Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Akemi Shirai

Goto down 
AutorZpráva
Akemi Shirai
Jōnin*HA
Jōnin*HA

Poèet pøíspìvkù : 263

PříspěvekPředmět: Akemi Shirai   Sun Jan 15, 2017 10:45 am

Jméno: Většina lidí nejspíš ví nebo tuší, vzhledem k tomu že moje "forková kariéra" už je o něco delší, takže se jmenuju Lucy, v českém znění Lucie

Věk: Sweet 18 (soon in your cinemas!)

Studium: Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola.
Obor: Motion Design

Hudba: Nejvíc mám v oblibě POP, ale ani ne ty nový songy, jako je má interpret Justin Bieber, to není moc moje parketa. Radši mám Adel, Celine Dion, téměř všechny vypalovačky všech stylů ať už českých, či jiných. Dokonce i Eminema, ale dnešní rap, ten novější už se mi nelíbí, no...jedinej takovej možná bude ASAP a jeho song L.S.D. Ve směs poslouchám všechno, kromě novodobého rapu a trapných popovek bez melodie, která by mi seděla. Teda vyjímkou je metal, ten neposlouchám opravdu vůbec Very Happy

Anime/Manga: Toto je opravdu těžké říct, ale hlavní informací je, že rozhodně nejsem jeden z těch lidí, co se označují jako Otaku xD. Mám ráda anime díky svému zpracování (animaci a díky tomu, že mají vždy zajímavý a orifinální příběh, zkrátka se mi líbí díky tomu, že to není to zašlé...princezna a princ, ale má to svoje kouzlo, v každém anime je zkrátka něco neskutečně lákavého pro mou vlastní osobu a především ta animace je pro mě úchvatná xD). Mezi mé oblíbené patří samozřejmě Naruto, kterého jsem sledovala už ani nepamatuju jak dlouho, byla jsem ještě dost malá, ale vždycky mě fascinoval. Další super anime co mi utkvělo v hlavě je SAO, Guilty Crown, Orange, Toradora, Kuroko no Basket, Kaichou wa Maid-sama, Super Lovers, Shaman King (ten byl taky moje dětství, stejně jako Pokemoni xD apod). V momentálním stádiu se víc dívám na ty "romantické", nebo zkrátka plné přátel, protože se v tom nejspíš občas i vidím Very Happy. Nedávno shlídnuté a které mě fakt hodně vzalo je toto: Ano Hi Mita Hana no Namae o Bokutachi wa Mada Shiranai Má to neskutečně dlouhej název, tak jsem vám sem hodila rovnou i odkaz. Jediné anime, u kterého jsem totiž plakala, je toto, potom ještě u jednoho Dorama a to se jmenovalo Koizora, moc věcí mě jen tak nerozpláče, mimochodem! Very Happy No, romantické žánry mám shlídnuté snad úplně všechny, spousta z nich mě hodně nadchlo, ale nechci tu všechno vyjmenovávat, už tak je tato kategorie dlouhá xD. Co se týká mangy, tak čtu taky, ale nijak přehnaně, většinou v případech, kdy ještě nevyjde anime, jakmile začne vycházet, přejdu na něj x).

Zájmy: Animace, grafika, sledování různých seriálů, anime, novodobých ale i starých filmů. Potom nejspíš i moje sestry, které beze mě zkrátka nejspíš nefungují xD. V zimě ráda jezdím na hory, jezdím na snowboardu, ale nejsem žádnej přeborník co by skákal dva metry vysoko, spíš mám ráda rychlost Very Happy. V létě naopak BMX. Samozřejmě, mým velkým zájmem a zároveň věcí kterou dělám občas až moc je posezení s kamarády, ať už to je přes den v kavárně, nebo večer někde jinde Very Happy. A další, VELMI DŮLEŽITÝM ZÁJMEM, je hledání svojí "pravé lásky" T_T ale je to k*rva těžký když v dnešní době každej borec nosí kabelku, jediné co ho zajímá jsou jeho nagelovaný vlasy a jestli vypadá "cool" Very Happy. Navíc nemohu zapomenout i na jejich "charisma" a "inteligenci" a především jejich dětinské smýšlení...Asi půjdu někam do ringu xDD a tam si najdu svého budoucího MUŽE! xD

Ostatní: Měřím 160 centimerů, mám tři mladší sestry z matčiny a otčínovy strany a další dva sourozence (holka a kluk) z otcovy strany xD. Nesnáším arogantní a namyšlený jedince, kteří si opravdu myslí, že ví všechno nejlíp a nikdy se v ničem nemýlí. Miluju přítomnost aktivních lidí, kteří se rádi smějou a dokážou si i sami ze sebe udělat srandu, kteří vás zkrátka dokážou povzbudit, když se cítíte na dně a kteří se k vám neotočí zády kvůli nějaké hovadině xD (prostě se neuráží). Dětinskost u dospělých, nebo alespoň o většiny lidí mě vadí, vzhledem k tomu, že i já mám takové své chvilky (záleží na tom, v jakém kolektivu se zrovna vyskytnu xD). Příjde mi, nebo i okolí, že jsem už takový klidnější než dřív, bavit se pořád umím, ale nepřeháním to a snažím se krok (dřív to totiž dopadlo tak, že jsem třeba měla během nějaké zábavy nějakej úraz a byl to fakt trapas xD). Dnes jsem spíš v roli té, která hlídá své opilé kamarády xDDDD a není to nic moc, upřímně. Mám ráda značku Vans, nejvíc nejspíš boty, vlastně nemám ani žádné jiné...nejsem ale rozmazlenec, na ty boty si prosím vydělávám sama! xDDDDD Navíc jsem typ, kterej "rád obsírá systém", což znamená, že si v určitých pravidlech hledám skulinu, kterou vždy využiju ve svůj prospěch Very Happy. Zkrátka si ulehčuju svůj život tím, že se snažím věci nehrotit a obejít ty složité záležitosti a vyjít z toho v klidu a v pohodě xD (nejsem kriminálník, momentálně mluvím o škole). Tak, z ostatních by to bylo nejspíš vše Very Happy

Kontakt:
Facebook: https://www.facebook.com/CookiesLuffy

-Dávám to sem i pro to, když bude mít někdo opravdu problém s povolování technik (že jsem zkrátka mimo v určitou dobu), aby mi mohl napsat. Na těchto dvou jsem téměř pořád, nebo je spíš mám na mobilu a vždy mi vyskočí upozornění x), takže mě zde můžete zastihnout.

Fotka: Vzhledem k tomu, že už tu je můj facebook, na kterém je fotek dost, příjde mi zbytečné další dávat i sem xD.

YOOOOOSH! CHCI TU VIDĚT DALŠÍ!!! xDDDD

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Moriko Kasai
Tsuchikage*HA
Tsuchikage*HA

Poèet pøíspìvkù : 420

PříspěvekPředmět: Re: Akemi Shirai   Sun Jan 15, 2017 12:25 pm

Že bych taky něco napsala? Very Happy Hehe, tak jo, přemluvila jsi mě. Very Happy

Techniky:

Summon:

Vybavení:

Učí se: A-rank Saigo no Sutando od15.1. do 15.2.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Akemi Shirai
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: OFF-topic :: O nás-
Přejdi na: