Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelář Koteikage

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
H.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 195

PříspěvekPředmět: Kancelář Koteikage   Mon Feb 19, 2018 11:10 pm

First topic message reminder :

Kancelář vůdce vesnice je moderně zařízená, na policích je spoustu knih a svitků, z okna zase pěkný výhled na vesnici. Na dveřích visí rozpis úředních hodin a kancelář je hlídána, aby soukromí Koteikageho nebylo narušeno či cokoliv odcizeno.

Naposledy upravil H. dne Thu Mar 29, 2018 11:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Akasuna no Mai
Koteikage

Poèet pøíspìvkù : 99
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue May 08, 2018 4:27 pm

Spala jsem. Vypadalo to ale jako čtení či hledání něčeho. Hlavu jsem měla za hromadou papírů. Hezky schovaná. Byla to účelovka. Věděla jsem, že dřív nebo později mě někdo vyruší a nestála jsem zrovna o to, aby mě viděl spát. Ještě by si o mě pomysleli, že jsem nezodpovědná a flákám to. Ne. Jen jsem přepracovaná. Konoha a to vše kolem. Dost unavující toto. "Ahoj." Zvedla jsem hlavu nad hromadu papírů. Spánek jsem měla křehký, takže jsem se vzbudila hned při mém oslovení. Na tváři ale šlo poznat, že jsem po šlofíčku. "Ach ano... tým." Řekla jsem zamysleně. Dost těžké přeřadit od skákajících poníků na růžových loukách na něco zodpovědného. "Tví senseiové jsou zrovna ve vězení." Rozhodla jsem se všechny mé staré i nové problémy spojit do jednoho. Vyřeším jedním tahem. Slyšel dobře. Množné číslo a opravdu vězení. "Zrovna dneska vyrážím na setkání. Chceš jít se mnou? Uvidíš nové lidi a tak. Dokonce i Hokageho a Bochikage. Myslím, že to je jedinečná příležitost pro někoho tvého věku." Kyoraové minulosti jsem si byla velmi dobře vědoma. "Na tom setkání dohodneme získání tvých senseiů. Drží je Konoha." Asi nevěří, že s ním nemám nekalé úmysly. Taková nabídka pro genína se jen tak nevidí. "Aby si nevzbuzoval zbytečný rozruch svým věkem, věnuji ti jednu z naších anbu masek. Pomůže ti zůstat v utajení pro případ..." ... kdyby se něco zvrtlo. Nezvrtne a žádné nekalé úmysly nemám. Asi. Jinchuurikiho ale rozhodně neohrozím. Hatake je můj pokládek. Nikomu nedám!!!

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Hatake Kyōraku
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 75

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue May 08, 2018 8:17 pm

Pozeral som sa na Koteikage a tak ako sa patrilo, som jej nechal priestor k slovám.. respektívne, som mal v pláne prehovoriť, až keď som si bol určite istý, že dokončila to, čo chcela povedať. Na mojej tvári sa toho nedalo vyčítať veľa. Skôr som nepobral tak polovicu vecí, ktoré mi povedala. Nie že by som im neveril ale, nevedel som, čo si o tom mám myslieť. Vezenie? Konoha? Aké stretnutie? Ako genin som samozrejme o takých veciach nemal ako vedieť a nie, nebol som supergénius. Nemal som ani šajnu o podobných veciach.
Takmer mi spadla sánka. Znelo to ako veľké rozhodnutie, no nemohol som inak, než prijať. Len som sa dosť formálne poklonil, s oboma rukami pri tele.
"Bude mi cťou." Odvetil som jednoduchú, no pravdivú odpoveď. Mal som doprevádzať Kage, to sa nestávalo len tak každému.
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

Poèet pøíspìvkù : 99
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue May 08, 2018 8:37 pm

Už jen anbu maska. "To jsem ráda." Reagovala jsem s úsměvem. Takový ten asijský, kdy se Vám u něj oči tváří jako dvě čárečky do boku a ústa jsou v maximální možné parabole. "Půjde s námi ještě jeden." Nerado to přiznávám. Bude to NPC. "Neboj. Oblíbíš si ho. Nic nenamluví." Ještě abych se unavovala psaním dialogů za NPC. To víte že jo. Postavila jsem se ze židle a přesunula hromádku, za kterou jsem šlofíkařila. Ať to vypadá, že jsem tu hordu papíru stihla vyřídit. "Vyrážíme ihned. Na záchod si můžeš odskočit cestou. Masku ti vyzvedneme na anbu centrále. Můžeš si ji nasadit až před Bochigakure no sato." Elegantně jsem obešla stůl a otevřela dveře. "Až po tobě můj šmoulíku." Klíče nemá. Zamykám. Jdu proto poslední. "A pamatuj... nezakazuji ti na jednání mluvit, ale bude lepší, když mi své pocity sdělíš až na jeho konci v soukromí. Ostatní Kage budou asi trochu nabručení. Trošku jsem překročila meze a zaútočila na Konohu. Ať víš, co je příčina." O směně zajatců jsem mu už řekla. Ne přímo. Jen to, že jdeme získat zpátky jeho senseie. O válčení jsem mluvila v klidu. Nebylo to bez emocí. Znělo to jako, když sdělujete svému kamarádovi nejnovější informace ve světě. Zaujatě. Napínavě. (Přesun)

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Hatake Kyōraku
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 75

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue May 08, 2018 8:45 pm

Bolo to celkom.. nečakané. Mal som síce pripravené nejaké veci, asi ako aj každý iný shinobi, ktorý svoju prácu bral aspoň trocha vážne.. no nečakal som, že mi na prípravu nedá ani.. pár minút. Prišlo mi celkom vtipné, ako sa naša Koteikage správa. Mohlo to byť nerozvážne a nedisciplínované, no bol som v podstate dieťa, také veci ma bavili. Na tvári sa mi usadil úprimný úsmev a s prikívnutím som sa vybral k dverám.
"Oh.. zaútočila? Myslel som si, že Koteigakure zastáva neutralitu." Priznal som sa popravde. Nie že by mi to vadilo. Jej rozhodnutia som nijak nekomentoval a ani som nad nimi neohŕňal nos. Keď mi otvorila, vydal som sa v podstate sa naprv zbaliť domov. Predsa len do Bochi to bude nejaký čas. No bol som presvedčený, že u brány budem ako prvý.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank

Poèet pøíspìvkù : 30

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Tue May 15, 2018 5:29 pm

Cesta do Koteigakure trvala značně déle, než do Bochikagure. Vzdálenost nehrála v tomhle případě roli. Trasa která byla zvolená nebyla zrovna šťastná a pravděpodobně jsem se na ní mnohokrát ztratil. Příště to vezmu jinudy abych se vyhnul menším vesnicím, kterých bylo po cestě mnoho. Nebudu zmiňovat že v prvních chvílích hledám velikou bránu, kterou se většinou takovéhle vesnice vyznačují. To že se právě procházím vesnicí jsem zjistil vzhledem k nápisům na cedulích. Poté se stačilo zeptat na cestu do kanceláří Koteikage. Podle instrukcí co mi pověděl jeden z vesničanů, byla cesta najednou mnohem snazší než kdykoliv dřív. Kanceláře vypadali v každé vesnici takřka identicky.
Pokaždé se v blízkosti nacházela menší nebo větší ochranka Kageho. Bylo mi řečeno že Koteikage se momentálně nenachází v budově, ale tohle ničemu nevadilo. Času bylo hodně a v tuto chvíli se mi chvilka odpočinku hodila. Klon kterého jsem poslal do Bochigakure no Sato byl již v tuto chvíli zničen. Nejednalo se o stínového klona, abychom svým způsobem sdíleli obsah ''myšlenek'' a vědomostí po zničení. Po převzetí odměny se měl vydat za originálem, aby předal všechno co mu Bochikage dala. Pokud se nevrátí, tak to bude originál považovat za zradu celé vesnice, nikoliv jednotlivce. Vzhledem k povaze pomstychtivého shinobiho je velmi diskutabilní, jestli řešení mindráku jednoho vesnického balíka, který ho vyřešil zničením klonu, stáli za problémy, které se mohou v návaznosti na tuto akci objevit.
Po AKCI následuje REAKCE, která jak bylo u Maikera zvykem, mnohonásobně převyšovala ''odpověď'', která by se mohla nazvat adekvátní. V mžiku dám ruce do jediné pečetě a vytvořím klona, přesně takového, kterého jsem poslal do Bochigakure no Sato.
„Klon si sedne na pohodlné místo, blízko kanceláře“ a „originál vyrazí se kochat vesnicí“, když se v ní už nachází. Doufejme že Akasuna no Mai bude o něco přátelštější. To že se Koteikage nachází mimo vesnici mi nedělalo vrásky. Čas je v současné době to, čeho mám nadbytek. Počkat na Koteikage a počkat na klona co nedorazí, byla velmi naplňující práce.

Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 14

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Thu May 17, 2018 11:46 am

Z moci mě svěřené od samotné Lady Koteikage, jsem seděl v kanclu a dělal konečně pořádek, který tu byl potřeba. Nevěděl jsem, jestli to bylo za trest či za odměnu. Určitě za odměnu, protože trest je, že jsem se stal oblíbencem č. 2. Číslo jedna byl nějaký genin s kočičkou, hrůůza! Byl jsem z toho smutný. Tolik jsem toho vytrpěl. A pak si nakráčí nějaký bělovlasý genin. Hrůza!!! Nemohl jsem se účastnit té konference v Bochi. Achjo byl jsem smutný a také opilý. Zapíjel jsem ten žal a ještě něco jiného , ale to je již dlouhá historie.

"Dale" mohl uslyšet ona osoba, která byla za dveřmi. Byl jsem zvědavý, kdo to je. Protože mi nepřišel zdejší. Zajistě se ptáte, jak jsem ho mohl vidět přes dveře. Bylo to prosté. Měl jsem vytvořené písečné oko na chodbě, byla to taková kamera, která sledovala nově příchozí. Je pochopitelné, že si toho oka nemohl všimnout, protože bylo velmi dobře skryto. Mezitím jsem pokračoval ve své práci.
Návrat nahoru Goto down
Maikeru Haybushi
Potulný A-rank

Poèet pøíspìvkù : 30

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Thu May 17, 2018 4:04 pm

KLON:
Originál už odešel z vesnice, protože potřeboval splnit další článek pečlivého plánu s kterým chtěl přijít před Koteikage. Vzhledem k posledním aktivitám to vypadá že má Koteigakure no Sato tendenci se rozšiřovat na další území, což bylo pro můj plán velmi výhodná situace. Jakmile uslyším zpoza dveří povolení ke vstupu tak mě to překvapí. „Vstoupím do dveří“ a spatřím docela sympatického chlapíka v křesle. Nebylo žádnou novinkou že Akasuna no Ma myslí na všechno ale v tomhle případě bohužel nebyla náhrada dostačující. „Rád vás poznávám pane“ pronesu klidným hlasem. Už tímto oslovením si zasloužil více respektu než oba kagové s kterýma jsem jednal nedávno. Pokud potřebuji vycházet s Akasunou, tak nebude nejlepší si poštvat proti sobě její podřízené. Věděl jsem velmi dobře že se nejedná o Koteikage. Velkým vesnicím mají vládnout 2 ženy a jeden muž. Hokageho jsem už viděl, takže pokud tohle není dobře převlečená žena, tak nemluvím s člověkem s kterým mluvit potřebuji. „Opravdu si vážím že se mi věnujete, ale nepotřebuji mluvit s vámi“. Vskutku svojí nabídku spolupráce jsem si nechával pro uši jiného člověka. Přesto nebylo v plánu odejít bez jakékoliv informace, kterou bych vesnici v rámci spolupráce nenabídl „Vzkažte prosím své šéfové že Bochikage si na neutralitu pouze hraje“.
„V tom okamžiku se pokusím alespoň na vteřinu s mladíkem navázat oční kontakt“.
Dōjutsu které vlastním není známé ani populární aby ho tento mladík z druhého kouta světa znal. I přesto že by ho poznal, tak nebyla šance aby měl vědomosti o jeho druhém použití. Kurayamigan nedokázal pouze informace krást ale i sdílet mezi více lidmi.
V okamžiku prvního očního kontaktu, jsem mu do hlavy ''násilně'' vložil své vzpomínky.

Vložené vzpomínky:

Odměna za mojí hlavu od Bochikage bude jen další střípek mého plánu. Nebudu zmiňovat že odměna je na úrovni D rank mise, při které chytáte ztracené kočky po vesnicích.
Tímto informace které umožním znát tomuhle muži končí. „Vrátím se až tu bude samotná Koteikage!“ pronesu velmi klidným a přátelským hlasem. „Pokud by se ptala od koho všechno víte, tak řekněte od spojence, kterého nezná“. Ačkoliv to bylo všechno co tento chlapík mohl zjistit, tak neodcházím. Přes Koneckonců se jednalo o hodně informací v krátkém čase.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Koteikage
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Tsuka no Kuni :: Koteigakure no Sato-
Přejdi na: