Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Sabaku Nomi [JAKKARO B-RANK]

Goto down 
AutorZpráva
Sabaku Nomi
Jakkaro B-rank
Jakkaro B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 30. 01. 17

PříspěvekPředmět: Sabaku Nomi [JAKKARO B-RANK]   Mon Jan 30, 2017 9:22 pm

Jméno postavy
Sabaku Nomi

Vesnice
Sunagakure

Věk
23 let

Pohlaví
Muž

Hodnost
B-Rank (Jakkara)

Klan
Sabaku

Kekkei Genkai
Sabaku

Podstaty
Fuuton (Vzduch), Doton (Země)

Neoblíbené věci
Alkohol, drogy, zbytečné vraždění, řešení věcí pouze za pomoci násilí.Charakter:
Zde není nic moc co zmínit. Nomi je tichá osoba, která nevyhledává spory a snaží se za každých okolností být spíše nad věcí. Pokud je v přátelské společnosti, zvládne se samozřejmě i rozpovídat, i když nerad hází slovy do větru. Pokud je v neznámé společnosti, trpí menší nejistotou až skoro paranoidním chováním, nedůvěřuje této společnosti a nemá potřebu se v takové společnosti přespříliš zdržovat.
Výhodou jeho tichosti je však velký dar naslouchání, který se dá také použít pro vyzvídání a zjišťování informací. Navíc. Pokud máte postavu, která se moc neptá, ale vykoná vše, co je jí zadáno, tak je to ideální voják. Nomi si vždy zachovává slušné a vybrané chování, pokud musí mluvit nebo spolupracovat s nadřízenými a rozkazy vykoná přesně tak, jak mu byly sděleny, což nemusí někdy nosit dobrotu.

Styl boje
Nomi není zrovna útočným typem shinobi. Je spíše zaměřený přes obranu díky své vrozené schopnosti byl vždy schopný hlavně chránit lidi kolem sebe nebo nejlépe svoje spolubojovníky. Kryl záda těm, kteří si je zrovna nehlídali, kdybych to měl nějak popsat.
Na oplátku zas on vždy požadoval, aby i přes svou obranou sílu měl krytá záda od svých spolubojovníků také. Vše se u něj tudíž zaměřuje na ninjutsu a genjutsu a taijutsu jsou u něj postranní záležitosti.

Vybavení
Na zádech vždy nosí větší měch s pytlem na který stále musí trochu dohlížet, aby mu příliš nezatížil jeho záda a nezpomalil jej.
Nenosí žádné zbraně, protože každou si může utvarovat ze svého písku, co do zbraní na dálku samozřejmě.


Životopis:
Nomi se narodil do velice váženého klanu v Sunagakure. Je jím klan Sabaku. Tento klan si na své oblíbenosti a dobré pověsti díky tomu, že vlastně nejznámějším shinobim z tohoto klanu, který pravděpodobně také vytvořil tento klan, je Kazekage Gaara, hrdina Velké války shinobi, velitel Spojeneckých shinobi sil a mírotvůrce mezi Konohou a Sunagakure. S touto skutečností samozřejmě byl Nomi od malička vychovávám jako slušný a pozorný shinobi, který nebude dělat ostudu svému kladu a nebude mu hlavně kazit jejich vydobytou pověst.

Vrozenou schopností jeho klanu byla speciální schopnost ovládání písku známou také pod názvem Sabaku. Normálně se tato schopnost projevovala už v mladém věku u shinobiů, ovšem u Nomiho došlo asi k nějaké menší odchylce v tomto směru nebo možná i hrozilo, že by se u něj tato schopnost nemusela projevit vůbec. Nikdy nebyl velice zručný na taijutsu nebo na genjutsu, proto se počítalo s tím, že určitě bude schopný v rodové schopnosti. Ale výsledků se mu stále ne a ne dostávat.

Nomi by se nyní už měl stát geninem, ale stále se u něj neprojevily schopnosti jeho klanu. Nikdo nad ním však nelámal hůl, protože stále byl přeci jen členem váženého klanu v Sunagakure. Začal mu naprosto nový výcvik co do tréninku ninjutsu a ovládání své chakry. Tréninky byly pro něj velice náročné, ale nakonec se ukazovalo, že přeci jenom má největší potenciál pro Ninjutsu a ovládání či čerpání své chakry. Díky těmto speciálním tréninkům dokázal své vrstevníky již překonat v ovládání chakry a v používaní základních jutsu ranku E. Všechny již zvládl do 10 let. Protože Nomi nikdy nebyl dobrým bojovníjkem o tom více zbystřoval a trénoval svou mysl co se taktik týče nebo vymýšlení zákeřných pastí. Z Nomiho se nakonec stal genin a značným pokrokem se také stal fakt, že se u něj projevil talent na větrný element.

Chuninské zkoušky byly zajímavou částí v životě Nomiho. Se svými spolubojovníky v týmu se zvládli dostat až do soubojové části. Každý již na akademii znal Nomiho schopnosti a hlavně jeho slabosti, kterých velice rádi využívali jeho protivníci. Nomi ale věděl o svých chybách a proto si dával veliký pozor na souboj zblízka. Díky jeho taktizování a léčkám se dokázal Nomi dostat až do finálové 4, odkud mohl zamířit již do posledního finálového kola chuninských zkoušek. Jeho souboj se konal následujícího dne a jeho soupeř už byl zdatným starším geninem, který jen neměl nikdy štěstí na soupeře. Souboj byl delší než si nomi mohl představovat, ale to se na něm moc nepodepisovalo, protože jeho zásobení chakry bylo na skvělé úrovni. Pouze soupeř už přestal jednat v rukavičkách a své skryté techniky musel odkrýt už takto v semifinále. A zde konečně přichází zvrat v Nomiho životě.

Boj se nadále odvíjel spíše v režii jeho soupeře, který začal využívat již svých zkušeností z předešlých zkoušek a Nomi se začínal dostávat do značné nevýhody, která mohla skoro vyústit v jeho prohru. Když situace vypadala opravdu beznadějně a přicházel poslední úder ze strany jeho soupeře, Nomi se zmohl už jenom na krytí svého obličeje rychlým zvednutím ruky a hlavně pocit beznaděje, kdy za žádnou cenu tady nechtěl prohrát a chtěl se dostat dál, aby ukázal svému klanu, že na to má. Všechny tyto pocity se smísily nakonec v to, že útok jeho soupeře byl najednou zastaven pískem, který byl vlastně po celé aréně naprosto k dispozici. Nomi i jeho soupeř byly překvapeni tímto zjištěním a hlavně Nomi zjistil, že jeho schopnosti se konečně projevily a nebyl to jenom chvilkový projev. Od této chvíle začínal Nomi mít navrch. Ještě nedokázal žádné zvláštní techniky svého klanu, ale ovládat písek a používat jej pro útok nebo vykrytí zbraní bylo prostě vrozené a řízené myšlenkami. Souboj nakonec končí a posledním stojícím na nohách je náš Nomi. Ulevilo se mu, protože věděl, že i kdyby nevyhrál a padl při finálovém souboji, měl by už zajištěnou pozici chuunina.

Nyní když už je Nomi chuuninem ve svých 18 letech, začíná se aktivně věnovat učení technik ze svého klanu. Jeho rodina i klan byli nadšení z toho co se přihodilo na zkouškách a Nomi měl najednou novou chuť do učení a trénování. S jeho schopností přišla i schopnost používat techniky země a větru, ale nejvíce se samozřejmě soustředil na vítr, který je v jejich vesnici nejužívanějším a je také nejlehčí pro učení díky zdatným senseiům tohoto elementu. Kromě misí už je ještě aktivněji zapojovaný se svým týmem do misí, které vždy vykonají do písmene a mohou se na jeho tým kdykoliv spolehnout.

Jak je známo. V Sunagakure a obecně v Zemi Větru vládl kazekage, který byl pouze ovlivňovaná loutka, která shinobi víceméně využívala. Nomimu je nyní 20 let a už nějakou dobu ovládá mnoho velice užívaných technik svého klanu, ale také se začal velice zbystřovat i jeho rozum a paměť. Jeho vrozená schopnost totiž přímo vyžadovala také silnou mysl, protože bylo třeba vždy myslet na to, co má vlastně písek pro Nomiho udělat nebo jak se má zachovat v takové a takové situaci. Jako shinobi začínal být dost tímto režimem ovládaný a možná i toto byla jedna z věcí, které se podepsaly na jeho budoucím charakteru poslušného vojáčka. Nomi samozřejmě neměl za úkol pouze bránit, ale také odstraňovat nepohodlné lidi, kteří ztratili "lásku" Kazekageho. Nomi se nakonec stal tak poslušným, že mu začalo být jedno od koho vlastně úkoly příjímal, hlavně když to byl jeho nadřízený, kterého znal. Celý tento hloupý režim se podepsal na jeho psychice a on se tím pádem stal kompletní loutkou vyřizující veškeré dané úkoly. Z této temnoty jej zachránil jeden z jeho bývalých senseiů, který sympatizoval s menší skupinou odpůrců, kteří sabotovali některé plány nebo nesmyslné vraždy starého režimu. S Nomim začal trávit více času a začal mu svými názory pročišťovat hlavu a nutil jej opět probudit intelekt, který v něm byl tlumen stupidní propagandou. Když se tak už konečně stalo, začal mu tento sensei přidělovat sabotážní mise. Každý Nomiho znal a každý věděl jaký je to naivní a poslušný vojáček, proto ho samozřejmě nikdo nepodezříval. Jeho sabotáže byly povětšinu opravdu úspěšné a pokračovali až do doby svržení Kazekageho a nastolení nového řádu v Zemi Větru. Po tomto incidentu se Nomi vrátil zpět do řad shinobi, ale už nebyl brán tolik na lehkou váhu a vyskytlo se také mnoho lidí, kteří k němu ztratili důvěru a nechtěli mít s takovou loutkou nic společného. I přes to vše Nomi nadále chtěl plnit mise jako každý jiný shinobi. Osud tomu však chtěl jinak.

Po několika letech stále služby pro vesnici Sunagakure byla Nomimu předána  hodnost Tokubetsu Jounina. Pro Nomiho to byla velká pocta, které se milerád zhostil a i přes to, že si vlastně myslel, že už dávno se na něj celý svět vykašlal, on nadále postupuje a nadále se zdokonaluje jako každý jiný shinobi. Vše co si prožil za bývalého režimu se na něm i v budoucnu, obzlášť po tom co se mu někteří lidé snažili vyhýbat a měli jej za zrádce, se podepsalo opět trochu na jeho chování. Z dříve nadšeného shinobi se nyní stal muž, který si pokládal otázky, k čemu jsou vlastně všechny tyto útrapy z násilí? Co vlastně přináší kromě utrpení? A tak dále. Plnil rozkazy do puntíku tak jak mu bylo vždy určeno a zadáno od nadřízených. Ovšem nikdy neprolil zbytečně krev, pokud to nemělo být pro dobro vesnice, což se někdy bohužel neobešlo bez prolití nevinné krve. Kromě toho se Nomi změnil na spíše tichou osobu, která právě raději poslouchala a konala podle pokynů. Možná tato spíše zlá vlastnost u člověka mu jednou přinesla něco nečekaného.

Kazekage jeho vesnice si jej jednou vyžádal na osobní schůzku. Když Nomi dorazil, dozvěděl se pouze to, že se ke kagemu dostaly informace o jeho osobě, nějaká doporučení od jeho nadřízených a možná právě i ta tajná informace, že nebyl špatným shinobim při sabotážních misích za starého režimu. To vše Nomimu samozřejmě zvedlo po dlouhé době náladu, i když to velice nedával najevo, ale rád se chtěl dostat k jádru věci, proč si jej Kazekage zavolal, i když už měl menší podezření, o co mohlo jít, nebyl totiž žádným naivním hlupáčkem. Kazekage nabídl Nomimu místo v elitním shinobi uskupení známém jako Jakkara, kteří měli na starosti delikátní a tajné mise předávané potají Kazekagem. Tato hodnost nebo toto privilegium nebylo nic neobvyklého v jeho klanu, protože jejich vrozená schopnost je opravdu výjimečná a silná a má mnoho využití, co se obrany týče. Nomi tedy přijal a spolu s několika dalšími shinobi utvořili tým pod vedením velitele Jakkaro. V tomto útvaru se také seznámil se svým momentálně asi nejbližším přítelem Hiddenem, se kterým také nejvíce spolupracuje při misích jako jeho podpůrný parťák. Nyní je tedy Nomimu 23 let a jeho příběh v Sunagakure teprve teď začíná.  
Vzhled:
Výška: 190 cm

Body dovednosti
Ninjutsu
4,5
Taijutsu 2
Genjutsu: 2
Síla 2
Rychlost 2
Chakra: 5
Inteligence:4,5
Ruční pečetě:3


Naposledy upravil Sairentoshi Nomi dne Fri Feb 03, 2017 3:01 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Moriko Kasai
Tsuchikage*HA
Tsuchikage*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 420
Join date : 21. 11. 16
Age : 23

PříspěvekPředmět: Re: Sabaku Nomi [JAKKARO B-RANK]   Thu Feb 02, 2017 10:05 am

POVOLENO

Dodělej si "podpis" k účtu a po schválení technik si je dopiš do životopisu. ^^

_________________
Schopnosti:
 

Techniky:
 

Summon:
 

Vybavení:
 

Učí se: A-rank Saigo no Sutando od15.1. do 15.2.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sabaku Nomi
Jakkaro B-rank
Jakkaro B-rank
avatar

Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 30. 01. 17

PříspěvekPředmět: Re: Sabaku Nomi [JAKKARO B-RANK]   Thu Feb 02, 2017 9:17 pm

Rozkaz. Děkuji za schválení. ^^
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Moriko Kasai
Tsuchikage*HA
Tsuchikage*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 420
Join date : 21. 11. 16
Age : 23

PříspěvekPředmět: Re: Sabaku Nomi [JAKKARO B-RANK]   Fri Mar 17, 2017 9:12 am

Prosím o doplnění technik pod životopis a úpravu bodového hodnocení.

_________________
Schopnosti:
 

Techniky:
 

Summon:
 

Vybavení:
 

Učí se: A-rank Saigo no Sutando od15.1. do 15.2.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Sabaku Nomi [JAKKARO B-RANK]   

Návrat nahoru Goto down
 
Sabaku Nomi [JAKKARO B-RANK]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: OFF-topic :: Koš :: Our New Age -stare :: Postavy :: Schvalene Postavy :: Sunagakure-
Přejdi na: