Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kancelář Koteikage

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
H.
Admin*A
Admin*A
avatar

Poèet pøíspìvkù : 212
Join date : 23. 11. 16

PříspěvekPředmět: Kancelář Koteikage   Mon Feb 19, 2018 11:10 pm

First topic message reminder :


Kancelář vůdce vesnice je moderně zařízená, na policích je spoustu knih a svitků, z okna zase pěkný výhled na vesnici. Na dveřích visí rozpis úředních hodin a kancelář je hlídána, aby soukromí Koteikageho nebylo narušeno či cokoliv odcizeno.


Naposledy upravil H. dne Thu Mar 29, 2018 11:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Akasuna no Mai
Koteikage
Koteikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 17. 12. 16
Age : 34
Location :

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue May 08, 2018 4:27 pm

Spala jsem. Vypadalo to ale jako čtení či hledání něčeho. Hlavu jsem měla za hromadou papírů. Hezky schovaná. Byla to účelovka. Věděla jsem, že dřív nebo později mě někdo vyruší a nestála jsem zrovna o to, aby mě viděl spát. Ještě by si o mě pomysleli, že jsem nezodpovědná a flákám to. Ne. Jen jsem přepracovaná. Konoha a to vše kolem. Dost unavující toto. "Ahoj." Zvedla jsem hlavu nad hromadu papírů. Spánek jsem měla křehký, takže jsem se vzbudila hned při mém oslovení. Na tváři ale šlo poznat, že jsem po šlofíčku. "Ach ano... tým." Řekla jsem zamysleně. Dost těžké přeřadit od skákajících poníků na růžových loukách na něco zodpovědného. "Tví senseiové jsou zrovna ve vězení." Rozhodla jsem se všechny mé staré i nové problémy spojit do jednoho. Vyřeším jedním tahem. Slyšel dobře. Množné číslo a opravdu vězení. "Zrovna dneska vyrážím na setkání. Chceš jít se mnou? Uvidíš nové lidi a tak. Dokonce i Hokageho a Bochikage. Myslím, že to je jedinečná příležitost pro někoho tvého věku." Kyoraové minulosti jsem si byla velmi dobře vědoma. "Na tom setkání dohodneme získání tvých senseiů. Drží je Konoha." Asi nevěří, že s ním nemám nekalé úmysly. Taková nabídka pro genína se jen tak nevidí. "Aby si nevzbuzoval zbytečný rozruch svým věkem, věnuji ti jednu z naších anbu masek. Pomůže ti zůstat v utajení pro případ..." ... kdyby se něco zvrtlo. Nezvrtne a žádné nekalé úmysly nemám. Asi. Jinchuurikiho ale rozhodně neohrozím. Hatake je můj pokládek. Nikomu nedám!!!

_________________
Techniky:
 

Živé loutky:
 

BOS:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hatake Kyōraku
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 16. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue May 08, 2018 8:17 pm

Pozeral som sa na Koteikage a tak ako sa patrilo, som jej nechal priestor k slovám.. respektívne, som mal v pláne prehovoriť, až keď som si bol určite istý, že dokončila to, čo chcela povedať. Na mojej tvári sa toho nedalo vyčítať veľa. Skôr som nepobral tak polovicu vecí, ktoré mi povedala. Nie že by som im neveril ale, nevedel som, čo si o tom mám myslieť. Vezenie? Konoha? Aké stretnutie? Ako genin som samozrejme o takých veciach nemal ako vedieť a nie, nebol som supergénius. Nemal som ani šajnu o podobných veciach.
Takmer mi spadla sánka. Znelo to ako veľké rozhodnutie, no nemohol som inak, než prijať. Len som sa dosť formálne poklonil, s oboma rukami pri tele.
"Bude mi cťou." Odvetil som jednoduchú, no pravdivú odpoveď. Mal som doprevádzať Kage, to sa nestávalo len tak každému.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Akasuna no Mai
Koteikage
Koteikage
avatar

Poèet pøíspìvkù : 100
Join date : 17. 12. 16
Age : 34
Location :

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue May 08, 2018 8:37 pm

Už jen anbu maska. "To jsem ráda." Reagovala jsem s úsměvem. Takový ten asijský, kdy se Vám u něj oči tváří jako dvě čárečky do boku a ústa jsou v maximální možné parabole. "Půjde s námi ještě jeden." Nerado to přiznávám. Bude to NPC. "Neboj. Oblíbíš si ho. Nic nenamluví." Ještě abych se unavovala psaním dialogů za NPC. To víte že jo. Postavila jsem se ze židle a přesunula hromádku, za kterou jsem šlofíkařila. Ať to vypadá, že jsem tu hordu papíru stihla vyřídit. "Vyrážíme ihned. Na záchod si můžeš odskočit cestou. Masku ti vyzvedneme na anbu centrále. Můžeš si ji nasadit až před Bochigakure no sato." Elegantně jsem obešla stůl a otevřela dveře. "Až po tobě můj šmoulíku." Klíče nemá. Zamykám. Jdu proto poslední. "A pamatuj... nezakazuji ti na jednání mluvit, ale bude lepší, když mi své pocity sdělíš až na jeho konci v soukromí. Ostatní Kage budou asi trochu nabručení. Trošku jsem překročila meze a zaútočila na Konohu. Ať víš, co je příčina." O směně zajatců jsem mu už řekla. Ne přímo. Jen to, že jdeme získat zpátky jeho senseie. O válčení jsem mluvila v klidu. Nebylo to bez emocí. Znělo to jako, když sdělujete svému kamarádovi nejnovější informace ve světě. Zaujatě. Napínavě. (Přesun)

_________________
Techniky:
 

Živé loutky:
 

BOS:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Hatake Kyōraku
Genin
Genin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 16. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue May 08, 2018 8:45 pm

Bolo to celkom.. nečakané. Mal som síce pripravené nejaké veci, asi ako aj každý iný shinobi, ktorý svoju prácu bral aspoň trocha vážne.. no nečakal som, že mi na prípravu nedá ani.. pár minút. Prišlo mi celkom vtipné, ako sa naša Koteikage správa. Mohlo to byť nerozvážne a nedisciplínované, no bol som v podstate dieťa, také veci ma bavili. Na tvári sa mi usadil úprimný úsmev a s prikívnutím som sa vybral k dverám.
"Oh.. zaútočila? Myslel som si, že Koteigakure zastáva neutralitu." Priznal som sa popravde. Nie že by mi to vadilo. Jej rozhodnutia som nijak nekomentoval a ani som nad nimi neohŕňal nos. Keď mi otvorila, vydal som sa v podstate sa naprv zbaliť domov. Predsa len do Bochi to bude nejaký čas. No bol som presvedčený, že u brány budem ako prvý.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank
Potulný A-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 03. 02. 17
Age : 30

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue May 15, 2018 5:29 pm

Cesta do Koteigakure trvala značně déle, než do Bochikagure. Vzdálenost nehrála v tomhle případě roli. Trasa která byla zvolená nebyla zrovna šťastná a pravděpodobně jsem se na ní mnohokrát ztratil. Příště to vezmu jinudy abych se vyhnul menším vesnicím, kterých bylo po cestě mnoho. Nebudu zmiňovat že v prvních chvílích hledám velikou bránu, kterou se většinou takovéhle vesnice vyznačují. To že se právě procházím vesnicí jsem zjistil vzhledem k nápisům na cedulích. Poté se stačilo zeptat na cestu do kanceláří Koteikage. Podle instrukcí co mi pověděl jeden z vesničanů, byla cesta najednou mnohem snazší než kdykoliv dřív. Kanceláře vypadali v každé vesnici takřka identicky.
Pokaždé se v blízkosti nacházela menší nebo větší ochranka Kageho. Bylo mi řečeno že Koteikage se momentálně nenachází v budově, ale tohle ničemu nevadilo. Času bylo hodně a v tuto chvíli se mi chvilka odpočinku hodila. Klon kterého jsem poslal do Bochigakure no Sato byl již v tuto chvíli zničen. Nejednalo se o stínového klona, abychom svým způsobem sdíleli obsah ''myšlenek'' a vědomostí po zničení. Po převzetí odměny se měl vydat za originálem, aby předal všechno co mu Bochikage dala. Pokud se nevrátí, tak to bude originál považovat za zradu celé vesnice, nikoliv jednotlivce. Vzhledem k povaze pomstychtivého shinobiho je velmi diskutabilní, jestli řešení mindráku jednoho vesnického balíka, který ho vyřešil zničením klonu, stáli za problémy, které se mohou v návaznosti na tuto akci objevit.
Po AKCI následuje REAKCE, která jak bylo u Maikera zvykem, mnohonásobně převyšovala ''odpověď'', která by se mohla nazvat adekvátní. V mžiku dám ruce do jediné pečetě a vytvořím klona, přesně takového, kterého jsem poslal do Bochigakure no Sato.
„Klon si sedne na pohodlné místo, blízko kanceláře“ a „originál vyrazí se kochat vesnicí“, když se v ní už nachází. Doufejme že Akasuna no Mai bude o něco přátelštější. To že se Koteikage nachází mimo vesnici mi nedělalo vrásky. Čas je v současné době to, čeho mám nadbytek. Počkat na Koteikage a počkat na klona co nedorazí, byla velmi naplňující práce.

________________________________
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 03. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Thu May 17, 2018 11:46 am

Z moci mě svěřené od samotné Lady Koteikage, jsem seděl v kanclu a dělal konečně pořádek, který tu byl potřeba. Nevěděl jsem, jestli to bylo za trest či za odměnu. Určitě za odměnu, protože trest je, že jsem se stal oblíbencem č. 2. Číslo jedna byl nějaký genin s kočičkou, hrůůza! Byl jsem z toho smutný. Tolik jsem toho vytrpěl. A pak si nakráčí nějaký bělovlasý genin. Hrůza!!! Nemohl jsem se účastnit té konference v Bochi. Achjo byl jsem smutný a také opilý. Zapíjel jsem ten žal a ještě něco jiného , ale to je již dlouhá historie.

"Dale" mohl uslyšet ona osoba, která byla za dveřmi. Byl jsem zvědavý, kdo to je. Protože mi nepřišel zdejší. Zajistě se ptáte, jak jsem ho mohl vidět přes dveře. Bylo to prosté. Měl jsem vytvořené písečné oko na chodbě, byla to taková kamera, která sledovala nově příchozí. Je pochopitelné, že si toho oka nemohl všimnout, protože bylo velmi dobře skryto. Mezitím jsem pokračoval ve své práci.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank
Potulný A-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 03. 02. 17
Age : 30

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Thu May 17, 2018 4:04 pm

KLON:
Originál už odešel z vesnice, protože potřeboval splnit další článek pečlivého plánu s kterým chtěl přijít před Koteikage. Vzhledem k posledním aktivitám to vypadá že má Koteigakure no Sato tendenci se rozšiřovat na další území, což bylo pro můj plán velmi výhodná situace. Jakmile uslyším zpoza dveří povolení ke vstupu tak mě to překvapí. „Vstoupím do dveří“ a spatřím docela sympatického chlapíka v křesle. Nebylo žádnou novinkou že Akasuna no Ma myslí na všechno ale v tomhle případě bohužel nebyla náhrada dostačující. „Rád vás poznávám pane“ pronesu klidným hlasem. Už tímto oslovením si zasloužil více respektu než oba kagové s kterýma jsem jednal nedávno. Pokud potřebuji vycházet s Akasunou, tak nebude nejlepší si poštvat proti sobě její podřízené. Věděl jsem velmi dobře že se nejedná o Koteikage. Velkým vesnicím mají vládnout 2 ženy a jeden muž. Hokageho jsem už viděl, takže pokud tohle není dobře převlečená žena, tak nemluvím s člověkem s kterým mluvit potřebuji. „Opravdu si vážím že se mi věnujete, ale nepotřebuji mluvit s vámi“. Vskutku svojí nabídku spolupráce jsem si nechával pro uši jiného člověka. Přesto nebylo v plánu odejít bez jakékoliv informace, kterou bych vesnici v rámci spolupráce nenabídl „Vzkažte prosím své šéfové že Bochikage si na neutralitu pouze hraje“.
„V tom okamžiku se pokusím alespoň na vteřinu s mladíkem navázat oční kontakt“.
Dōjutsu které vlastním není známé ani populární aby ho tento mladík z druhého kouta světa znal. I přesto že by ho poznal, tak nebyla šance aby měl vědomosti o jeho druhém použití. Kurayamigan nedokázal pouze informace krást ale i sdílet mezi více lidmi.
V okamžiku prvního očního kontaktu, jsem mu do hlavy ''násilně'' vložil své vzpomínky.

Vložené vzpomínky:
 

Odměna za mojí hlavu od Bochikage bude jen další střípek mého plánu. Nebudu zmiňovat že odměna je na úrovni D rank mise, při které chytáte ztracené kočky po vesnicích.
Tímto informace které umožním znát tomuhle muži končí. „Vrátím se až tu bude samotná Koteikage!“ pronesu velmi klidným a přátelským hlasem. „Pokud by se ptala od koho všechno víte, tak řekněte od spojence, kterého nezná“. Ačkoliv to bylo všechno co tento chlapík mohl zjistit, tak neodcházím. Přes Koneckonců se jednalo o hodně informací v krátkém čase.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 03. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sun Jun 03, 2018 1:41 pm

Přišel mě navštívit cizi mužík, což bylo překvapivý, protože většinou sem cizinci nechodili. Pravdou je, že je vždy Včelička navštívila, příkladem byla Kana. Byl jsem překvapen. Každopádně jsem byl pozitivní a s úsměvem jsem ho přivítal. Jeho slova mě již nepotěšila. Nechtěl si povídat se mnou. Smutný. Nemohl tušit, že Včelička je trošičku více na hlavičku a mé osůbce nejvíce důvěřuje, takže se to nakonec dozvím, co mu řekne. A proto mě to netrápilo. "Dobrý, jak si přejete" pověděl jsem.

Když se dostal k tomu, že chce vtlačit myšlenky do mé hlavy. Tady jsem měl velký problém. Nemyslím tím Bruta, ale mě jakožto hráče. Dosti dlouho jsem přemýšlel, jak na tohle zareagovat. Nakonec jsem, i když nerad, to akceptoval. Akceptují to jen z důvodu, že dává myšlenky do mě, a jinak nevytahuje důležité informace o mě, či vesnici.

"Zajímavé" pomyslím si. Poté vyslechnu jeho další slova. Přitom jen kývnu. Dosti stejným způsobem se klona zbavím tím, že ho planu po zádech. V Bochi to udělal jistý jedinec, tady tu roli to sehrál můj písek. Potom poplácaní mého písku po zádech toho může, který se ani nepředstavil, mě čekalo další překvapení. Povzdechl jsem si, když se rozpadl na hlínu. Teď jsem si připadal, jako kdyby se na můj písek vykakala kočička. Hold co se dalo dělat. Písek sebral hlínu a z okna ho vysypal. Informace, které mi zazněly v hlavě jsem napsal do svitku a vlastně se vším co se tu stalo.

//Omlouvám se, že tenhle post trval skoro měsíc, ale hold škola měla přednost.
///Byl bych rád, kdyby se autor domluvil s admini ohledně dojutsu a C rankového klona, protože za mě je to absolutní nesmysl.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank
Potulný A-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 03. 02. 17
Age : 30

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sun Jun 03, 2018 3:46 pm

______________________________________________
poznámka pod čarou
// Vše mám vyřešené a domluvené!
Abychom ale předešli budoucím problémům, tak jsem ti poslal PM, ve kterém všechno dovysvětluji.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 01. 06. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Mon Jun 04, 2018 8:20 pm


Poté co jsem byl na cvičišti hotovo, a poté co jsem na sebe vzal mé nové oblečení, jsem si to namířil rovnou sem. Už me informovali o těch dvou co jsou teď v Konoze, tak jsem věděl že s tím nemůžu nic dělat. Místo toho jsem se rozhodl začít se starat o své povinosti. Už dlouho jsem nedostal svůj tým. Bylo to měsíc, co jsem se rozloučil s tím posledním a od té doby jsem si užíval onoho "zasloužilého odpočinku", který samozřejmě vůbec nebyl odpočinek a jestli byl zasloužený také těžko říct.
Došel jsem tedy tempem sobě vlastním, dvakrát klepnul na dveře a vešel dovnitř.
"Zdravíčko. Ty budeš zástupce že?" zeptal jsem se prostě a jednoduše. Byl to takový ten veselý a hřejivý tón hlasu, který byl něco jako mé poznávací znamení.
Zbystřil jsem a prohlídl si ho pořádně. Přeci jen jsem věděl že Mai šla do Bochi, to ale koho tady nechala šlo mimo mě. Vypadal jakoby sotva vylezl z Akademie. Nevěděl jsem kolik mu může být, ale typl bych ho na maximálně 20 let. Mai mu ovšem věřila, že to tu zvládne. Nevěděl jsem ale, jestli to vypovídá o schopnostech tohohle prcka, nebo o neschopnosti naší kage. Upřímně jsem doufal že se jedná o první případ.
"Hm... asi by jsi tady neměl složku pro můj nový tým co?" zeptal jsem se a zeširoka se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 03. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Mon Jun 04, 2018 8:50 pm

Dělal jsem tu práci, kterou moje milovaná včelička moc nezvládala. Můj písek tu svištěl jako včelky v úlu! Z mé práce mě vyrušil, takový divný pan, který nebyl naladěný na stejném včelím singnálu. Bohužel i v takové vesnici se našli divní lidé. Zaklepal a hned vešel. To bylo nezdvořilé, ale já měl kameru v podobě třetího oka, takže nebyl tak překvapivý, jak by chtěl.

Jakmile Kainen otevřel dveře, mohl si povšimnout většího množství písku, které se tu povalovalo. Sem tam nějaký písek se pohyboval a dělal věci, které bych měl dělat já, ale nač to dělat, když na to jsou "lidé". "Hai, Brute, chunnin" pověděl jsem a zasmál jsem se. Zapomněl jsem, udělat bzz, už mi moje včelka chyběla, začínala jsem být normální. A to je chyba!

Divný, byl to velitel jouninu, ale neznal mě. Je pravdou, že jsem skoro zapomínal, že jsem chunin, ale měl jsem tolik volnosti. Bylo to úžasný. "Jooo, tým, chmmm" odvětil jsem a písek se začal pohybovat po místnosti a vytahoval složky. "Tady to máte, Kisho Kayawa, Hatake Kyoraku a Kasai Hirin...mno nebral bych to jako stálý tým, protože se by se Hatake a Kasai nemusely být vhodná kombinace, ale uvidte" odvětím a písek se natahne k němu a podá mu složky. "Hatake Kyoraku se momentalně nachází v bochi jako doprovod Koteikage" pověděl jsem a začal jsem ho v duchu proklínat. Doufal jsem, že si ho nechá. Já jsem miláček včeličky číslo jedná. Ne nějaký 7 léty genin, který si umí sotva utřít nos.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 01. 06. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Mon Jun 04, 2018 9:13 pm


"Bwahaha." zasmál jsem se od srdce jelikož mě fakt, že Koteikage nechala celou vesnici na povelo Chuuninovi mě opravdu pobavil. Také mě zajímalo jaký genin musel být ten prcek, když si ho vzala jako doprovod. Chytl jsem se z toho smíchu za břicho a poté si lehce utřel slzu, která se mi od něj objevila v koutku oka.
"Člověk by řekl že vás u ní nic nepřekvapí a ona potom nechá Chuunina velet vesnici a jako bodyguarda si vybere Genina." řekl jsem a opět to doprovodil smíchem.
"Nic proti tobě mládě. Nechci tím říct že si neschopný." řekl jsem a znovu se hřejivě usmál. Vůbec jsem to nechtěl tak říct. Jen mi celá tahle situace přišla hrozně vtipná.
Sedl jsem si na místo vyhrazené pro hosty a čekal až mi to všechno padne před nos. Lehce přejel všechny ty stránky a spíše se podíval na fotky, jestli bych je nějak nepoznal. Co mě však upoutalo zrak byla jistá poznámka na dvouch složkách.
"He? Dva Jinchuuriki hm? Doufám že je od sebe nebudu muset roztrhávat." řekl jsem. Bylo to poprvé co jsem měl Jinchuurikiho v týmu, no a teď jsem je dostal rovnou dva.
"No alespoň nebude nuda." řekl jsem a zazubil se.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 03. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Mon Jun 04, 2018 9:26 pm

Nahodil jsem poker face, když se smál.  A nechal ho promluvit o tom, že ho to překvapuje. "Asi jsou joninové tak neschopní, že to musí pověřovat mladší" povím a jen se usmějí. Přeci jen dva z jeho lidi trčí ve vězení a to ne v tom našem.  

Achjo, chunin, to mám za to, že jsem pro Koteikage důležitá osůbka. Pro swvojí včeličku dělám všechno co si přeje! Byla to velká daň, ale ty privilegia, ty za to stála. Aspoň v té nemocnic jsem byl trošku važnější než tady v kanclu.

"Toho bych se nebal. Spíše jestli uhladíte Hirin, je trošku více nesoustředěná" povím a sepisují dal své dokumenty. "Hlavně, ať nám tu biju nepoběhají po vesnici" povím "date si čaj? dodám a usmějí se. Přeci jsem jen byl slušný a musel jsem dát pohostinnost
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 01. 06. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Mon Jun 04, 2018 9:35 pm


"Bwahaha. Nejspíš to tak bude." řekl jsem. Když rozdáváte banter, musíte ho snést. Taková byla moje teorie. Nebyl jsem člověk co se urazí u každé prkotiny. Když vyrůstáte mezi 4 staršími sourozenci zvyknete si tyhle urážky a blbosti pouštět bokem. Málo kdy mě dokázala slova opravdu dostat. Jen Shiba věděl kam zatlačit aby mě rozproudil krev v těle.
"O to bych strach neměl. Měl jsem horší případy. Co ti další dva?" řekl jsem a mávnul rukou do větru. Nikdy jsem moc nedal na to, co bylo psané v složkách nebo co mi někdo říkal o novém geninovi. Šum a fuk jak se říká. Nikdy jsem nenarazil na skutečně problémové dítě, jen špatně vedené. Sem tam se mi stalo že bych neodhadl situaci a trochu někoho špatně zařadil, byl jsem jen člověk, ale na to aby jste pracoval s lidmi nepotřebujete být génius. Stačilo mít trochu empatie v těle.
Když se mě zeptal na čaj mávl jsem rukou. Jen jsem vytáhl cigaretu z kapse a zapálil si ji a dvakrát popotáhl.
"Ale kávu bych neodmítl." řekl jsem a usmál se. Byl to hrozný zlozvyk. Kafe a cigarety. Pravděpodobně jsem si tak tesal krátkou cestu do hrobu. Ve válce ale zkusí člověk různé věci na uklidnění nervů. Po ní už se těžko přestávalo.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 03. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Mon Jun 04, 2018 10:14 pm

Zasmál jsem se. Byl v poho! Ještě kdyby dělal bzz bzzz, tak by byl pravá včelička! "Uvidíte" povím a zasmějí se. Chtěl jsem mu začít vykládat o geninéch a tak jsem se pohodlně usedl v křesle. Bohoužel čaj nechtěl, tak nedostal vynikající domácí čaj z houbiček. Hold více zbude pro mě! Kávu mu klidně uvařím. Můj píseček se začal pohybovat okolo konve, naštěstí jsem byl připraven na návštěvy. Takže jsem mu jeho kavičku udělal rychle. Kavu mu byla doručená na talířku.
Kisho, problémový genin, nespolupracuje, jede si solo. Aspoň podle informací jeho bývalého senseie. Kyoraku Hatake, dělá čest svým předkům. Je nejmladší, ale také nejvíce disciplinovaný, je to genius, je mu 7 a už je geninem. " odpověděl jsem mu. Svůj lékařský názor o tom Hatakovy, jsem si nechal pro sebe a ten osobní taky! Doufám, že mu zůstane na krku a Včelička bude moje!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů
avatar

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 01. 06. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Mon Jun 04, 2018 10:32 pm


Bwahaha. Potížisti jsou nejlepší. řekl jsem a upil z kávy. Nebyla nic moc, ale co jsem hold od kancelářské kávy dělané pískem očekával.
Kývl jsem dvakrát. Vždycky mě zajímalo na ostatní. Upřímně s géniama moc zábava nebyla. Prakticky jste je neměl co učit. Vždycky jsem jim ty věci ukázal a oni je pochopili raz dva. To s těma kterým to trvalo měsíc, to byla pravá švanda. Mohl jste být opravdu hrdý na takového zobáka, kterého jste poslal na cestu, která vedla až k Jouninovi.
"Génia není nikdy co moc učit. Ale ty prcky, kteří se v vzpouzej a nejde jim to. S těma je zábava." řekl jsem a dopil kafe a každý doušek kávy jsem doplnil chutí cigarety. Nakonec jak káva tak cigareta byli fuč a já se postavil na nohy prolupl se v zádech. Měřil jsem docela dost na výšku takže jsem se teď doslova tyčil nad Brutem.
"No. Tak se zase uvidíme, Chuunin-chan." řekl jsem a mávl mu na rozloučenou, otočli se k východu a za dorpovodu srdečného smýchu, jsem odešel do Kotei.


Přesun
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 03. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Mon Jun 04, 2018 10:47 pm

"Joo, tak to vše vysvětluje" povím, při poznámkách, že s genii není sranda. Možná proto jsou naši jouninové takový jací jsou, když je vede takový vtipný pan. Měli jsme tu krasnou idelku, skoro takovou rodinou. Ale on jí musel zkazit. Chtěl odejít. Fajn ať jsi jde. Já ho nepotřebují!!! "Tak samozřejmě, teď tu vládnu" povím a zasmějí se. "Papa, Neschopo-sama!" rozloučím se sním a na cestu se mu zamávám. Opět jsem se vydal do práce. Musí to být hotovo než se včelička vrátí, protože až se vratí tak ty kupky budou větší a větší a už se toho nezbavíme!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 13. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue Jun 05, 2018 12:21 am

Podobne ako to Anbu zvykli robiť, som sa objavila vedľa Bruteho v podstate v klasickom úklone. Jednu ruku som mala na zemi a v druhej som držala zvitok, ktorý som tuto pánovi zástupcovi podala. Problém bol, že som nepoznala jeho meno. Tak.. nemusela som ho oslovovať či?
"Hlásenie od Koteikage-sama." Povedala som stroho, taktiež "Anbu" spôsobom. Možno by sa jeden divil, pre čo som sa tu objavila ja, síce v Anbu uniforme.. ale stále. Predsa len tu boli ostatný, ktorý svoje čísla poznali. No na smolu teraz prítomných boli všetci "ostatný" indisponovaný. Infiltrácia mi nerobila až taký problém, keďže som tu nebola prvý krát a za použitia techniky Kekkai: Tengai Hōjin, som bola schopná už prvý krát vyčmuchať každého jedného maskovaného šialenca vo ventilačkách, na strechách a podobne. Po tom už len vypracovať plán.. nechať sa chytiť.. utiecť.. počkať kým odíde Koteikage osobne a hualá. Plán na získanie ninjutsu bývalej Sunagakure no sato a Iwagakure no sato bol v plnom prúde. Malo to už len jeden háčik.. Brute. A ten ? No.. Všetko záležalo od jeho terajšej reakcie. Zoberie si ho ? otvorí ho ? nie ? Kto vie. Zvitok bol prázdny.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 03. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue Jun 05, 2018 12:36 am

Pilně jako včelička jsem pracoval na papírech. Měl jsem takový chil, ale měl bych se objevit v nemocnici, aby nezapomněly na mě. z mého papírování mě vyrušila osůbka, která byl obyčejný shinoby, ani cizinec. Byl to ANBU. Zajímavá změna. Zajímalo mě, jak se mu klečí na tom písku, doufal jsem, že dobře.
"Hlášení?" zopakoval jsem si v hlavě. "Co se tam píše? povím a usmějí se. Byl jsem zvědavý, co tam bylo. Nechtělo se mi to číst, měl jsem na to lidi. Ano ty privilegie, které jsem tu měl, byly úžasné. Mohl jsem rozkazovat i velitelu jouninu! Koukal jsem na toho ANBU a čekal na její slova ze svitku. Určitě to bude zajímavé!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 13. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue Jun 05, 2018 12:46 am

Tento chlapec bol amatér, alebo si niečo všimol. Rukou som však ani nepohla a stále som mu zvitok podávala. "Neviem, nemám autorizáciu." Odvetila som mu bez nejakého zaváhania. Tak trocha som s touto možnosťou počítala. Ak by som mu dala nejakú potencionálnu informáciu o tom, čo sa tam ako tak mohlo písať, v podstate by som sa tým prezradila. Nikdy som nevidela dedinu, v ktorej by boli špeciálne Anbu jednotky povolené otvárať podobné dokumenty. Aspoň teda čo sa radových členov týkalo a ja ? Ja som bola radový člen. No nakoniec som si povedala, že .. je pomerne zbytočné sa o niečo pokúšať.
"Si tu sám, všetky Anbu jednotky sú indisponované a ja by som nerada moju čepeľ zašpinila o ďalšou krvou." Prehovorila som nakoniec cez masku. Rozhodla som sa toto divadlo zrušiť. Nechcela som pokúšať šťastie a naťahovať sa s ním o tom, kto prečíta blbý zvitok. "Sú stále na žive a ja ti veľmi rada dám ich polohu, výmenou za zvitok s Iwagakurskými a Sunagakurskými technikami. Viem že tu sú... keďže si sem vaši Shinobi po techniky chodia." Otočila som tvár k nemu a on si cez štrbiny na očiach mohol všimnúť takmer žiarivé zlatisté oči.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 03. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue Jun 05, 2018 1:23 am

"Nemá autorizaci?" pomyslel jsem si. Jsme divná vesnice. Přeci jen to tu teď řidí chunin. Pravdou je, že ANBU byly dobře zabezpečení, aby nežvanili. Při slovech, že tu jsem sám. mé písky, které byly celé v místnosti se začali pohybovat. Tedy pohli se jen pod nohami té cizinky. Snahou jí chytit, aby se ke mě nedostala. Mno tento rok hold není můj nejlepší, měl jsem zůstat zalezli v nemocnici."Jo ještě k ním mít přistup" pověděl jsem a přitom pokrčil rameny. Byl jsem jenom nevinný chunin. A pravdou je, že techniky jsem nikdy nevydal.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 13. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue Jun 05, 2018 1:42 am

"Pohni s tým pieskom ešte o centimeter.. a každý z nich zomrie.. vrátane teba." Prehovorila som celkom pokojne, stále s priamym pohľadom určeným na neho. Ako som vedela že s ním hýbe? Spomínanú bariérovú techniku som už mala aktivovanú nejaký čas. Vlastne odvtedy, čo som sem vstúpila. Vedela som o všetko, čo sa deje v miestnosti. Aj o tom najmenšom pohybe. Napríklad aj o všetkých zbraniach v miestnosti, ktoré sa začali vznášať a všetky s grotom poukázali na tohto jedinca. Bolo ich dosť. Predsa len Koteikage bola bábkar.. zbraní mala všade napchatých viac, než sa ich tam zmestilo. Vedela by som odprisahať, že som si v miestnosti všimla aj nejakú bábkovskú ruku, ktorá bola tiež pripravená.. kto vie, dať Brutemu asi facku. "Dám ti ešte jednu šancu prehodnotiť svoj postoj." Dodala som znova, pripravená nechať všetky zbrane rozletieť sa jeho smerom.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 03. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue Jun 05, 2018 2:00 am

Zemřeli by tak či tak...Bude mě to nějak tížit? Už dost mi jich umřelo n" povím. Beru tuhle situaci vážně. Možná, ale nebudu se přetvařovat. "A já, já žil ku*va dobrý život a to mi jen 18" zasmějí se. Ach tolik věci, ženské, drogy, psychiatrická léčebna. Co víc si delikvent jako já mohl přát. Pravdou je, že její rozkaz byl na pohyb, ale to že ten písek mám dát pryč nic neřekla, takže písek zůstal. Přeci jen, kdybych ho pohnul pryč od ni, tak by se pořád pohnul, takže tak...

"Šance je fajn, ale když umřu. Tak se k ním nedostaneš. Protože kdyby ses k ním dokázal dostat, počkáš si na večer, kdy tu skoro nikdo není. ANBU jsi zneškodnila, tak či tak. Nehledě, že bys to měla lehčí. Nemusela by jsi vést tenhle rozhovor se mnou povídal jsem a potom jsem se odmlčel "Tedy pokud jsi nepřišla za mnou, ale o tom dosti pochybují" povím a zachechtám se. Pokud to byly jaké si námluvy, byly dosti divné! Samozřejmě jsem si nemohl nevšimnout, že hračky od včeličky tu začínají lítat. Nebudu lhát moc mě to netěšilo, ale aspoň jsem věděl, že umí pohybovat s kovem. Což tahle informace mi nejspíš bude zbytečná.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shimare Nara
Nukenin A-rank
Nukenin A-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 122
Join date : 13. 12. 16

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue Jun 05, 2018 11:31 am

"To nikdy nevieš." Odvetila som mu znova celkom pokojne. Bola pravda, že ma začínal celkom štvať. Skôr mi to prišlo tak, že sa tak nejak zmieril so svojou vlastnou smrťou, alebo.. skôr sa o to snažil. Ja som naozaj nepotrebovala niekomu zbytočne ubližovať. V podstate aj Anbu od ktorej som mala tento oblek, bola živá len.. "spala". Po jeho ďalších slovách som len poukázala na dvere.
"Ani nie, len by si mi to urýchlil. Choď von. V tom zvitku je miesto, kde sa nachádzajú.. choď a pomôž im. Pokojne zavolaj pomoc.. je mi to jedno. Kým to stihneš, nájdem si to, pre čo som prišla." Nemala som v pláne sa s ním znova hádať. 
"Nezahadzuj zbytočne svoj život.. pre pár blbých papierov." Zavrčala som následne a veci mu naozaj miesto k dverám uvoľnili. Zvitok som hodila smerom k dverám, nech si ho tam zoberie. Sama som bola pripravená v momente keď odíde, to tu prečesať a zmiznúť.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 20. 03. 18

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue Jun 05, 2018 12:24 pm

"Nikdy nevíš vše, smutný co? pověděl jsem. Měl jsem tohle zapotřebí? za tohle si vezmu bonus a dovolenou! Tedy pokud se toho dožiji."No to právě nevím, jsem tu první den" povím a zasmějí se. Byl zázrak, že ještě žijí, ale hold někdo tu je ciťa. Ona si myslela, že to najde rychle? Blahové Včelička byla pořádná bordelařká. Ale tak lovu zdar! "Kdyby to byly blbé papíry, tak se tu nevkradeš" povím a zasmějí se. Bylo pěkné od ní, že mi uvolnila místo, ale hold já měl vždy svojí hlavu. Jak jsem již řekl písek byl v celé místnosti. Než stihl svitek dopadnou na zem, tak jsem ho pomoci písku odrazil směrem ke mě. Přitom jsem se křeslem rozjel do zadu a vyskočil z okna. "Geronimo! jediné co jsem řekl při létu: Nebyl to zrovna nejlepší plán, protože okno bylo zavřené, ale aspoň to upozorní, že se něco děje. Nebyl jsem až tak blbý, možná trošku. Část svého písku jsem vzal sebou, už jen proto aby mě ochranil od hráček mé milované kage a také abych nespadl hlavičkou na zem. Pode mnou se vytvořil obláček písku a já si otevřel svitek a šel rychle hledat. Snad jen nás ta osůbka nepodcenila, možná jsme tu byli všichni na hlavu, ale blbí nejsme.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelář Koteikage
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Tsuka no Kuni :: Koteigakure no Sato-
Přejdi na: