Naruto New Age

Naruto: Our new age

PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Manaaaaaaa

Goto down 
AutorZpráva
Sayuri
Potulný B-rank

Poèet pøíspìvkù : 70

PříspěvekPředmět: Manaaaaaaa   Mon Dec 12, 2016 8:11 pm

Neviem, koľkí z vás ma poznajú, ale tak...sa nudím, tak som sa rozhodla napísať niečo o sebe. Po dlhom, veľmi dlhom čase. Very Happy

Základné informácie - Tak, volám sa Eunika, mám18 rokov, už mi ťahá na 19 o chvíľu. Ale úprimne, necítim sa na toľko, mentálne som stále dieťa no Very Happy a dosť ma to deptá, pretože 19 rokov je už pre mňa vysoké číslo xD. "Povolaním" som logicky ešte študent, presnejšie študent na gymnáziu, čo budem ľutovať ešte dlho, pretože som lenivé prasa, ktorému sa nechce učiť a radšej sa venuje svojim veciam.

Bydlisko - Diera Slovenska Very Happy

Hudba - Tak, primárne počúvam metal, som milovníčka tvrdej hudby, ako tej starej, tak aj súčasnej Smile čo sa týka podžánrov, tak preferujem Death, Black, Folk a Symphonic metal, ale rada si vypočujem aj iné, v tomto sa nijak neobmedzujem. Okrem toho si pokojne vypočujem hity minulého storočia, tie mám moc rada Smile a samozrejme, nesmú chýbať rôzne soundtracky a podobne xD

Anime/Manga - čo sa týka anime, zas tak moc ho nepozerám, pretože som veľmi vyberavá a pozriem si len to, čoho dejová línia sa mi fakt zapáči Smile zatiaľ som videla Naruta samozrejme, Tokyo Ghoul, Owari no Seraph, Vampire Knight, SAO, občas si pozriem Pokémona napríklad, na ktorom fičím už odmalička ^^ a čo sa týka iných žánrov než anime a manga, milujem Fantasy a Sci-fi filmy (samozrejme nie tie sračky typu Twilight a im podobné filmy), najobľúbenejší je jednoznačne LotR, ďalej mám rada Marvel filmy, ale priznám sa, že komixy som nikdy nečítala, ale plánujem sa do nich niekedy v blízkej budúcnosti pustiť, keďže tam mám pár obľúbencov, o ktorých by som sa chcela dozvedieť viac Very Happy

Záľuby - Hmmm...nie je tu zas až tak veľa Smile Mojou asi najväčšou záľubou sú hry, strašne moc rada hrám, pretože predsa len nie som veľmi sociálny typ človeka, a radšej ostanem doma, než aby som sa byť niekde, kde je veľa ľudí Very Happy hrám WoWko, LoLko, prednedávnom som prešla Mass Effect a Prototype sériu, zbožňujem Skyrim, ďalej napríklad Darksiders, Warcraft, Crysis, HOMAM, je toho veľa ^^ Potom rada čítam knihy, najobľúbenejším autorom je asi Tolkien, aj keď som od neho všetko ešte neprečítala ^^ čítam výlučne Fantasy Smile Teda aspoň také, ktoré stojí za to, také tie "fantasy" typu Twilight, Padlí anjeli (ktorých som tiež čítala kedysi dávno a ešte to dlho asi ľutovať budem), tak na to zvysoka kašlem, keďže to má stále rovnaký dej a človek ľahko predvída, čo sa stane =,= Okrem toho občas kreslím, cvičím, spievam v sprche (to nechce počuť nikto), vyžieram chladničku, leziem na nervy a podobne. Smile

Kontakt - Tých, ktorých v kontaktoch potrebujem, tak ich tam mám xD

Fotka - Ommm...zas tak moc sa nefotím Very Happy

Pf Very Happy:

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Moriko Kasai
Tsuchikage*HA
Tsuchikage*HA

Poèet pøíspìvkù : 420

PříspěvekPředmět: Re: Manaaaaaaa   Fri Dec 16, 2016 11:13 pm

Krása! Jsem ráda, že ještě existují lidé s dobrým vkusem. Very Happy
BTW.: Koukám, že položka s názvem "fotka" bude u všech nejoblíbenější. Very Happy

Techniky:

Summon:

Vybavení:

Učí se: A-rank Saigo no Sutando od15.1. do 15.2.
Návrat nahoru Goto down
Sayuri
Potulný B-rank

Poèet pøíspìvkù : 70

PříspěvekPředmět: Re: Manaaaaaaa   Sat Dec 17, 2016 2:06 pm

Tak, myslím si, že tu je viac takých ľudí, len sa hanbia! Very Happy

xDDD Ufff, no neviem Very Happy a to som tam chcela dať nejakú retardovanú fotku...ale povedala som si, že aspoň tu si hanbu neurobím :DDDDDDDD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Manaaaaaaa   

Návrat nahoru Goto down

Manaaaaaaa
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: OFF-topic :: O nás-
Přejdi na: