Naruto New Age


Naruto: Our new age
 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Jak na SUMMONY

Goto down 
AutorZpráva
Akemi Shirai
Jōnin*HA
Jōnin*HA
avatar

Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 22. 11. 16

PříspěvekPředmět: Jak na SUMMONY   Tue Nov 22, 2016 9:46 pm

HLAVNÍ INFORMACE

1. Summon může být pouze reálná zvířata, nikoliv mýtické zvířata.

2. Mýtická zvířata budou akceptována pouze v případě, kdy jí hráč dá své postavě ve smyslu Vrozené schopnosti, na kterou se bude upínat. Samozřejmě pouze po domluvě!

3. Druh zvířete, který si hráč přivlastní do klanu, se již nesmí vyskytovat v dalším. Pouze v případě, kdy si to hráči mezi sebou domluví. Musí to dát ale vědět adminovi! Nechceme, aby se nám tu objevovalo 5 klanů připsaných k summonův Lva třeba.

4. Jestliže máte Summona, kterému je určené jméno (respektive, jestli-že sešlete vždy a poize jednotlivce určité rasy), máte povoleno mu sepsat i 1-5 technik (podle vašeho ranku a schopností vaší postavy). Jestliže jste schopni summony seslat ve smečce, rozlučte se s tím, že jednotlivci budou umět využívat nějaké jutsu.

5. Pro to, aby jste vůbec nějakého summona měli, musí vaše postava umět techniku Kuchiyose no Jutsu

6. Jestliže je Váš summon reálně žijící druh zvířete, sepište k němu (klidně zkopírujte z wikipedie) vlastnosti zvířete, aby se s nimi počítalo, že je má i zde.

7. Summona, stejně jako techniky musíte napsaného v PODPISU. Stačí tam dát pouze název vašeho Summona a rasu.

STRUČNÉ VYSVĚTLENÍ:
Vaše postava je zapsána k rase lva...Pokud po celou dobu hraní, k Vám bude připoután pouze jeden specifickej lev (Alík třeba) , tak tomu můžete dát 1-5 technik, prostě podle osnovy klasické shinobi techniky. Bude mít samozřejmě vlastnosti lva (co se týče sluchu, síly, rychlosti atd...)Pokud ale nemáte jednoho primárního a vyvoláváte třeba smečku lvů, tak těm už techniky dát nemůžete, ti už mají pouze klasické lví vlastnosti. Aby se naráz někde nepohybovalo několik sumonů, kteří dokáží složit nějakou techniku.

Velikost SUMMONA/Ů: Menší summoni (Kakashi a jeho psi třeba) byli vyvoláni ve smečce, ale v reálné velikosti. Za to Tsunade, Orochimaru a Jiraya vyvolaly jednoho specifického summona, většinou vůdce celé rasy, kterej měl nadměrnou velikost a jisté techniky (nebo specifické vlastnosti). Takže pokud chcete více summonů najednou, tak jenom v reálné velikosti. Pokud budete mít pouze jednoho specifického, tak může být i nadměrně velký a mít jutsu atd...


OSNOVA
Počet: Zda-li vyvoláte jednoho, či více
Název: Jméno Summona
Limit: Kolik jich jste schopni vyvolat, za jak špatných podmínek je Vaše postava schopna využít Kuchioyse.
Schopnosti, jutsu, živly: Pokud vyvoláváte pouze jednoho Summona (vašeho primárního) napište, jestli ovládá nějakou techniku, jestli má nějaké schopnosti atd. Jestliže vyvoláváte víc najednou, můžete napsat schopnosti, které dokáže využívat (ohledně rychlosti, síly, mrštnosti atd)
Charakteristika: Stručný popis rasy, informace o ní, reálné typické vlastnosti (kočka má noční vidění -např.), velikost atd.
Výskyt: V jaké zemi (na naruto mapě) se Váš summon vyskytuje. Klidně si vymyslete název nějaké vesnice. Pamatujte, že pokud máte rasu, která v realitě žije v určitém klimatu, musíte ho dodržet!
Obrázek: Vzhled Vašeho summona, aby jsme viděli, jak vypadá.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Jak na SUMMONY
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto New Age :: Hra :: Naruto: New Beginning :: Schopnosti-
Přejdi na: