Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ayame [JAKKARO B-RANK]

Goto down 
AutorZpráva
Ayame
Jakkaro B-rank
Jakkaro B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 27. 01. 17

PříspěvekPředmět: Ayame [JAKKARO B-RANK]   Fri Feb 03, 2017 11:25 pm

- Jméno a příjmení: Ayame Jihoon
- Věk postavy: 17
- Pohlaví: žena
- Hodnost: Jakkaro (B-rank)
- Klan: Sabaku
- Kekkei genkai/Kekkei tōta, hijutsu: Sabaku
- Podstaty: Fuuton

- Oblíbené/Neoblíbené: Miluje rozhazování peněz, má ráda alkohol a soutěžení v nepodstatných věcech. Tréninkové souboje naopak ráda nemá, stejně jako boj samotný, ale má jej jako živobytí. - Nesnáší romantiku. Nemá ráda týmovou práci.
- Fóbie, strach: -
- Nemoci: světloplachost (ne však nepřetržitě)

- Charakter postavy:
Je dost namyšlená a arogantní, chová se tak, aby ukazovala svou nadřazenost vůči ostatním, čímž si v mnoha případech ostatní lidi k sobě příliš nenakloní, ale nijak jí to nevadí. Je to tak trochu na protest k tomu, jak byla vychovávaná. Většině cizím a nepříjemným lidem odsekává a chová se chladně. Má velice ráda černý humor a ze srdce se mu vždy zasměje, neexistuje tedy vtip, který by ji pohoršil. Uvnitř je ale docela citlivá, nicméně se za to nemá ráda a považuje svoje emoce za nepotřebné, snaží se je sunout stranou. Svou dětinskost drží v sobě, ale občas se neudrží.
Schopnosti: zpěv

- Životopis
Ayame žila v klanu Sabaku, který je všeobecně uznávaný. Děvče tedy nemělo žádné starosti o svou budoucnost. Chodilo oblékané v nejlepším oblečení a postavení rodiny v Sunagakure bylo opravdu špičkové. K rozmazlenosti této osoby přispělo i to, že je jedináček, nikdy neměla důvod se s někým o něco dělit. Její rodiče byli oba dva ve speciální jednotce. Právě proto byl na Ayame kladen dost velký tlak, rodiče chtěli, aby i ona odevzdala svou identitu a vlastně všechno, této organizaci.
Zpět ale k dětství této dívky. Narodila se za písečné bouře, což její matka vnímala jako špatné znamení. Její otec byl opačného názoru, prý to značilo její sílu. Již od narození měla černé oči, což bylo vedlejším efektem pokusů, které byly prováděny na jejím otci. Rodiče se jí hodně věnovali, co se týká té první fáze jejího života, kdy se ještě nestýkala se svými vrstevníky a dokud si všichni hráli na svém písečku. Ještě před nástupem na akademii se naučila používat chakru a její rodiče se s ní snažili chvíli pilovat ovládání písku. Jako dítě ještě spolupracovala, ráda se učila.
Jakmile nastoupila na akademii, nastal průšvih způsobený její výchovou. Byla učena tomu, že ona je nejlepší a rodiče předpokládali, že se tak budou chovat i jiné děti. Realita ale byla jiná. ne že by ji děti vysloveně šikanovaly, ale rozhodně se k ní nechovaly tak, jak Ayame a její rodiče čekali. Děti prostě neznají autoritu jinou než dospělé lidi. Musela tedy mít velké lokty, aby děti na akademii pochopily, že se k ní nemají přibližovat, protože o jejich blízkost dívka ani nestojí. Byly jí tolerovány průšvihy, protože byla z klanu Sabaku a to se na ní také podepsalo. Jakmile na akademii zjistila, že dětem je její členství v klanu ukradené, ale dospělí musí její frackovské chování tolerovat, začala toho využívat. V tu dobu se její výsledky na akademii zhoršily, její ovládání s chakrou nepokročilo. Byla ale dostatečně rychlá, což jí často poskytovalo výhodu, když se chtěla prát s dětmi. Nikdy nikoho nezbila do bezvědomí, prostě jen šikanovala dětinským způsobem. Když jí to děti oplácely, udělala scénu a děti byly potrestány učiteli. Takto tedy vlastně naučila svoje spolužáky z akademie tomu, že svět není fér a že ji mají nechat raději být. Na akademii byla od svých šesti let až do dvanácti, ztvrdla tam tedy celých šest let a to jen proto, že jí to nešlo s chakrou. Byla mrštná a silná, to ale na post genina nestačilo. Její rodiče to s ní snad už chtěli vzdát. Přestože nebyla dost dobrá, rozmazlovali ji a doufali, že to přejde.
Jakmile se ve dvanácti letech stala geninkou, šlo všechno jako po másle. Ne že by se nějak výrazně zlepšila v ninjutsu, ale všem už byly její schopnosti fuk. K povýšení stačily důsledky jejích schopností, ne schopnosti samotné. Kámen úrazu byla ale pro změnu skupinová práce. Nikdy ji nikdo nevedl k tomu, aby se s někým o něco dělila nebo aby spolupracovala a to teď měla začít dělat. Do této chvíle se chtěla Ayame dostat do speciálních jednotek za každou cenu a být jako její rodiče. Jakmile však zjistila, že to obnáší skupinovou práci, jaksi ji to v tomto snu zbrzdilo. Přišla o svůj sen a jediné co chtěla, bylo povýšení. Doufala, že časem přijde na to, co chce dělat.
První chuuninskou zkoušku zkazila ona, do dalšího roku to s lidmi s týmu dopilovala a zvládli společnou část. Moc jim sice nepomohlo, ale stačilo to, že tentokrát nebyla jako osina v zadku. Sólo souboji proplula s přehledem a užila si ji, protože byla jedna z nejlepších. To jí možná vybudovalo respekt mezi ostatními, ne tak u týmových parťáků.
Rok po chuuninské zkoušce, tedy v dívčiných patnácti letech, se přišlo na to, že rodiče jednoho z chlapců v jejím týmu, jsou zrádci. Zrada nějak přímo souvisela s klanem Sabaku a tak právě ona měla při jedné z misí vykonat odplatu. Největší nátlak na ni byl především ze strany rodičů, ale je pravda, že i ostatní členové klanu si neodpustili popichování, jen aby ji k činu povzbudili. Sensei o všem věděl, ale nechtěl se angažovat, nechal na výchově dívky, jak se zachová, i když sám nevěřil, že by zabila svého přítele. Do chování klanu Sabaku prostě neviděl a tak neměl důvod se čehokoliv obávat. Zároveň také nevěděl, jak špatné jsou vztahy v jeho týmu. Před ním se všichni chovali jako přátelé, nebo alespoň neutrálně. Chlapci nechtěli být potrestáni za to, že Ayame utlačují, Ayame sama zase nechtěla být zahanbena tím, že je na všechno sama a sociální vztahy nezvládá. Možná i to přispělo k tomu, že rozkaz splnila. Zabití patnáctiletého chlapce byl přímo příkaz od vedení klanu, který chtěl všechno rozmazat i před Kagem. Nakonec ale nebylo třeba cokoliv rozmazávat. Ayame se podařilo zmanipulovat druhého chlapce a poslat ho na okamžik pryč, takže u vraždy spáchané její rukou nebyl. Když se vrátil k mrtvému tělu svého přítele, Ayame už tam nebyla a za chvilku přišly na místo jednotky. Našly ho tedy s mrtvolou a vše se zdálo jasné. Samozřejmě, že o skvělé načasování příchodu jednotek se postaral klan a dívka tak mohla vraždu hodit na druhého ze svých týmových parťáků. Sensei věděl své, ale nevypovídal. Tak se tedy ocitla bez týmu.
Bylo jí sice teprve patnáct, ale přičichla ten den k alkoholu. Poprvé a naposledy na dva roky. Dá se říct, že se zřídila dostatečně na to, aby jej na nějakou dobu odložila stranou. Řekla si, že jednak stavba jejího těla i věk, nejsou na takové věci připravené a nemá smysl takové věci dál dělat. Sice jí to pomohlo psychicky, ale daň kocoviny a všeho kolem mluvila za své. Utápěla se tedy spíš sama v sobě, ve své odpornosti. Přemítala, jak mohla jen kvůli pýše svého klanu zabít člověka, kterého znala a snad byl alespoň trochu jejím kamarádem, druhému zase na hlavu přišila vraždu. Nepřála si nový tým, právě kvůli tomu, že se obávala svých vlastních reakcí. Proto dva roky pracovala úplně sama a ani přátele si nenašla, prostě se odsunula stranou a nakonec zase začala nasávat. Schovává to za své rádoby ego. Zároveň není divu, že nebyla schopna si najít žádnou lásku a ani se nikdy nezamilovala. Takové city jsou pro ni cizí.
Více než rok žila v ústraní, komunikaci s rodinou nikdy nepřetrhla, rodina je pro ni tím základem, na kterém staví svůj život, alespoň to. Ne že by se k ní rodiče vždy chovali fér, jejich nátlak z pohledu síly byl dost nesnesitelný, ale to vše se dalo přežít a když se toto smaže, zbydou jen dobré vztahy.
Nedávno jí přišla nabídka do Jakkaro. Ta sice byla diskrétní, ale v tu dívka chvíli věděla, že něco takového před rodiči neututlá. Neměla tedy jinou možnost, než nabídku přijmout. V hloubi duše doufá, že svůj názor na týmovou práci změní. Nikoho tam ale nezná a co se týká seznamování a navazování přátelských vztahů, její schopnosti jsou na bodu mrazu. Možná se toho trochu obává, možná se hodlá i snažit, aby nezažila v organizaci stejné peklo, jako když byla outsiderem ve svém týmu.

- Vzhled postavy:
Oblečením, které nosí, dává najevo snobství a své postavení. Ráda se tím povyšuje nad ostatní a tak si klidně dopřeje i i dražších kousků. Na mise ale takové věci moc nenosí, není zase tak povrchní, aby plýtvala peníze za oblečení, které zničí. Často nosí upnuté oblečení, ale aby to nepůsobilo vyzývavě, zvykne přes něj nosit plášť.
Pokud zrovna nemá přes hlavu kápi, je možné vidět jemné rysy v jejím obličeji. Ten také často zakrývají i havraní vlasy spadající jí po lopatky. Nejvýraznější jsou na ní oči, protože jsou celé černé, zorničku vyjímaje. Tu má bílou, takže se nedá říct, že by nebylo poznat, kam se zrovna dívá. Právě oči ale často zakrývá brýlemi, ne že by se za ně styděla, ale chce uniknout zvědavým pohledům.

- Bodové hodnocení schopností:
Ninjutsu 2
Taijutsu 4
Genjutsu 1
Síla 5
Rychlost 5
Chakra 4
Inteligence 3
Ruční Pečetě 1


Naposledy upravil Ayame dne Mon Feb 06, 2017 8:20 pm, celkově upraveno 7 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ayame
Jakkaro B-rank
Jakkaro B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 27. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ayame [JAKKARO B-RANK]   Sat Feb 04, 2017 5:57 pm

Už neplánuji nic předělávat
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Moriko Kasai
Tsuchikage*HA
Tsuchikage*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 420
Join date : 21. 11. 16
Age : 23

PříspěvekPředmět: Re: Ayame [JAKKARO B-RANK]   Sun Feb 05, 2017 11:57 am

Strach ze světla? To si v suně užiješ. Very Happy
- Máš rozdělených 30 bodů, ale na B-rank jich máš povolených jen 25.
- Trochu nerozumím, kterou válku máš na mysli v začátku životopisu.
- Klan si prosím sepiš co nejdřív. ^^

_________________
Schopnosti:
 

Techniky:
 

Summon:
 

Vybavení:
 

Učí se: A-rank Saigo no Sutando od15.1. do 15.2.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ayame
Jakkaro B-rank
Jakkaro B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 27. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ayame [JAKKARO B-RANK]   Sun Feb 05, 2017 8:18 pm

Jelikož nejsem kreativní a nevím, jak bych se popasovala s vymýšlením svého vlastního klanu, předělala jsem postavu tak, že je z klanu Sabaku. Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Moriko Kasai
Tsuchikage*HA
Tsuchikage*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 420
Join date : 21. 11. 16
Age : 23

PříspěvekPředmět: Re: Ayame [JAKKARO B-RANK]   Mon Feb 06, 2017 10:31 am

Na Tuto hodnost potřebuješ 55 řádků životopisu. Jinak je všechno v pořádku a po doplnění je postava připravená na schválení. ^^

_________________
Schopnosti:
 

Techniky:
 

Summon:
 

Vybavení:
 

Učí se: A-rank Saigo no Sutando od15.1. do 15.2.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Moriko Kasai
Tsuchikage*HA
Tsuchikage*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 420
Join date : 21. 11. 16
Age : 23

PříspěvekPředmět: Re: Ayame [JAKKARO B-RANK]   Mon Feb 06, 2017 7:19 pm

POVOLENO

_________________
Schopnosti:
 

Techniky:
 

Summon:
 

Vybavení:
 

Učí se: A-rank Saigo no Sutando od15.1. do 15.2.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Ayame
Jakkaro B-rank
Jakkaro B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 27. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Ayame [JAKKARO B-RANK]   Mon Feb 06, 2017 7:35 pm

Děkuji Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Moriko Kasai
Tsuchikage*HA
Tsuchikage*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 420
Join date : 21. 11. 16
Age : 23

PříspěvekPředmět: Re: Ayame [JAKKARO B-RANK]   Fri Mar 17, 2017 9:11 am

Prosím o doplnění technik a úpravu bodového hodnocení.

_________________
Schopnosti:
 

Techniky:
 

Summon:
 

Vybavení:
 

Učí se: A-rank Saigo no Sutando od15.1. do 15.2.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Ayame [JAKKARO B-RANK]   

Návrat nahoru Goto down
 
Ayame [JAKKARO B-RANK]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: OFF-topic :: Koš :: Our New Age -stare :: Postavy :: Schvalene Postavy :: Sunagakure-
Přejdi na: