Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Techniky STARTOVNÍ x IN GAME

Goto down 
AutorZpráva
Akemi Shirai
Jōnin*HA
Jōnin*HA

Poèet pøíspìvkù : 263

PříspěvekPředmět: Techniky STARTOVNÍ x IN GAME   Sun Feb 05, 2017 5:04 pm

Zdravím moji milí,

nevím jestli si toho už někdo všiml, ale rozhodla jsem se v tom udělat větší pořádek xD, jako vždy, piluji věci na poslední chvíli.
Zde si můžete všimnout: http://ournewage.forumczech.com/f19-techniky že jsem vytvořila další topic pod názvem "IN GAME techniky". Je to kvůli tomu, abych se v tom lépe vyznala nejen já, ale i vy, protože věřím že spousta z vás si bude chtít techniky dopisovat do svého topicu v podpisu, ale tím že už ho máte v Povolených, je pro vás v podstatě uzamčený.

Takže, pokud si někdo vytvoří NOVOU POSTAVU, klasicky si napíše startovní techniky (tak jak tomu bylo do teď). Pokud se však někdo z vás bude chtít naučit nějakou techniku IN GAME (a už to jí má danou o Kageho, nebo to je třeba vaše vlastní). Udělá si další techniky pod svým jménem. Byla bych ráda, kdyby jste jako do teď všechno dávaly pod JMÉNO SVÉ POSTAVY, ale s tím rozdílem, že za jménem postavy budete mít dopsané -IG (což je ve zkratce IN GAME).

Techniky, které by jste se chtěli IN GAME naučit, pište rovnou sem: http://ournewage.forumczech.com/f59-in-game-techniky . S názvem: "Jméno vaší postavy" -IG. Postupně si budete moci techniky připisovat a já vám je zároveň budu postupně povolovat, aby se už nemuselo hrabat do těch startovních x).

Ti, kteří už techniky, které se chcou učit IN GAME, mají ve startovních, tak tam je smažte a doplňte si je do toho daného tématu, o kterém celý tento článek je xD.

Pokud by jste něčemu nerozuměly, klidně se mě ptejte. Často se mi totiž stávalo (na jiných forech) že hráči si in game brali takové techniky, které dané vesnici ani nepatří.

Co se sepisu těch technik týče...no dám vám sem radši příklad:

Existující techniky, které se chci naučit IN GAME
Doton: Doryūkatsu - (B-rank)...naučeno/nenaučeno/v učení (datum od kdy do kdy a link na topic, kde techniku trénujete)

Vlastní techniky, které se chci naučit IN GAME
Název: Hangyaku (反逆 -Zrada)
Úroveň: S
Element: Shinton
Zařazení: Kekkei Genkai
Popis: Akemi touto technikou dokáže prvkami železa v nepřítelově krvy manipulovat. Musí se ho ale dotknout nějakou částí svého těla. Na místo, kam se ho dotkne, přenese svou chakru. Místo, kam se Akemi nepřítele dotkla (např. ruka) je v podstatě v její moci. Prvek železa v krvi nepřítele na oné ruce začne ovládat i bez toho, aniž by byl zraněn, nebo jenom skřábnut. Akemi je schopna jeho -ruku- probodat ostnami Shintonu z jeho vlastní krve.
Nevýhody: Musí dojít k přímému kontaktu s nepřítelem. Pokud si je nepřítel vědom o existenci této techniky, je schopen svou vlastní chakrou deaktivovat tu její. Čas absorbování její chakry je totiž min. 1 post.
Výhody: Aby si byl nepřítel této techniky vědom, musel by jí už někdy vidět, protože to vytvořila ona sama. Pokud nepřítel není zkušený a velmi dobrý senzibil na stejné úrovni jako je ona sama, chakry kterou Akemi do jeho části těla přenesla, si nevšimne.
Uživatel: Akemi Shirai
VYJÁDŘENÍ: POVOLENO/NEPOVOLENO/ČEKÁ
STAV: naučeno/nenaučeno/v učení (datum od kdy do kdy a link na topic, kde techniku trénujete)

Do kostry vlastních se zkrátka přidá jenom dvě odvětví a to "vyjádření" a "stav", ve kterém technika je. Doufám že to nebudete brát jako víc práce, jde mi hlavně o to aby jste měli všechno přehledné a aby jsem to měla i já a nebyl v tom zmatek x).

ŽIVOTOPIS

TECHNIKY A VÝBAVA

SHIRAI ICHIZOKU

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Techniky STARTOVNÍ x IN GAME
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kov a Absorbčný kov /staré techniky
» Techniky klanu Senju
» Samurajské techniky