Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Náměstí a uličky

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Náměstí a uličky   Mon Feb 19, 2018 10:16 pm

First topic message reminder :

Malebné náměstí ve středu vesnice, kam můžete zajít na oběd nebo si sednou na lavičku a pozorovat ruch kolem vás. Spousta obchodů, restaurací a postranních uliček, tam určitě najdete to, co hledáte.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Kisho Kayawa
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 65

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Wed Jun 13, 2018 7:16 pm

Ulicemi vesnice jsme se táhli jak řádní hlemýždi a jak to tak vypadalo, už i to poskakování jí přestalo bavit. Byl jsem za to rád, protože mi to už začínalo trošku lézt na nervy a měl jsem tendenci čistou náhodou upustit vějíř jí do cesty, známe to, ty náhody! Ale to, že mě hledala jen tak krátce mě donutilo trochu překvapeně zvednout obočí, protože jsem nevěřil, že mě někdo jako ona našla tak rychle! Jo, sice jí trolil náš super vtipnej sensei, ale pořád, půl hodina? Styděl jsem se za sebe! Tak moc, že jsem si z toho musel povzdechnout a sklopit hlavu.
A co čert nechtěl, hned na to se objevil nějaký podivím, který si to namířil přímo ke mně! Už už jsem sahal pro vějíř, ale nakonec z něj vypadlo, že je náš sensei? To by dávalo smysl, vypadal jako vtipálek... "Ne, díky..." prohodil jsem tak znuděně a otráveně, jak jen to šlo a zkrátka a jednoduše ho obešel. "Uvidíme se tam" dodal jsem vzápětí a jen tak u toho zvedl ruku na pozdrav. Jop, nebyl jsem týmový hráč a jop, neměl jsem rád vtipálky. Něco mi ale říkalo, že stejně nebudu mít na výběr a budu to s nima muset aspoň zkusit.

-Přesun-

Naposledy upravil Kisho Kayawa dne Thu Jun 14, 2018 4:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů

Poèet pøíspìvkù : 35

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Wed Jun 13, 2018 7:39 pm

Hirin bsi očividně chtěla vydobít zpátky trochu toho hněvu, který v sobě měla. No možná ji překvapí až ji vlastně řeknu co ten trénink obnáší. Na to jsem se docela těšil. Zatím ale nebyla ta pravá chvíle takže jsem si moje tajemství nechával pro sebe.
Druhý chlapec byl zase trochu nevšední. Oh bože já mám snad vánoce! Jak já miloval stracené připady a problémové studentíky! Bude prča.
Vypadalo to že mi bylo úplně jedno jeho chování. Někdo si tu o sobě trochu myslel. Nejspíš to byl jeden z těch lidí kteří si mysleli že na všechno staší sami a že tým nepotřebují. Ah... dětství je zlaté. No já neměl v úmyslu ho chytat za límec a křičet "respect my authority!!" či podobné věci. Spíše jsem doufal, že bude mít dost rozumu na to, aby mě nenechal dlouho čekat. Čekání jsem přímo nesnášel a byla to jedna z mála věcí co mě dokázala nakrknout.
"Yosh. Tak na cvičišti ASAP!" řekl jsem a z hlasitým prasknutím jsem zmizel v obláčku kouře.
Návrat nahoru Goto down
Hirin Kasai
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 74

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Wed Jun 13, 2018 11:49 pm

"jááj, ten je otrávený" zabručím si v hlavě, ale navenek se usmívám. Měla jsem pevnou vůli a držela si nadšení tím, že ten třetí kolega bude v pohodě. Snad má rád zvířátka! Na cvičiště jsem musela zajít. V mé male mozkovně mi došlo, že je to klon. "Čas pomsty! " křičel můj mozek! Podívala jsem se na sensei-sama ďábelským výrazem a přemýšlela, jak se pomstím! Bohužel, on si od ráčil proměnit v dým! Naštvaně jsem dupla, povzdechla jsem si. Oba jsem měla snad za trest! Nebyl čas ztrácet čas. Chtěla jsem dát závod s tím Ki-o-kunem, ale jak jsem viděla, jak se loudá. Musela bych mu dát tak 3 dny náskok a stejně bych tam byla dříve než on. Nahodila jsem svoje svižné tempo a zmizela do ulic směrem na cvičiště.

//přesun
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a uličky
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Tsuka no Kuni :: Koteigakure no Sato-
Přejdi na: