár desítek centimetrů od místa, kde jsem stál původně. To ale stačilo na to, aby krystal který Lady Celsia vytvořila minul svůj cíl.
Tohle proběhlo tak rychle, že ten prcek ani nezaregistroval že krystal, který se vytvořil je prázdný. Možná trochu zklamaní, ale osobně nevěřím na spravedlivost. Měl jsem na jazyku, mnoho vulgárních až nepublikovatelných slov, ale za přítomnosti Arashi, které se právě zjevili za mými zády, bylo moudřejší je ''spolknout''. „Bez dalších slov, ukáži gesto v podobě sklonění hlavy“, které ukazuje/naznačuje určitou podřízenost a respektování rozhodnutí všech zúčastněných. Otočím se a bez jakýkoliv slov odcházím ven na chodbu za doprovodu Arashi. Holt si počkám až si to babča vyřídí a potom zkusím štěstí znovu. Sice jsem možná trochu arogantní ale rozhodně nejsem sebevrah, abych zaútočil na ženu, která této vesnici vládne, za přítomnosti desítek, možná stovek členů Arashi jednotek v bezprostřední blízkosti.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon Apr 30, 2018 11:18 pm

(Maykeru jen pro pořádek, to není mířená střela ten krystal, ten je zaměřený na tebe, takže ač jsi to stihnul či ne, krystal je na tobě.) 

Počkala jsem si, až se pole vyklidní. vážně kdy jsem naposledy měla dovolenou? Krystal z toho muže na chodbě opadl. 
"Ne hochu, není mrtvý, kéž by byl, za takové chování by se zabíjet mělo. Za mých starých časů, když jsem ještě sloužila mimo vesnici jsem si nic takového nikdy nedovolovala." schválně jsem začala mluvit nahlas, aby to ten drzoun slyšel.
"Za mých starých časů jako potulný shinobi jsem si nedovolila nikdy být drzá na toho, kdo mě měl nebo potencionálně má zaměstnávat. A jestli jsem chtěla práci, musela jsem se chovat uctivě, protože uznej, chlapče, ty by si zaměstnal nebo pověřil nějakou misí někoho, kdo nechová úctu ani sám k sobě či se neumí chovat na veřejnosti a k váženým osobám? Dnešní generace absolutně vůbec neví, co ta naše musela udělat proto, aby se takový jako oni měli dobře.!!!" mluvila jsem spíše na zavřené dveře, než k tomu chlapci. 
"To že jsem stará ještě neznamená, že jsem senilní stařena, která už neví, co dělá. Někdy možná, ale stále jsem to já,kdo tuhle vesnici postavil na nohy z ničeho, což se o ostatních říct nedá. Kdyby tu byl  můj nebožtík manžel, tak tyhle existence střílí na potkání. Jo nebožtík manžel byl dobrá partie. Obětoval se pro vesnici, stejně jako můj syn. Nikdy na to nezapomenu, co pro vesnici udělali. Jsou to naši hrdinové, proto se o nich učíte na akademii, nebo snad ne?" vrhnu na chlapce varovný pohled.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Mon Apr 30, 2018 11:55 pm

Nemohl jsem necítit tu nadbytečnost mojí existence právě v této situaci. Kdybych věděl, že moje otázka ohledně bytí či nebytí toho muže takto rozlítí naši Bochi-sama, neptal bych se vůbec. Takhle jsem tam seděl jako přibitý, oddaně hledíc na mého vůdce. Čekal jsem, že ten muž, který byl vyveden Arashim se zpoza dveří ozve a bude naší Bochi oponovat, čímž se zase nabízí otázka, zda mé setrvání v kanceláři přinese nějaký užitek.
Nevěděl jsem, zda otázky použité během monologu jsou řečnické nebo ne. Zda tedy má odpověď má být řečnická či nikoliv. Místo toho jsem přikyvoval v momenty, kdy mi to přišlo vhodné a naši Bochi to nerozčílí. Když však přišla ta poslední otázka, na kterou chtěla odpověď ano nebo ne, to už jsem se k projevu verbálnímu odhodlal. „A-ano!“ Vyhrkl jsem ze sebe instinktivně a se zápalem, div jsem rukama nemáchal kolem sebe. Bodavý pohled, který téměř procházel mou maličkostí, mé nadšení prudce zchladil a já zase klidně seděl, očima se koukajíc na nohy od stolu. „Nerad bych Vás, Bochikage-sama zdržoval příliš dlouho, je mi jasné, že tady s tím…“ Odmlčel jsem se a hlavu otočil směrem ke dveřím. „budete mít asi ještě co řešit…
Jen jsem přišel oznámit, že jsem úspěšně našel toho psa, natřel dětské prolézačky a… zbavil se potíží v nemocnici…“ Nechtěl jsem se zejména v té poslední misi dále šťourat. Možná ani to slovo šťourat není zrovna v tomto kontextu vhodné. „Je tu pro mě nějaká další práce? Prosííím prosíím.“ Sepjal jsem ruce, opřel lokty o opěrky židle a psíma očima hleděl na Bochi. Ačkoliv jsem dříve toužil po týmu, během plnění těchto tří misí jsem si uvědomil, že prozatím pro mě bude sólo dráha nejlepší. Proto jsem ve skrytu duše doufal, že mi dá misi, nikoliv tým. Jo, a taky bych chtěl odměnu, ale styděl jsem se o ní říct. Nemusely to být nutně peníze, vzal bych i výplatu v jiných podobách… třeba v podobě té Yaguřiny bábovky!
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed May 02, 2018 6:07 pm

//To se horko-těžko zjišťuje, takže to zkusím nějak navázat Very Happy přejdeme to

Mezitím co opadal poslední kousek krystalu z mého černobílého pláště, jsem přemýšlel, jestli se mi to všechno jenom nezdá. Takhle mě ponížit a ztrapnit si ještě nikdy nikdo nedovolil. Měl jsem mnoho špatných vlastností, které již mohli na vlastní kůži lidé v blízkosti poznat. Tu nejtemnější a zároveň nejskrytější vlastnost, která se nazývá pomstychtivost, nikdo dosud neodhalil. Nemohl jsem přeslechnout úmyslně hlasitý rozvor, který Bochikage přednášela malému klukovi. „Za takovéhle ponížení bych tě poslal za tvým manželem a synáčkem“. Pronesl jsem v tichosti mezi zuby, tak aby to nikdo neslyšel. Tady na území Bochigakure měla krom vlastních schopností i mnohočlennou ochranku.
Dojemný projev o staré generaci, výchově, úctě a slušnosti. Kdyby tato působivá stará žena věděla to není ani rok, kdy jsem dával rozkazy banditům a nukeninům k rabování, týrání žen, vraždám dětí, mučení starých, okrádání chudých i bohatých, únosům vysoce postaveních paniček, které se prodávali do bordelu za pár mincí, bez možnosti volby a nikdo nepopírál že to byli mnohdy obyvatele velkých vesnic, jako je třeba Bochigakure no Sato. Tohle všechno vynášelo tolik, že bych si mohl těchto kanceláří koupit desítky, ne-li stovky. Kdyby tohle všechno věděla, rozhodně by si odpustila slova jako je úcta k starší generaci.
Tohle ale všechno skončilo a nastal čas se uskromnit. Zapomínal jsem že se nebavím s podřízeními ale s lidmi jako je Kage. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Proto se arogantní a pomstychtivý grimas obličeje, změnil na falešní, láskyplný a v neposlední řadě přátelský úsměv. Mezitím jsem se opřel o zeď a bez dalších připomínek čekal na řadu.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Wed May 02, 2018 10:10 pm

Poslouchala jsem houževnatost toho kluka. Yagkura mu zdá se dala nějakou tu misi, když jsem se tu rozčilovala. Slečna se nezdá a ten hoch také ne. Mlčky jsem vstala a přešla k trezoru. Vyndala jsem z něj pytlíček s 200 ryo a hodila jsem mu jej. Poté jsem přešla k vitrínce a vyndala z něj svitek, který jsem po něm též hodila. Svitek obsahoval techniku C rank Mizu bunshin no jutsu. 
"Jdi trénovat chlapče. Pro dnešek toho bylo dost. Až to budeš umět, vrátíš mi ho." přišla jsem k němu a pohladila ho po tváři s milým úsměvem, což u mě nebyl zvyk. Já umím ocenit snahu a práci. Tenhle kluk, měl potenciál a chtěl něco dělat. 
"Sežeň velitele Arashi jednotek. Až ho najdeš přijď s ním sem ke mě. Teď můžeš jít" otočím se k němu zády a vrátím se ke svému křeslu.
Návrat nahoru Goto down
Izuna
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Fri May 04, 2018 12:57 pm

Netušil jsem, proč Bochi-sama vstala, proto jsem ji mlčky sledoval. Byla ke mně zády, takže jsem nevěděl, co přesně dělá, nicméně když na mě letěl pytlíček, pevně jsem ho v trajektorii letu zachytil a sevřel. „Páni! Ten je ale těžký!“ Problesklo mi hlavou a v očích se mi zajiskřilo. Přemýšlel jsem, jak s penězi naložím. Bylo tu víc možností, ale jedna byla jasná: Skočím si na pořádný žvanec! V moment, kdy jsem si vybavil mísu vonícího rámenu, břicho se mlsně zakroutilo a pusu jsem měl plnou slin. Jídlo, to byla moje velká slabina. Miloval jsem ho.
Bochi byla ale stále hbitá žena, než jsem se stihl vzpamatovat, letěl ke mně srolovaný svitek, zhruba ve středu byl stažen tenkou modrou stužkou a zavázán. Přistál na stole a než se stihl skutálet na zem, zachytil jsem ho volnou rukou. Odložil jsem pytlíček s penězi na stůl, abych mohl rozvázat stužku a otevřít svitek. V duchu jsem si povzdechl, tuhle techniku jsem se aktuálně učil a teorii na svitku obsaženou už jsem zvládl. Nedal jsem však nic znát, jelikož jsem nemohl. Nechtěl jsem se nijak přiznávat k tomu, že tuhle techniku jsem si už „vypůjčil“ tajně doma bez dovolení mé milované matky. Smotal jsem ho tedy zpátky, uvázal v jeho středu stužku a zastrčil ho pod svrchní oděv, aby nebyl vidět, tedy nikoho nelákal k odcizení. „Rozumím, Bochikage-sama! Děkuji.“ Stoupl jsem si a věnoval jsem jí hluboký úklon, načež jsem se narovnal s rukama podél těla. Stál jsem v pozoru jako voják.
Pohlazení po tváři mi vyvolalo husí kůži na rukách a zčervenaly mi tváře. Tohle jsem od Bochikage opravdu nečekal. Nezmohl jsem se na nic jiného než strašně otupělý a nesměly úsměv, odvracejíce nejistě zrak k zemi. Přeci jen jsem nějakou misi ale nakonec dostal. Jistě, někdo by řekl, že to byl prostý rozkaz, nařízení. Jenže nalézt velitele Arashi jednotek? Panečku, jak najít velitele jednotek v utajení?! Já to jako misi bral! A pokud ne jako misi, tak alespoň jako výzvu!
Provedu! Sayonara, Bochikage-sama!“ Řeknu odhodlaně na srozuměnou, sáhnu po pytlíku s penězi, ukloním se stejně hluboce jako předtím a otočím se směrem k odchodu. Cestou ke dveřím skryji i peníze, vyjdu ven, ale dveře nechám otevřené. Všiml jsem si totiž toho muže, co byl ještě před několika málo chvilkami kus krystalu. Usměji se, pouze lehce se ukloním i jemu a odcházím pryč. Proč jsem se mu klaněl? Byl starší, silnější než já a rozhodně i vyšší hodnosti. Ať už byl z vesnice nebo ne, zasloužil si určitý projev úcty, jak mě matka učila. Pouhým mírným úklonem jsem však demonstroval to, že k němu nechovám takovou úctu, jako k naší Bochikage-sama. Seběhl jsem schody, vyběhl z budovy a zmizel v ulicích.

//Přesun
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Fri May 04, 2018 6:49 pm

Sotva jsem se opřel o zeď a už malý klučina vycházel ven, přičemž měl rozhodně těší kapsu než když vcházel. Tento malý detail neunikl mému oku, přesto že nebyl hlavním cílem pozorování. Že by nějaká peněžitá odměna? pomyslím si. Pokud ano, tak se tu nacházím správně. Rozhovor mezi stařenou a klučinou nebyl jakkoliv zajímavý, proto jsem místo poslouchání si prohlížel zbytek budovy pohledem. Přesto že čekací doba nebyla dlouhá, stihl se černo-bílý plášť od stěny umazat. Jaký bych to byl nezdvořák, kdybych takhle špinavý přišel přes Bochikage. Pár pohyby přes plášť smetu drtivou většinu bordelu na zem. První dojem se trošičku pokazil, tak doufejme že druhý bude o něco lepší. Přesto že jsou otevřené dveře tak zaklepu na kvalitní dřevo z kterého jsou dveře vyrobené.
Nečekám na další povolení ke vstupu a vstupuji přímo doprostřed kanceláře. To určitě nebylo příliš vhodné od džentlmena mé úrovně, ale alespoň nějaké to zlepšení se dalo poznat. S velmi širokým, falešným a ironickým  úsměvem pronesu stejné věty, které jsem měl v plánu přednést prvně s tím že přidám představení.
„Jmenuji se Maikeru a chodím po vesnicích které mají mnoho peněz a ještě více problému“. Za celou dobu se jednalo o nejupřímnější větu, kterou jsem doposud pronesl. Jediná věc která zůstala úmyslně zatajená byla klan. „Nehledáte náhodou výpomoc z třetí strany.“ Úsměv z tváře zmizí. Holt se nedokáži smát tak dlouhou dobu, kterou by tato situace vyžadovala. „Vyřízení účtu mezi vesnicemi, krádež, únos, trvalá invalidita nepohodlných lidí, dočasná invalidita, vysvobození, vražda?“. Místo ukazování jakýkoliv gest u jednotlivých služeb se snažím navázat oční kontakt s Bochikage. Tyto služby které nabízím jsou pro běžné shinobi pod vesnicí velmi problémové a riskantní z důvodu neúspěchu a následného odhalení plánu jedné či druhé vesnice. V mém případě by žádná vesnice nikdy nemohla být přímo obviněna, protože obvinit vesnici za čin potulného shinobi by na politické scéně vyšel naprosto směšně. Tohle byl pádný důvod k najmutí takových lidí a služeb na velmi kontroverzní a politicky zaměřené mise, při čemž by úspěch vedl k penězům pro vykonavatele a neúspěch by neukazoval na žádnou vesnici, na rozdíl od nasazení vlastních lidí.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Fri May 04, 2018 11:44 pm

Zaměřím svou pozornost tedy na človíčka, kterého jsem předtím vyrazila. Tentokrát ale bylo vidět, že si to vzal k srdci a rozhodně byl slušnější. Byl také velmi pohledný. Když nad tím tak zauvažuji, viděla jsem snad někdy ošklivého potulného shinobi? No neviděla. Všeci jsou hezcí. Zavrtím se v křesle. Měla jsem přesně vymyšleno, na co ho použiju už od chvíle kdy vstoupil dovnitř poprvé. 
"No trvalou invaliditu bych nejraději věnovala Koteikage, dočasnou, senpaiovi co odmítl mou misi, vysvobození sobě, ale já budu potřebovat jinou věc. Máš možnost to zvážit a odmítnout, pak ale v tom případě jinou akci nemám." sepnu si ruce před sebou a dívám se mu do očí. 
"Potřebuju doručit zprávu do Konohy, nebude to zrovna pozvánka na čajový dýchánek. Počkáš si na odpověď a doručíš mi ji zpět. Bereš nebo ne?" 
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sat May 05, 2018 12:41 pm

Přesto že to již byla postarší žena, tak vypadala na svůj věk docela dobře. Zatím jsem mohl hodnotit pouze vzhled, ale dovolím si předpokládat že apetitu bude mít v sobě ještě dosti.
Při poznámkách o trvalé invaliditě Koteikage se trochu pousměji. Nikoliv že bychom byli s Koteikage v jakémkoliv nepříjemné-nepřátelském vztahu, avšak peněžitá odměna která by za tuto práci byla adekvátní je tak astronomická že mi to vykouzlilo úsměv na tváři.
„Co není, může být“. Jednalo se spíše o nadsázku, než o jakoukoliv nabídku na budoucí práci. Při první příležitosti očního kontaktu využiji svůj Kurayamigan k tomu abych během desetiny sekundy vytáhl z Bochikage základní informace o ní samotné. Měl jsem vážný zájem vědět, s kým zrovna mám tu čest. Krom jména, rodinných vztahu a technik, zůstali jakýkoliv informace bez povšimnutí. Shōton(晶遁) zamyslím se.
Opravdu vzácné a stejně tak nepříjemné Kekkei Genkai. Mezi techniky se nacházeli i vlastní poznámky a informace o fungování jednotlivých technik, mezi kterými se nacházeli výhody i nevýhody. techniky od techniky. Tohle mohlo sloužit jako ukázka mého Kekkei Genka. Naštěstí pro mě a k smůle pro Bochikage se jednalo o nezjistitelný proces mezi našimi hlavy. Dále pouze mlčky vyslechnu celou poptávku na práci od Bochikage.
Vskutku dosti neobvyklá nabídka, proti zakázkám na které jsem zvyklí, ale to neznamená že není svým způsobem zajímavá. Kývnu hlavou na souhlas.
„Musím přiznat že takovouhle zakázku jsem ještě neměl, ale to nemění nic na tom, že si nedovolím odmítnout. Vzhledem k tomu že nechci skončit dočasně invalidní“.
Přidám trochu smíchu k poslední větě, jako narážku na větu, kterou před chvilkou pronesla.
Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   Sun May 06, 2018 12:24 am

"Velmi správně hochu." vytáhnu papír a začnu psát dopis. Ať už to byl přímí potomek či jen příbuzná větev klanu, nepřijdu o dalšího Kanu jen proto, že nějaká mladší dáma měla roupy. Tenhle chlapec se zdál být jako potulný celkem příhodný k této misi. 
"Podporuji potulné shinobi. Mají mnohdy více zkušeností, než samotní shinobi ve vesnici. Sama jeden oddíl potulných vedu, ale to si možná slyšel. Taky možná proto si tady a ne nikde jinde." řeknu významně. Bylo o mě známé, že ráda přijímám potulné shinobi, přece jenom jsem jedna z velitelů. A i tihle se musí nějak živit. Zapečetím svitek voskem a vtisknu do něj svůj prstek, který nesl znak klanu Kana orámovaný emblémem Bochigakure. Možná Kanové byli potulní, ale stále patří díky mě pod Bochigakure a to si nenechám vzít. 
"Dones ho přímo Hokagemu. Počkej si na jeho odpověď. Nebuď zbytečný rozruch, jde o mírový dopis rozumíš? Bylo už dost problémů a útoku. Jestli se dozvím, že si mým jménem dělal problémy, najdu si tě a zabiju. A nebude mi to dělat problém to mi věř. Bochigakure je jednou z mírových provincií a chci aby to tak zůstalo. Když vše zvládneš na jedničku doplatím ti zbytek odměny." a postavím před něj sáček se 100 ryo jako zálohu a podám mu svitek s pečetí. 
"V tvém zájmu nepotřebuješ vědět více, pokud se tě Hokage bude ptát, neodpovídej, nic nevíš, jen doručuješ dopis." vytáhnu ještě druhý papír a cosi tam napíšu, tentokrát už nepečtím. 
"Povolení pro stráže Konohy. Teď jdi a a%t si v cukuletu zpátky." 

Dopis pro Hokageho :

Povolení:

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Bochikage   

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Bochikage
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Kuri no Kuni :: Bochigakure no Sato-
Přejdi na: