Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Náměstí a uličky

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
H.
Admin*A
Admin*A

Poèet pøíspìvkù : 212

PříspěvekPředmět: Náměstí a uličky   Mon Feb 19, 2018 10:16 pm

First topic message reminder :

Malebné náměstí ve středu vesnice, kam můžete zajít na oběd nebo si sednou na lavičku a pozorovat ruch kolem vás. Spousta obchodů, restaurací a postranních uliček, tam určitě najdete to, co hledáte.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

AutorZpráva
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů

Poèet pøíspìvkù : 35

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 2:36 am

Když tahle Hirin pronásledovala skrze dav, jejího kolegu. Několikrát se otočil směrem do zadu. Jakoby si snad byl vědom že je sledován. Po chvíli začal zrychlovat, aby zjistil, jestli ta za ním začne zrychlovat taky. Najednou se dal do sprintu a zmizel v jedné z postraních ulic. Když do ní Hirin však vešla. Nikdo tam nebyl. Všude kolem bylo jen hromada popelnic, několik rozbitých lahví a na konci byla vysoká zeď. Jednalo se o slepou ulici.
Návrat nahoru Goto down
Hirin Kasai
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 74

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 2:49 am

Pronásledovala jsem ho. Byla jsem jako novodobý stalker. Sledovala jsem ho až do prázdné uličky. "Za pikolou, před pikolou, nikdo nesmí stát, jinak nebudu hrát! povím a zasmějí se. Postavila jsem se ke zdi a dotkla se jí. Chtěla jsem využít techniku na komunikaci. Wave Transmission TechniqueNevěděla jsem, jestli to bude fungovat, ale musela jsem to zkusit!
Návrat nahoru Goto down
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 2:57 am

Když přešla ke zdi, ještě předtím než použila techniku, se odkud si z uličky ozvalo "Samá voda".  A poté zase hrobové ticho. Těžko říci odkud se tenhle zvuk ozýval. Bylo však jasné, že to vychází někde z uličky a podle toho zvuku, že se necházel uvnitř něčeho dutého.
Návrat nahoru Goto down
Hirin Kasai
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 3:02 am

"Haha, tu je někdo vtipný" povím dost na hlas a zamračím se. Musím ho najít, jinak mi bude komplikovat živat a bude mi to stěžovat! Rozbít to tu jsem nemohla a hlavně jsem na to neměla schopnosti. "Achjo" povzdechla jsem si. Škoda, že ten motýlek u mě mi nepomůže! Začala jsem hledat. Vzala jsem si kus dřeva co tu ležel a procházela okolo stěn. Přeci jen mohl použít obyčejnou E rank techniku, co jsme se učili na akademii! Koukala jsem se všude, kde by se mohl schovat! Za popelnici, před popelnici a podobně.
Návrat nahoru Goto down
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 3:13 am

Když přešla k popelnici ozvalo se. "HOŘÍ". Najednou odletělo víko a z popelnice vyletěla šmouha. Samozřejmě mohla pochopit, jednalo se opět o klona... a nebo ne? Ať už to byl kdokoliv, div Hirn nepovalil na zem, jak se kolem ní prohnal jako vítr a utíkal kamsi do ulic. Tam se ale stalo něco, s čím nepočítal.
Před ním teď stál totiž úplně stejný kluk a nevěřícně na něj ukazoval prstem.
Návrat nahoru Goto down
Hirin Kasai
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 3:25 am

"Ty budeš Hořet" pověděla jsem a přitom se mi na obličeji objevil ďábelský úsměv. On skončí a to brzo. Bohužel nechtěl umřít. Vylezl z popelnice a skoro jsem spadla na zem. Na tu špinavou zem. Mohla jsem se zašpinit! Pronásledovala jsem ho a narazila jsem na dva stejné. Jeden z nich ukazoval. Zamračila jsem se! Dala jsem klacek tak před sebe. Opět jsem použila Wave Transmission Technique[/font]. Teď to bylo lepší, protože jsem je měla před sebou. Teď jsem mohla s nimi sdílet mé myšlenky a podle toho se rozhodnu, jestli je praštím oba nebo ne. "Jsme nový tým, mám tě najít, ale sensei-sama mě trolí! vyšlu zvuky k ním.
Návrat nahoru Goto down
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 3:37 am

Oba dva se na sebe podívali nevěřícně a poté se otočili směrem na Hirin. Lidé kolem se nechápavě otáčeli a nevěděli co si o celé té situaci myslet. Byla to celkem podívaná jak na sebe dva indetičtí lidé křičeli:
"Co to má bejt?" řekl ten co na něj ukazoval.
"Proč vypadáš jako já?" řekl ten druhej.
"Ne to ty vypadáš jako já!" odpověděl mu.
V tu chvíli se jim oboum v hlavě ozvalo ono jutsu a oba se podívali směrem na Hirin a jako sbor řekli.
"To on je ten falešnej, já jsem ten pravej." otázka teď byla. Jsou oba falešní? Je jeden z nich ten pravej?
Návrat nahoru Goto down
Hirin Kasai
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 3:43 am

Povzdechla jsem si. To mi tak chybělo. Byly jako dvě senilní stařenky. Placla jsem se do čela. Kisho byl o jeden ročník pode mnou a díky mé úžasnému smyslu pro kamarádství jsem něco věděla. Ano trvalo mi to trošku déle než jsem si vzpomněla, ale nebyla jsem výkonný robot, abych vše věděla hned. Měla jsem pocit, že by se on spíše pustil do rvačky. Usmála jsem se na. Za mnou bych se vytvořil moje ďábelská kopie a machla jsem klackem po obou dvou. Možná ho praštím, ale co! Je to kluk ti se mlátí pořad, takže nějaká modřina ho nezabije!
Návrat nahoru Goto down
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 3:48 am

Jeden z nich ihned explodoval. Druhý sebou praštil na zem tak. Nejednou se chytl za hlavu a začal křičet.
"Auvajs!" a začal se usilovně držet za čelo. Hirin by však přísahala, že se ho klacek ani nedotkl? Kdo ví.
"Seš praštěná? Však jsem ti říkal že sem pravej. Co tě sakra přimělo mlátit lidi po hlavě klackem?" řekl. Vypadal docela naštvaně. Přeci jen to by ale asi byl každej, když by ho někdo praštil po hlavě klackem.
Návrat nahoru Goto down
Hirin Kasai
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 3:53 am

Jeden dole, druhý zbýval! Sotva jsem se ho dotkla a svalil se na zem. Plácla jsem se do čela. Taková historka! Teď jsem si vžila do jedné postavy, jménem Geralt. Stále jsem se ďábelský usmívala. "Zabíjím monstra! odvětím mu. On byl troll a geralt zabíjel trolly, tedy záleželo na tom nahoře. Pořádně jsem do něho dloubla, byla jsem si jista, že je to taky klon! Jestli ne, tak konečně dostanu svého vlastního trenéra! Důležité bylo být pozitivní!
Návrat nahoru Goto down
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 4:03 am

Když se však natáhla k tomu, aby do mě dloubla ozvalo se bum, ovšem tohle bylo trochu jiné bum než předtím. Nejednalo se o prasknutí Kagebunshinu. Na tom místě byl jeden papírek. Jednalo se o Kawarimi. Na tom místě teď byl papírek a na něm nápis Samá voda
Když se po něm natáhla. Něco ji trefilo do zátylku. Jednalo se o kolík na prádlo.
Návrat nahoru Goto down
Hirin Kasai
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 4:11 am

Když jsem si myslel, že už mám vyhráno, přišlo zklamaní. Nebyl to klon protože po klonu nezůstávají papírky, tedy myslím. Nesnášela jsem zklamaní! Prý sama voda! Brzo někoho utopím! Ještě k tomu jsem dostala něčím do za zátylku. Poškrabala jsem a byla jsem naštvána. Otočila jsem se směrem odkud přiletěl ten kolík. Vydala jsem se na směrem odkud přiletěl. Až najdu sensei, tak už asi nebude!!!
Návrat nahoru Goto down
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 4:19 am

Bylo jasné že knoflíček na prádlo, přiletěl z vrchu. Když se tedy ohlídla směrem, odkud přiletěl. Ze střechy se na ní smál onen klon, kterého měla ještě před chvílou před sebou. V ruce měl další kolík na prádlo, který sebral nějaké nešťastné rodince, která za něj ještě před chvíli věšela něčí trenýrky a z vesela si sním pohazoval v ruce. Kdo ví co udělá teď. Možná tohle všechno vypadalo jako trollení ale už teď jsem o ní věděl víc, než bych se dozvěděl z nějaké složky. Další otázka, umí použít Chakru ke šplhání?
Návrat nahoru Goto down
Hirin Kasai
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 4:33 am

Tam je! pomyslím a mračím se na toho. Nebaví mě to! Mohla jsem dělat spoustu krásnějších věcí! Hrůůza! Vůbec mě to nebaví. Měla jsem se na to vysrat, dokud byl čas! Ale teď nemůžu. Kloni se staly mým terčem, abych si mohla vybijet vztek! Podívala jsem se na něho a můj vyraz mluv za vše: DOSTANU TĚ! Si jako myslel, že se tam nedostanu?! Byl na omylu! Už jsem byla genin nějaký ten pátek! Jen hold mi to nevyšlo u zkoušek! Držela jsem pevně klacek v ruce a byla jsem připravená ho z provodit ze světa. Vyšplhala jsem až k němu a chtěla jsem ho zprovoznit! Už jsem cítila tu radost z toho.
Návrat nahoru Goto down
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 4:37 am

Když doběhla ke mě, věděl jsem, že tady má zabava končí. Mohl jsem jí délší dobu znepříjemňovat život, ale to už bylo jen pro mé vlastní pobavení, a ne pro nějaký ten účel.
"Yosh. Nebylo to nejhorší." řekl jsem ústy, které patřili jejímu kolegovy a než mě stačil klacek udeřit složil jsem pečeť a s hlasitým "puf" jsem se rozletěl na všechny světové strany.
Jeden z mých klonů sledoval stále Hirin. Ještě pořád měla najít toho pravého a mě zajímalo jak si vlastně počne se samotným úkolem, když ji nebude nikdo házet klacky pod nohy.
Návrat nahoru Goto down
Hirin Kasai
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 4:43 am

Slova jsem ignorovala, chtěla jsem jenom to jedno. Praštit klona, možná to byl i original, to by bylo fuk! Ale ani tu radost mi nenechal. Povzdechla jsem si, chtělo se mi brečet! Čupla jsem si na střechu a položila klacek vedle mě. Vypadalo to, že mám klid. Ale kdo ví! Přemýšlela jsem co teď. Ale můj žaludek, pomoci kručení, řekl, co budu dělat. "Jídlo" pomyslela jsem si a přitom jsem se usmála. Jídlo je lek na vše! Seskočila jsem ze střechy a mířila jsem si to do mé oblíbené hospůdky! Už jsem se těšila!
Návrat nahoru Goto down
Kisho Kayawa
Genin
Genin

Poèet pøíspìvkù : 65

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 6:24 pm

Jako každý jiný den jsem i dneska vyrazil do ulic, abych posbíral nějaké ty šťavnaté drby a informace, kterých byla vesnice vždy plná. Začal jsem na trzích, ze kterých jsem se přesunul do obchodní čtvrtě a celé putování zakončil v obytné čtvrti, kde už na mě čekala skupinka postarších dam, kterým jsem vždy ty nejšťavnatější drby donášel. Upřímně jsem nechápal, k čemu jim bylo vědět, kdo měl aférku s kým a kdo udělat to a kdo zas tamto, když vlastně nedělali nic vyloženě špatného. Popravdě mi to ale bylo celkem jedno. Hlavně že z toho vždycky padly nějaké ty drobné a něco dobrého na zub! Dneska jsem měl fakt štěstí, protože jedna z dam zrovna upekla moc dobrou bábovku a tak jsem s kapsama plnýma drobných a bábovkou v ruce kráčel po střechách směrem k náměstí, kde jsem měl v plánu si sednout na kraj jednoho z domů a pozorovat ruch pode mnou. Což jsem vlastně i nakonec udělal, přičemž jsem si vedle sebe položil svůj vějíř a spokojeně dojedl bábovku.
Návrat nahoru Goto down
Hirin Kasai
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 7:58 pm

Po hodince stráveného v moc dobré restauraci jsem se ho rozhodla vadat opět hledat. Měla jsem plný břich, takže jsem byla happy jak 3 grepy. S úsměvem jsem se vydala do ulic. Procházela jsem se a hledala, doufála jsem, že se tu nenajde více jako před hodinou! To by mě snad jeblo! Spíše to vypadalo, že bloudím než hledám, ale ne každý kdo bloudí je ztracen! Nakonec jsem došla na náměstí a koukala jsem okolo. Chtěla jsem si sednou a a jen tak chillovat, co kdyby se náhodou objevil vedle mě. Blahové ale co když. Nakonec jsem si nesedla, protože jsem a v dálce viděla toho kluka! Rozeběhla jsem se za ním a chtěla jsem se objevit předtím, ale to nešlo, protože seděl na krájí. TAk jsem se objevila jsem vedle něho. Fotku jsem mu ukázal, div jsem mu jí nevrazila do xichtu. "Jsi to ty? zeptám se neutrálně. Povšimnula jsem si, že má vějíř, co ty klony neměly. Možná to není klon!
Návrat nahoru Goto down
Kisho Kayawa
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 9:47 pm

Dnešek byl opravdu pěkný den! Svítilo slunce, na nebi žádný dešťový mrak a tak bylo náměstí plné všemožných lidí, kteří se po něm pohybovali jako mravenci. Sem tam jsem si někoho vyhlídl a chvíli ho sledoval, ale většinou nakonec nedělal nic tak zajímavého, aby si mou pozornost udržel a já tak šel zas o dům dál. Tedy, šel bych, nebýt nějaké holky, která se prodírala davem, div všechny po cestě nesrazila a jak se zdálo, mířila si to mým směrem! Nebo spíš tedy směrem k baráku, na kterém jsem byl já, ale pořád. Jak se pak dostala až ke mě mi bylo trošku záhadou, ale kde se vzala tu se vzala, stála hned vedle mě a strkala mi mou fotku do tváře, div jsem z toho nespadl ze střechy! "Eee?" ozvalo se z mé strany zatímco jsem se snažil vzpamatovat z toho nenadálého šoku. "A kdo se ptá?" zeptal jsem se následně, když jsem si tak nějak přebral, co že vlastně říkala a nahodil u toho lehce připitomělý výraz, jakože nemám šajna co po mě chce.
Návrat nahoru Goto down
Hirin Kasai
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 05, 2018 10:56 pm

"Já se ptám!" povím a založím si ruce na hruď. "Tak hele ode dneška jsem prý tým, nebo tak něco...A sensei-sama nás čeká na cvičisti....takže jdeme a žádné výmluvy! Trvalo mi to dlouho a do toho mě sensei trolil! poslední větu jsem řekla sklesle. Bylo to hrozný, všechno budu muset říct svému medvídkovi. Počkala jsem co udělá. Doufala jsem, že nebude dělat problémy.
Návrat nahoru Goto down
Kisho Kayawa
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Wed Jun 06, 2018 5:52 pm

Jak se zdálo, tak jsem se stal členem nového týmu nebo co. Super... to zas bude banda kotev, už to vidím! Dělají, jako kdybych si nevystačil sám!  Ale, za zkoušku nic nedám, že ano, teda až na svůj drahocenný čas, který bych mohl věnovat sbírání dalších šťavnatých drbů. Hehe, schválně kolik drbů koluje o našem novém sensei! "Fajn" prohodil jsem lehce otráveně a velice pomalu se postavil, jako kdybych měl všechen čas světa. Samozřejmě jsem pak ani nezapomněl si sebrat svůj vějíř. "Takže je náš sensei vtipálek jo?" zeptal jsem se spíš jen tak jakože mimochodem, než že by mě to přímo zajímalo, i když mě to zajímalo. Neměl jsem rád vtipálky, vždycky si mysleli, jak nejsou vtipní. Hehe, jak nejsou vtipní. No, to je jedno.
Na nějaké odmlouvání nebo odpor jsem teď neměl moc náladu a spíš si to šetřil na pozdějš, takže jsem s ní zkrátka šel. Děsně pomalu a snad tou nejdelší cestou, co ke cvičišti vedla, ale šel! "A co že ty jsi zač?" zeptal jsem se jí asi po nějaké hodině šourání vesnicí, protože mi došlo, že se vlastně ani nepředstavila. Jak neslušné!
Návrat nahoru Goto down
Hirin Kasai
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Wed Jun 06, 2018 8:06 pm

ASi, netuším, hlavně mi komplikoval život při hledaní tebe! povím naštvaně a ještě se zamračím. Nebylo to od něho pěkný! To se prostě neděla!
Nedělal odpor, takže to bylo dobře, aspoň někdo mi dělal radost. Vydali jsem se na cestu. On se ale začal loudat! BOooha, to jsou lidi, snad ten 3. bude více v poho! On se pohyboval přilíš pomalu, tak jsem kakala vedle něho, dělala kolem něho kolečka při kterých jsem taky skákala. "Jsem Hirin a ty? nevěděla jsem, kdo je. Měla jsem jen od senseie, fotku.
Návrat nahoru Goto down
Kisho Kayawa
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Thu Jun 07, 2018 5:34 pm

Na můj vkus byla až moc hyperaktivní a takové lidi jsem nemusel snad ještě víc než vtipálky... ne vážně, kde tihle lidi berou tolik energie? Já jsem občas rád, že jsem rád, natož abych takhle skákal po okolí, to tak. S lehce otráveným výrazem jsem jí sledoval, jak kolem mě hopsá jako kolem májky a vážně jsem začal přemýšlet, jestli se nějak nevypařit. Hehe, schválně co by jí na to sensei řekl, kdybych jí teď zdrhly! Ale, když už jsem se teda nechal najít, tak tam aspoň dojdu a podívám se, koho mi to zas dali. Vypařit se můžu vždycky.
"Kisho" prohodil jsem prostě a hodil si u toho ruce do kapes. Chjo, to je zase den. "Jak dlouho jsi mě vůbec hledala?" hodil jsem po ní po chvíli zvědavě očkem, protože bych byl dost naštvaný, kdyby mě našla dřív jak za hodinu. Víte co, musel bych se pak víc snažit v zašívání, protože když mě našel někdo jako ona, mohl mě najít prakticky kdokoliv...
Návrat nahoru Goto down
Murasaki Kaien
Velitel Joninů
Velitel Joninů

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Sun Jun 10, 2018 11:19 pm

Z ničeho nic se před nima v závanu větru objevil jeden z mých klonů. Přeci jen už je sledoval nějakou tu chvíli a viděl že si tady povídají, zatímco originál už zahájil trénink s jejich dalším kolegou. Nevadilo mi že tady kybicují, ovšem přichází o cenný trénink. Chvilku jim klon teda dal prostor ke konverzaci, když však naznal že měli času dost a víc můžou sdělit i zbytku týmu, použil svůj "nástup na scénu" a oba dva je obdařil širokým úsměvem.
"Zdravím hrdličky." řekl, ovšem z hlasu mu bylo jasné že je to jen pokušitel a snaží se je trochu nakrknout. Vše však v dobrém světle. Poté jsem se podíval na Kishe a přestoupil k němu abych se představil poslednímu členovi týmu.
"Yo! Jmenuji se Murasaki Kaien, jsem velitelem jouninů v naší milé Koteigakure, je mi 35 let a od dnešního mi budeš říkat sensei." řekl jsem stále s úsměvem. Nezněl jsem arogantně spíše jsem to oznámil jako fakta, než vychloubačně. Bylo na mě vidět, že si tuhle práci vyloženě užívám. Každý
"Vídím že už jste se seznámili? To je dobře. Velmi dobře! Můžeme přejít tedy k samotnému tréningu. Nějaké otázky?"
Návrat nahoru Goto down
Hirin Kasai
Genin
Genin

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   Tue Jun 12, 2018 7:44 pm

Po chvilce jsem přestala skákat okolo něj. Přeci jen to mohl být nějaký hajzlík a dát mi jeho nožku pod tou mou a mohlo by mě to bolet. A to jsem nechtěla! "Dobře dobře Ki-kun! pověděla jsem mu a usmála jsem se od ucha k uchu. Šla jsem vedle něj a dala si ruce do kapsy. "Achjooo, ten je ukecaný" povím a povzdechnu si. "Tak 40 minut za klonem, hodinka na jídlu a potom asi 30 minut" toď moje odpověď na jeho otázku. Pro něho to byla odpověď, u mě to bylo spíše přemýšlení nahlas, ani jsem si to neuvědomila.
Měla jsem spoustu otázek na které jsem se chtěla zeptat. Ale objevil se vtipálek-sensei-sama. Hrozný! Založila jsem si ruce na prsa a zamračila jsem se na něho. Byl na mě zlý, chci omluvu! Konečně se představil i mě! Tedy asi se už představil, ale už si to nepamatují a jít do jiného postu se mi nechtělo. Když jsem slyšela trénink, v mé hlavě se začala linout představa, jak mu nakopeme zadek. Jo tohle jako pomsta by stačila. "Jo trénink, sensei-sama" povím a praštím si do dlaně pěstí. Dostane na prdel ať chce nebo ne!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Náměstí a uličky   

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a uličky
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Mistnosti :: Tsuka no Kuni :: Koteigakure no Sato-
Přejdi na: