Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Kancelář Koteikage

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
H.
Admin

Poèet pøíspìvkù : 195

PříspěvekPředmět: Kancelář Koteikage   Mon Feb 19, 2018 11:10 pm

Kancelář vůdce vesnice je moderně zařízená, na policích je spoustu knih a svitků, z okna zase pěkný výhled na vesnici. Na dveřích visí rozpis úředních hodin a kancelář je hlídána, aby soukromí Koteikageho nebylo narušeno či cokoliv odcizeno.

Naposledy upravil H. dne Thu Mar 29, 2018 11:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Shiro Hōzuki
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 30

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Thu Mar 29, 2018 11:27 pm

S Mirai příjemně vlající za mnou a nadávající na mě i mé předky, jsem se dostavil do kanceláře. Ne, že bych byl tak slušný chlapeček, že bych potřeboval hned běžet oznamovat Kage, že jsem se vrátil. Bylo v tom něco jiného. Můj životní styl byl, řekněme slušně, dost finančně náročný a protože jsem se ve světě živil jen nájemnými prácemi, měl jsem tak nějak dluhy kam jsem se podíval. Když k tomu přičteme ten seznam bejvalek, které se v téhle vesnici nacházeli, musel jsem hlouběji uvažovat nad Mirainou otázkou, proč jsem se vůbec vracel. Ale byl jsem tady a jestli jsem se chtěl alespoň slušně napít, potřeboval jsem misi.
Gentlemansky jsem Ai shodil na lavičku před kancl a šel dál, no teda chtěl jsem jít, protože jakmile jsem vzal za kliku, zjistil jsem, že jsem se měl ještě chvíli dívat, jak se snaží nonšalantně zvednout. Kancelář byla prázdná. Jindy bych pokrčil rameny, odškrtl si tu pomyslnou čárku za aktivitu a šel se nalejt někam na sekeru, ale takhle bych musel táhnout Mirai domů a to bych musel k nám domů a to se mi vůbec nechtělo. Sednul jsem si teda vedle rusovlásky a zapálil si. Že to slečinka vedle mě nesnáší, jsem samozřejmě moc dobře věděl. Když jsem se koukal, jak na mě hází nasrané pohledy a vypadá jak spráskanej pes, nemohl jsem odolat, ale nakonec jsem se slitoval a zalovil v kapse. Vytáhl jsem nějaké chakrové pilulky, alespoň jsem doufal, že to není nic jiného, ačkoliv Mirai na LSD by nemusel být špatný pohled.
"Na, vypadáš jak zmoklá slepice." jo, já jsem prostě prvotřídní elegán, co umí zalichotit ženě. Ale vážně, vždyť měla hlínu i na tváři! Palcem jsem skvrnku setřel a ušklíbl se, když uraženě pohodila hlavou a to bylo asi tak to jediné, co zvládla. Padavka!
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

Poèet pøíspìvkù : 99
PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Thu Mar 29, 2018 11:57 pm

Letadlo, tedy já v Naruto přesouvacím shinobi stylu, přistálo před dveře Kageho. Cesta mě docela unavila. Začaly mě bolet záda (to mám z toho, že se při psaní komentáře dneska krčím). Byli tu přede mnou dva šmoulové, Shiro a Mirai. "Vrrrr...." Zavrčela jsem na ty dva. Byl to zvuk vlčka. Včelička dělá bzzz. To jsem ale nemohlo udělati. Může za to Maya. To je jiná dívčina, kterou, když tak nad tím přemýšlím, ani neznám. Setkali jsme se v jednom chatboxu. Možná to ani v reálu není dívčina. Já taky nejsem. Nazývejme mě TO (anglicky IT). Jakmile jsem přistála, narovnala jsem se. Protáhla. Křup. Křup. Křup. Popraskaly obratle počínaje pars cervicales a konče pars sacrales. "Híííí." Usmála jsem se na ty dva a pokynula jim, ať vejdou dovnitř. "Kalion a nervy." Bylo to první, co mohli slyšet uvnitř kanceláře. To první co mohli vidět, byla hromada bordelu. A to první, co už viděli, jsem byla já, a to první, co už slyšeli, bylo vrrrrr. Kalion bylo jisté jméno jedné legendy. To je ale jiný příběh. Nervy. To už bylo aktuálnější. Byla čím dál tím pozdější hodina a já je chtělo dneska stihnout vyřídit.  Proto ty nervy. K tomu to muselo být cool. Nesedala jsem si. Ostatně nebylo kde. Byla tam hromada papírů a oblečení. Na té židli. "Zrovna ve stejném seskupení, co jste vy dva, jsem byla počata." Zvláštní. "Jasně, mohlo to být 3+1, 1+2 a podobně. Taky by to šlo. Říkali mi ale, že to bylo 1+1." Jeden muž a jedna žena. "Mám pro Vás úkol... 1+2. Děti se dělat nebudou. Když jsme u dětí, jedna žena měla 2+1. Porodila dvojčata. Každé z nich mělo jiného otce. Nebyly jednovaječná. Nebojte. Může se to stát, když žena v jednom svém období spí s více muži." Zpátky k věci... a nebo ne... "Potřebovali jste po mě něco?" Použila jsem slova po mě ve stejném pořadí jako bych i napsala, že je po mě. MNĚ NEBO MĚ?

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Shiro Hōzuki
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Fri Mar 30, 2018 1:09 am

Naše kage? No tak to by byla kapitola sama o sobě, kdyby se mi o tom chtělo mluvit. Nebyla nová, takže za ty roky jsem si už zvykl. No zvykl, na tohle si člověk prostě nezvykne nikdy, pokud teda neujíždí na něčem halucinogenním a neříkám, že občas ne, ale ne dneska. Nicméně nekomentuju, ačkoliv za ten rok s normálními lidmi to člověku přece jen divné přijde. Trochu. Ale neodsuzuju. Třebaže je Koteikage ročník tak plus mínus pro věkovou kategorii o deset let dál, je to výstavní kus. Dobře, už od té doby, co jsem si začal všímat žen na mě tahle působí jako zjevení, protože na jedné straně ta mentální retardace a umělé končetiny, ale na druhé straně ten monumentální výstřih a ten se počítá za dva.. no možná za čtyři. Takže ne, tady jsem teda jasno fakt neměl!
"Volím jedna plus tři. Kde je ta třetí?" odvětil jsem drze, ačkoliv jak znám tady slečnu Máju, jako drzost to brát nebude. Kde kdo se nad touhle prapodivnou bytostí podivoval, mě to bylo jedno. Vycházel jsem s ní vždy dobře a navíc jsem na ní rád koukal. Navíc má neustále divné narážky, které se dají ve většině případů vyložit až perverzně a já jsem sice chorobné hovado, ale když už mluví o seskupení a počínání dětí, bez dětí se obejdu, ale ten proces beru. Určitě je na naší kage plus, že sexuální harašení na pracovišti vám nehrozí.
Takže zatímco včelka zalétla do kanclu a květinka se ládovala pilulkama, doufám, já stále ještě s cigárem v puse vešel dovnitř a nechal tam svou bývalou parťačku. Sorry, Baby, budeš sedět v koutě! "Ten úkol beru. A dělání dětí mi taky nevadí, když už jsme u toho." opřel jsem se o rám dveří a založil ruce na prsa, kolem mě se vznášel mlhavý štiplavý opar. Fakt bych chtěl vědět, jestli tuhle táta ohnul. Bylo by hodně nemístné se zeptat? Že mě polemizování nad tímhle zajímalo víc než úkol, který slečna Kágová má, to bylo snad jasné. V tom všem poprsí jsem ani moc neuvažoval nad tím, že mluvila v množném čísle a mě nejspíš hrozilo starání se o geniny (ehm ehm Mirai..). Co mi ale samozřejmě neuniklo bylo 1+2. Rozhlédl jsem se kolem sebe. Prosím, ať je to blondýna!
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Fri Mar 30, 2018 10:32 am

Při otázce, kdo je ta třetí, uklonila jsem se a rozhoupala  své dva cecíky směrem k Mirai. Přidám se k ním jako dobrovolník, bude-li to potřeba. Poznámka pod čarou: Nosím podprsenku. K zadávání úkolu. "Děti si domluvíte v rámci týmu. Přesněji přímo tady s Mirai." Možná se snažila působit nenápadně, nicméně teď můj pohled sklouzl na ní a nechtěl se posunout jinam. "Ta další s Vámi půjde a nepůjde současně. Budete mít stejný cíl cesty, ale to tak asi vše. Vysvětlím." Po těchto slovech jsem vzala fix z bordelu na stolu, přistoupila k nápisu "Nekouřit" na stěně v kanceláři a tlačítkem vypnula požární poplach, tedy přesněji detektory dýmu. Páchá-li někdo přestupek a je ve Vaší moci to vyřešit, aniž by jste museli omezit toho, který přestupek dělá, vyřešte to. Začmárala jsem fixem "Ne". Vznikla tedy výzva "kouřit". Jednou i soud udělal něco podobného. Řidič měl zákaz řízení, a ten neustále porušoval, čím se dopouštěl trestní činnosti. Aby se tomu do budoucna předešlo, soud rozhodl o zrušení zákazů řízení. Pak se už řidič trestní činnosti nedopouštěl. "Udělá rozruch před bránou v Konoze a Vy budete mít za úkol udělat únos. Jen tak mezi řádky: Jelikož jsme ti hodní, bylo by dobré, aby nikdo nepřišel k úrazu. Nejedná se o žádnou misi, kterou nutno splnit za cenu vlastního života či toho cizího, Konožského. Doporučuje se unést snadný cíl, tedy nějakého hráčského genína." Unést NPC by nemělo cenu a ani by to nebylo zajímavé. "Následně zanecháte vzkaz, že za něj požadujete výkupné tolik a tolik plus místo výměny. Cílem je zjistit, jak je na tom Konoha vojensky. Jak reaguje. Přemýšlí. Co cítí a kde se myje." Přistoupí na výměnu za peníze nebo pošle někoho ve snaze vybojovat svého genína zpátky? Jak zareagují hráči na zdánlivě malé nebezpečí v podobě mladičké Kany před bránou? Jak rychle tohle všechno vyřeší? Budou mí šmoulové schopni proti ním obstát? Tohle je napínavější než Avengers: Infinity War. "Kdy jste schopni vyrazit?" Podle toho dám pokyn Kaně. Ta bude dělat u brány průvan až, jak mí šmoulíci budou uvnitř. 

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Mirai Akise
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 29

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Fri Mar 30, 2018 11:41 am

No, co k tomu všemu dodat, že mě sebou Shiro táhnul jako hadr na holi, to už jsem nekomentovala a kam, to už taky vůbec ne. Za prvé, neměla jsem na to sílu a za druhé, stále jsem na něj byla naštvaná. Vzala jsem mu chakrové pilulky, prošpikovala skrz na skrz vražednými pohledy a dávala si na chodbě nechtěných dvacet, než se mi chakra znovu aspoň trochu restartovala.

Byla jsem dost naštvaná na fialovláska, co mi čmoudil pod nos, a tak se ani nesnažila protestovat, když se mi pokoušel dveře od kanclu zaklapnout před nosem. Chápu, že má pětky, ale na tohle nemám čas.

Pozdravila jsem Koteikage, poslední dobou jsem měla misí dost, takže jsem tu byla dost často. Poškrábala jsem se ve vlasech, měla jsem ji ráda, od doby, co jsem totiž nechtěně při zkoušení C2 vyhodila půlku kanceláře do vzduchu a ona mi to odpustila, jsem vlastně nijak neřešila její chování. On ho asi neřešil nikdo a já nebyla jedna z těch, co by se starala do jiných. A táta mi o ní vyprávěl, že se s ní dobře pije!
Z mise jsem byla trochu zklamaná, hlavně z důvodu, že s NÍM prostě nehodlám strávit další chvíli svého života a teď? Máme společnou misi?
"Na rozruch jsem nejlepší já.." To je snad jasné, ne? Uděláme prásk a bum a bude! A ne, že mě někdo bude napodobovat.

Prohrábla jsem si vlasy a odfrkla si, to bude mise, kde mám být nenápadná! Copak Kage neví, že zrovna já neumím být nenápadná? Vždyť jsem jako bagr v koupelně! Chci, aby věci dělali boom a ne dělat babysitting nějakému geninovi. A plus ještě snášet ty blbé pohledy toho vedle mě. Založila jsem ruce na prsou.

"Žádné děti nebudou, to se radši hned teď nechám vyhodit do vzduchu!"
Jé, to je lásky! Nevraživost vůči fialovláskovi, kterému to zjevně přišlo ještě vtipné! Byla přímo hmatatelná.
"Ale fajn, sbalím si pár věcí a můžeme, do pár hodin, pro mě za mě.." Pokrčila jsem rameny, byla jsem docela vyčerpaná, ale nic, co by krev Uzumakiho nespravila přece!

Nevím, co jsem komu udělala, že budu muset svůj volný čas trávit zrovna s ním! Ale mise je mise a jak táta vždycky říkal, mám sloužit své vesnici dobře. Hah, zatímco on doma dvojčatům dělá palačinky. Sad.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hōzuki
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Fri Mar 30, 2018 12:21 pm

Poznámka pod čarou: škoda.
A přesně kvůli tomuhle jsem svou Kage měl rád, protože zatímco jiná by mě kvůli tomu hlásiči degradovala, Mája změnila přístup. Zase jsem se víceméně přikláněl na stranu prsou. Taky čím déle mluvila, tím více se jeden z koutků mých úst zvedal vzhůru. No bezva, žádná mise po děcka! Člověk si užije alespoň trochu srandy! Já teda nic proti rozhodně nebyl, sice jsem naši vesnici nebral nijak hluboce a niterně, aby taky jo, když jsem byl Hozuki na poušti, ale jestli jsem neměl něco rád? Joo, Konoha! A nebylo to jenom tím, že to byla vesnice toho snoba Itami! Potkat tam tak jeho, to by byl přímo splněnej sen! I když jsem slyšel, že za tu svou vesničku už nekope, ale koho to zajímá. Unést nějakého genina bylo sice zbabělé, na druhé straně, já se nikdy nevyznačoval nějakou otravnou chrabrostí. A když u toho budu moct trošku zmrzačit nějakého listnáče, proč ne!
"Bojím se, že tady miss Kaboom bude nenápadná asi jako slon, ale já na ní dohlídnu." samozřejmě jsem si musel přisadit, i když jako upřímně, ani já nedokázal být moc tichý, vždyť gro mého života bylo být středem pozornosti kdekoliv a kdykoliv. Ale to se podá. A když ne, bude nás ve vesnici amputovanjech víc! Chill! Taky jsem úplně nezaručoval, že to proběhne bez zranění, jednak já mám meč, co má větší hubu než Mirai když se vzteká a jednak mě tam chce poslat právě s tímhle cvokem, co je notoricky známá labilní dcera Ryoty. Ale je to Kage, té přece nebudeme odporovat!
"Radši smrt než sex? Musíš mít velký komplexy prdelko, ale neboj, nějakej malomocnej se pro tebe najde." mrknul jsem na svou staronovou parťačku. Pak jsem se otočil k Máje.
"Já můžu hned." ještě jsem ani nebyl doma, chakru mi dobrotivě doplnila Ai, takže no probléma. "Tak kde je ta bloncka do trojky?" pousmál jsem se, ne, já už jinej nebudu.  
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Fri Mar 30, 2018 2:45 pm

"Řekl, že si slon." Pošeptala jsem směrem k Mirai trochu překroucené Shirovy slova, abych se ujistila, že je slyšela."Je ale tak tlustý a vysoký, že to z něj dělá obávaného spolubydlícího mnoha afrických savan. Kéž bych byla jako ty..." Slon. Závidím. Možná ne ty uši. Ty jsou až přehnaně velké. Zabydlelo by se mi v nich spoustu much a mít mouchy v uších není zrovna příjemné. Alespoň ne pro slona. "Miss Kaboom alias slon nemusí být nenápadná. Deidara taky organizoval únos a bylo všude bum, bum, bum. Jde jen o to zbytečně dlouho se nezdržet ve vesnici. Unést první snazší cíl a přimět zorganizovat Konohu záchrannou misi." Budu hodnotit jak dlouho jim to bude trvat, kvalitu a pak samozřejmě i shinobi schopnosti. Ano, chystám se zpovzdálí koukat na ten biják a chránit si své šmouličky. "Ta bloncka není z naší vesnice. Má taky náročnější úkol. V případě neúspěchu neznáme ji. Není a nikdy nebyla." Tu jsem si vzpomněla na tu nahrávku, co si pořídila. Měla bych se bát? Pak se mi ale v představách přehrála ta chvíle, kdy ji tam bzučím a uvědomila jsem si, že většinou stejně zním jako Darth Vader. Tedy lépe než v normálu, ale nikdo si to se mnou nespojí!!! Muhahahahaha. "Jednu věc sú nedomyslelo. Dvě věci. Pořád si nemůžu vysvětlit jakto že existují lidé, kteří mají pravý cecík větší a měkčí než já a levý ne. U Mirai jsem si toho taky všimla. Druhá, mám tři dospělé nebiologické děti. Třetí, přes bránu se jen tak do vísky nedostanete. Chtěla jsem aby jste Vy i Ona pracovali samostatně." Smůla. Rušíme to. Zabijeme tu Kanu a budeme dělat, že se nikdy nic nestalo. "Bude mít za úkol Vám hned na začátku vytvořit průchod. To už ale bude invaze. Budete nápadní. Všude budou lítat vrtulníky a vy budete mít v hledáčku policie šest hvězdiček." Ještě horší než když zabijete policajta v GTAčku. "Troufáte si-li, můžete se odebrat do místní vojenské nemocnice, ať se seznámíte s místem, kde budete trávit v průběhu léčení další měsíce. Ta bloncka tam dorazí vzápětí." Jistěže není blonďatá. Aspoň když jsem odlítala, tak blonďatá ještě nebyla. 

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Mirai Akise
Jonin
Jonin

Poèet pøíspìvkù : 29

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sat Mar 31, 2018 10:01 pm

Krátce jsem si povzdechla, nevím, z jakého zvráceného vtipu jsem musela být teď mezi nimi. Koteikage jsem leckdy moc nechápala, ale nedivila jsem se jí, nebylo tajemstvím, že mám kratší vedení. A co se týče fialovláska? Ani pěstí jsem mu dát nemohla bez toho, aniž by se mu roztekl ten krásný (fakt jsem to řekla?), obličej. Takže jsem se rozhodla jeho a celou jeho přítomnost nebo osobnost naprosto ignorovat. Co já se budu kvůli němu vztekat? Umím taky někdy mlčet! Asi.. No, zkusím to.

Takže, na poznámku o slonovi jsem prostě jen pokrčila rameny a rozhodla se, že to ani domů jít nemusím! Už abych tuhle komedii měla za sebou, mise celkem fajn, nejsem teda zastánce unášení někoho, kdo je slabší než já, nejsem jako někdo, kdo si musí ego zvyšovat na dívkách, co považuje za slabé (že Shiro?), ale pokud mu nic neuděláme, tak pro mě za mě. A do Konohy? Vždycky jsem se tam chtěla podívat, vytáhnout paty z téhle vesnice. Vždyť máma pocházela z Konohy, mohlo by bejt fajn tam udělat nějaký to vzrůšo.

"Fajn, tak jdeme.. Berte tu misi za hotovou.." Pokrčila jsem rameny, široce se usmála, stejně jako táta a upravila si rukavice na rukou. Konečně někomu ukážu, co Akise umí! A kdyby přitom přišel k úhoně i jistý Hozuki, berte to jako plus. Škoda, že o tom můžu jen snít. Uctivě jsem se uklonila, z kanceláře vycouvala a vydala se tedy do oné nemocnice, i když mě teda ty bílé masky vždycky děsily.

(Přesun.)
Návrat nahoru Goto down
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 14

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sat Mar 31, 2018 10:08 pm

Přímo z hospody jsem šel sem. Do včelí lože, kraví lože? Těžko povědět, protože se Maia chová jako včela, ale přitom je to dojnice, takže je to Kravče! Takže jsem svojí otázku ohledně mé Kage zodpověděl. Pokračoval jsem ve výšlapu do úlu. ♫Nám je to jedno. A tak si dáme jedno. A vožerem si huby jako v poslední den♫ zpíval jsem si tu naši společnou s chlapy z hospody. Měl jsem dobrou náladu a ano, mohl za to ten alkohol. Došel jsem ke kanclu a v padl jsem do něho jako kdybych došel domů. ♫A vyval je ven.Ukaž kozy jako vozy. Zejtra je tu soudnej den♫v
této sloce jsem se zasekl, když jsem zpozorněl. Ten dav. A nemyslel jsem dav prsou naší, protože všichni víme, že dav tvoří dva. "Tady je to rušné jako v úhlu" pověděl jsem. Kdyby tu byly bicí, tak by zahráli ten známy zvuk, aby všichni věděli, že je to vtip. "Ajoo, já zapomněl" plácnu se do čela, což nebyl nejlepší nápad v mém stavu. " Bzzzz bzz Bzzzzzz! zabzučel jsem. Pokud ti dva uměli naši národní řeči vesnice, tak ví že to známe: "Dlouhý život včelí královně!" Ovšem pokud tuhle dokonalou řeč neovládali, tak si akorát budou myslet, že jsem stejný případ jako tady naše veličenstvo Kage. A bohužel by měli pravdu.
Bez jakéhokoliv slova jsem padl na gauč. Pokud na něm někdo byl, tak jsem lehl na něj. Povšiml jsem si, že je tu muž. V poslední době naše milovaná Maia mě pověřila, aby udělal prevenci proti rakovině prostaty a všechno s tím spojené. "Ty jsi ještě nebyl na vyšetření prostaty!" pověděl jsem a přitom jsem šikl. Jakmile jsem to dopověděl, tak jsem vytahoval bíle rukavice. Muselo to vypadat vtipně, když jsem se komíhal ze strany na stranu a do toho se snažil navléct latexové rukavice.
Dřív než autor napsal tento post, tak Mirai odešla, ale oni tu nešlo. O její prevenci se Brute postará později! Teď tu jde o prostaty, která snad Mirai neměla, a pokud ano. Tak to nevadí. Shemale v této vesnice nejsou zakázané. To že si nevšimla moji maličkosti mi taky nevadilo, spíše jsem si toho ani nevšiml, že si nevšimla.
Návrat nahoru Goto down
Shiro Hōzuki
Jonin
Jonin

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sat Mar 31, 2018 10:24 pm

Kage jsem poslouchal jen tak napůl ucha, samozřejmě jsem registroval nějaké ty důležité útržky, jako nehlásit se ke třetí osobě je-li to nutné, což znamenalo, že zachraňovat zadek budu jenom Sloní slečně, ale tak co z toho člověk měl vzít? Jdi do Konohy, nějak se tam dostaň, nějak unes dítě/jiné listnaté jelito a vrať se pokud možno v celku. Obyčejný člověk by nejspíš zavrtěl hlavou a donutil naši milovanou kage přestal lízat med, ale protože v téhle vesnici nepřišlo nikomu nic divné, ani já se nad tímhle nepozastavil a Mirai? No tak ta je dcera Ryoty, možná vypadá normálně, ale je to větší cvok než Mája a její gynekolog dohromady.
A když už jsme u něj, ne, žádná vyšetření nebudou! Výhružně jsem uchopil jílec Samehady, protože mě na prdel, potažmo do ní, rozhodně nikdo sahat nebude a otočen zády ke stěně a čelem k těm dvěma cvokům, jsem vycouval z místnosti. Jenom to, že tady všichni ujíždějí na mateří kašičce je zachránilo, k doktorovi mě nikdo nedostane ani heverem a k tomuhle, co se tváří jak děcko na Vánoce? Nikdy!
Místo pozdravů jsem kývnul na Máju, na zrzka hodil výmluvný varovný pohled, ze kterého si určitě nic dělat nebude a stále ještě v zadnice-obranné pozici jsem opustil budovu.

(Přesun)
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sun Apr 01, 2018 8:05 am

Varování: Následující post se nedoporučuje číst osobám slabší povahy, a taky -18 letým a nábožensky založeným! Post má prvky dekadence. Písař morálně upadl na samotné dno. V případě, že si jej přečtete, dejte pozor, ať Vás u toho nevidí rodiče či partner.

"Bzzzz, bzzzz, bzzzzz!" odvětila jsem Brutovi se vzrušeným výrazem a u toho povytahovala obočí. Na přeskáčku. Taky si popřeji dlouhý život.  Na včeličku už i tak sice žijí dlouho, ale... pouze jeden z mých rodičů byl včelička. Druhý byl člověk. To vysvětluje, že se dožívám lidského věku. Myslím. Ještě jsem neumřelo, takže tak, a otec se tvářil lidsky, takže taky tak. "Zlomte si cestou nohu!" Většinou se přeje zlom vaz, ale to by bylo smrtelné, takže jsem jim popřála jen zlomenou nohu. Snad se neurazí. Pořád jsem si nesedla, protože byl všude bordel, a tak jsem svého Brutíčka jen obdivovala v tom, že mu nevadí zalehnout hromadu papíru na gauči, a k tomu toho chcíplého psa. Není veterinář, tak asi s tím problém nemá. Uchopila jsem do rukou zvoneček a a zazvonila na něj. "Bzzziiiiiúúúúú." Tu se otevřely dveře a vešel dovnitř můj Darth Služebnicus. Prstíkem jsem jí pokynula, ať se přiblíží. Ještě! Ještě! Ještě blíž! Už byla tak blízko, že jsme v Brutovém poli splývali do jedné. Respektive, splývali by jsme, byl by-li nebyl neslepý, tedy nosil brýle, a teď je zrovna sebou neměl. Dostala tajnou zprávu, a pak se odebrala k odchodu. Dveře samozřejmě za sebou zavřela. Ale nezamkla. "Začala jsem žít sexuálním životem," řekla jsem s pohledem, jakoby to snad nebylo možné. Ono taky nebylo. Proto mi kdysi rodiče doporučili jít na adopci a odlákat tak všemožné nápadníky. Brute věděl, co to znamená. I já budu muset jít na prohlídku! "Co myslíš, bude stačit, když nezajdu osobně a jen si půjčím trochu tvého písku?!" Ne, ne, ne.... fuj. Už zacházíme do nechutností. "Samozřejmě jsem žertovala, neboj." Nežertovala jsem, ale uvědomila jsem si, že tohle si necháme v zájmu čtenářů do jeho ordinace. "Jdu na čajový dýchánek. Jdeš se mnou. Budeme potřebovat dvě rozkládací stoličky. Jeden rozkládací stůl. Dvě čajové soupravy a jednu nezletilou osobu." Zamyslela jsem se. "Tu nezletilou asi nemusíme brát. Jo a objednej Konožskou pizzu před brány Konohy. Ať nám to zanesou tak pět set metrů. Jednoduše do vzdálenosti takové, ať tu pizzu nic neruší, kdyby někdo na Konohu zaútočil. Takhle jim to řekni. Taky nezapomeň vzít dalekohled." Protáhla jsem se. Křup. Křup. Křup.. "Světe! Já a můj chunínek si pro tebe jdem!" S těmito slovy jsem se odešla. Neřekla kam jdu. Neřekla, kde máme sraz. Neřekla neřekla, že nic říkám. Ale vzhledem k tomu, že bzučíme na stejné frekvenci, však my se ten čaj před tou bránou vypijeme! Poznámka pod čarou: Všechny zmíněné věci má sbalit Brute a taky je ponese  cheers (Přesun)

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Brute
Tokubetsu jonin
Tokubetsu jonin

Poèet pøíspìvkù : 14

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sun Apr 01, 2018 11:51 am

Věděl jsem jak potěšit moji Kage, stačí jí polichotit a je to. Prostě IZI!
Onen muž se netvářil nadšeně a málem mě chtěl přetáhnout velkým klackem na zádech. A hodil na mě svůj pohled, jako že : šahni mi na dupku a dostaneš přes hubu. Snad si nemyslel, že si to budu užívat! Tohle jsem si neužíval, ale když šlo o životy, nemůžu nic dělat. Prostě když musíš pošimrat prostatu, tak proste musím. Když chápu někdo, kdo má takový velký meč si nejspíše něco kompenzuje, tak proto nechce být viděn od pasu dolu. Onen muž se již pomalu vytrácel, jako kdybychom mu chtělo s Kage přetáhnout jeho anus. Já homosexual nebyl, a jaké choutky má tady kage, tak to jsem neměla tušení. Včelky sice píchnou, ale jen jednou. Možná chce, aby to stálo za to. Na toho muže jsem zamával s rukou na které jsem měl nasazenou rukavici. Nezamával jsem ale celou rukou, pouze jedním prstem. Chtěl jsem mu tím něco naznačit, určitě věděl co.
Kage si přivolala svojí služebnici a já si v duchu povzdechl jsem si, že to není má služebnice. Jednou to musím dotahnout na kageho a všechny budou padat na kolena přede mnou. V hlavě se mi vytvářel plán na ovládnutí vesnice. Z toho mě vyrušil sexuální život mojí královny. "Znám takový dobrý obchod, je tam všechno pro *ehm* svobodné*ehm* ženy. Všechny možné velikosti a barvy" povím neutrálně a pohodlně jsem si ležel na papírech a psovi o kterém jsem nevěděla. Tato informace ještě budu moct v budoucnu vydražit a nebo to budu povídat svým dětem. Ach, ti budou mít krasné dětství.
Nějak jsem nepobíral proč chce čajový dýchánek před pizzou, nebo to bylo pizza před čajovým dýchánkem, ale jaký dýchánek. Chtěl jsem se zeptat, ale nějak mi zmizla, jako kdyby se vypařila. Co když se doopravdy vypařila? Ne, to nemohla, není to Hozuki, aby se vypařovala. Nějak mi to pochvilce došlo, ale i tak mi to přišlo divný, proč se chce dívat na Konohu, ale tak co, možná tam jsou lesní včely. Tady to je jen skalní a písečné. Možná se budeme množit! Jo množit posilníme naše řady a uděláme nějaký ten mír.
Ze svého písku jsem vytvořil, takové křeslo jako měl Xavier. Gaara používal takový podstavec z písku, já používal křeslo z písku. Usednu na něj a vydal jsem se na místo pro potřebné věci, které po mě chce Maia.

//Přesun
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Fri Apr 20, 2018 3:16 pm

Přiletěla jsem svým obvyklým leteckým způsobem do kanceláře, jak jen to nejlépe včelička dovede. Ano, použila jsem dveře a ne okno. Jsem spíše taková pochodově letecká včelička. Otevřela jsem okno, ať dovnitř proudí čerstvý vzduch. Zavřela dveře. Usedla za stůl. Všude kolem mě bordel. Vzala si papír a tužku. Začala psát. Jednalo se o dopis Konoze. Bylo třeba dojednat výměnu. K tomu bude potřeba domluvit schůzku. Na takové jednání budeme muset zajistit neutrální budovu. Každá vesnice si pravděpodobně vezme nějaké lepší shinobi sebou jako pojistku, kdyby se něco zvrtlo. Budeme muset sehnat pojištění pro všechny účastníky včetně mě. Je toho třeba domluvit a sepsat do dopisu Konoze spoustu. Bylo toho tolik, až jsem myšlenkami odletěla na tři dny pryč, páč hráč odjel na chatu... pravděpodobně bez internetu. Poznámka pod čarou: Posílám dopis a ne SMSku, protože jsem připravena na odpověď čekat několik dní, aneb obráceně... někteří lidé, kdyby chtěli čekat na odpověď několik dní, poslali by holuba.

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Shimare Nara
Nukenin A-rank

Poèet pøíspìvkù : 108

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sat Apr 21, 2018 12:25 pm

Nesnažila som sa sem vplížiť. Prišla som v klasický deň, v čase, kedy boli oficiálne úradné hodiny. Ako každý iný som si vyčkala rad a svoju prítomnosť ohlásila. Aj keď pod iným menom. Stále som využila základné - Shimare, no druhé som zamlčala. Nemal kto ako vedieť, že som nukenin z Konohagakure no sato, keďže sa táto informácia držala v tajnosti medzi jednotkami Anbu už spomínanej dediny. Kvôli čomu? Jednoduchý dôvod. Ako bývalá kapitánka Anbu odielu som mala prístup k citlivím informáciam. Bolo by nemilé, keby že pripadnú do rúk inej dediny. 

A tak som stála pri kancelárií. Zaklopala som na dvere a čakal som. Na sebe som mala typické oblečenie pre niekoho, kto sa len tak túla svetom. Hnedý plášť, no kapucu som mala z hlavy stiahnutú. Zbrane som pri sebe pochopiteľne nemala, keďže smo ich odovzdala pri vstupe do budovi na miesto pre to určené.
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sun Apr 22, 2018 9:59 pm

Dopis vypadal marně. Vzpomínaje, co jsem všechno zmínila, že bude muset obsahovat, v předešlém postu, jsem si bylo vědomo, že jsem nesepsalo ani jednu ze zmíněných věcí. Skončila jsem vždy u oslovení. Jednou to bylo "Milá Konoho". Pak "Sousede". Posledních možností oslovení Konožské rady bylo "Sídlo Narutovského ramenu". Ono těch pokusů je nějak oslovit bylo více. Tři tu jsou jen na ukázku. Měla jsem problém s tím, že jsem zatím pořád nevěděla, co po nich chci. Jasně, domluvení schůzky a dojednání výměny zajatců bylo samozřejmostí, ale musela jsem upřesnit podmínky, takže nabídnout protiváhu mým požadavkům. Oslovení by v tomto ohledu mohlo hrát důležitou roli. Jak chci, aby mě vnímali? Jako tyrana? Blázna? Ani jedna z těch dvou na mezinárodní scéně nepůsobí přitažlivě. Dopis napsat formálně jsem odmítala. Ideální by byla střední cesta. No, tu jsem nenalézala. Najednou někdo zaklepal. "Dále" vybídla jsem zaujatě. Návštěva. Kdo pak to je? Když Shimare vešla dovnitř, kromě toho běžného bordelu v kanceláři jako byly hromádky papírů a nějaké to mé oblečení pohozené na gauči, pod, před i za, viděla i kopeček pokrčených dopisů. To byly ty s nevhodným oslovením. Podepřela jsem si bradu dlaněmi a zadívala se na tu krásku. "Bzzzz." Zabzučela jsem s mírným úšklebkem a posunem hlavy dopředu, jako kdyby krk byla kolej a hlava by jela dopředu jako vlak neposouvaje krkem, na pozdrav, a pak už jen čekala na její reakci. 

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Shimare Nara
Nukenin A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Fri Apr 27, 2018 10:38 pm

Vstúpila som dovnútra, na čo som na pozdrav nepovedala jediné slovo. Nijakým spôsobom som ani neprikývla hlavou, no vyzerala som rozhodnuto. Aj keď k ćomu? Pravdepodobne o mne táto žena nevedela nič. Ako by aj mohla. No niekto s prístupom ako ja, mal určite v pláne riešiť niečo vážne.
"Môžem vám pomôcť dostať vašich ľudí späť... z Konohagakure no sato." Prehovorila som po chvíľke ticha, ktorá bola zapríčinená mojim presunom k stolu. Ruky som si dala za chrbát. Stála som vystreto, bolo vidieť, že som bola vojakom.
"Ale niečo vás to bude stáť. Nehovorím o peniazoch. Vypočujete ma?" Spýtala som sa jej. Ak nie, nič sa nestalo. Proste by som odišla a ďalej si hľadela svojho biznisu, ako sa hovorí.. No ak áno. Mala som v pláne tejto źene značne pomôcť, len o moju pomoc musela stáť a musela súhlasiť s niečím o čom som jej zatiaľ nedala žiadnu informáciu.
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sat Apr 28, 2018 4:32 pm

Natáhla jsem pravou ruku vzpřímeně nahoru jako bych se hlásila a luskla prsty. "Máš mou plnou pozornost drahá." To by asi k tomu stačilo. Co dodat? Čas ukončit post. Jednou rukou jsem si pořád podpírala hlavu. Vztaženou ruku jsem dala po vyjádření radostné reakce zpátky. Nic důležitého se nestalo. Přesto, ačkoli jsem zmínila, že končím post, neukončila jsem ho. "Ach ta figura." Proběhlo mi hlavou. Ano, nešlo její tělesné křivky moc vidět. Byla přikrytá pláštěm? Asi, já nevím. Něčím určitě. Každopádně upnuté to nebylo, takže moc věcí na koukání tu nebylo. Vyjma hezké tvářičky. Ano, osobu jsem neznala. Ano, nejsem na ženy. Ano, klidně zkusím být na ženy, chcete-li. Ano, navzdory tomu všemu, jsem obdivovala její postavu. A poslední ano, stačilo přečíst necelé dva řádky a ušetřit si času. Autorka, tzn. já, jen natahovala post.

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Shimare Nara
Nukenin A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sat Apr 28, 2018 5:20 pm

Prikývla som. Na chvíľku som rukou siahla do plášťa, až som z neho vytiahla pomerne Aktuálnu Bingo knihu, ktorú som zobrala od jedného z Anbu, ktorí po mne pred pár týždňami šli. Začala som v nej listovať, až som došla tam, kam som potrebovala dôjsť. Stránku som vytrhla, knižku som znova strčila do plášťa a stránku som položila na stôl. Bola som na nej ja. AJ keď vtedy som mala trocha kratšie vlasy. Identická jazva v oblastí očí, čierne vlasy.. a všetky základné informácie, ktoré lovci potrebovali. Samozrejme v nej nebola niečo ako odmena za moju hlavu, bola z Anbu bingo knihy, nie z bingo knihy nejakého potulného lovca odmien.
"Počula som, že ste zajala jedného Konožana. No že tam máte viacero ľudí. Využite mňa.. Konohe celkom záleží na tom, aby ma dostali." To sa dalo očakávať. Však som podľa všetkého spáchala dvojnásobnú vraždu, zabila vodcu klanu Nara a následne aj jeho následovníka, zranila ďalšieho nástupcu a podobné veci. Ako bývalá kapitánka jednej z Anbu jednotiek malo moje telo samo o sebe pre Konohu nesmiernu hodnotu, už iba kvôli informáciám.
"Jediné čo od vás žiadam je.. aby táto konverzácia ostala medzi nami. Aby to vyzeralo tak, že ste ma odchytili.. nie že som sa Konohe sama vzdala." Dohovorila som. Kto vie, čo sa mi prehrabávalo hlavou. Pravda bola taká že moje vzťahy s Konohu neboli bohvie čo. Ak by na mňa niekto z Anbu jednotky narazil trebárs vonku, bola by som kill on sight. Toto bola moja jediná šanca, alebo skôr spôsob, ako sa do Konohy dostať bez toho, aby mi niekto udrbal hlavu katonovou technikou.
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sat Apr 28, 2018 8:11 pm

Měla jsem docela problém se soustředit. Na pozadí myšlenkových pochodů mi hrál jistý seriál OC Kalifornia. Ne, tento žánr mi nelichotí, ale v průběhu psaní tohoto postu si jej pouštěla sestra vedle mě a já se nemohlo jen tak odklidit, ačkoli jsem psalo na notebooku. Post jsem si přečetlo několik krát a přiznám se, napoprvé jsem ho nepochytilo. Přesto se pokusím nehledat Terezu. Její máma říkala, že dělá teď v New Portu. To vše ke zmíněnému pořadu. Ruce jsem si dala podél těla a narovnala se na židli. Shimare byla nukenín. Fakt, že se mi po vesnici toulají, mě nepřekvapil. Neměla jsem s tím problém do doby, než mi ve vesnici nezačali dělat bordel. Obzvláště když nebyli vyloženě hledaní mou vesnicí. Nějaké mezi vesnické cítění spravedlnosti jsem taky měla, ale to šlo mnohdy stranou ve prospěch vesnice. Výměnou Shimare pomůžu vesnici a dopomůžu i mezinárodnímu právu. "Nevidím důvod ti nevyhovět, ale jistě chápeš, že od této chvíle budeš u nás do předání ve vazbě." Jednak aby to vypadalo skutečně, a taky aby si to nerozmyslela. Ať už se ohlíží zpět nebo ne, nejde to vrátit. "Ubytujeme tě stylově. Neboj." Postavila jsem se a přišla ke dveřím. "Je-li to všechno, můžeme vyrazit." Otevřela jsem a trpělivě čekala, dávaje pozor, jestli se o něco nepokusí. Konec konců je to nukenín jak vyšitý. Dvojnásobná vražda. To není jeden krůček vedle.

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Shimare Nara
Nukenin A-rank

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sat Apr 28, 2018 8:52 pm

Pozerala som sa na Koteikage bez jedinej známky pohybu. Mohla som trocha pripomínať sochu. Nerobila som to schválne, bol to môj typický postoj.. typický pohľad.
Prikývla som, po čom som sa vydala k dverám, ktoré mi otvorila Koteikage.
"Môžeme.." Dodala som. Nijak som neprotestovala a ani žiadnym ďalším spôsobom nereagovala na jej pripomienky a.. podmienky? Skôr informácie.
Nevedela som kam pôjdeme, keďže som túto dedinu nepoznala. Počkala som vonku na Koteikage a .. pravdepodobne som vyrazila za ňou. AK teda nenašla niekoho iného, kto by sa podujal na mojom sprevádzaní.

/presun?
Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sat Apr 28, 2018 10:30 pm

Dovedla jsem ji do našeho komplexu XX osobně. Hádám, že to byla pro ní pocta. Je důležitá. O tom není pochyb, ale i tak jsem ji mohla předat někomu dalšímu. Na vážnosti by ji to nijak neubralo. Doprovodila jsem ji, protože jsem si to chtěla ještě projít hlavou, pozorujíc jí u toho. Na důvod, proč se unáhlila k takovému radikálnímu rozhodnutí vydat se na milost či nemilost jiné vesnici, jsem se neptala. Přesto jsem nad tím uvažovala. Když jsem s ní byla hotova, vrátila jsem se zpátky. Nekladla odpor, takže vše bylo cajk. Samozřejmě při umístění do vazby byla odbavena atd.. Sedla jsem si zpátky na židli a podepřela hlavu dlaněmi tak, jak jsem to dělala ještě před chvílí, když jsem si poprvé prohlížela Shimare, a koukala na kliku u zavřených dveří. Má spokojenost zářila na míle daleko. Nejen kvůli zdánlivému vyrovnání karet mezi Konohou a Kotei, ale i kvůli toho, že jsem se konečně odhodlala k dopisu. Sice do Bochigakure no sato ale za účelem řešení probíhající krize... abych upřesnila svůj pocit radosti: Konečně jsem udělala něco pro to, abych to vyřešila.

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Celsia Kana
Bochikage

Poèet pøíspìvkù : 197

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sat Apr 28, 2018 11:02 pm

Hoch se vrátil z odpovědí, možná mírně rozladěn návštěvou Bochikage, taky kdo by nebyl, když byla chvíli bez protézy. Nicméně hoch předal své kage vzkaz.

Vzkaz:

Návrat nahoru Goto down
Akasuna no Mai
Koteikage

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sat Apr 28, 2018 11:26 pm

Zprávu jsem si převzala a koukla na chunína z Bochi. Rychlík. Já to posílala vzduchem a nebo elektronikou. Osobně jsem nikoho neposílala. Tady u nás nemáme trysky v řiti. Na tváři se mi po přečtení odpovědi objevil úšklebek. Tu bábu nebudu mít ráda. To vím už teď. Ne že bych od mého bzučení čekala jinou reakci než výčitku na mé chování, ale pobouřila mě její reakce na zajatí Kany. "Takhle to dopadá, když lidé nepochopí pokyn: Když jde do tuhého, stáhněte se. " Neměli vychovat tupce. Pozor! Nesrovnávejte mé šmoulíky se situací zmíněné Kany. Oni byli v centru nepřátelského území. Ústup v takovém případě rozhodně není snadné otočení o sto osmdesát stupňů a odchod. Tohle přesně totiž z mého úhlu pohledu stačilo Kaně udělat, když šlo vše do sraček. "Jestli si ta bába myslí, že mi půjde zrovna o jejího fracka, plete se. Nač bych ji dostávala ven? Abych ji ještě zaplatila slíbenou druhou půlku milionů ryo?" Nějak mi to hlava nebere. Tohle je přesně důvod, proč jsem si na to najímala někoho ne z mé vesnice. V případě problému ji neznám. Ona sama určitě napráskala vše, co věděla, v Konoze, aby si kryla prdel. Já se tu teď mám o ní ještě starat? V případě Bochikage vidno, že se stářím přichází i naivita. Moc se na to téma rozepisovat nebudu. Budu si to šetřit na schůzi. Každopádně, zmíním to znova a budu to muset asi i ještě připomenout v přímé řeči na jednání, útoku nelituji a reagovat Konoha mírněji. Jsme ve válce. Jediný důvod, proč tam nejsme je, že obstála v testu. A proč mě zdejší nenazývali tyranem? Neohrozila jsem celou vesnici ale jen dva životy. A že se pokazily vztahy mezi Kotei a Konohou? To jako děláme, že byly předtím v pořádku? V příběhu forka stojí, že je Konoha vnímána jako odpad ve světě, a toho se hodlám držet. Nelituji, že bych se za jiných okolností této špíny už dávno zbavila. Teď už jsem jen napsala Konoze a vyčkala na odpověď.

Živé loutky:

BOS:

Návrat nahoru Goto down
Hatake Kyōraku
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 75

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   Sun Apr 29, 2018 10:18 am

S rukami vo vreckách a nie príliš rýchlim krokom som došiel k miestu, kde sa zadávala väčšina misií a tvorila politika Koteigakure no sato. Nie že by ma to zaujímalo. Bol som sedemročný chalan, politiku som mal ťažko na háku a vôbec som jej nerozumel. No čo ma zaujímalo bol fakt, že som stále nebol zadelený do týmu. Až som si začal myslieť, že to bolo kvôli tej modrej veci, ktorú som mal v sebe. Postavil som sa pred dvere a s naklonenou hlavou na stranu som sledoval cedulku na dverách, kde bolo zobrazené celé meno našej milovanej a trocha pošahanej Koteikage, rovnako ako aj jej titul.
"Akasuna no Mai hmm?" Vybral som si z úst žuvačku, keďže sa to nepatrilo žúvať pri rozhovore s vašim nadriadeným a zahodil som ju do blízkeho koša. Následne som sa zhlboka nadýchol, zaklopal som a ak ma vyzvala, tak som aj vstúpil. Samozrejme som najprv nakukol dovnútra, či ju v niečom nevyrušujem.
"Koteikage-sama?" Spýtal som sa, ako mi vytrčila hlava z dverí a keď som videl že.. no nerobí nič pri čom by som ju mohol vyrušovať, vstúpil som dovnútra.
"Môžem vojsť? Potreboval by som prebrať veci ohľadom týmu.. a tak." Nič som nepotreboval prebrať, len už som chcel niekam patriť.. sakra! Bol som spoločenský tvor!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kancelář Koteikage   

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Koteikage
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Tsuka no Kuni :: Koteigakure no Sato-
Přejdi na: